BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu #454690 przez Gosia_Krupa
A my już nawet na fb nie rozmawiamy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454696 przez sylka
My codziennie :)

Dobra zmykam na spacerk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454711 przez Agusiak
Gosiu Kochana zostań z nami :) To wątek dla każdego kto chce pisać i każdy jest mile widziany :)

Ja długo walczyłam o majówki 2011 ale zostałam tylko ja i wszystkie te kochane dziewczynki z innych miesięcy które tu chciały ze mną pogadać :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: A teraz to jest już zbiorowy wątek i jest super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454712 przez megi23
milego spacerku Sylwia :D ja tez podczepiona a co :P
ja kierowca na papierku no way czekam az go odbiore i juz dzwonilam do szwagierki bo autko tez kupuje i planujemy 1 wycieczke bez mezow i dzeci :D czyt mega zakupy hahaha :side: :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454714 przez Agusiak
megi to super :) w takim razie już teraz życzę Wam udanej wycieczki i góry zakupów :lol: :lol:
Bardzo fajnie że tak Cię ciągnie za kółko. W sumie jakby Cię nie ciągnęło ty byś nie poszła na prawko, ale ja poszłam bo mnie ciągnęło jak miałam 16 a teraz już mi przeszło :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454718 przez megi23
no mnie nie ciagnelo tzn chcialam ale sie balam jak mozna cos takiego prowadzic i w ogole chcialam 2 razy zrezygnwac w czasie nauki ale dzieki S jeg wsparciu i mojemu S mezowi sie udalo :lol:
S mnie meczyl 2 lata zebym zrobila :P i dziewczyny z mojego forum tak robily pomalu i mnie zmobilizowaly :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454720 przez Agusiak
no mnie dziołszki z forum też w wielu sprawach mobilizują, często nawet o tym nie wiedząc :silly: :silly:
Matko ale ze mnie matołek, gdyby nie suwaczek to bym nie wiedziała że niunnia ma 17 miesięcy :ohmy: :ohmy: a ja wszystkim mówię że 16 :blush: :huh: wstyd nie wiem w jakiem wieku mam dziecko :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454781 przez sylka
Agusiak rozbawiłaś mnie :)

Wróciliśmy ze spaceru, zimno i wietrznie :( az mi w uszy zaszło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454785 przez agi-p
Woow ile postów :)

Agusiu dzięki za miłe słowa :) Foteczki robiłam na szybko z Amą , co bardzo utrudniało zadanie :P Ale co tam .Może uda się coś wygrac :)
Nie wiedziałam , ze już na Bebiku jesteście . Ja tez chciałam ostatnio zmienić , ale bałam się , ze znowu problemy będą i jej nie posmakuje .
Kiedyś jej próbowałam i Nan podać i bebiko właśnie .
Dla Roxy buziaki :kiss:

Megi wielkie gratulacje !!!! Super , ze udało sie za pierwszym razem :)

Sylka Wasze spanie jest nie wyobrażalne !!!! Szok :)
Udanego spacerku , ja odpuszczam .Źle się czuje i nie będę ryzykowała gorszego przeziebienia.

Gosia mowisz,ze dzień makaronu ? Hmm to dodam do zupy hahaha :)
I dobrze, ze do Nas dołączyłaś . Tu taki "zbieraczkowy" wątek się zrobił :)

Pospałyśmy prawie 3 godzinki . Nakropiłam pieluszkę Aromatolem i wdychałam sobie . Troszkę mi odblokowało zatoki,ale nadal nie czuję się najlepiej :(

Idziemy zjeść zupkę ...z makaronem , a co tam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454900 przez Agusiak
dzięki dziewczynki za buziaki dla psiaka mego,hehe :kiss: :kiss:

Aguś my już od bardzo dawna jesteśmy na Bebiku, wydawało mi się że wspominałam?
Już jak przerabiałyśmy wszystkie temat mleka Hipp co mi młoda tak po nim strasznie płakała to zostałyśmy przy Bebiku.
Sylka mówisz że Wy na gerberze? to fajnie że Wam odpowiada :)

Bidulko może na katar spróbuj nasivin baby albo może w aptece coś polecą dla ciężarnych, natomiast gdyby bolało Cię gardło to spokojnie można Tantum Verde.

U nas ponuro i cały czas siąpi.

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455003 przez agi-p
Dzięki Agusiu :) Powiem Ci ,że ten Aromatol mi pomógł :) I hektolitry herbaty z miodem i cytryną :) Czuję się dużo lepiej :)

Znajomi niedawno pojechali . Pogawędziliśmy sobie o podpytywali co bym na urodziny chciała . Rany jak ja nie lubię takich pytań !!!!

Jak skończy się nam ten bebilon to wypróbuje inne mleczko .Tylko jak myślicie na początek mieszac jej oba mleka , czy od razu przejść na nowe ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455028 przez megi23
hej laski my tez po spacerku kurcze musze sobie rekawiczki kupic bo tu nie mam a S napewno po tym przemeblowaniu co zrobil heheh bylismy w lidlu z nasza mamcia i maly ma 2 pary rajstop grubych ja legginsy termiczne bo schudlam i nie mam w czym chodzic a spodnie w koncu do prania musze dac ;) aaa i kupilam sobie frotte skarpetki ja cale zycie marzne w rece i nogi i Tymek tez na rajstopy musze mu skarpetki dawac .. bo inaczej marznie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455030 przez megi23

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455053 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi fajnie że znajomi Was odwiedzili, zawsze to miło z kimś porozmawiać :)

Kochana je osobiście nie mieszałam młodej mleka tego samego stopnia czyli teraz 3. Mieszałam tylko jak zmieniałyśmy ze słabszego np z 2 na mocniejsze 3, a tak to nie, od razu dawałam to inne.

A Aguś pytałam wcześniej ale może nie zauważyłaś :silly: o jakiś program albo sposób w jaki robisz takie fajne kolaże z zdjęć :)

megi super że zakupy w Lidlu udane :) Kurcze też pamiętałam o tych leginsach bo je chciałam ale wyleciało mi z głowy. Fajna cena, a powiedz naprawdę są ciepłe?
Może jutro jeszcze będą.

A my zamówiliśmy młodej coś takiego, może jej się spodoba bo tym skuterem elektrycznym to po domu nie da się jeździć
allegro.pl/hit-jezdzik-rowerek-trojkolow...-yd-i2715414531.html

Udanego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455064 przez sylka
Kuba spi od 19. Caly wieczor zajmowal sie nia bo mnie dopadla migrena :( chyba od pogody.

Agi mleko mieszalam bo to inna firma a hippa przechodzac na wieksze podawalam od razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl