BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 10 miesiąc temu #691053 przez Agusiak
Sylka to musi być nabór do drugiej edycji skoro każą się zgłaszać i pisać smsy.

megi ja cały czas trzymam kciuki za to by @ w tym miesiącu już nie przyszła, praktycznie w ogóle ich nie puszczam :blink:

Bujaczek fajny oby Wam się szybko przydał :)

U nas jest znowu tak zimno, że aż się na dwór nie chce wychodzić :( Zwariować można z ta pogodą dosłownie :angry: :evil: :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691264 przez sylka
Ja wróciłam od endokrynologa. Kuba grzeczny był w gabinecie jak ja byłam badana siedział sobie na krzesełku. Wyszystko ok w lipcu mam przyjsc na USG. JAkbym planowała ciaże mam zwiększyć sobie dawkę ma 2x większą już w momencie planowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691363 przez Agusiak
Sylka świetnie że u lekarza wszystko w porządku :)
To kiedy zwiększasz dawkę? :silly: :blink: :lol:

Ja przygrzewam zupkę dla młodej. Spać mi się chce dziś okrutnie, położyłam się nawet na chwilkę przy Paulince jak miała drzemkę, ale potem poszłam coś zjeść i niedługo potem Paulineczka się obudziła. Strasznie krótko dziś spała :huh:


Rany, co za dzień :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691717 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Paulinka śpi a ja też zaraz się kładę bo strasznie mnie dzisiaj spanie bierze. Mam nadzieję że jutrzejszy dzień będzie lepszy jeśli chodzi o pogodę i moją formę.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691938 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aguś rozkład mamy tam w domu fajny . Wchodzi się do przedpokoju , potem jest duże pomieszczenie zwane teraz holem . Jest tam kominek . Przyszłościowo będzie tam salon , w tej chwili to bardzo zaniedbana przestrzeń (zresztą jak wszystko w tym domu) . Z tego salonu są schody na górę . I na piętrze głównym mamy przedpokój z którego wchodzi się do każdego pomieszczenia . Jest pokój Pauli , Amelki , kuchnia , łazienka , nasza sypialnia i salon .
Jest jeszcze piętro , ale tam brat Męża ma mieszkanko teraz . Póki co oddzielamy w przedpokoju górnym ścianką i robimy mu oddzielne wejscie . Tak , zeby przez nasze nie przechodził . Jedyne co na tą chwilę , to będziemy mieć wspólny dolny przedpokój i ten hol . Tzn , to jest nasze , ale żeby wejsć do siebie , to musi przez nasz teren przejść :P
Przyszłościowo zrobimy mu oddzielne wejście z ogrodu, tak , zeby było to zupełnie osobne mieszkanie .
Troszkę namieszałam , ale mam nadzieję , ze wiecie o co chodzi :P Porobię potem fotki , to zobaczycie .

Jeśli chodzi o Ami , to ona tam ma raj :) Przestrzeń jej się podoba . A najbardziej to balkon , bo ciągnie się po dwóch ścianach domu , jest ogromny :)

"Bitwe o dom" oglądałam kilka razy :)


Sylka całe szczęście , ze zadzwoniłaś , zeby potwierdzić godzinę u Endo . Miałabyś niepotrzebną wyprawę i termin zapewne znowu odległy . Super , ze wszystko dobrze . No dawki w czasie ciąży zmieniają się non stop . Dobrze jednak , ze za od razu Ci powiedziała co robić :) Teraz jak Kuba do przedszkola idzie , to możecie spokojnie popracować nad kolejnym brzdącem :)


Megi to Wam Tymus przeszkodził :p Ale spokojnie , co się odwlecze , to nie uciecze :) Jestem pewna , ze w tym cyklu się Wam uda :)

A Tymek biedny :( Lepiej się już czuje ?


Pogoda chyba dziś lepsza będzie . Póki co nie pada i duzo jaśniej jest niż wczoraj . Ja wczoraj puściłam przed drzemką Amelkę na ogródek i zadowolona była . Niestety później juz padało niemal do wieczora i nie wyszłyśmy :(
Dziś rano jade do Mamy . Pójdziemy na spacer i na zakupy z Małymi . Odpocznę od pakowania i tego zamieszania . A i dziewczynki będą miały odmianę :)
Do Mamci zaraz po przeprowadzce pojedziemy na parę dni,żeby mąż zrobił salon i sypialnię , ta ścianke w przedpokoju górnym i schody odnowił .

Nic , miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692107 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi no mniej więcej sobie wyobrażam ale i tak czekam na fotki :P
A to brat męża będzie tam zawsze mieszkał z Wami w domu?
Czyli na samym dole nie ma kuchni, tak?

Na pewno super sobie tak porobicie :)

Udanego dnia spędzonego z mamą :)

U nas też pochmurno, wczoraj przez cały dzień w sumie mżyło, a dziś jak na razie nie pada, ale prognozy w tv nie są optymistyczne.

Dzisiaj wieczorem zadzwonię do rodziców jak to tam u nich wygląda bo już bym do domu wróciła.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692131 przez megi23
hej laski Tymcio lepiej przespal cala noc i co dupa wczoraj ten teges to ja padlam i S sie nie doczekal :P
dzis mamy miec swinie tesc kupuje tzn my sie dokladamy zeby nie bylo...troche sie wkurzylam bo mu 1 szuflade z zamrazarki musze oddac .... on mi do niczego nie doklada lodowke tez za nasze .. ma na dole osobna zamrazarke ale szkoda mu na 1 szuflade :P
ja wczoraj mialam dyzur tzn szwagierka ze srednim do szkoly szla na 15 na dzien taty i mamy razem i mi zostawila Julke i dominika , a ze pogoda do kitu to wyciagnelam ciastoline nowa plus zestaw z biedronki i przez 2 godz dzieci nie bylo wlacznie z tymciem , bez krzykow , wrzaskow bo oni sie ltuka nieraz iwszystko chca miec to samo , wiec nauczylam ich ze dominik troszke sie pobawi tym do wyciskania potem Jula normalnie w szoku bylam jak grzecznie sie bawia ,, Tymcio tez mial radoche bo 1 raz cos takiego mial w rekach wycinal foremkami do ciastek rozne wzory , wkladal i wyciagal sam z pudelka:) na dzis cos musze wymyslec moze wydzieranki jakies kupie papier kolorowy maluchy tez cos maja, bo pogoda nieciekawa ...

Agi szybkiego skonczenia remontu :)
w sobote jade na zakupy to cos do tych ciastolin dokupimy im :)a przy okazji kupie stroj kapielowy na basen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692198 przez sylka
Agi już nie mogę doczekać się fotek domku. Z tego co opisujesz całekiem spory jest.

U moich rodziców jest tak rozbudowany domek że na każde pietro wchodzić można przez klatkę schodową. Rodzice będą miszkac na parterzę bo wiadomo za kilka lat trudniej byłoby im na pietrze a I p i poddasze zapewne zajmie moja siostra z mezem. Tylko bedą musili przerobić sobie i zrobić schody. Bo wstepnie miało być dla każdej z nas po piętrze ale my tam nie bedziemy się przeprowadzac i zostaniemy w tym mieszkaniu a z siostrą jakos się dogadamy by w kwestiach finansowych każdy miał sprawiedliwie. W dom jest tak budowany że każdy sobie będzie miał kuchnię, lazienki wiec nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę :)

U nas też dziś chłodniej jak wczoraj jakieś 15 st. niby słonko świeci ale chłodno jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692251 przez Agusiak
Sylka czyli Twoi rodzice i siostra planują docelowo wrócić do kraju, tak? A kiedy ma to mniej więcej nastąpić?

mego to masz co robić kobieto, nie ma co :laugh: Faktycznie "dyżur" to trafne określenie :blink:

megi może jak wieczorem jesteście zmęczeni lub Tymek niespokojny to spróbujcie zadziałać rano :) Ja to ostatnio tylko rano mam ochotę, czasem ok 2-3 w nocy i z trudem się powstrzymuję żeby T nie obudzić, ale do pracy bidulek wstaje to mi szkoda. Chyba że wezmę go na śpiocha, hahaha :P :P

Dziewczynki macie jakieś sprawdzone laktatory? Aguś używasz teraz jakiegoś?
Ja miałam z Aventu ręczny ale pogubiłam części i teraz zastanawiam się nad Lovi medical ale nie wiem czy warto, a cena wysoka
allegro.pl/lovi-laktator-reczny-protect-nowosc-i3334895136.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692333 przez sylka
Agusiak kiedy nie mam pojęcia narazie dom jest "stawiany" w tym roku beda robiony nowyy rozkład w środku (bo rozbudowywali dom 80m2 i wszelkie instalacje chyba. Nie wiem czy okna tez już w tym roku by zamknąc stan surowy. Dach już jest papa z łatami z desek gotowy by tylko położyć dachówke.

Co do laktatora to miałam ręczny z Aventu i jak dla mnie był strzałem w 10, choć czasem wkurzało mnie gdy zassał za mocno powstawało spore ciśnienie wewnątrz i odskakiwała taka uszczelka- czy membrana w środku tkie małe kółeczko. Wkąłdałam je i dalej leciałąm z dojeniem :P

Częsci do laktatora z Aventu bez problemu można kupić na allegro. Kiedyś sprawdzałam :) Wszystko od najmniejszej pierdólki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692347 przez Agusiak
o Sylka super wiadomość że można dokupić części do laktatora :)
W takim razie muszę sprawdzić czego dokładnie brakuje i dokupić to czego nie ma, zawsze to taniej niż nowy.

Paulinka się już układała do spania ale się rozmyśliła :dry: ale i tak zaraz muszę ją ululać bo już 14 więc czas najwyższy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692434 przez sylka
Agi powiedz mi jaka farba malujecie pokoje. Stoję przed wyborem firmy bo kolory wstępnie wiem jakie chce. Wczesniej mielismy Sniezke barwy natury niby z teflonem i miały ładnie schodzic zabrudzenia, ale nic z tego :P Ostatnio zakupiłam naklejki do pokoju Kubusia i czaje sie na zasłonki- tylko póki co brak ich w sprzedaży na ebayu. Naklejki za całe 1.89 funta :P wzięłam 2 pakiety 50x70 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692446 przez Agusiak
Sylka my cały dom mamy pomalowany farbami Bondex
www.google.pl/imgres?imgurl=http://cdn11...=0CEkQ9QEwBA&dur=674

A także Dekoralem. Fajnie nam się sprawdzają. Nasz salonik u góry mamy pomalowany naprawdę świetną farbą polecaną przez kolegę naszego ale nie pamiętam nazwy, zapytam T jak wróci.
Niestety jest droga i ma małą paletę barw ale poza tym mucha nie siada :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692461 przez sylka
Agus właśnie oglądałam kolory z dekoralu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692470 przez Agusiak
Paulinka ma pokój w Dekoralu "zielone wzgórze" ale w rzeczywistości kolor jest bardziej nasycony niż na tych próbnikach i w necie :)
www.dekoral.pl/paleta-kolorow/lekko-jak-z-platka

właśnie rozmawiałam z mamą i jeszcze cały przyszły tydzień tu będziemy :(
Już mam dość, szczególnie spania, bo ta kanapa jak dla nas dwóch jest za mała a strona po której ja śpię, czyli brzeg kanapy już lekko opada na dół więc ciągle zjeżdżam i jest mi niewygodnie, skutkiem czego od jakiegoś tygodnia śpię w nogach kanapy, w poprzek a nogi trzymam na fotelu. Kicha :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl