BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

12 lata 11 miesiąc temu #110881 przez hasia_86
no wstyd się przyznać ale za małe :( mi tu trzeba miske G a na allegro boję się kupić bo wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy :huh:
już nie wiem co tu wykombinować :unsure: po co mi to takie urosło wielkie :angry:

a mąż w najlepsze się śmieje że przynajmniej Michał głodny nie będzie, oby miał rację :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110924 przez aniamaj133
Hej Dziewczyny! Wy to naprawdę macie problem z tymi rozmiarami, nie zazdroszczę, choć przyznam szczerzę, że myślałam, że w trakcie ciąży urosną mi piersi troszkę więcej, a tu ledwie co powiększyły się o jeden rozmiar - także nie miałam, żadnych problemów z doborem biustonosza :) Choć wiem, że stanik do karmienia najlepiej jest kupić jeden rozmiar większy niż nosi się pod koniec ciąży, bo gdy pokarm napłynie piersi stają się jeszcze większe :dry:
Zastanawiam się nad koszulą do porodu? Mam co prawda jedną nową, ale boję się, że za bardzo ją zabrudzę i wtedy będzie jednorazowa. Chyba kupie coś taniego, czego potem nie będzie mi żal wyrzucić.
W jakiej pozycji chciałybyście rodzić? Ja myślałam o parciu w klęku opierając się na mężu, wtedy działa siła grawitacji i maluszka łatwiej "wypchnąć". Zdaje sobie sprawę, że wszystko wychodzi w trakcie, ale chciałabym mieć wpływ na przebieg porodu.

Dobrej nocki, wyśpijcie się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110955 przez Agusiak
hasia_86 nic się martw rozmiarem. Mąż na pewno jest zadowolony a i Maluszek pewnie będzie :) No ja jestem z okolic Katowic i tu u nas są takie sklepy SZÓSTY ZMYSŁ. Tam są staniki przeróżnych rozmiarów aż do tych na prawdę dużych. Wiem bo kupowałam tam stanik do ślubu, bo nie chciałam, żeby mi się biust wylewał, za to chciałam żeby był dobrze podtrzymany, a wiadomo jakie są rozmiary w sklepach, tzw. standardowe. Nie wiem tylko czy mają też staniki do karmienia bo się nie orientowałam, ale pewnie coś by się znalazło. Ten sklep jest u nas też w fashion house, więc jeśli jest gdzieś w Twojej okolicy to może będzie też tam ten sklep. Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

aniamaj133 ja kupiłam dwie koszule do karmienia już po porodzie, a do porodu planuję kupić coś taniego i to potem wyrzucić, albo jak nic nie spotkam to mam taką swoją koszulkę- tuniczkę, bawełnianą, z dość dużym dekoltem to ją zabiorę do porodu.
A co do pozycji to pewnie wyjdzie w praniu. Staram się jakoś specjalnie nie planować i nie przewidywać przebiegu porodu bo jak wiadomo przeważnie lubi być inaczej. A jak będzie to wyjdzie w praniu.

Również spokojnej nocki Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110998 przez aniamaj133
Agusiak dzięki Tobie pomyślałam, że przecież koszula do porodu musi mieć duży dekolt albo chociaż być zapinana na guziczki, bo w niej spędzimy dwie godziny po porodzie podczas których nastąpi pierwsze karmienie i nie wygodnie będzie mi wyciągać pierś przez dekolt, więc koszula która mam się nie nadaje, czas na zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111017 przez dorotas29
Witajcie Majowe Kuleczki!!!

Maj już jutro, więc życzę Wam po prostu szybkich, bezproblemowych i bezbolesnych rozwiązań a co za tym idzie zdrowych , wspanialych i ślicznych Dzieciaczków!!! :) :) :)

Trzymam za Was mocno kcikuki razem z Kubusiem,którego przywitam w lipcu!!!

Pozdrawiam serdecznie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111221 przez hasia_86
dziewczyny startujcie na porodówki :silly: już maj
jak tam u was terminy wyglądają, która pierwsza
ja mam przeczucia że dołączę do was pod koniec miesiąca :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111230 przez aniamaj133
hasia_86, a kiedy wypada Twój termin porodu?

Ja jeszcze mam przed sobą 3 tygodnie oczekiwania, no ale kto wie co sie wydarzy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111257 przez Agusiak
cześć Dziewczynki :) Witam Was wszystkie w MAJU!!!! To nasz miesiąc :lol: :lol:

dorotas29 Dziękujemy i oby było tak jak napisałaś :kiss:

hasia_86 termin z miesiączki mam na 21 maja, więc podobnie jak aniamaj133 mam jeszcze 3 tygodnie oczekiwania. Lekarz na ostatniej wizycie co prawda zapowiedział, że nie dotrzymam do terminu, ale ja w to wątpię, pewnie jeszcze przenoszę ;)
Mam wrażenie, że mój brzuch jeszcze urósł i zamiast opaść to jakby był jeszcze wyżej :silly:
Nie mogę się doczekać naszego Skarbu, ale na porodówkę mi się nie spieszy, więc mogę poczekać :)

Buziaki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111260 przez koliber1
Czesc dziewczyny!
Mi do terminu zostalo 2 tygodnie,termin wypada 15 maja.Sama nie jestem w stanie przewidzic czy to juz blisko czy nie.Skurcze coraz czesciej,czasami wydaje mi sie ze to juz,a innym razem mam wrazenie ze tez przenosze...
Na szczescie wszystko mamy juz gotowe i teraz pozostalo juz tylko czekac i sie relaksowac.Juz nawet stres zwiazany z porodem odsunelam gdzies na bok,tak bardzo chcialabym miec juz naszego skarbeczka przy sobie.
Jedyne co coraz czesciej mnie dreczy to to czy bedzie zdrowa,ale te mysli chyba przychodza kazdej z nas:(

pozdrawiam Was majowo i slonecznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111266 przez gumisiowa
Mnie również zostały jeszcze 2 tyg do 14 maja, ale poza tym że od czasu do czasu boli mnie brzuchto nie mam żadnych obiawów zbliżającego się porodu. Chciałabym mieć już synka przy sobie. Wszystko już jest przygotowane i czeka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111271 przez Agnieszka84
ja mam termin na 12 maja, więc to już niedługo. Już bym chciała jechać na porodówkę, w ogóle nie boję się, a to jest moje pierwsze dziecko :D Oby tylko szczęśliwie przyszło na świat i tego Wam też życzę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111276 przez hasia_86
no mój termin to 10 czerwiec ale już od dawna mam wrażenie że będzie jednak szybciej, chociaż wcale się nie obrażę jak będzie i po terminie i bliżej tym więcej stresiku :P

damy rade może któraś z Was do nas się załapie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111277 przez baby_55
aniamaj133 napisał:

Agusiak dzięki Tobie pomyślałam, że przecież koszula do porodu musi mieć duży dekolt albo chociaż być zapinana na guziczki, bo w niej spędzimy dwie godziny po porodzie podczas których nastąpi pierwsze karmienie i nie wygodnie będzie mi wyciągać pierś przez dekolt, więc koszula która mam się nie nadaje, czas na zakupy :)


nie przejmuj sie tym koszul ei tak podciagniesz do góry i położą ci maleństwo gołe na ciebie skóra do skóry wiec nie ma znaczenia jaką koszulę będziesz miała :)

W ogóle to trzymam kciuki za Was dziewczyny i ruszajcie do boju, czekamy na wieści porodówkowe i fotki maluszków :blush: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111280 przez EMI 2011
Cześć Majóweczki.

Zaczął się nasz miesiąc :)))

Dawno się nie odzywałam, ale mój kręgosłup dość mocno mi dokucza, więc więcej leżę.

Na ostatniej wizycie maleńka ważyła 2500g, poza tym wszystko jest ok, więc nie ma obaw, że poród zacznie się wcześniej. Dla mnie to bardzo ważne bo chcę, żeby cesarkę zrobił mi mój lekarz prowadzący, który z resztą wyznaczył datę cesarki na 23 maja.
Także od dzisiaj wielkie odliczanie...

Poza tym zwiedziłam szpital, w którym będę rodziła i warunki są tam super. Czysto i cichutko, pokoje 2 osobowe każdy z toaletą. Koleżanka rodziła tam 2 tygodnie temu i jest mega zadowolona z opieki itd. Także jestem spokojniejsza.

Trzymam kciuki za Was dziewczyny i za Wasze Maleństwa. Mam nadzieję, że Wasze porody będą szybkie i mało bolesne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111304 przez MlodaMama
No i teraz nadeszła wasza pora majóweczki :)

Pewnie si doczekac nie mozecie...TEZ TAK MIAŁAM :)

Tylko ze miałam termin na 8 kwietnia a urodziłam 22 kwietnia i to przy drugim wywołaniu porodu...hihi :)

Czekamy na jakies wiesci od was dziewczynki :) :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl