BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 tydzień temu #640821 przez sylka
Na 2 zdj. jaka HAnia poważna i dorosła :D

Kupiłam sobie dziś na all marynarkę, dla męża bluze na urodziny a dla Kuby kapcie :) I od raz mi lepiej. Ciesze się z marynarki, powiedziałam męzowi że to na moje urodzinki :lol: oczywiście jak chce mi jeszcze coś kupic nie zaprotestuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #640827 przez Gosia_Krupa
:)

Pochwal się :)

Ja męża wysłałam na zakupy do Biedronki,bo Michu ostatnio chce hot-dogi a w domu ani jednej parówki :dry:

No i kupił dzieciom po dwie czapki z daszkiem i Miśkowi dodatkowo zestaw bluzek na długi+krótki rękaw z "Gdzie jest Nemo?"

A tak w ogóle to jutro mamy rocznicę ślubu :) Ale bez prezentów,wypadu i innych takich. Taki rok nam się zaczął... :( Ale co tam. Grunt,że mąż w domu :) Wypijemy sobie winko,pogaduchamy,wyjdziemy na spacerek i takie to nasze święto będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #640937 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Kochane ja tylko na chwilkę i z góry przepraszam, że nie odpiszę na wszystkie posty ale wszystkie dokładnie przeczytałam. Powiem tylko że Hanulka jak zawsze boska :)

u teściów super, ale po powrocie nie mogę się ogarnąć z pracami. Przewaliłam stertę prasowania a jeszcze czeka mnie pakowanie.
Jutro rano jedziemy na działeczkę i wracamy w niedziele. Bierzemy małego lapka i internet ale jak się nie będę odzywać to znaczy że nie mamy tam zasięgu :(

Będę tęsknić, już tęsknie, ale życzę Wam udanego wypoczynku i dużo czasu spędzonego z rodzinką :)

Buziaki i do spisania :)

Gosiu najlepszego z okazji jutrzejszej rocznicy :kiss:

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #640957 przez sylka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641047 przez agi-p
Dzień dobry :)

Gosiu Hanula na zdjeciach rewelacyjna jak zawsze . I widać , ze nowe zdobycze bardzo przypadły jej do gustu :)
A kartka śliczna :)

Ja też Amelce kupiłam w biedronce czapkę z Minnie :) Troszkę ma za dużą , ale juz jej oddac nie chciała :P

Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy :) Oby dzieciaczki poszły szybko spac i pozwoliły Wam nacieszyć się sobą :) :) :)


Sylka no zakupy super :) Jak to od razu humorek poprawia :)


Agusiu super , ze wyjeżdżacie na weekend majowy na działkę :) Mam nadzieję , ze pogoda Wam dopisze i humorki również :) Ale Wam dobrze .Jaka szkoda , ze my takiej działeczki nie mamy :(
Odpocznij na maksa :)



Ja dzisiaj sama z dziewczynkami jestem w domu . Pauli nie ma , Meżuś niestety w pracy,więc rządzimy same .
Pogoda nie zapowiada się zbyt rewelacyjnie , wiec zapewne tylko na krótki spacerek się wybierzemy :(
Weekend majowy nieudany mam :(

Amiśka wcina płatki z mlekiem , a Maja zasypia pomału .Wczoraj juz siły na prasowanie nie miałam , wiec dziś czeka mnie przeprawa :( I kolejne pranie się pierze, poyem jeszcze raz pralke muszę puścić .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #641251 przez megi23
hej laski Agus odpukac zwalczylam to gardlo bez antybiotyku za wyj tego 1 zawzielam sie zrobilam plukanke z gargarin taki zolty wstretny proszek zjadlam 2 lody i odpukac juz lepiej :) wuiecie mi jak sie gardlo zaczyna to jak nie wlacze antybiotyku to lekarz potem 2 wlacza bo jest przerazony moim gardlem ale narazie jakos dalam rade:) cos w nocy kaszel mnei dusil ... S kazal mi wstawac i pic wode :) laskotalo mnei dziwnie polozyl mnei wyzej , bym lepiej oddychala i tak przekimalam do rana . Tymek jakis niespokojny 3 razy wstawalam do niego ale spal u siebie do prawie 8 .. S dzis w pracy do 15 ..ogarnelam juz wszystko , zostalo pranie , ale to jutro , zrobilam liste zakupow na sobote nasza i Tymciowa . dzis zimno ale na rowerek pojdziemy , caly dzien na ogrodzie siedzi i nawet je tam hehe apetyt wraca :) cos 2 dni nie chcial mi na nocnik siadac .. ale juz jest ok :)
Gosiu ci sprzedawcy wrr :angry: grunt ze Hania zadowolona to najwazniejsze ,, ciezko o pajace na Hanie ja na Tymka dostaje bo on sciaga skarpetki i prawie nagi spi .. a Tymek nosi 92 na 98 . Wszystkiego naj w okazji rocznicy i duzo kolejnych by bylo :)

Agi juz nie mam plesni tesciowa wytepila nawet znaku nie ma ze byla , zobaczymy na jak dlugo :P
Agus udanego wyjazdu :)

Sylwia super ze zakupy sie udaly

aa Agus ja pytanie w sprawie tego fotelika co kupilas dla linki daj znac jak przetestetujecie czy wygodny i w ogole bo chce swojego gorala odkurzyc a tam by mogl byc przyczepiony , bo ma rame meska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641379 przez Gosia_Krupa
My mamy pogodę przepiękną :) Świeci słońce,czasami delikatny wiaterek :) Ja na krótki rękaw,dzieci tez bym mogła tak ubrać.
Byliśmy na dłuuugim spacerze w lesie(fotorelacja przy najbliższej okazji) to im założyłam na wierzch cienki polar(Hani) i bluzę(Michowi),ale w lesie więcej cienia to ok. Jak wracaliśmy to ich rozbierałam,bo słońce daje porządnie :) U nas na prawdę wymarzona pogoda :) W końcu!

Jutro mieliśmy iść na grilla,wszystko zaplanowane,zgadaliśmy się z kuzynką i kumplem,umówiliśmy się konkretnie,a teściowa dzisiaj do nas"no przecież jutro na 17 jest msza za babcię i dziadka". No rzesz k...a,a my to co jasnowidze? Skąd niby mamy wiedzieć,nikt nam nic nie mówił. I pewnie gdyby Rafał nie powiedział,że jutro idziemy na grilla to byśmy się nie dowiedzieli :angry: Kipię i niech mi ktoś jeszcze o tym wspomni to wygarnę :angry: Albo nie jesteśmy informowani albo dowiadujemy się od osób trzecich albo w ogóle na ostatnią chwilę. To już nie pierwszy raz :angry:

Hanuśka znalazła na balkonie kalosze(jeszcze z metką),założyła i teraz nie chce ich ściągnąć. Noga jej się zagotuje w nich :) Ale ma radochę :)

W lesie to tylko patrzyła,gdzie jest jakaś górka :) Zbiegała wołając "z górki na pazurki" i "ale zabawa". Ale głównie to grzebała patykiem w liściach,ziemi i wszędzie gdzie się dała i oczywiście szurała w tych suchych jesiennych liściach. Od czasu do czasu siadała sobie na środku drogi i odpoczywając czyściła rękami ziemię :blink:

Wróciliśmy wszyscy wymęczeni :) Mąż już śpi,??Hania gania,ale trochę jest marudna,bo nie kładliśmy jej spać w dzień,Michu też trochę zmęczony,widać po nim od razu. Ale wypad zaliczam do udanych :D

Miłego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #641479 przez Natka
witajcie dziewczyny w ten (u nas pochmurny dzien :()

ja niestety chora od paru dni wiec Megi nie jestes sama... gardlo mnie boli, katar mam i do tego zgaga mnie dopadla i nic nie pomaga :(
a w piatek jedziemy na weekend do Wroclawia :) mam nadzieje ze do tej pory wyzdrowieje :(

Piotrusia do tego tez katar meczy eeehhhh :( a ja jutro do fryzjera :D zobaczymy co mi wysmysli lub czy cos zmienie bo mam ochote na zmiane ale do konca przekonana nie jestem :D

kupilismy malemu trampoline i hustawke - radoche ma nie doopisania tylko dzis niestety pogoda nie dopisuje i siedzymy w domu - dla mnie lepiej bo przed chwila spalam :D

w sobote mielismy grila u bylo u nas 13 osob :O no a ja jako Matka Polka biegalam tylko tam i spowrotem zeby kazdego zadowolic :D ale imprezka sie udala

dziewczyny czytalam wasze posty ale juz mi wylecialo z glowy co mam pisac :( ale zdjecia oczywiscie pieknie Hanulka :* Amelka i Majcia :* buziaczki dla was
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #641499 przez Gosia_Krupa
Natka,Twój synuś jest śliczny :) Ale chłopaki już tak mają ;) Od samego początku zniewalają kobiety :blush:

Nie zazdroszczę choróbska. Mam tylko nadzieję,że szybko Wam dziewczyny przejdzie,bo pewnie wkrótce się na dobre rozpogodzi w całym kraju i szkoda będzie siedzieć w domu :)

My byliśmy jeszcze na drugim spacerze i 19.15 a Hania spała na całego. Michu chociaż zmęczony to łapie te chwile co ma z dziadkami i myć się nie chce,spać pewnie też nie będzie chciał. Ale jak mus to mus,także mykam go wrzucić do wanny ;)

A potem... mężu mecz ma w planie,a ja... :unsure: chyba przyjdzie mi nadrobić seriale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #641582 przez sylka
Hejka u mnie maz dzis i jutro pracuje dopiero 3-5 ma wolny.

Kuba śpi maz ogląda mecz a ja sobie zrobiłam drinka czekoladowego i usiadłam zobaczyć co u Was.

Natka Piter wymiata w okularach :D Mały przystojniak z trampoliny napewno zadowolony.

Gosiu super że spacer udany. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i kolejnych szczęsliwych wspólnych lat :). Nasza tez juz niedługo za 2 tyg :)

Kuba wczoraj i dziś zasnął dosłownie w 2 minuty :) z tym ze dziś wcale nie spał. Co do spania to śpi bez skarpetek w pizamce na dł rękawek ale i tak najczęsciej odkryty. Stópki ma ciepłe to go na siłe nie okrywam.

Dziś dałam 2 zycie połamanym kredkom świecowym i upiekłam wielokolorową kredke- babeczkę :) Kuba teraz tylko nią rysuje :)

Miłego wieczorku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #641639 przez Gosia_Krupa
Sylka,właśnie widziałam parę razy ten myk z kredkami i strasznie mi się to podobało :D My akurat kredek świecowych nie mamy,ale pomysł super :)

Hanula też się odkrywa,ale jak dla mnie nie jest tak do końca ciepła,ale zimna też na pewno/ Jednak na te skarpety to się strasznie upiera :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #641649 przez sylka
Kuba też nie ma takich typowych świecówek i myślałam że nie wyjdzie, ale udało się :) Bede tak robić ilekroć ułamie mu się coś. Nazbieram i do piekarnika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #641889 przez megi23
hej laski :)
Natka Peter to przystojniak :) i wspolczuje chorobska u nas dzis ziab a mialo byc 25 stopni .. nie wiem czy Tymka wywleke na ogrod nawet .. zobacze..
Gosiu wpsolczuje ze na grilla nie pojdziecie ,, kurcze ...

ja wczoraj padlam z s o 19 i z tymciem bylismy na rowerku , mialam isc na pizze ze znajomymi , S mi pisze , ze nie ma sil , i zamek chce wymienic w drzwiach , mysle jejku ile to moze zajac , wykrecic i wkrecic yhy nie na drzwiach z PRLu ponad 2 godziny sie meczylismy ale klamka z zamkiem juz jest od po 15 do prawie 17:20 sie meczylismy .. boszz jakas masakra byla.. wczoraj juz mi go zal bylo rece go bola i pieka tzn dlonie... mowi nie myj naczynai ja zmyje .. mowie rece Cie bola bedziesz mi je jeszcze moczycl. natarlam mu mascia i mowie co ty bys beze mnei zorib a on tekt .. zgonalbym wiedzialem kogo zA ZONE BIORE JA SZCZENA W DOL .. I MOWIE TA CORKE PIELEGNIARKI .. A ON NIE TYLKO MADRA ..LADNA , POMYSLOWA LASKI MOJA MINA BYLA BEZCENNA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #642014 przez Agusiak
hej Kochane.
jest tu net ale strasznie powoli się ładuje.

Gosia ale lipa z tą kuchenką, ja bym żądała zwrotu kasy i zamówiła u kogoś innego.

megi super Ci mężuś powiedział, widzę że punkty zbiera ;) Same komplementy ostatnio :)

agi mam nadzieję, że jakoś poradzisz sobie z dziewczynkami sama i że będą grzeczniutkie :)
Moja kuzynka pisała że urodziła wczoraj :)

Natka zdjęć nie obejrzę bo strasznie długo mi się ładują ale synek na pewno boski :)

Sylka zdolniacha jesteś z tym drugim życiem kredek :)

A u nas przeważnie jest pochmurno i pada deszcz ale poza tym jest super :)
Oczywiście nie obyło się bez przygód. Wracaliśmy dziś z zakupów taką drogą przez las i totalnie zdechł nam samochód. Benzyna jest, iskra na świecy też, akumulator kręci a auto nie jedzie. Jeszcze lało jak z cebra. Na szczęście tą drogą często jeżdżą i jacyś mili ludzie zaholowali nas aż na samo podwórko. Teraz przestało padać to T będzie patrzył co się mogło stać a jak to jakaś grubsza sprawa to teściu nas będzie musiał stąd holować aż do domu albo przyjedzie po nas a auto tu zostanie. Masakra, zawsze coś się musi zesrać i to jeszcze te auto to w większości elektronika i szukaj wiatru w polu co się stało.

Młoda drzemie więc mam chwilkę ale słonko wychodzi więc po obiadku spacerek :)

Pozdrawiam u buziaki przesyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #642471 przez Gosia_Krupa
Agusiaczku,wielka szkoda z tym autem :( Pogody też szkoda,ale najważniejsze,że miło spędzacie czas :)

U nas dziś było ciepło,chociaż pochmurnie,ale po 15 taki wiatr się zerwał mroźny(z północy),że już przyjemnie nie jest. A my grilla na jutro przełożyliśmy. W razie niepogody mamy zadaszenie,ogrodzenie,najwyżej się tam przeniesiemy :)

Ja znowu jakaś zdołowana się czuję :( Ach... nie wiem już co się ze mną dzieje :(

Mieliśmy Hani nie kłaść w dzień,a ta dzisiaj sama poszła do łóżka,położyła się i usnęła i na nic nasze budzenie,wołanie... spała jak kamień. No i teraz mamy 20.30 a łobuziara jeszcze nie śpi :( Jak nic nie może chodzić w dzień spać :( Zapłaczę się z nią,ale muszę też mieć czas dla męża,prawda?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl