BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 10 miesiąc temu #696356 przez sylka
Widzisz mówiłam kiedyś że bez drzemki też jest oki :D Kuba wczesniej idzie wtedy spać i mam czas dla siebie i meża ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696544 przez Gosia_Krupa
Ja tak szybko krótko bo z telefonu.

Ja się cieszę,ze Hania śpi w dzień,bo mam czas dla siebie i teraz np.robię te kartki w tym czasie,ale wieczorem mamy z mężem mniej czasu dla siebie,bo Hania ostatnio bardzo późno chodzi spać :( Więc chyba po mału też będziemy rezygnować z tej drzemki. Da się przeżyć ;) No i można jakoś ten dzień zorganizować :) czasu typowo dla siebie mniej,ale zawsze gdzieś troszkę się złapie :)

Agusia,cena rzeczywiście nieładna,tym bardziej,że to tylko spacerówka no i jak dla mnie nie jest powalająca.

Miłego wieczoru i spokojnej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696589 przez sylka
Jak Kuba nie spi to szykujemy razem obiad.

wreszcie dzis zamowilam pojemniki do segregacji smieci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696593 przez megi23
hej nie mialam caly dzien neta cos na serwerze robili .. nie wiem czy ma sens cokolwiek pisac ..
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

narazie Tymncio spi dalam mu poduszke i podwyzszylam by lepiej sie oddychalo.. ale jutro pojade do lekarza niech go oslucha ... bo mu splywa ten katar...
w sumie tez nie wiem czy oplaca sie starac o nowe auto .. w tej sytuacji.. :( mam mega dola .. w niedziele nie mogla sobie poradzic z emocjami ... :( w zyciu tak nie mialam ... :(

my tez pojemnik zamowilismy na 120 l o ile przyjda gosciowi bo w sobote dostal 10 i od razu mu poszli tesciowa wziela niesegregowane teraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696661 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696663 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696921 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


U nas dziś znów ciepło i sonecznie :) Niedługo zmykamy na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696946 przez Agusiak
hej dziewczynki :)

Ja już po glukozie, wyniki będę w karcie na wizycie 17 lipca. Mam nadzieję że będą dobre ;)
A glukoza z cytrynką mniam, mniam, tylko pić mi się chciało no i te dwie godziny to porażka.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas upał ale na dwór wyjdziemy po obiedzie bo nie mam teraz siły.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697029 przez Agusiak
aha w sobotę najprawdopodobniej wracamy do domku :)

Rodzice chcą zabrać małą na działkę na sobotę, T będzie w pracy to ja będę mogła spokojnie posprzątać u nas na górze. Tzn głównie to poprzekładać rzeczy na miejsce i zetrzeć kurze bo okna i podłogi już nam mama pomyła więc tyle dobrze.

No więc w piątek czeka mnie WIELKIE sprzątanie tutaj. Muszę pościerać kurze, odkurzyć dywany, umyć podłogi, umyć łazienkę i kuchnię, no i nas spakować. Także troszkę tego będzie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697062 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Kluseczka usnęła mimo,że nie miałam zamiaru jej kłaść. Ale obudzę ją za jakiś czas,żeby za długo nie spała,no a poza tym pogoda super,więc niech się wyszaleje na dworze,a potem grzecznie pójdzie spać wieczorem :silly:

Agusia,super,że już wracacie :) Jednak co w domku to w domku,jaki by nie był :D
Ja się cieszę na wyjazd do rodziców(oni z resztą też się "strasznie" cieszą),trochę planuję... Michałek wczoraj oświadczył,że on na wakacje chce jechać nad morze. Powiedziałam mu,że nad morze to nie mamy tyle pieniążków,to on stwierdził,że nad jezioro. Więc powiedziałam to dzisiaj tacie no i już się zastanawia jakie to jezioro w pobliżu Kostrzyna nadaje się na wypad z dziećmi(a jezior mamy wcale nie mało),więc jeżeli pogoda będzie odpowiednia to na pewno gdzieś sobie pojedziemy :)Pewnie Micha na ryby wyślę z wujkiem i kuzynem,na basen z kuzynką... a ja będę się cieszyć,że żadnego marudzenia słuchać nie muszę i oglądać naburmuszonych min. Ale tęsknić pewnie będę strasznie i to nie tylko za mężem,ale za samym miejscem,bo mimo wszystko już się przyzwyczaiłam do tego naszego pokoiku :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
.

Agi,Ty pewnie zaganiana jesteś na maksa :(

A ja muszę dzisiaj po Miśka jechać,bo mąż zostaje po godzinach.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697073 przez Agusiak
Gosia to widzę, że szykują Wam się udane wakacje :)
Maluchy będą miały masę atrakcji i na pewno nie będą się nudzić ;)
My w miarę możliwości także będzie robić wycieczki nad jeziora no a jak T dostanie urlop w sierpniu to na działeczkę :lol: Oby jeszcze tylko pogoda wtedy była bo z zeszłego roku z sierpnia to mamy zdjęcia w kurtkach a młoda nawet w czapce :dry:

no agi pewnie już w nowym domu urządza i niebawem nam się pochwali zdjęciami, na co nie ukrywam bardzo liczę :P

Ps. Gosia a na Przystanek Woodstock zajrzysz? :lol:
Jak Ci się uda to poproszę o fotki dzieciaczków na tle imprezy :blink: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697087 przez Gosia_Krupa
Agusia,no mam w planie :) Trzeba nowe koszulki zakupić,a Michu lubi oglądać motory :) Ale jeżeli się wybierzemy to tylko z nim chyba. Hania chyba jeszcze za mała. Albo by się panicznie bała albo wleciała w ten tłum jak w swoją bandę :blink: i szukać jej potem jak igły w stogu siana. A kto da radę ją nosić jak ona taki klocek?!

Jak będziemy to się pokażę :)

W Kostrzynie to dla dzieci wielką atrakcją jest już sam plac zabaw :) Tutaj nie ma takiego. Jest tylko huśtawka,zjeżdżalnia,motor na sprężynie i ta równoważnia. A w K-nie jest bardziej rozbudowany i mamy większe pole do popisu jeżeli chodzi o spacery :) Więc zapewne nudzić się nie będziemy :) A przynajmniej taką mam nadzieję. Nawet jeżeli pogoda nie dopisze na takie ekspedycje to mój tato nas zawsze gdzieś wywiezie :) Rodzinki na około nie brakuje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697101 przez Agusiak
może kiedyś będzie taki piękny rok że i my się w końcu na Przystanek wybierzemy i mam nadzieję, Was tam spotkać :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697401 przez sylka
zaliczylam z Kuba 3 godz spacer nogi mi w d.. wchodza. Przy okazji pochodziliśmy tez troche po galerii (oglądałam sobie buty) i poszlismy na lody :)

Skrwar mamy niemiłosierny człowiek się topi. Mimo że byłam w sukience było mi gorąco :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697487 przez Agusiak
bry wieczór ;)

A ja jestem na skraju wykończenia nerwowego. Teraz zaś remontują się sąsiedzi pod nami i od 9 do 20 stukają, pukają, wiercą, tną, no do jasnej cholery ocipieć idzie w tych blokach. Nawet TV nie da się oglądać bo nie ma takiej skali głośności.

Także jutro tu sprzątam na zicher, T przychodzi z pracy to się pakujemy i w piątek opuszczamy ten przybytek. Jak się moi rodzice nie wyrobią ze sprzątaniem to jedziemy na tą jedną noc do teściowej.
Szlag może człowieka trafić!!!! :angry: :evil: :X

My też byłyśmy na placu zabaw, ale skwar niemiłosierny, chociaż było po 16 więc po godzinie się zwinęłyśmy.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl