BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 1 tydzień temu #110178 przez Joleczka
Witam Was Kobietki po długiej nie obecności!!:)

U mnie pomału coraz ciężej, waga niby nie duża bo przytyłam jakieś 5kg ale sam brzuszek już ciąży, byłam wczoraj na ostatnim usg Maleńka rozwija się prawidłowo, waży już jakieś 3070g i nadal mocno się wierci! :)
Ja też nie mogę się doczekać kiedy przytulę moją Dziecinkę ale wolałabym żeby posiedziała jeszcze troszkę bo jak u niektórych z Was również mieszkanko nie skończone tzn remoncik nawet nie zaczęty, mężuś planuje od tego piątku zacząć i to oczywiście od pokoju dziecięcego!! :)

Kobietki odebrałam też wczoraj wynik wymazy z pochwy (tzw GBS) i wynik mam dodatni ( nie mam pojęcia skąd się to wzięło i bardzo mnie zmartwiło) , pani w laboratorium powiedziała że czas zacząć leczenie antybiotykiem ale mój lekarz powiedział że przy samym porodzie dożylnie podają antybiotyki na bazie penicylin. Zastanawiam się czy to nie za późno?? Poza tym mama mi mówiła że mam uczulenie na penicylinę ale nie mam tego udokumentowanego, wiecie może czy idzie to jakoś sprawdzić??

Pozdrawiam WAS gorąco!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110184 przez Agnieszka84
Joleczka - 5 kg tylko przytyłaś? Też bym tak chciała, ja przytyłam 14 kg i pewnie dobije do 15. Mam nadzieję, że szybko to stracę.
Ja mam 2 torby ale to dlatego, że w jednej bym się nie zmieściła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110260 przez angellika1
No dziewczyny już niedługo Wasza kolej :) Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110459 przez asia26
a czy ktoras sie juz rozpakowala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110466 przez Agusiak
angellika1 dziękujemy bardzo :)

asia26 z tego co mi wiadomo to jeszcze wszystkie oczekujemy na nasze Maluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110627 przez aniamaj133
Asia26 tak my wszystkie chyba jeszcze w "dwupakach"

Zauważyłam, że moja rodzina i znajomi zaczęli już się niepokoić, gdy nie odpisuję na sms lub nie odbieram telefonu. Od razu pada podejrzenie czy może nie rodzę hihi :laugh:

Jak do tej pory skompletowałam wszystko do szpitalnej torby, a dziś zamierzam to wszystko do niej wsadzić, bo bliscy dookoła bardziej panikują ode mnie. Choć ja należę do osób które często robią coś na ostatni moment ale za to sprawnie i dokładnie ;)

Zaczynam pakowanie naszego jednego pokoju, który do tej pory zajmowaliśmy u rodziców. Wreszcie przeprowadzamy się do swojego pięknego, wyremontowanego mieszkanka :lol: :lol: :lol:

Miłego dnia Dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110636 przez Agusiak
aniamaj133 gratuluję przeprowadzki, nie ma to jak być na swoim :)Wspaniałe uczucie i fajnie, że udało Wam się to własne mieszkanko jeszcze przed narodzinami, będziecie mogli potem spokojnie cieszyć się sobą i maleństwem :)

Ja nie mam jeszcze wszystkiego do torby, ale mam już torbę :silly:
Właśnie dzisiaj kurier mi ją przywiózł.
W sumie to czekam jeszcze na dwie koszule do karmienia i muszę kupić jakieś klapki, bo japonki pod prysznic już mam, a wczoraj kupiłam dwa staniki do karmienia. Ulżyło mi bo mam duży biust i bałam się, że nie dostanę nigdzie pasującego i wygodnego stanika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110749 przez aniamaj133
Aguiak - dziękuje:)
Właśnie do tego dążyłam, by być już "na swoim" kiedy urodzi się nasza pociecha. Jednak co u rodziców to u rodziców, każda z nas potrafi sobie wyobrazić jak to jest. Choćby nie wiadomo jacy wspaniali byli nigdy nie będzie to układ idelany :dry:
Spakowałam naszą ogromną szafę i dwie komody. Kręgosłup mi siada :huh: Poza tym nieodstępujący ból jajników :angry:
Popołudniu idę jeszcze kupić parę rzeczy do kosmetyczki: szampon, pastę do zębów, szczoteczkę, jednorazówkę do golenia - a propo orientujecie się czy musimy być wydepilowane w momencie zgłoszenia się na porodówkę? Nie ukrywam, że sprawia to już trudności, a mężowi nie powierzę tego zadania :P

Ide po odpoczywać, wyciągnąć swoje plecy na czymś twardym :laugh:

Narazie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110763 przez Agusiak
aniamaj133 doskonale wiem co to znaczy mieszkać z rodzicami, nawet najwspanialszymi :dry: chyba każdy musi to przeżyć ;)

Nie wiem czy depilacja jet teraz koniecznie wymagana, ale ja jeśli poród nie złapie mnie znienacka to chcę mieć tam łysinkę dla własnego komfortu. Ja już od dawna nie daję rady się tam oporządzić więc powierzyłam to zadanie mężowi i muszę przyznać, że spisuje się na medal :) Nie tylko jest dokładny, ale też wszystko robi niezwykle delikatnie, pełen relaks :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #110815 przez hasia_86
i jak tam majóweczki??? już bliziutko ;)
jak nastroje? bojowe? torby popakowane?

już tylko Wy a potem my czerwcówki
eh cudnie :cheer:

powodzenia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110824 przez Agnieszka84
torba spakowana i teraz tylko czekać na dzidzie :D już nie mogę się doczekać!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110842 przez Agusiak
no u mnie jeszcze nie spakowana, ale mam nadzieję, że spokojnie zdążę to zrobić ;)

hasia_86 z jednej strony już się nie mogę doczekać, a z drugiej trochę mnie to przeraża i wolałabym, żeby Mała jeszcze troszkę w brzuszku posiedziała i poczekała chociaż do końca remontu jak wszystko będzie urządzone :silly: no i porodu też się boją...aj aj. Ale jakoś to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110849 przez hasia_86
damy rade, ja się bardziej boję tego co po porodzie będzie niż samego porodu :P
ale cóż nie my pierwsze i nie ostatnie to przeżyjemy :)

agusiak a jakie staniki kupiłaś??? ja też nie mogę nic znaleźć rozmiar to już wszelkie normy przekroczył :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110859 przez Agusiak
hasia_86 ja kupiłam staniki firmy TUFI, jeden rozmiar D a drugi DD :blush:

Ja akurat kupiłam je w sklepie, ale na allegro też znalazłam tylko inny rozmiar.
Mnie ciężko dobrać stanik bo wszystko mnie gniecie i uwiera, a te po przymierzeniu są naprawdę wygodne :)

allegro.pl/tufi-biustonosz-dla-matek-kar...aly-i1583306984.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #110860 przez Agusiak
a na tej aukcji są jeszcze większe rozmiary w razie potrzeby: :)

allegro.pl/tufi-biustonosz-dla-matek-kar...-ie-i1583307062.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl