BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #498478 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi super, że w końcu się na stół z krzesłami doczekałaś :) i że prezenty dla Linki też już są :)
Ale widzę że to nie koniec bo jeszcze się nad czymś zastanawiasz :) ale Paulisia będzie mieć górę prezentów :lol:

Nam też dziś przyszedł tablet dla Paulinki i jest genialny, ale kurcze za mała jest na niego jeszcze :silly: ale co tam niech się oswaja :blink:

agi u nas też Titanic ale w sumie nawet nie oglądam tylko mam na Polsacie a siedzę na necie. Co by kto nie mówił o tym filmie to mnie się ta wersja podoba a już muzyka w nim jest obłędna.

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498510 przez sylka
My oglądamy House :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498546 przez agi-p
Sylka 3 godziny ??? Woow , Kuba miał frajdę :) I jeszcze jutro taka zabawa :)

No ciuszki to Paula kocha :) Ale ciągle jej coś kupujemy ,wiec pod choinkę chciałam coś innego . tym bardziej ,że o słuchawkach juz mówiła kiedyś . Tylko zaznaczała , ze nie czarne :P
Wstępnie takie wybrałam , oczywiście białe :) allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-dynam...kas-i2864434283.html


EDITTT...
Agusiu super , ze tablet sie Wam podoba :) A Linka bedzie go na dłużej miała :)

U mnie też Titanic w tle leci , bo ja sobie necika opanowałam :P Mężuś juz chrapie , a Paula poszła do siebie oglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498553 przez sylka
Słuchawki czadowe :D

Kuba wcale nie miał zamiaru wychodzić, ale musieliśmy bo zaraz... zamykali :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498559 przez agi-p
Normalnie zniżkę Wam powinni tam dac :P Ja z Paula jak kiedyś chodziłam , to tylko na godzinkę ,bo tak szalała , ze mokra jak szczur była :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498573 przez sylka
Kuba biegał po drabinkach i przeszkodach na górze a ja za nim :P uważając by głową nie zarwać w sufit. Tak szybko zasuwał że ledwo nadązałam a musiałam uważać by mi sam nie zjechał z kretej zjeżdzalni w piłki bo tam na dole dzieci sie bawiły i w ogóle nie uważały na takie maluchy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498581 przez agi-p
czyli przy okazji Ty też się wyszalałaś :P Pewnie temu az 3 godzinki tam byliście hahaha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498585 przez Agusiak
Sylka to się z Kubulkiem wyszaleliście :)

agi słuchawki rewelacyjne, Paulinka na pewno będzie zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498599 przez sylka
Oblegana najbardziej była kuchnia, zjeźdzalnia i łapanie balonów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498644 przez agi-p
No to jak Wam się tak słuchawki podobają , to jestem spokojniejsza :) Taki wybór , ze głowa mała . Tylko ceny mnie nie puszczają :P Chciałam coś do 130 zł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498748 przez agi-p
Dzień dobry :)

Stwierdziliśmy dziś , ze Nasza młodsza córka to jakiś kosmitka !!! O 5-tej ma tyle sił i energii ,że przechodzi samą siebie :P Ja nie w wiem jak ona to robi , ale jest wyspana jak po 12 godzinach nie przerwanego snu ;) Dziś 4 pobudki były , a rano ani myślała poleżeć jeszcze z Nami .
Teraz biega po pokoju jakby ją koś nakręcił i znosi mi wszystkie zabawki :P

Oj zapowiada sie długiii dzień :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498758 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi :kiss: :kiss: heheh, oj Amisia kochana :laugh:

Paulina obudziła się po 3 w nocy i też musiałam do niej pójść a potem nie spała już po 6, wzięłam ją do siebie do łóżka żeby jeszcze wywalczyć kilka minut snu ale nie przeszło,hehe :P :P
Także my też już hulamy, zaraz idziemy na śniadanko a potem zabawa. Chociaż ostatnio strasznie marudzi i sama nie wie chwilami czego chce. A najbardziej chce mi się śmiać jak z mojej prawie samodzielnej dziewczynki w obecności dziadków robi się małe dzidzi, hahah :lol: :lol: Trzeba ją karmić i takie tam :S

W sobotę jedziemy w odwiedziny do Hubertka a w poniedziałek jadę do tej koleżanki z sądu zobaczyć wreszcie Olisię, a ma już ponad miesiąc :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498762 przez agi-p
Aguś czyli Linka dzisiaj tez Cię szybko z łóżka ściągnęła :P

Śniadanko właśnie wcinamy :) Ami ma ostatnio wizję na twarożki i je chętnie kanapki z różnymi serkami .

Woow aż się wierzyć nie chce , ze Oliwka już miesiąc ma !!! Ledwo co pisałas , ze sie urodziła . Oj czas zasuwa jak szalony :)

Ja zniosłam pranie do prasowania i czeka mnie nie mała przeprawa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498811 przez sylka
Agsiak masz cwana coreczke :) wie kogo wykorzystywac.

Mi dziwnie wczoraj bylo zasc bez meza a na dodatek na space przemarzly mi stopy i poszlo na pecherz. Nerki mam zawsze okryte wiec chyba od od stop. Skorzane buty nie na sniegowe zaspy z dzieckiem. Musze wreszcie kupic sniegowce. Koncem koncow do 2 biegalam co chwila do laziencki i myslalam ze konca nie bedzie. P wrocil po 6, Kuba wstal o 7 a ja kawe piije.
Zamknelam meza w duzym pokoju by spal a Kube zajmuje by tam nie wchodzil. Dzis spacer odpada bo nie jestem w stanie wyjsc na dluzej chyba ze zaloze pampersa.

Agi Ami cudasek niezmordowany. Kuba wczoraj bez drzemki byl na chodzie 12 godz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498932 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

U nas jak co dzień pobudka ok.6.30 jak mąż wstaje do pracy. A że Hania woła "tatuuuuś,plosie,iś" to ja się nie ruszam i śpię jeszcze10-20 minut,a potem muszę Miśka budzić i do przedszkola go wyprawić.

Wczoraj kupiłam Michowi karetkę,bo pisał i rysował o tym w liście do Mikołaja. Taką najzwyklejszą w świecie metalowo-plastikową,ale ma guziczek,że włącza się kogut :) To by mu wystarczyło,to my go namówiliśmy na coś większego. Ale jak go ktoś pyta co chce od Mikołaja to mówi,że karetkę,a potem dodaje ciuchcię i tory i szczoteczkę do zębów z misiem. Więc została do kupienia szczoteczka.

Mężowi wynalazłam jeszcze jeden prezent,mam nadzieję,że jak zamówię to zdąży dojść. Jeden jest w drodze już od jakiegoś czasu i też mam nadzieję,że dojdzie,bo zostanę prawie z niczym. Jeszcze Hani coś trzeba dokupić.

Hańka uśnie,a już ma odlota,to biorę się za ten tort :ohmy:

Sylka,to super zabawę mieliśmy. Ja raz z Michem byłam i też się nawspinałam,ale wybawiłam się jak małe dziecko :silly:

Zauważyłam u Hanuli bardzo obrzęknięte,czerwone dziąsła na dolne trójki. Z jednej strony widać białe,więc pewnie dołączę wkrótce do waszych nocnych pobudek :( Bo Hania każdego zęba okupuje strasznie na kilka dni przed jego wyjściem.Tak nie jest źle,ale te kilka ostatnich dni to po prostu gehenna :(

Moje dziecię upodobało sobie jeden wyraz i co rusz chodzi z uśmiechem na ustach i powtarza zadowolona: "dupa,dupa" :lol:

Agi,słuchawki super. Wczoraj jak kupowałam Michowi autko to przede mną kobieta brała coś takiego czarno-różowe.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl