- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
Ale z drugiej strony to jak tłumaczyć ten oto "genialny związek na ból"?
www.metafen.com.pl/
A i odpisała kuzynka, okazuje się że to starsza (5 lat) ma szkarlatynę i zaleconą izolację a młodsza (10 miesięcy) ma anginę, więc też mają biedaki szpital w domu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku właśnie ostatnio kupowałam ten lek Mamie , bo już nic na nią nie działało.Tym sposobem robią ludziom wodę z mózgu i potem juz nie wiadomo co wolno,a czego unikać
Oj to u kuzynki faktycznie prawdziwy szpital !!! I jak tu odizolować dzieci od siebie ?
Zdrówka dla dziewczynek .
A ja troszkę spokojniejsza jestem
I nawet ją okąpałam
Wypiła po kąpieli 50 ml mleka i zasnęła wtulona we mnie
A mnie pomału zmęczenie dopada.Poszłam spac o 2 w nocy ,a przed 6-tą byłam już na nogach . Cały dzień oka nie zmrużyłam.Teraz widze , ze Ami ma się lepiej i nerwy i strach ustępują
Bardzo Wam dziękuje za wsparcie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Nie ma większej radości dla rodzica niż zdrowe dziecko
Ucałuj Amelkę i niech śpi spokojnie
Zawsze chętnie pomożemy w miarę możliwości
Też się połóż już spać ale nie ma tego złego bo pamiętajcie że dziś zmiana czasu i śpimy godzinkę dłużej
Znowu trudno będzie młodą przestawić na właściwą godzinę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba wykapany obkleja sie naklejkami bo tata kupil mu ksiazeczke i zamiast w nia wklejac woli na piżamkę
Agusiak wspoletwojej kuzynce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A ja objadłam się żelkami i zaraz się chyba
Oglądam "Alex sam w domu" na Polsat Film i jakoś tak świątecznie się zrobiło
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
My oglądamy Mam talent
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas troszkę jest jak posypka na pączku.
Na pogodynka.pl zapowiadają że od 2 w nocy ma cały czas sypać aż do 14 ale jak to będzie to się rano zobaczy
Sylka miałam pisać że Kubuś już taki wysoki jest chłopak
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba sam już lodówkę otwiera tylko musi uważac by w głowę sobie sie nie uderzyć. Bo częśc od zamrazarki dawno w ruchu była
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ta doktorowa to jakaś nie normalna była. Ja młodemu kupiłam strzykawkę taką normalną i tak podawałam antybiotyk pomału bo pomału ale nie wypluwał i nie rozlewałam.
Agi ja po przygodzie w szpitalu zrobiłam wywiad i awaryjnie mam numer do prywatnego lekarza. Przyjmuje w prywatnej jakiejś klinice i dodatkowo w awaryjnych przypadkach przyjeżdża do domciu. Nie jest tani bo wizyta w tygodniu to 100 - 120 zł w weekend 150 ale parę zaufanych osób bardzo go chwaliło, a nawet ostatnio jak byłam na placyku to jakaś dziewczyna była z córcią i tak od słowa do słowa i okazało się że zna i też bardzo poleca. Może poszukaj popytaj może macie takiego lekarza to kasa ale jak byś martwiła i dalej nie po koiła to może rozwiać twoje wątpliwości.
Agusiak ja również współczuje kuzynce
U nas wczoraj słonko i zimno a dziś słuchajcie jak rano oczy otworzyłam to nie wierzyłam śnieg pada a teraz to mamy normalnie biało. jutro chyba na sanki pójdziemy tylko zapomniałam młodemu wziąć butów z pracy więc trzeba podjechać
Ja Matiego mierzyłam w zeszłym tygodniu i miał 82/83 cm i ważył 12.400
Sylka oj współczuje ci. Ale nie boli cie to? Oby szybko znikło
Dobrej nocki buziole
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
jutro mielismy jechac fryza sciac wlosy Kubie i mi a tu opony letnie. Chyba ze wyciagne wozek na pompowanych kolach
Kozlowaka na szczescie nie boli, ale przeszkadza jak to zawsze cos na wardze.
Dorej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My na szczęście mamy sanki, w zeszłym roku kupiliśmy ze śpiworkiem i pchaczem ale póki coe nie aż tyle śniegu, liczę na te nocne opady
Sylka oj wierzę że Ci to na ustach przeszkadza ale swoją drogą ciekawe skąd takie coś się wzięło
Umów się do chirurga, usunie to i będziesz mieć z głowy. Tylko nie wiadomo jak teraz terminami na NFZ jest. Pamiętam jak usuwałam pieprzyk to na NFZ trzeba było troszkę czekać. No ale Ty to ostatnio masz szczęście do szybkich terminów wizyt więc pewnie jakoś się uda
Dobranoc dziś śpimy godzinkę dłużej, chociaż nasze kochana dzieciaczki pewnie się nie dostosują
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
ZASYPAŁO ŚWIAT NA BIAŁO
Paulinka wstała o 6.30 czyli starej 7.30 a za to ja chętnie pospałabym sobie do nowej 7.30
Udanego i miłego tego pięknego, zaśnieżonego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
U nas też biało. Sanki właśnie z pchaczem mam upatrzone bez śpiworka bo go kupowałm wczesniej i mam
Co do tej torbielki to po wszystkich sw ide z Kubą na szczepienie to od razu wezmę skierowanie dla siebie na zabieg. Ze znamienirm tez czekałam sporo bo robił to chirirg-onkolog myślę że do szczekowego bedzie szybciej bo oddzilenie przyjmuje w poradni stomatologicznej. Na szczęście nie bili tylko dyskomfort gdy dotknę jezykiem od spodu warki
Agi jak Amelka?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- megi23
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 24.03.2011 najwiekszy Skarb Tymus
- Posty: 4364
- Otrzymane podziękowania: 0
Tymek ma 91 cm i 13 kg :Dmoje dziecko wstalo o 7 na nowy czas ehh stary bylaby 8
wczorajmalo zawalu nie dostalam myslalam ze polknal smoczek nie caly tylko te gume ale znalazla moja mama w lozeczku ona mowila ze jak zjadl to wykupka a ja juz myslalam ze jelita zatka czy cos takiego
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











