BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447921 przez Agusiak
megi gratuluję zdanej teorii :) Praktyka też pójdzie Ci pewnie śpiewająco, trzymam kciuki :)

Sylka biedny Kubuś, chyba faktycznie coś mu się przypomniało że aż się tak przebudził i się denerwował. Buziaczek dla niego :)

agi współczuję sterty prasowania ale jednocześnie nie mogę odgonić obrazu w mojej wyobraźni jak to będzie wyglądało jak pojawi się trzeci dzieciaczek :silly: :blush: :S Chyba będziesz musiała kompa przy desce do prasowania zainstalować :blink:

Dziewczyny a ja nie mogę się oderwać od aukcji w necie i patrzcie co upolowałam dla młodej, oba zestawy po 20 zł plis wysyłka czyli całość 55 zł :lol:
T mi głowę urwie :(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447949 przez sylka
Ten 2 zestaw świetny :) Będziesz musiała Paulę zaprezentować w nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447951 przez Agusiak
Sylka też się w tym drugim zakochałam i mam nadzieję że jest taki jak na foto a babka pisała że nie używany :)
Ten pierwszy kupiłam wczoraj a dziś pojawił się ten drugi, gdyby był wcześniej to nie kupowałabym tego pierwszego zestawu :P No ale jak już jest to niech będzie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447952 przez sylka
No pewnie oba się przydadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448072 przez agi-p
Sylka dobrze , ze ginekolog zacznie działać . Oby przyniosło to spodziewany skutek . Mam nadzieję , ze wyniki nie wykażą niczego niepokojącego .

Agusiaczku boskie te zestawy :) :) :) Mężuś na pewno nie będzie miał nic przeciwko , a nawet jak sie trochę podąsa , to szybko mu przejdzie , jak zobaczy Linkę w tych cudach :)
Mi sie bardzo podoba spódniczka i czarny golfik :)
Ale oba zestawy świetne i na pewno będą wykorzystane :)

A z tym kompem przy desce do prasowania to mnie rozbawiłaś hahaha :) Już sobie to wyobraziłam :p

Ogarniam bałagan po Ami i czekam niecierpliwie na pore jej kąpieli :P Mam nadzieję , ze szybko zaśnie i będe miała chwilę spokoju i ciszy . Brzuch mnie mocno bolał , jakieś dziwne skurcze miałam i już się zamartwiałam , ze coś się dzieje , ale przeszło wszystko :)
Mężuś idzie na jazdy na 19-stą na 2 godziny , więc odpocznę sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448117 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka ja też mam nadzieję że wszystko się wyjaśni z @ i dojdziecie z ginekolożką co jest przyczyną tego że tak długo jej nie ma.

agi to z tym czarnym golfem to jest taka sukieneczka i tylko ze względu na nią kupiłam ten zestaw bo na sweterkach specjalnie mi nie zależy.
Dziś przyszła ta kurtka z H&M ale było tylko awizo więc trzeba ją jutro odebrać z poczty.

A ja jutro idę do ginekolożki i będą te wyniki z tarczycy. Pokładam w nich jakoś ogromną nadzieję i także łudzę się że coś wyjaśnią.

Miłego wieczorku :)

Ps. Jak to dobrze że mój mężuś bardziej niż mecz woli swój motor i grzebie przy nim w garażu a ja mogę oglądać to co chcę :P :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448118 przez sylka
agi procz luteiny cos jeszcze musisz brac?

P odebral dzis tablice i Kuba ma zabawe rysuje caly czas. Ta kartka jest jakby z powleczonego tyci plastikiem papieru ciekawe ile wytrzyma. Nalewasz wode do markera i maluje kolorowo bo pod kartka jest chyba barwnik a kartka dziala jak kalka. Zabawka wytrzymala bo Kuba na niej stawal i nigdzie nie pekla :) rysunki znikaja po jakims czasie pod wplywem ciepla z otoczenia. Kuba ma frajde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #448126 przez Agusiak
Sylka to super że te tablice są fajne :)
Kubuś tester spisał się na medal i skoro nawet na niej stawał to może jednak jakiś czas wytrzyma :P :P
Mechanizm działania tablicy to znam ale chodziło mi właśnie o takie ogólne wrażenie :)

agi kurcze bardzo mnie zmartwiły te Twoje bóle brzucha, ale najważniejsze że już przeszły, ufffff. Uważaj na siebie i odpocznij teraz jak masz luźniejszy wieczorek. Mam nadzieję że Ami szybko poszła lulać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #448151 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku powodzenia jutro u ginekologa . Mam nadzieję , ze wyniki pozwolą na wyjaśnienie wszystkiego .
A czyli to sukienka ? No boska !!! Już nie mogę sie doczekac zdjecia Lineczki w niej . Będzie wystrzałowo wyglądała :)

Sylka w szpitalu oprócz luteiny dawali mi jeszcze 2 tabletki , nazwy nie pamiętam . Ale nic mi o nich przy wypisie nie mówili , tylko luteinę 3 razy po 2 table dopochwowo zalecili . Resztę na czwartkowej wizycie u Ginki się dowiem .
W sumie biorę tą Luteinę , kwas foliowy,rutinacee , magnez i wapno .

No to Kuba przetestował na wszystkie sposoby tablice i przynajmniej wiadomo , że godna polecenia :) Spokojnie mógłby się załapać na stanowisko testera zabawek ;)

Aguś mój Mężuś też za meczami jakoś specjalnie nie przepada , więc mam spokój :)

Amiś zasnęła błogo zaraz po odłożeniu do łóżeczka :) Jaka cisza i spokój :) Teraz chwila dla mnie :) Czyli standardowo necik i allegro . Amelka tak pokochała Kubusia Puchatka , ze jak go widzi , to az piszczy z zachwytu :) Dziś leciała bajka i jak się skończyła to mi sie biedusia popłakała :p Musze poszukac na allegro , może jakieś promocje znajde z Kubusiem :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #448160 przez sylka
Kuba też lubi Kubusia Puchatka :)

Oj w szlpitalu to brałam kilka tabsów fenoterol, duphastron, isoptin chyba z tych co pamiętam i jeszcze ze 2 + kroplówki i zastrzyki z żelaza i jeszcze jakieś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448165 przez Agusiak
agi to super że masz teraz czas dla siebie :)

Paulinka też lubi Kubusia Puchatka, chociaż jak są odcinki na Disney Junior z jakimiś "złymi" postaciami to jej się już nie podoba.

Czyli w czwartek także czeka Cię wizyta u lekarza? To powiedz koniecznie o tym bólu brzucha.

A nam wyszła dziś czwarta czwóreczka więc mamy komplecik :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448171 przez sylka
Gratki ząbkowe dla Linki :)

Jutro daj nać co lekarz powie o wynikachg tarczycy. Ja w piątek idę robić swoje.

Agi wypoczywaj w miarę możliwości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448176 przez agi-p
Sylka ja tym razem kroplówek nie dostawałam :) Z czego niezmiernie się cieszyłam :) Ale jak leżałam z Ami w 34 tyg , to mnie faszerowali kroplówkami non stop :(

Agusiak ja właśnie dzisiaj pierwszy raz puściłam Amisi na Disney Junior Puchatka i była zachwycona .Co sie pojawiał to krzyczała :) Jutro o 9:20 znowu poleci , wiec na pewno nie przegapimy :)

Gratuluję czwartej czwóreczki :) Czyli idą Nasze dziewczynki łeb w łeb z ząbkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448181 przez sylka
Kuba ubóstwia Mańka Złotą rączkę, Agenta Oso, doktor Dośka Widze że lubi bajki w których coś robią i tłumaczą daną czynnośc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448187 przez sylka
A ten tekst z konkursu w miesięczniku Dziecko najprawdopodobniej będzie opublikowany,. Maja dać mi znać kiedy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl