BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 tydzień temu #646065 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Ja mam dziś leniwy dzień. Nie mogłam się zwlec z łóżka :( Próbowałam dospać,przez co Hania oglądała przez 2godz. Myszkę Miki,a i tak nie pospałam. Głowa mnie tylko boli.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agi,zdjęcia bardzo ładne. Z resztą jak się ma takie urocze dzieci to każde zdjęcie jest ładne :D Mąż to prawdziwy "he man" i rzeczywiście ma piękny brązowy kolor skóry. Wydaje mi się,że Maja ma karnację po nim,co? Bo Ami to taka jasna jest.

Agusia,tak już jest niestety,że wszyscy myślą,że wiedzą od Ciebie chociaż naturalnym wydawałby się fakt,że najlepiej swoje dziecko zna matka. Ja się z tym zmagam co rusz i czasami już mi sił brak :(

U nas też Hania dotyka ziemi połową stopy. No,ale my drugiego rowerka nie będziemy kupować,musimy zaczekać aż ten będzie dobry. Hania mimo wszystko próbuje się odpychać,ale muszę podtrzymywać jej rower,inaczej by się wywróciła. Michałek na początku tylko chodził(prowadzał rower),nie siadał na siodełko. Hania od razu usiadła i próbowała się odpychać. Ale Michu szybko zajarzył i potem to już gnał jak szalony :) I w sumie do końca ten jego rowerek był "Hondą" :blink:

Sylka,czyli dzisiaj już Kubuś będzie przedszkolakiem na papierze :silly:

Ja muszę się w końcu wziąć za Hanię i jej pieluchę :dry:

Miłego dnia!

P.S. U nas znów pięknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646082 przez Agusiak
Gosia ja też muszę ruszyć tą pieluchową sprawę ale jakoś nie chce mi się za młodą non stop biegać i przebierać jak się zleje. Jestem okropna :(

Z tego wszystkiego przegapiłam że Paulinie wyszły dwie nowe trójki.
Została nam tylko jedna i wszystkie piątki, strasznie jej wolno te zęby idą. Teraz to już chyba jeden na 4 miesiące :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646137 przez megi23
wezcie tyle nie piszcie bo nie ogarniam was :P w ciagu dnioa mam chwile a wieczoremm padam z Tymkiem :P

Agi kocham wasze trio slicznie wygladacie a Ami tak slodko i niewinnie wyglada :)
Sylwia rower super yy nie widzialam w stalowej kurde ,, my Tymciowi na dzien dzieckak upimy , szwagierka ma mu nowe taczki kupic , bo maluchy mu polamaly kolo .... :(

Gosiu trzymam mocno kciukasy , ja tez musze swoje 4 litery ruszyc za praca ale mni sie nie chce..

Agus wspolczuje przeprawy z tesciami ...
jejku i juz wstal i musze isc my caly dzien na ogrodzie spedzamy to naprawde nie mam czasu na nic .. buziaki dla was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646241 przez Agusiak
megi udanej zabawy w ogrodzie :)

Jej wczoraj wszędzie trąbili o maturach i zaś mi się w nocy szkoła śniła, że mam jakieś nie zaliczone sprawdziany, zaległości i nieobecności. Koszmar :S

Paulina śpiocha, a na dodatek już cały czas na kanapie :)

Jak T wróci to jedziemy z tym rowerkiem i znowu stracimy czas i paliwo bo komuś wczoraj nie chciało się poświęcić 20 minut :angry:

U nas pogoda jakaś
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
raz mocne słońce a zaraz potem ciemnica i chmury.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646291 przez sylka
Wrócilismy z przedszkola. Kuba od razu jak weszliśmy na salę dał buziaka teściowej i przywitał siez paniami. Zrobił siusiu bo po drodze nie chciał po czym oddał sie zabawie z dziećmi. Został na sali a ja poszłam podpisać umowę z przedszkole. Koszt 1 godz. ponad program to 1,80 wiec miesi. z wyżywieniem przedszkole wyniesie 152 zł. O 1 zł jeszcze nic nie wiadomo bo to dopiero projekt i nie ma wytycznych. Kubusiek do domu nie chciał wracac no i posiedzieliśmy trochę Jak wróciłam do sali nauczycielka powiedziała że dał jej buziaka w usta, i przytulił czym ja zaskoczył. Ładnie rysował i bawił sie z dziećmi. Kuba przekupiony że przyjdziemy za kilka dni dał buzi babci, Paniom cześć zrobił dzieciom papa i wróciliśmy do domku. U nas w przedszkolu kuchnia jest wewnętrzna i wyżywienie 4 zł bo mają do wyżywienia jakąs dotacje stąd taki mały koszt.

U nas pogoda fajna choć chmurki są i myślałam że deszcz nas zastanie w dordze do przedszkola.

Megi udanej zabawy w ogrodzie :)

Agusiak ale koszmar miałaś :P Na szczescie to juz za Toba :) Dziś jedziecie kupić rowerek? :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiu 3 mam kciuki za testy :D super jakby sie udało.

Z pieluchami nie przejmujcie się ruszy sie temat, teraz ciepło to i w mokrym jak pobiegają nic nie nie stanie a moze zacznie wreszcie przeszkadzać.
Kuba też naglke załapał a wczesniej nic. Teraz po 2 godz biega na podwórku i tam nie chce siku a dpiero w domku robi. Bałam sie tych wypadów podwórkowych czy do sklepu na zakupy ale póki co ubrania zapasowe nie sa potrzebne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646355 przez sikoraaa230
Agusiak napisał:

... I znalazłam coś takiego:
allegro.pl/trampolina-ogrodowy-neo-z-sia...kow-i3222890775.html
....


Szczerze odradzam takie tanie trampoliny, generalnie są one tak słabej jakości, że niebezpiecznie jest z nich korzystać. Jeśli naprawdę chcesz sprawić frajdę dzieciakom to pomyśl nad czymś takim [url=http://http://trampoliny.pl/trampoliny-zestawy/17-athletic24-244-cm-trampolina-ogrodowa-z-siatka-zab]Trampolina ogrodowa[/url]. Wiem, niestety jest to droższa opcja ale wynika to z tego, że jest większa (244cm zamiast 140cm), a do tego jakość wykonania pozwoli się na niej bawić bez strachu o bezpieczeństwo dzieci. Sama długo zastanawiałam się nad kupnem, dużo o tym czytałam i mój wybór padła właśnie na tą firmę z linka, mogę ją polecić z czystym sumieniem bo moje pociechy są zadowolone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646567 przez megi23
a u nas same oczy wrocily do domu oczywiscie wielki placz , jak ja smie go zabierac z p[iaskownicy , na otarcie lez wzial grabki do mycia ze soba ,, najpierw pol dnia z maluchami w piasku , potem pomagal wujkowi przy rowerze zem u druciki urwal z lampki i icaly ze smaru wrocil i chcial sie przytulac jeszcze do mnie , padam na pysk bo dzis nie dosc ze szopke wysprzatalam ze szwagierka , to drewno rozladowywalam porabane ze szwagrem ,, plecy mi odpadaja , ale ja lubie jak cos sie dzieje a nie siedziec na dupie jak niektore osoby czyt moja wiecznie narzekajaca tesciowa .. jejku jutro juz jedzie .. odpoczynek bedzie 3 tyg jupiii

wlasnie gosc odpisal ze opone mi wyslal do wozka calkowity koszt to 35 zl :) jutro mi da numer przesylki...i to od samego x - landera bede miec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646573 przez Agusiak
Sylka ,ale super że Kubuś taki zadowolony z przedszkola, pewnie nie może się doczekać kiedy będzie tam codziennie :)
Ja trochę żałuję że młoda jednak nie pójdzie póki co ale u nas jest tyle dzieci do przedszkoli że nie ma szans nawet w sąsiednich miastach się dostać, szczególnie jak ja nie pracuję. A na dodatek nie wiem jak jest u Was ale u nas ze względu na dużą liczbę dzieci i żeby uniknąć przyjmowania po znajomości to wniosek o przyjęcie do przedszkola składa się w urzędzie miasta, zaznacza się do ilu i jakich przedszkoli chce się aplikować i to oni decydują o przyjęciu bądź nie. A szkoda bo nasza dobra znajoma jest dyrektorką przedszkola, z resztą to moja wychowawczyni z zerówki :)

Rowerek oddaliśmy do Makro i pojechaliśmy od decathlonu i oczywiście nie było już rowerków w tym kolorze co chcieliśmy. Na szczęście Pan zamówił i będą na jutro na 14 inaczej by mnie już tam chyba rozniosło.
Sylka w Biedronce to jeszcze rozumiem że nie rozkładali tych rowerków ale w Makro, ogromnym sklepie gdzie jest cały dział rowerowy to chyba by mogli :angry:
Podejrzewam, że ten Wasz i tak byłby na młodą za duży bo ona ma niskie podwozie (krótkie nogi) i takie rowerki to musi jednak mierzyć.

Zmówiliśmy też tort i ciasta na sobotę. Tort zwykły, bez rewelacji bo nie mamy kiedy podjechać do Katowic więc musieliśmy zamówić na miejscu.

sikoraaa230 Twój link mi się nie otwiera, z resztą pomysł z trampolina upadł więc na razie w ogóle jej nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646691 przez sylka
Wow to juz w sobote impreza urodzinowa LInki, jak ten czas leci :D

U nas składa się wniosek internetowy na specjalnym portalu urzedu miasta i później ten sam wydrukowany i podpisany lub uzupełniony odręcznie składa sięw przedszkolu.

Super że rowerek dało sie zamówić :) Jaki kolorek kupiliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646757 przez Agusiak
Sylka wyboru nie było za dużego bo tylko różowe, niebieskie i takie z białą ramą i czarnymi kołami- taki pstrokaty. Początkowo chcieliśmy ten biały żeby był neutralny ale Linka nawet na niego wsiąść nie chciała tylko różowy i różowy :P No ale ten co zamówił jest nieco inny, bo jest różowy ale wnętrze kół ma filetowe, a ten co ja chciałam miał białe :dry: Były na sklepie te z białym wnętrzem ale już poskładane i pobrudzone bo wszyscy na nich jeździli to takiego nie chciałam :P :P

A wiecie co dzisiaj się wzruszyłam. Po kąpieli ubierałam Linkę a ona jak zwykle coś tak gadała jak najęta i nagle powiedziała: "mama, tata, ja i bobo" :) Kochaniutka moja :)

A dzisiaj popadało troszkę i potem młoda cała się upaćkała w kałużach na podwórku ale przynajmniej radochę miała :)

Dobranoc :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646775 przez sylka
A ten rózowy z fioletem widziałam na stronce :) Mi tez ten biały się podoba :)

Paulinka kochania niby taka mała a już wie i poczuwa się do roli starszej siostry :)

Spokojnej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646885 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu
czyli znowu czeka Was wyprawa po właściwy rowerek. Rany ile niepotrzebnego zachodu . Mogli od razu Cię posłuchać i nie tracilibyście czasu , paliwa i Twoich nerwów.

Super , ze tort i ciasta juz zamówione :)
My w sobotę Pauli urodzinki świętujemy :) Ale tort robi moja Mamcia :)

Jaka Linusia kochana !!!! Ale cudowne słowa powiedziała :) Aż mnie ciarki przeszły ze wzruszenia :) Mądra dziewczynka :kiss:


Gosiu trzymam kciuki :) :) :) I powodzenia dzisiaj :)

A Majka tak jak piszesz karnację ma po Tatusiu na szczęście :) Amelka to bielinek jak ja :P


Dziewczyny ja z odpieluchowaniem walczę już długi czas i nie ma spektakularnych efektów . Wręcz kiedyś było lepiej , bo przybiegała i pokazywała jak chciała siku . Chyba mi się Dziecko cofa z umiejętnościami :( A teraz to non stop sika w majtki i latam ze szmatką i ciuchami jak głupia . Wczoraj 5 razy się zesikała :( Niby jej proponuję często , zeby poszła siku , ale Ona zaraz mówi nie i ucieka . Parę razy siada i pięknie siuka i kupkę robi do nocniczka , a zaraz potem w majtasy znowu . A dodam , ze juz od 5 miesiecy nei chodzi przez dzień w pampersie .



Megi fajnie , ze całe dnie w ogrodzie spędzacie :) To dobre dla Tymcia :)

I jak super , ze tak tanio udało sie dokupić oponę do wózka .


Sylka
ale Kuba jest świetny . Wiem , ze się powtarzam , ale jest niesamowity :) Super , ze w przedszkolu tak mu się podoba .Będziesz mogła bez obaw go zostawiać :)
I niedużo za przedszkole będziesz płaciła !!! Ja za czasów Paulisi więcej dawałam :P


Nic uciekam , bo 2 pranie kończy sie prać . Musze powiesić je na ogrodzie . Pogoda zapowiada się fajna , mam nadzieję , ze nic się nie zmieni , bo na spacer chce w końcu wyjść z dziećmi.
Mamcia dziś wraca juz do domku .Ale pomogła mi Kochana dużo .


Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646908 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi faktycznie Paulinka ma w sobotę urodzinki i to takie znaczące bo 13 :lol:
Czyli będziemy świętować tego samego dnia :)
Wypiję toast soczkiem za zdrowie Twojej pannicy :)

Super, że mama Ci tak pomogła, to bardzo teraz potrzebne bo pewnie czasem nie wiesz w co ręce włożyć :)
Ja podejrzewam właśnie że u nas też by tak było że Paulina by nie sikała na nocniczek zapytana czy chce a potem by się zsikała gdzieś indziej.
Nie mam ciśnienia na to ale już mogłaby zrzucić tą pieluchę ;)

A ja się bardzo cieszę, bo patrzę wczoraj na stronkę Teatru a tam okazuje się że 10 maja w urodzinki młodej jest premiera nowej bajki. No ale okazuje się że na premierę to tylko za zaproszeniem :( A dziś rano dzwoni mój tata że ma bilety na premierę :lol: :lol: Tak więc Linka w urodzinki na bajeczkę pójdzie :lol:

Kurcze zaczyna mnie coś prawe ucho boleć i ogólnie prawa strona. W ciąży z Pauliną skończyło się zapaleniem ucha i antybiotykiem :( Mam nadzieję że teraz przejdzie i to nie będzie powtórka z rozrywki.

Miłego dnia :)

Aha zapomniałam Wam wkleić gazetkę Biedronki, może znajdziecie coś dla siebie :)
gazetki.biedronka.pl/g89,modnie_i_radosn...0i%20rado%C5%9Bnie/0

GOSIA ZACISKAMY!!!!! :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647128 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczyny!

Dzięki za kciukasy :) Napiszę później jak było. Teraz stukam od siostry z lapka,ale muszę zaraz uciekać na tramwaj i na pociąg. Po drodze odbiorę Micha z przedszkola i pójdziemy gdzieś na plac zabaw albo na gofry czy lody i R nas potem zgarnie :)

To do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #647157 przez Agusiak
Gosia to czekamy na relację ale chyba źle nie poszło bo widzę humorek Ci dopisuje :)

Paulinka drzemie to mam chwilkę :)

dzwonił T że odebrał rowerek i nie przyszły te z fioletowymi kołami tylko te z białymi :lol: :lol: więc bardzo się cieszę :)

Sylka powiedz mi czy to jest jakiś w miarę okej fotel czy lipa?
bo cena całkiem przystępna:
allegro.pl/fotelik-cybex-isis-9-36-kg-ko...iej-i3233656889.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl