BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692471 przez sylka
ja myslałam o muslinowym turkusie a z zieleni chyba zielony leśny lub jakaś oliwka.
Turkus na ścianę z oknem a zieleń na boki

Aguś współczuje niedogodności :( :angry:

naklejki kupiłam takie www.ebay.co.uk/itm/CARS-TRUCKS-VERY-LARG...30450&_qi=RTM1178012

Aguś oglądam te farby Bondex i one chyba raczej sa typowo do drewna a nie na ściany.
Oki znalazłam coś i na ściany :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692487 przez Agusiak
Sylwia te z linka co dałam są właśnie do wnętrz :)

Naklejki fajne zamówiłaś, teraz też są fajne w Biedronce po 6zł takie na ścianę, przynajmniej tu u nas.

Ja choruję na takie duże drzewo z sowami i karmnikami ale ceny są zabójcze :(

Kolorku do pokoju fajne wybrałaś, na pewno będę bardziej subtelne niż ten u Paulinki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692558 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Dawno mnie tu nie było :( Zupełnie nie mam czasu... Hania śpi to staram się zorganizować czas Michałkowi. Wczoraj prasowałam to prawie cały dzień oglądał bajki u szwagierki w pokoju. Tym bardziej,że Hania była wczoraj strasznie marudna :( Już nie miałam pomysłów jak ja uspokoić i zabawić :unsure:

Dzisiaj za to Kluska spała do 16 i teraz się zastanawiam o której pójdzie spać,chyba 22 ją zastanie :(

Postaram się zajrzeć wieczorem i podpisywać na Wasze posty. O ile oczywiście uda mi się wejść na stronę,bo wczoraj np nie mogłam :angry: A że cierpliwością nie grzeszę...

Kończę bo mi się zaraz telefon rozładuje i licho weźmie moje wypociny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692647 przez megi23
Agus ja z checia nad ranem mam najwieksza chcice :P tylko S nieraz na 5 do pracy lezie tak jak dzis budze sie by sie poprzytulac otwieram szeroko oczy :ohmy: a go nie ma heheh , obecnie rozprawia sie ze swinka pipijajac piwko hehe ale czeka go naczynie , bo mi sie nie chce myc :P Tymcio spiocha dzis robilismy wydzieranki z papieru kolorowego..kwiatuszka .. ladnie mu idzie darcie papieru i przyklejanie

dzis 2 razy mnei do szalu doprowadzil i siedzial w kacie .. to zloty srodek dla mnie ... raz wywalil klocki z pudla i chcalam zeby posprzatal zanim zasnie ,, chcialam mu pomoc nie... drugi raz rzucil krzeselkiem swoim .... :ohmy: czasami mnei przeraza dzis krzyczal az byl czerwony stal i sie darl .... a za chwile przyszedl ... powiedzialam ze go do lasu wezme by sie wykrzyczal :silly: . Udalo nam sie i na spacer isc ale tez odstawil numer zawalu dostalam prawqie serio .... jechal na rowerku , pozniej chcial na nogach wiec za raczke mowie ok ... a zponiej sam mowie ok ... ale blisko mnie a ten nagle mi skrecil i ucieka jakies 50 m do ulicy gdzie auta nie jada 50 km/h biegne za nim a ten smiech i szybciej i byl jakies 20 m ode mnie mowie ze ide i go zostawie .... popatrzyl ze nie biegne i stanal , ale sie nie ruszyl .. .. nagle przypomnialam sobie jak robilam u mamy kucnelam i otworzylam rece by biegl do mnie i poskutkowalo ... przytulilam i powiedzialam ze dobrtze zrobil ... ufff ale przerazona bylam .. bo on tak szybko biega ze ja go zlapac nie moge..mialam ochote go sprac 1 raz by w tylek dostal ode mnie .... :angry: ale mu sie upieklo ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692679 przez sylka
MEgi to miaąłś akcje. Nie zadroszcze :P Kuba ostatnio biegnie ale nauczył się i przed przejsciem staje jak wmurowany. Oki dobrze tylko czasem niechce przejsć np. przez boczną uliczkę nawet gdy samochód jedzie obok w głownej :P

Fajnie że robiliścue wydzieranki. My dziś w ramach zabawy ozdobiliśmy pojemniki na zabawkii teraz KUba ma "nowe" z najlejkami Aut :) Tanim kosztem a prezentuja sie fajnie. Musze dokupić jeszcze jeden by pochowac samochodziki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692805 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi o kurcze ale miałaś akcję z młodym, ja bym chyba nie umiała powstrzymać emocji i pewnie bym na młodą nawrzeszczała a potem ją dopiero tuliła :( Ale Ty zareagowałaś bardzo rozsądnie i dobrze że sobie przypomniałaś to z tym kucaniem.

Sylka pudełka fajowe :)

My dziś w domku, tak wyszło, ale wieczorem się tak pięknie rozpogodziło niebo, że może jutro będzie cieplej i ładniej to wyjdziemy na plac zabaw.

Spokojnej nocki dziewczynki, śpijcie słodko i dzieciaczki także :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692879 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu ja mam medelę ręczną . Używam tylko do ściągniecia 50 ml mleczka , zeby co drugi dzień żelazo podać Majce .
Nie wiem czy opłaca sie inwestować w drogi . Mi przy Amelce i Majce laktator w sumie zbędny .
Ale z tym dokupieniem części do Twojego , to super pomysł :)

Tydzień szybko zleci i już będziecie u siebie :) Jednak wszędzie dobrze , ale w domu najlepiej . Tak się doczekać nie mogłaś przeprowadzki , a teraz tęsknisz za domem :)
Jak mi było niewygodnie , to zawsze wolałam na ziemi spać . Kręgosłup mi wtedy odpoczywał .


A co szwagra , to chyba będzie mieszkał tam na górze . Chociaż może przyszłościowo jak już teściów nie będzie to pójdzie do małego ? Pieron go wie . W każdym razie na górze ma zupełnie oddzielne mieszkanie . Są 2 pokoje , kuchnia i łazienka . A i możliwość podniesienia stopu ze strychu i dorobienia jeszcze tej części co my mamy , czyli duzego salonu i sypialni .
A na samym dole kuchni nie ma . Tylko ten salon będzie i wejście do garażu,kotłowni i pralni (musimy ją zagospodarować odpowiednio , bo teraz tam stolarnia jest) .



Sylka my malujemy dekoralem i luxensem . Facet w leroyu nam doradził i spoko jest . 2 pokoje już pomalowane i fajnie wyszły .

Ale fajne naklejki :) A jak Ty zamawiasz z ebaya ? Ktoś Ci kupuje ?
Kolorki też super wybrałaś :) Będzie żywy pokoik :) Pasuje do Kuby :)

A pojemniki na zabawki prezentują się świetnie :) Amelce też tak zrobiłam , tzn sama przyklejała . I komodę i szafę też sobie zażyczyła . Nowy pokój będzie miała mega obklejony , bo tych kompletów z biedronki ma kilka . Wszystko z innej parafii , ale co tam . Wązne , ze ma frajdę i jej się podoba . Będzie kolorowo :P



Megi
widzę , ze ciastolina na dobre u Was zagościła :) Super , ze dzieciakom tak się spodobała :)

Tymek widze testuje Twoją cierpliwość . Dobrze ,że jakiś patent opracowałaś . Ami też ma czasami takie chwile , ze mam ochotę jej dupeczkę sprać :P Powstrzymuję się oczywiście . Chociaz przyznam , ze klapsy symboliczne ma juz na swoim koncie . Dodam ,ze przy Pauli nigdy do takiego czegoś nie dochodziło . Była aniołem . A Ami demonek , więc klapsik był . Ale tylko ostrzegawczy , nawet go nie poczuła .



Gosiu i o której Ci Hania spać poszła ? Drzemkę miała długą :P

Za prasowanie się wzięłaś ? Mnie dzisiaj to czeka :( Ale juz się zastanawiam czy aby na pewno wszystko prasować . Ja to chyba przesadzam i prasuję rzeczy , które tego wcale nie wymagają :P


Ja wczoraj rano do Mamci pojechałam . Poszłyśmy na spacer :) Pogoda jakaś szłowa nie była , ale nie padało na szczęście . Po południu pojechałyśmy z Paulą i Małymi do sfery,wokulskiego , gemini i biedronki ... także wieczorem myślałam ,że mi nogi odpadną :P
Dotarłysmy do domu o 17:30 i zaraz nasi przyjaciele się zjawili . Z Krety wrócili ... opaleni,zadowoleni ... ach , tez bym chciała .
Igorek z Ami chwilę się bawili , ale nadal nie potrafią się wspólnie bawić na dłuższą metę .

Dziś siedze w domu . O ile padało nie będzie , to na spacer pójdziemy .
Paula zakończenie roku szkolnego ma i jej smutno , bo z większością juz sie nie zobaczy zapewne . Na szczęście z 1 przyjaciółką ida do gimnazjum razem .
Świadectwo śliczne będzie miała :)

Nic , zmykam . Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692885 przez sylka
Agi Amelka pokoj napewno bedzie miala swietny
. Najwazniejsze by jej sie podobal.

Gratulacje dla Paulinka za piekne swiadectwo :)

naklejki przywiezie mi siostra bo wysylka do Pl drogo by wyszla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692951 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi kurcze już do gimnazjum Linka idzie :) Wczoraj jak w radio jakaś dziewczynka mówiła że ma zakończenie roku to pomyślałam właśnie o tym jakie piękne świadectwo będzie miała Paulinka w tym roku? ;)
Gratulacje dla niej :)

Aguś a Amelka będzie miała potem pokój razem z Majcią tak?

I tak macie fajną sytuację z tymi domami bo kiedyś któraś z dziewczynek może zamieszkać w mieszkaniu na górze bądź w drewnianym pięknym domku :)

Kochana wiesz jak to jest z tym mieszkaniem u kogoś, nie mam tu żadnych swoich rzeczy tyle co ubrania i kosmetyki. No i zdążyłam się już nacieszyć, wypocząć a teraz mi się już troszkę nudzi :P Jeszcze gdyby T miała urlop to co innego i jeszcze ta beznadziejna pogoda :angry:

Ale wiecie wczoraj wieczorem jak sobie leżeliśmy na łóżeczku i T trzymał rękę na brzuchu to maleńka zasadziła mu takiego kopniaka że poczuł od razu :lol: :lol:
No i nadal myślimy nad imieniem, Julia nie bardzo już mi leży jak ostatnio na placu zabaw to tylko moja Paulina nie była Julką bądź Zuzią. Ale wybór ciężki bo T nic się praktycznie nie podoba :angry: :angry:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693009 przez megi23
hej laski no w koncu wczoraj Tymcio sie zlitowal i poszedl spac wczesniej wiec ..... moglismy sie na psokojnie poprzytulac no powiedzmy ... :silly: bo tesc lazl na gore ale adrenalina byla , tylko s zamknal pokoj i tak by nie wlazl :silly: :P

apropo naklejek Tymcio tez ma na drzwiach meblach .. jeszcze mu dokupie tylko .. on zdziera :S ma tak wysoko by nie dotknal :P
oj ta ciastolina , dzis Julcia dobrze nie wstala i juz "ciociu kiedy bedziemy sie bawic ciastolina .??" to ja jej mowie jak ciocia posprzata , bo jutro jedzie na zakupy i nie bedzie czasu .... zaraz ide na strych ubrania skladac i jeszcze odkrurzyc i mam zrobione ...:)

milego dzionka laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693136 przez agi-p
Kochane moja cudowna córeczka ma piękne świadectwo z czerwonym paseczkiem :) Średnia 5,3 :) Zdolna dziewczyna :)

Aguniu Amelka póki co pokój będzie miała sama .Jak Maja podrośnie , to będą miały wspólny . Teraz Majula budzi się non stop w nocy i stale mnie potrzebuje ,wiec bez sensu . Ale nie ukrywam , ze doczekać się nie mogę chwili , gdy sypialnia będzie tylko moja i Mężusia :P

Hahaha już dylemat z imieniem jest ? Ty jestes jedyna :) Ale w sumie Linka do końca Kingą była,więc pewnie Jula też się odmieni . Byle nie na chłopaka :P

I super ,że Tatuś kopa poczuł :) Wspaniałe chwile :)

A powiedz mi , przeżywacie tą ciążę jak poprzednią czy już spokojniej ? Przy Ami to się rozczulaliśmy nad każdym tygodniem,zmianą , ruchem i w ogóle :) Były ochy i achy . A przy Majce juz takiej podniety nie było . Może to brzydko brzmi , ale chyba czasu nie było . Przy Ami juz ciężko było dostrzegać każdy szczegół .


Megi to czekamy na efekt przytulasków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693146 przez sylka
Agi to tym bardziej gratki dla tak zdolnej Pauli :D Musicie być z niej dumni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693153 przez Agusiak
megi na pewno jeszcze wiele nocy przed Wami bo jeszcze chyba masz dni płodne, prawda?
Oj czekamy na te Wasze dwie kreseczki :)

agi piękne świadectwo Paulinki, duma pewnie Was rozpiera :)
Mam nadzieję, że moja Paulinka pójdzie w ślady Twojej jeśli chodzi o oceny :blink: :lol:

Kochana no Julia to co druga dziewczynka jest, imię jest piękne, ale nie chce żeby młoda potem w szkole miała 10 innych Julek w klasie :/
Z chłopakiem nie byłoby problemu bo od początku byłby Mikołaj, ale z dziewczynką mam nie lada zagwozdkę. Np. ostatnio spodobało mi się Gabrysia, ale T od razu to imię odrzucił. Powiedziałam mu że jak nie poda mi jakiś własnych pomysłów to sama wybiorę i mam go w nosie :angry:

Jeśli chodzi o ciążę to faktycznie jest tak jak piszesz. Już się wszystkiego tak bardzo nie przeżywa. Oczywiście robię małej dzienniczek ciąży, żeby miała tak jak Linka, zapisuję najważniejsze chwile, jak pierwsze ruchy, poznanie płci, itp ale jakoś nie jaram się już tym tak z Linką. W tamtej ciąży czytałam jak się zmienia dziecko w każdym kolejnym tygodniu, a teraz czekam na październik żeby już być w komplecie i nawet nie wiem ile powinno ważyć dziecko na tym etapie ciąży :silly: Np. ostatnio mnie oświeciło że jesteśmy już w 6 miesiącu :blink: :) :) Ale jak czuję kopniaki to cała się rozpływam i zapominam i Bożym świecie, hehhe ;)

Przed chwilą odwiedził nas mój tata i wszystko super gdyby nie ogromna histeria młodej jak dziadek musiał już jechać :dry: długo nie mogłam jej uspokoić. Tata powiedział, że może uda się przenieść nas przed weekendem.

Sylka pytałam o te farby i teraz malowali wszędzie Dekoralem i Duluxem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693164 przez megi23
no mam i katuje S hehehe ale za chwile sie koncza i dupa :P a ze Tymek cos wyczuwa ze bwedzie.. mi sie wydaje ze on czuje ze zaniedlugo juz sam nie bedzie bo sie zmienil .. najlepiej by lezal przytulony do mojej cycki i nie schodzil ze mnie :silly: to pewnie ma po tatusiu :blink:
Agi swiadectwo Linki rewelacja :lol:
oj dylemat z imieniem masakra wspolczuje ja i tak wybieralam heheh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693186 przez agi-p
Aguś czyli Paulinka tęskni za dziadziusiem . Mam nadzieję,że szybko wrócicie do siebie :)

A co do imienia , to teraz chyba już tyle Julek się nie rodzi. W ubiegłych latach był taki boom na to imię.
Jak byłam w ciąży z Ami , to też każdy mówił , że tyle Amelek i , że będzie miała same rówieśniczki o tym imieniu . A tymczasem nie poznałyśmy jeszcze dziewczynki o tym imieniu. Sa , ale starsze Amcie :)


Megi Tymuś taki etap ma na przytulanie . Nie może jeszcze wyczuwać niczego,bo jakim niby cudem ? :)


Kochane no pewnie,że dumni z Pauli jesteśmy :) ciężko na takie świadectwo pracowała i opłaciło się . Zobaczymy jak jej w gimnazjum pójdzie i czy ją przyjmą do tego co bardzo chce iść .

Pogoda dobijająca , nic się na lepsze nie zmienia :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl