BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #448944 przez sylka
Tak czapkę i golfik :)

Zachorowałam na tę kurtkę i licytuję małemu 3majcie kciuki :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusiak możesz ja zwrócić sprzedawcy i odzyskać kasę. OStstnio znajoma zwracała kombinezon bo wygladał jak psyu z gardła. po bokach miał dziury a na foto cudo i to TCHIBO
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #448950 przez Agusiak
Sylka no niby mogę ale w sumie tej kurtce nic takiego nie dolega tylko robi jakieś takie lumpiarskie wrażenie :silly: Niby nie ma dziur ani nic z tych rzeczy a ja też nie dopytałam o jej ogólny stan więc nie wiem czy warto się "z koniem kopać"...?

Kurteczka fajna, trzymam kciuki :)

Ja się zraziłam i chyba już nic nie zamówię używanego, mam w zakładkach dwa kombinezony ale raczej zrezygnuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #448955 przez sylka
Ja czesto kupuje używane ale w używaku w miescie gdzie od razu widze cy coś ma stan idelany czy szmata. Na all kilka razy coś kupiłam ale zawsze było ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #448963 przez Agusiak
no dokładnie w sklepie to co innego, bo od razu widać co bierzesz ale przez neta to zawsze jest ryzyko, ale czasem tak bywa. Teraz czekam na te pozostałe zestawy i aż się boję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #448973 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku kurcze przykra sprawa z tą kurteczką . Napisz to sprzedającego i zwróć ją . Tyle razy kupowałam i na szczęście nie miałam podobnych wpadek . Ale kurka sprzedawałam też sporo ciuszków i chyba bym sie spaliła ze wstydu jakbym miała komuś pocisnąć takie badziewie !!!
Ludzie to mają tupet , szkoda gadac . Jedno jest pewne , ja bym Babie nie odpuściła . A komentarz negatywny to by bez wahania dostała .

Z tymi wynikami , to tak jak piszesz . Z jednej strony super , ze są dobre , bo nic Ci nie dolega , ale z drugiej dalej ta niewiedza skąd te dolegliwości :( A lekarka nie zleciła jeszcze jakis dodatkowych badań lub nie podejrzewa co jeszcze może Ci być ?

Sylka kurteczka rewelacyjna , oby udało sie ją kupic :)

Ja jutro mam maraton po lekarzach :P I Endokrynolog i Diabetolog i Ginekolog :P I chyba zostane na noc u Mamci . Mężus pracuje do 18-tej , potem ma od 19-21 jazdy , wiec byłybyśmy same i tak . No i w piecu nie miałby za bardzo jak mi napalić :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #448979 przez sylka
Agi prawdziwy maraton cie czeka :) Daj znać po wszystki i masz rację lepiej u mamy będzie :)

Agusiak zwróc i wystaw odpowiedni komentarz.

Komplecik kupiłam taki:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449183 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka a rękawiczki były do kompletu czy osobno kupiłaś ? One są ocieplone od środka choć troszkę ?
Kuba widze większość w niebieskim odcieniu ma :) Komplecik super .
Dziś mi się juz nie uda podjechać , ale w przyszłym tygodniu zaglądne do H&M :)

Przed 9-tą wyjeżdżam już do Bielska . Mam nadzieje , ze jakos się wyrobię i nie spędzę u lekarzy połowy dnia , chociaż na to się zanosi :P

Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449189 przez sylka
rekawiczki razem ocieplone sa polarem jak golfi czapka.

Kuba znow przyszedl do mnie o 7 dostalam buziaka wladowal sie i zl u mnie po chwili. Kocham tego slodziaka.

Agi mam nadzieje ze szybko pozalatwiasz wizyty i edzie wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449191 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka komplecik super, a jaki wzięłaś rozmiar?
Ja jak kupowałam to przymierzałam młodej i wzięłam mniejszy, podeszła do mnie Pani że kupuje na oko na chłopca 2 latka i jest taki jak Linka i pytała jaki wzięłam rozmiar i wzięła ten sam. Potem nam dziękowała za pomoc bo ten rozmiar 86-92 czapki jest ogromny :laugh:

jeśli chodzi o sklep H&M to wszystkie elementy zestawu są oddzielnie, rękawiczki chyba 9.99 zł a reszta po 14.99 czy jakoś tak i rzeczywiście są na polarku, ale całość bardzo przyjemna i miła w dotyku :)

agi powodzenia u lekarzy i daj znać po wizytach :) Może dziś lekarz dopatrzy się czegoś między nóżkami dzidziusia :)

Rozmawiałam z T o tej kurtce i mówi żeby to olać, trudno nasza strata. Wiem że macie racje że pewnie trzeba by to z tą osobą wyjaśnić i może udało by się odzyskać pieniądze ale mój mężuś nie jest z tych bardzo kłótliwych. Ale ja może dziś do tej osoby napiszę, wyrażę chociaż moje niezadowolenie i jak nie będzie się można z nią dogadać to zemszczę się w komentarzu :P

Do mnie dziś przyjeżdża ta koleżanka co rodzi końcem października, miałam ja ją odwiedzić ale nie dam rady dotelepać się do niej tramwajem z młodą, wózkiem i jeszcze przewijakiem, a popołudniami jakoś się zgrać nie możemy. Wpadnie więc na lekką kawką, pogaduchy i weźmie sobie ten przewijak to już będzie miała w razie gdyby Olivia się pośpieszyła.

A popołudniu jedziemy do moich ukochanych pradziadków bo już zjechali do siebie z domku letniskowego bo babcia ma mieć jakieś blokady na rękę i to są zastrzyki raz w tygodniu więc musi być na miejscu. A do domku skoczymy jeszcze może na jakiś ładniejszy weekend :)
Udanego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449203 przez sylka
Agusiak mam roz 86. Widze ze mily dzien ci sie zapowida :) udanych odwiedzin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #449222 przez Agusiak
Sylka mam nadzieję że czapeczka będzie pasować. Z tego co pamiętam to to jest ten rozmiar 86-92 i jak młodej włożyłam tą czapkę to się utopiła, ale może Kubuś ma większą głowę :)
Albo w razie czego zwiążesz mu czymś od góry przy pomponie :)

Kurcze oglądałam przed chwilą w pytaniu na śniadanie o przechowywaniu, suszeniu, mrożeniu grzybów jadalnych. Jakiś facet się mocno zatruł jadalnymi grzybami bo źle je przechowywał, ma zniszczoną wątrobę. Patrzę teraz a moi rodzice też źle przechowują suszone grzyby i muszę ich upomnieć jak wrócą z pracy.

Wysłałam maila to tej sprzedawczyni, ciekawe co odpisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449232 przez Agusiak
Odpisała że mam odesłać kurtkę i podać konto na które ma przelać pieniądze :)
Dzięki Kochane że mnie zmotywowałyście :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449296 przez sylka
Aguś super :)

Obwód czapki to ponoć ok 50 cm wiec raczej będzie dobra bo Kuba ma główkę 49,5 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449303 przez Agusiak
Sylka oby tak było. Młoda ma 48 cm obwód głowy więc może te 1,5 cm rzeczywiście zrobi różnicę. O ile dobrze jej zmierzyłam, tzn w dobrym miejscu :P :P
Ale na Kubusia na pewno będzie pasować i teraz to już żadna zima mu nie straszna :)

A jeszcze zapomniałam napisać że z tej baby to niezły przekręt jest. Podyktowała sobie za przesyłkę 16 zł a wysłała kurtkę zwykłym listem chyba za 4 czy 5 zł :angry: :angry:
Oszustka jakaś. Nawet babka z poczty się dziwiła że czego to Ci ludzie to "listu" nie wepchną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449308 przez sylka
Obwód 86 jest taki sam jak 80 tylko po długości chyba z 1 czy 1,5 cm jest róznicy :) Bo sprawdzałam czytając opisy :) Nasza to 12-18 mies chyba (jak przyjdzie to sprawdze na metce) bo w opisie było tylko 86 :)

No pewnie napisz co innego jak ktoś bierze nap 6 zł a wyśle za 4,5 bo czasem nie wyliczysz ile paczka wagowo wyniesie i poczta sobie zazyczy. Często sprzedaję na allegro i takich cudó nie robię. Rzeczy czyste i jak ma być stan idealny to są a nie buble bo bym wstydziła sie cos takiego wysłać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl