BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #495718 przez sylka
Jaki słodziak z Pauli :) Agi a Ty rzeczywiście niewiele się zminiłaś z wygladu :)

Suwaczki fajowe, na początku jak rano weszłam z tel. to nie wiedziałam kto pisze jak zajrzałam i nie widziałm nicku tylko od dołu suwaczki a dopiero treść posta jak przewinęłam :)

Agusiak Twoja Paulinka ma extra kucyczki i widze ze zabawa była superowa na sniegu :)

Widzę że i waszym maluchom posmakował Gerber :) Fajnie :)

My też zaliczyliśmy spacerek i od 13.30 Kuba śpi :)
Byliśmy na Poczcie odebrać lapki śniezynki- które wiszą już u Kubusia na oknie :) Fajnie wygladają. Wieczorem zobaczymy efekt. Na poczcie tłum ludzi a KUba stał ładnie obok mnie i do każdego się uśmiechał. Uwielbiam jak on tak się chchra do każdego :) taki pogodny dzieciak z niego.

Gosiu fajnie że wypad do siosrty sie udał :)
Co do sanek to widziałam kiedyś na all takie podwójne z oparciami- śmiesznie wygladały :) Masz niezłazagwozdkę z dzieciaczkami i sankami. Kolejnośc juazdy musisz im stworzyc, takigrafik chyba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #495771 przez Gosia_Krupa
Wczoraj jak byłam z dziećmi u ortopedy to właśnie była pani z dwójką dzieci i takie sanki miała. Mi się podobały,chociaż takie długie. Ale już też się zaczęłam zastanawiać nad ich zakupem. Te co mają teraz można by gdzieś wywieźć,do siostry czy rodziców,żeby były w razie "W"... Już lukałam na all,ale nie wiem... tyle tych wydatków teraz :(

Sylka,a moja Hania stoi jak proszący piesek. Dwie rączki ma zgięte(tzn.dłonie) i trzyma je przy oczkach,bo tak się wstydzi :( Dziwiłam się,że w przedszkolu się nie wstydziła. Bo tak zazwyczaj reaguje na obcych. Potrzebuje trochę czasu,żeby się oswoić.

Mi z kolei któregoś dnia zniknęły suwaczki nie wiem dlaczego,próbowałam zrobić nowe,ale nadal ich nie widzę,nie wiem,może zły adres wpisuję...

Nie wiem czy Wam pisałam,że udało nam się kupić Michowi tą drewnianą kolejkę z Lidla? No więc udało z czego się bardzo cieszymy :) Pewnie nie będzie chciał jechać do cioci jak ją rozpakuje(bo w I-wszy Dzień Świąt jedziemy do mojej siostry,tam też będą moi rodzice).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #495789 przez sylka
Gosiu mojego suwaczka eż nie widać (miałam takie sam jak Ty) ale w ustawiniach sprawdzałam i jest wpisany. Nie wiem co sie dzieje .

O kolejce chyba pisałaś i super ze sie udało ja zakupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #495949 przez Agusiak
Sylka super że spacerek zaliczony :)

Gosiu Kochana dziękuję za pochwalenie kartki :) z ust takiego profesjonalisty to ogromny komplement :lol: :lol:
No z sankami to wyobrażam sobie że może być problem :silly:
Fajnie że na weekend byliście u siostry i miło spędziliście czas :)
Gratulacje za upolowanie kolejki, no w takim razie Michałek może faktycznie nie chcieć jechać w święta do cioci :blink:

agi :( a jedziecie do szpitala jak mąż wróci?
Spróbuj może poruszać nieco brzuchem, może to rzeczywiście przez odstawienie magnezu?

My zaliczyliśmy spacerek, młoda się wybiegała i pojeździliśmy na sankach. Najpierw ja ciągnęłam T i Paulinkę (silna jestem :P ) a potem T ciągnął nas i miałyśmy wywrotkę ale nic się nie stało :P

A skoro teściowe kupili młodej kuchnię i nam już ten zakup odpadł to zamówiliśmy młodej jeszcze takie coś pod choinkę, czego Ci ludzie nie wymyślą :P :blink: :lol:
allegro.pl/smily-tablet-dotykowy-pad-kom...lcd-i2831464886.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #495963 przez sylka
Agusiak pisałam z Agi i mają jechać jak mąż tylko wróci do domku.

Tablecik fajny. Kuba do perfekcji opanował tel dotykowy P. i potrafi go już sam odblokowac to samo z moim. Też myślwliśmy nad nom lub laptopem miki z clementoni n urodzinki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #495966 przez Agusiak
sylka napisał:

Agusiak pisałam z Agi i mają jechać jak mąż tylko wróci do domku.


dzięki za info :)
to dobrze że pojadą.

Aguś ja byłam wczoraj z wózkiem na spacerze i szło całkiem nieźle :) Wiadomo że po zaspach to nie da rady ale po takim bardziej ubitym śniegu czy też sypkim ale jak jest go nie wiele to daje spokojnie radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #495972 przez sylka
Agi ma dac znac jak bedzie już coś wiedziała.

Ja ostatnio wózek brałam w sobote na wypad do Galerii i wkurzao mnie to pchanie po sliskim chodnku :P Zdecydowanie wole spacery bez wózka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496103 przez sylka
Martwie się o Agi, pisałam jej juz smska, ale ie odpisała :(

Moja sis kupiła dl Kuby bidon allegro.pl/disney-bidon-myszka-miki-mick...use-i2849954374.html Będzie wniebowzięty :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #496169 przez megi23
hej laski ehh jak wczesniej pisalam posta to mi wcielo...
Agi mam nadzieje ze z Majcia ok
fajny prezent dla Paulinki i super bidon dla Kubusia mam juz lapka z naprawy udalo sie nagrac wszystko i odpala teraz ale nie daje gwaranci czy dzien czy rok pochodzi... moja watroba juz ok nie wiem co to bylo... bo i szwagierke przegonilo moze jelitowka, grunt ze przeszlo i Tymka nie dopadlo, ja nie wiem co pod choinke kupie Tymciowi moze cos w sobote znajde jak bede kupowac spanie nareszcie, ale tydzien bede czekac bo wybieram obicie inne, moze przed wyjazdem do mamci bede miec, dzis S robi do 22 heh.. mam i nie mam meza , tak sie czuje ale chociaz mam do kogo sie przytulic i moze malego wycalowac ,jutro myje okna i jestem po robocie przedswiatecznej, a w weekend choinke ubierzemy by Tymcio sie nacieszyl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #496180 przez sylka
Mój w czwartek i piątek idzie na nocke bo w dzien pradu w firmie nie maja bo energetyka robi jakies przyłacze.

Agi napisała smska, w skrócie napisze że wszystko do rze z Mają. Sama ma wejść i napisac Wam co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #496217 przez agi-p
Kochane moje dziękuje Wam za troskę i wsparcie :)
A wiec w szpitalu byliśmy . Najpierw dostałam opieprz ,ze wczoraj nie przyjechałam . Potem od razu usg i wielkie napięcie , do czasu gdy usłyszałam ...CIĄŻA ŻYWA :) Strasznie mi ulżyło i uspokoiłam się . Potem szczegółowe sprawdzanie wszystkiego , przepływy krwi pępowinowej,serduszko,główka , łożysko , wszystkie narządy i Majeczka jest zdrowiutka :) Wg usg jest o tydzień do przodu nawet . Waży 380 g :)
Faktycznie ma gorsze dni i mało się rusza , bo nawet podczas badania ledwo co się keciła i umiejscowiła się nietypowo , dlatego ruchów nie czuję .
Musze brać jednak większa ilość leków na podtrzymanie i magnezu . No i oczywiscie chcieli mnie w szpitalu zostawić , ale jak zobaczyłam Maję i usłyszałam to wszystko , to stwierdziłam , ze nie zostaję . Musiałam wypisac pismo , ze nie zgadzam się na hospitalizacje . 5 razy mnie namawiali i nawet mojego Męża męczyli :p Powiedziałam , ze jak coś to wróce i tyle .
Mam oczywiście dużo odpczywać , nie denerwowac się i mysleć pozytywnie .
Kamień spadł mi z serce i czuję się o niebo lepiej :) Az mi się żyć chce :)

Aguś tablecik Linka bedzie miała super :)

A bidon Kubusia obłędny..tyle że cena mnie powaliła :P

Megi super , ze Ci przeszły dolegliwości i Tymcia nie dopadło :) I fajnie , ze łózko będzie za tydzień :) Od razu lepiej się Wam zrobi w mieszkanku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496219 przez Agusiak
Sylka dzięki za wieści :)
Ja też się zaczęłam martwić nie na żarty i już miałam pisać agi smska ale najpierw postanowiłam sprawdzić wieści na forum :)
Bidon jest superowy :laugh:

megi dobrze że już problemy żołądkowe minęły :)
Na pewno znajdziesz coś fajnego dla Tymcia, jeszcze jest troszkę czasu :)

Ja w weekend też mam zamiar posprzątać nasze lokum i przytargamy już choinkę co by się nią zacząć cieszyć :lol: :lol:

EDIT:

Agusiu OGROMNIE się cieszę :kiss: :kiss: :kiss: Nam też spadł kamień z serc :) Na prawdę ogromna ulga i proszę najpierw brzuszek wygłaskać a potem pouczyć Majeczkę żeby więcej już takich numerów nie robiła :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496239 przez sylka
Agi cena bidonu obłędna u nas a sis za kilka funtów kupiła :lol:

Kamień z serca ze z Mjorkiem wszystko w porzadku bo martwiłam sie.

U nas za tydz maja oddać dywan z prania i wtedy moze pomysleo ubraniu choinki. Musiałbym tylko ciągle pilnowac by Kub jej nie zwalił na siebie :P Aż strach co sie bedzie działo :silly:

dziewczyny mam prośbę głosujcie codzinnie na podany na fb link :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #496268 przez agi-p
Aguś , Sylka :kiss: :) Majcia została porządnie upomniana i zobaczymy czy przyniesie to efekt :P Zapodałam sobie już zwiekszone dawki leków i czekam :)

Sylka pewnie , ze bedziemy głosować :) Musicie wygrać :)

U Nas też końcem przyszłego tygodnia akcja choinka :) Tylko najpierw kupic ja trzeba , bo u Nas żywa jak co roku będzie :) Już nie mogę się doczekać :0

Uciekam do łózka . Spokojniej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #496275 przez Gosia_Krupa
Agi super wieści :)

Sylka,z takiego bidona to i ja bym mogła pić :silly: Zapewne moje dzieci też by były wniebowzięte. W Lidlu od przyszłego tygodnia(chyba) będą zestawy czapa,szalik i rękawiczki z Mikim :) Ja już myślę czy by Hanuli nie kupić z Minnie...

Miałam umyć okno i w końcu zrobić "śniegowe" dekoracje na szybach,ale tak mnie ta moja pusta łepetyna zaczęła boleć,że myślałam,że zwariuję :( Może jutro się uda,o ile głowa przestanie boleć,bo nadal się męczę :(

Hania obudziła się,a właściwie to ja ją obudziłam po 16 i jestem w szoku,że już śpi,bo myślałam,że co najmniej o 22 uśnie,a ona przed 21 zasnęła :)

Sylka,też się martwię trochę o choinkę,bo Hania nie dość,że wszędzie się wspina to jeszcze ostatnio ma manię dźwigania i wszystko co jest tylko w stanie unieść bierze na siebie...
Na porządku dziennym jest allegro.pl/klub-przyjaciol-myszki-miki-d...ney-i2850648597.html wszędzie to ciąga ze sobą i stawia na wysokie półki ponad nią. "Czekam" aż jej to któregoś dnia spadnie na głowę,aczkolwiek mam nadzieję jednak,że to nie nastąpi. Tak na marginesie,Kubuś pewnie też by łatwo tego nie oddał :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl