BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 2 tygodni temu #644827 przez Agusiak
dobry wieczór Kochane!!!! :lol: :lol:

agi jestem zbulwersowana tym co przeczytałam o Twojej kuzynce i jej córkach i zaraz przypomniała mi się wizyta mojej kuzynki ze swoimi dzikimi dziećmi i ich skakanie w łóżeczku młodej. Podobnie jak Sylka mam nadzieję, że kuzynka oddała pieniądze za popsute łóżko? :angry: Okropność :angry: :angry:

megi kochana oczywiście dam Ci znać jak sprawuje się fotelik jak tylko dane nam będzie go przetestować. Na razie jest zamontowany i wygląda super, ale pogoda nie pozwoliła nam jeszcze na jazdę próbną.

Zakupy rzeczywiście długie, ja bym chyba padła :P ale najważniejsze że udane :)

Sylka Kubuś ma niezła fryzurkę :) W sam raz na lato, będzie mu chłodno w główkę :blink:

Gosia dziękuję że pytasz :kiss:
Tak już wróciliśmy. Wyjechaliśmy przed południem żeby uciec przed tymi co będą wracać z długiego weekendu więc jesteśmy już od dawna, ale roboty miałam tyle że szok :P najbardziej nie lubię się rozpakowywać. Nastawiłam już dwa prania a jeszcze muszę jutro wstawić rzeczy Pauliny.
Gosiu wypad udany ale siły to mnie właśnie tu opuściły :( Powiem Wam, że tam tyle zrobiłam i ciągle spacery a ja poza bolącymi nogami nic nie odczułam, czułam się świetnie a tu przeszliśmy się do sklepu to myślałam że padnę. Jakoś ciężko mi się oddychało i lazłam jak pokraka, dobrze że miałam wózek to mogłam się wesprzeć.

agi młoda bardzo ładnie spała mi na działce, zarówno w nocy jak i w dzień :)

Sylka młoda chętnie bawi się też z młodszymi dziećmi ale te przeważnie jakoś się nie kwapią, wstydzą się i wtedy Linka traci zainteresowanie i idzie do swoich spraw. Dziś koleżanki też przyszły do młodej no ale akurat pakowaliśmy się przed wyjazdem :( Ale na szczęście często też tam są :)

Przepraszam Was że tak chaotycznie :silly:

Matko musze jutro wózek uprać bo po tej wsi to tragedia i aż wstyd z nim wyjść.

Podzwoniłam też i zaprosiłam gości na urodziny Pauliny :)

Miłego wieczorku :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #644876 przez agi-p
Dzień dobry :)


Kochane jeśli chodzi o łóżeczko Amki , to kuzynka niby mówiła , ze kase odda .Tyle , ze Ona sama na życie nie ma i wiecznie pożycza . Gdyby nie Nasza Babcia , to w ogóle by chyba nie funkcjonowała . Taka niezaradna zawsze była i nic sie nie zmieniło . Nie bardzo wiem skąd kasę by wzięła . Powiedzieliśmy jej , że sami sobie poradzimy .
Ale tupet to Ona ma ,bo jeszcze zanim jej dziewczyny łóżeczko połamały , to rozmawialiśmy o meblach i mówiliśmy , że może końcem roku uda nam się wszystkie łóżka powymieniać (Nasze,Pauli i Amki) i zapytała czy sprzedamy jej łózko Pauli dla jednej z jej córek . Mężus powiedział , ze po prostu je damy i tyle . W sobotę do mnie dzwoniła , ale ja nie miałam ochoty na rozmowę z nią , bo jestem mocno wkurzona . Dopiero wczoraj Mężus do niej oddzwonił i wyobraźcie sobie ta mało inteligenta osoba zapytała kiedy to łózko dla Wiktorii damy !!!! No przesada , ledwo łózeczko rozwaliły a juz chce wysępić Pauli łóżko ! A przecież mówiliśmy , ze jak się uda to końcem roku dopiero . To jej Mąż powiedział,że teraz kasy nie mamy,bo musieliśmy niespodziewanie łóżko Ami kupić !


Sylka
Kubuś jak nie Kubuś w nowej fryzurze :) Super wygląda , jak starszak :)


Megi prawdziwy maraton sklepowy mieliście . Ja to bym cierpliwości tyle nie miała :P Dobrze,że chociaż Tymcio skorzystał :)


Gosiu super,że Michałek tak szybko opanował jazdę na 2 kółkach :) Zdolniacha :) Hania zaraz go dogoni .

Karnacji zazdroszczę :) Ja też z tych bielinków ,bardzo trudno się opalam,zazwyczaj na czerwono :( a Mężuś to chwila na słońcu i brązowy . Z racji zawodu już wygląda jakby miesiąc na Kanarach był .

Co do diety to ja też raczej nie przesadzam z jedzeniem.Zresztą przez cukrzycę mam sporo ograniczeń , no i przez karmienie . Nie słodzę , od paru dni nawet żadnego tłuszczu do smarowania pieczywa nie używam,słodyczy teraz prawie nie tykam ,owoców nie jem itp
a waga stoi w miejscu :( Na niektóre szczęściary samo karmienie piersią działa odchudzająco , a ja ??? nic , meczę się z tymi pieprzonymi kg :( Wiem , ze sprawczynią mej mozolnej walki jest cukrzyca i zaburzenia hormonalne , ale kurcze ... i tak mnie to wnerwia .


Agusiu na działeczce siły wiecej miałaś i ochoty na wszystko , bo sami dla siebie byliście :) Tak myślę , ze to właśnie to dodawało Ci powera .

Powrotów i ja nie lubię . Najbardziej tak jak piszesz tego wypakowywania , prania i ogarniania . Nie sprawia to takiej frajdy jak pakowanie .

Rany Linka już za 4 dni 2 latka kończy !!! Szok . Imprezkę będzie pewnie superaśną miała .
Ja to szczerze się zastanawiam czy robić w ogóle . Chyba zrobię tylko dla Nas i mojej mamy i pojedziemy gdzieś na wycieczkę . Rodziny Męża nie ma co zapraszać , wyśmieją mnie znowu , ze 2 latka tak świętowac chcę , nie mam ochoty skakać koło tych ograniczonych ludzi !



Wczoraj spędziliśmy super dzień :)
Przed uroczystością Komunijną pojechaliśmy na kawę do chrześniaka a potem do kościoła i tyle . Na całą ta imprezę nie pojechaliśmy . Nie było sensu .
Potem obiad u mojej Mamci i pojechaliśmy an super spacerek . Ami wyszalała się na placu zabaw , ja wreszcie zadowolona byłam , bo udało się wspólnie gdzies wyjść :) Pogoda dopisała :)

A teraz idziemy sie ubierac i jedziemy do Bielska , na badania jade .


Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644919 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Aga,ta Twoja kuzynka to porażka. Z tym łóżkiem dla jej córki to mnie wbiła w fotel :angry: Rany,no słów mi po prostu brak :dry:

Agusia,ja myślę jak Agi,tam byliście cali dla siebie stąd tyle sił. I chyba tak bardziej na łonie natury,co? A tutaj to miasto,dużo samochodów,ludzi,nie dziwię się,że Ci tchu brakło :(

Rozpakowywania to i ja nie znoszę :( Zazwyczaj te moje walizki stoją ze dwa dni zanim się za nie zabiorę. Rozpakuję tylko torby,reklamówki(bo zawsze tyle tego),a na resztę nie mam sił i ochoty. Zdecydowanie pakowanie bardziej lubię :)

Ja już pranie wstawiłam i zaraz się biorę dalej za porządek,bo trochę obie pofolgowaliśmy jak mąż był z nami. Po prostu szkoda było czasu na jakieś porządki,prasowanie czy inne takie. Dzisiaj już poszedł do pracy po 1,5 tyg. spędzonym w domu. Hania już po pierwszym śniadaniu,ubrana ogląda bajki. Zaraz się sprężę i myślę,że ok. 10 pójdziemy na spacer. Świeci piękne słońce i wydaje się być podobnie jak w poprzednie dni :)

Michałek nie mógł dzisiaj wstać do przedszkola. Spłakał się trochę. Przez ten czas wstawał razem ze mną(albo z nami,bo i Hania lubiła pospać)po 8,a dzisiaj przed 7 musiałam go obudzić. Ale jak już się obudził to poszło fajnie :) Szybko się ubrał elegancko(bo dzisiaj mają zdjęcia),popsikałam go jego perfumem i pojechali... Podejrzewam,że jak tylko wrócą Michu pobiegnie na rower,bo wczoraj nie chciał wracać do domu :dry: Tak mu smutno było,że już musi iść...

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #644971 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi no kuzynka to ma tupet :angry: Brak słów ale wierzę w zupełności bo niestety sama znam przypadki takich bezczelnych do granic ludzi. Bardzo dobrze jej Twój mężuś powiedział, będzie teraz wiedziała że przez wybryki jej dzieci jedno z nich nie dostanie tak szybko łóżka. Rany co za ludzie :angry:

Powodzenia na badaniach :)

Gosia jak tam wolę zaś się od razu rozpakować i mieć z głowy bo nie znoszę jak coś nade mną "wisi".

Oj nie dziwię się Michałkowi że po takiej przerwie i dłuższym spaniu nie chciało mu się wstawać do przedszkola. Ale jak tam już będzie to na pewno będzie zadowolony :)
I czekamy na zdjęcia przedszkolaka :)

agi robię młodej urodziny ale tylko dla chrzestnych i dziadków :)

A jeśli chodzi o formę na wsi to może faktycznie dlatego że byliśmy sami ale raczej tak jak pisze Gosia, inne powietrze i w ogóle otoczenie, a tu te spaliny i tłok, bleeee.

Paulinka w nocy popłakiwała i wołała mamusie i nie mogła już zasnąć więc wzięłam ją do siebie i spałyśmy tak do 8 :)

Wczoraj jeszcze z rodzicami zrobiliśmy kiełbaski z ogniska a Paulinka swoimi parówkami nakarmiła psa :lol:

Ale powiem Wam że narzekałam troszkę na pogodę a okazuję się że tam mieliśmy super. Mama mówi że tu były takie ulewy i nawałnice że tylko latała do nas na poddasza spr czy okna nie przeciekły. A jak wjechaliśmy do centrum to straże wypompowywały wodę z przejść podziemnych.

Lecę na kawkę, miłego dnia :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645029 przez megi23
hej mamcie my od 6 na nogach wczoraj byl superasny dzien pojechalismy na rowerach , nawet s pojechal nam oim goralu z maluchami i szwagierka udalo m isie kilka fotek cyknac hehe pozniej pojezdzilam autkiem , wzielam s i malego i na nasza dzialke pojechalismy , ale zarosla szok trzeba bedzie skosic i grilla zrobic po prababcia sie dopomina hahah , pozniej byly zabawy na ogrodzie , obecnie tymcio poszedl spiochac , ja zrobilam pranie , poodkurzalam , u nas goraco bedzie juz okna mam otwarte , bo nei ma czym oddychac

Agi brak lsow do kuzynki moze ona nie teges . mozg gdzie zostawila . lol :ohmy:

Gosiu super ze michu juz smiga na 2 kolkach . my probujemy Julke nauczyc , ale ciezko to idzie .. :S

fotki rewelacja z majowki za chwile jak zgram dam nasze :)

a kto znosi rozpakowywanie .. hehe ja od 2 tyg zrobilam pranie bo juz tymka ubrania same szly do lazienki sie prac :P

ach zapomnialam dodac ze wczoraj mowie do s napompuj mi opony w wozku bo juz ledwo maja powietrza , a szwagier oglada i co opone mam peknieta :ohmy: powiedzialam do s jak bede musiala dac 100 zl za nowa to kupie uzywana spacerowke malemu ,, a te na zime mu schowam i wtedy kupie .. bo z tego co pamietam sama folia przeciwdeszczowa kosztuje 90 zl to taka opona ..ide do producenta napisze i zapytam..

majówka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


och przyszla tesciowa wlasnie i pyta czy chce cos , kladziem i pieniadze ja oczy na nia a to podatek przyszedl w koncu malego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645086 przez Gosia_Krupa
Dziewczynki,foty cudne! Ach te nasze śliczne dzieciaczki :)

Jejciu Agusia,aż takie burze? Trudno mi w to normalnie uwierzyć po tym co tutaj widziałam,w sensie jaką my mieliśmy i mamy pogodę :) Niby taki mały kraj,a takie różnice pogodowe :ohmy:

Przyszłam Hanię położyć spać na godzinkę. Już sobie śpiocha to ja się biorę za prasowanie. Kiedyś muszę z niego wyjść. Nie chce mi się w ogóle bo na dworze tak pięknie,ale jak będę odkładać to przez pogodę to nigdy mi ta kupa z szafy nie zniknie :dry: (dwa zaprzeczenia,ach ten język polski :silly: ).

Ok,to mykam do tej mojej sterty :silly: Nie ma to jak prasować w tak gorący dzień :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645119 przez Agusiak
megi fotki fajowe :)

młoda mi właśnie usypia w pokoju.
Uprałam wózek na dworze bo było piękne słonko, to teraz chmury takie że chyba zaraz lunie.

Gosia no jak Ty mi piszesz o Waszej pogodzie to mam wrażenie że w innym kraju jesteście :P
U nas tam jednej nocy było 9 stopni a w dzień też coś koło 15 ale wilgoć więc tak nieprzyjemnie.


Jedziemy dziś z teściami po ten rower biegowy. Stwierdzili że sami go kupią, a ja już powiedziałam rodzicom żeby się z nimi złożyli to będzie taki wspólny prezent od dziadków żeby nie szaleć. No a teram muszę czegoś poszukać co by mogli kupić moi rodzice w tej sytuacji. I znalazłam coś takiego:
allegro.pl/trampolina-ogrodowa-neo-z-sia...kow-i3222890775.html

a jak nie będą chcieli to niech już kupią co im pasuje, ubranka albo coś. Nie wiem. Już mam dość wymyślania prezentów za innych. Najpierw się pytają co kupić a potem kręcą nosami albo widać po ich minach że myśleli może o czymś innym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645136 przez sylka
Hejka Kupilismy dzis z Kubuśkiem rowerek biegowy w Biedronce :) Kuba zadowolony chodzi w domku :) Chyba czekał na nas bo w tym sklepie był ostatni.

Zaliczyliśmy po powrocie zabawę na placu zabaw :)

Zdjęcia PAulinki i Tymka super :D Widac zabawa w kałuży i piachu tu jest to :D

Agi kuzynka to ma tupet!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645665 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Jestem wykończona. Cały dzień tylko jęczę i stękam i czuję się jak słoń.
Zasnęłam dziś na kanapie i to tak mocno że mogę powiedzieć że urwał mi się film, dobrze że Linka była z T na spacerze. A na dodatek leci mi krew z nosa. Tzn nie tak samoistnie, ale jak smarkam to na chusteczce jest dosyć krwi.

Kupiliśmy w końcu ten rowerek, tzn teściowie kupili a my wybraliśmy, mam nadzieję ze młodej spasuje. O taki:
allegro.pl/kettler-rowerek-biegowy-runbi...5ca-i3152799480.html

Sylka fajnie, że Wy też kupiliście biegowy :) Kuba na pewno jest zadowolony :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645674 przez sylka
Agusiak jest sam siada i chodzi w nim po domu a pózniej chciał na podwórku no i zaliczyliśmy tam jazde :) Identyczny budowa jak Wasz tylko z błotnikami i koszyczkiem :) I u nas jeszcze kierownica regulowana - w kettlerze też bo nie widzę

Zadowolony jest :)

Z krwią miałam jakiś czas temu to samo.

Jutro idziemy podpisac umowę z przedzkolem :)

Kubusiek dzis zaliczył wypad do sklepu w majteczkach :) Wytrzymuje po 2 godz na podwórku bez siusiu po czym jak wracamy do domku leje i leje na kibelek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645676 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiu zdjęcia świetne :) Widać , ze Linka miała wielką frajdę :) I jak miło Ciebie taką radosna na fotkach widzieć :) Twoich zdjec , to chyba najmniej tu oglądam .

Rany ale ulewy mieliście :( Dobrze , ze Wam poddasza nie zalało .

Oj Linusia super prezenty dostanie :) Jak jeszcze z tą trampoliną wypali , to juz w ogóle rewelka :)


Megi , ale fajnie że kaska przyszła :) Takie chwile to cieszą , nie ma co :P

Może popatrz na all ... czasami można kupić części do wózków . A jak nie to kup faktycznie lekką spacerówkę . Tylko szoku doznasz jak Ci przyjdzie prowadzić teraz inny wózek :P

Zdjecia super :) Dzieciaki to mają frajdę :) I nawet z buta zabawkę potrafią zrobić :P


Gosiu mam nadzieje , ze uporałaś się z prasowaniem . Mnie jutro czeka ta nielubiana czynność :P

A jak Hanusia teraz wieczorem zasypia jak skracasz jej drzemki ?

Michałek to juz niezły kawaler ... nawet perfumy swoje ma ? No nie pogadasz :)
Dobrze , ze po pobudce humorek mu powrócił :)


Sylka , ale fajnie , ze udało Wam się ten rowerek kupić :) Nie widziałam u Nas żadnego :( Nie dziwię się , ze Kubuś zadowolony :)


Mi dzień przeleciał bardzo szybko . Z Mamcią byłyśmy na 2 godzinnym spacerku i zakupach . Pogoda przed moim wyjazdem nie zapowiadała się szałowo , a tu niespodzianka :) Wypogodziło się i musiałam się rozbierać i dziewczynki też :P
Popołudniu się rozlało , ale zdążyłyśmy dojechać do domku :)
Jutro mamy w planach mycie okien , tzn Mamcia będzie myła , ja zajmę się prasowaniem i praniem .
Mam nadzieję , ze Majusia będzie miała dobry dzień :P


Dobrej nocy :)


EDITT...

Agusiu super ten rowerek :) Linka będzie miała frajdę i na bank jej się spodoba :)

A ta krew z nosa , to normalne . Jesteś osłabiona i jeszcze teraz zabiegana .
Dobrze , ze miałaś możliwość się przespać :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645733 przez Agusiak
Sylka widziałam te z biedronki i faktycznie podobne :)
Ja tam się na tym nie znam ale znajomy spec od rowerów, fanatyk wręcz hehe doradził nam ten ze względu na firmę i faktycznie wykonany jest bardzo porządnie i mam nadzieję że Linka będzie zadowolona :) Po sklepie śmigała, że nie szło jej potem zabrać, hehe.

Aguś zdjęcia cudne. Majeczka wygląda jak laleczka dosłownie :)
Ami jaką ma furę na drugim zdjęciu :laugh: rewelacja :)
A Ty wyglądasz kwitnąco i pięknie. Prawdziwa laska z Ciebie i aż trudno uwierzysz że masz trójeczkę dzieci :)

Powodzenia w jutrzejszych pracach domowych :)

dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645767 przez sylka
Ami jakie fajowe kitki ma a Maja to jak laleczka i aniołeczek :D Agi Ty kwitnąco wyglądasz a jak PAula fajnie wygląda z Maja :D

Agusiak super że Paulince podobała sięjazda :) Kuba fajnie drepta :D Powoli się wprawi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645830 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kochane dziękuje Wam bardzo za komplementy :kiss:

U Nas od rana praca wrze :) Mama juz firanki pościągała i zaczęła okna myć . Ja pralkę włączyłam i jak tylko Maja zaśnie , to biorę się za prasowanie .
Pogoda oczywiście paskudna :( Pada od rana .

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #645909 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka Paulina też początkowo tak dreptała i nawet na siodełko nie siadało tylko na stojąco :P :P potem się rozpędziła i szło już lepiej, dojdą do wprawy :blink:

Aguś powodzenia z porządkach :)
Mnie czeka prasowanie i sprzątanie ale to w piątek już na urodziny.

U nas rano był mały deszczyk ale teraz świeci słonko. Sąsiadka wczoraj straszyła, że cały czas ma być taka pogoda i że ma nie być lata :dry: Mam nadzieję że się myli :S

Trampoliny na razie nie będzie, bo moi rodzice powiedzieli że w takim razie dadzą jej to co mieli wcześniej kupione i podejrzewam że jest to całe pudło ubrań, haha :lol:
Rodzice mają w szafie takie materiałowe pudło i jak są gdzieś w sklepach to kupują młodej ubrania jak leci, co im się spodoba, często za duże ale potem są akurat :blink: A teraz się przydadzą bo już ponad połowę odłożyłam bo za małe. hehehe :laugh: Kiedyś mama powiedziała, że wszystko by młodej kupiła a ja na to, to kup jej (nam) mieszkanie, hahaha, ale nie przeszło :blink: :P

Miłego dnia Kochane :kiss:

EDIT:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl