BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 10 miesiąc temu #702297 przez sylka
A próbowałaś nagrodzić u nas np. na początku Kuba oglądał jakąś bajkę z mikim czy dostał naklejke za to że posiedział. Choc w sumie nigdy nie było problemu że płakał na nocniku czy kibelku lub protestował. Jak chciał zejsc po 3 sek to mówiłam ze jak posiedzi to mikiego zobaczy czy dostanie naklejke lub włacze hego piosenki. Po kilku razach to juz nie było potrzebne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702304 przez Agusiak
z nagrodami próbowałam jeszcze za pierwszym podejściem chyba jeszcze w zimie. Czasem działało, innym razem nie. Na bajkach to fakt siedziała dłużej, dawałam jej też różne zabawki i książeczki. Teraz jednak jesteśmy cały czas na dworze i tu jest ciężej bo nie ma czasu. Ale masz rację muszę znowu spróbować z tymi sposobami i też na bajkach ją wysadzać bo co jakiś czas idzie sobie pooglądać do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702341 przez sylka
ja bajki miałam zgrane w tel i na czas siedzenia w łazience właczałam a jak zrobił siku to wychodziliśmy i bajka sie konczyła. Z czasem coraz krócej aż do wcale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702412 przez Gosia_Krupa
Więc kochane aktualnie mam w domu wściekłe dziecko! Michu ma nawrót tego wirusowego zapalenia gardła,tyle że teraz dodatkowo go wysypało(na dłoniach i stopach)tak jak poprzednio Hanię. Swędzi go to paskudztwo i nie wie co ma z sobą zrobić :( Stąd się wścieka,krzyczy,drze i cała reszta :( Ja już mam dość :( ?Hania i cała reszta na szczęście zdrowa,ale niestety nie łudzę się,że tak zostanie :( Zapewne będziemy mieli w kółko to samo :(

Nasz wypad do Kostrzyna stoi pod ogromnym znakiem zapytania :( Nie sądzę,żeby do piątku było na tyle dobrze,aby móc jechać. Gdyby tak było resztę choroby przeszlibyśmy już u moich rodziców,może Michu lepiej by to znosił mając inne zabawki,programy i towarzystwo. Ale gdyby się nie polepszyło to chyba pojadę sama na te urodziny(zabiorę się z siostrą),a mąż najwyżej w niedzielę dowiezie mi dzieci. Ale to wszystko się jeszcze okaże!

I tak o to Michał ma przedłużone wakacje ;)

Poza tym robiłam te kartki na 18-tkę,a z dwójką dzieci w domu nie miałam za bardzo na to czasu,więc korzystałam z każdej minuty,którą mi te łobuzy ofiarowywały :)

Efekty poniżej :) Została mi jeszcze jedna. Siostrzenica zażyczyła sobie kartki z Dragon Ballem i nie mam całkowicie pomysłu :( a muszę skończyć do jutra. I nie mam serca jej odmówić,więc myślę co by tu wymodzić :unsure:

Agusia,u nas odpieluchowanie jeszcze gorzej,bo Hania nie chce usiąść nigdzie :( nawet na chwilkę :( Nagrody i cała reszta nawet ją nie interesują. I postępuję podobnie jak Wy :) Ale Hania nie chce i koniec! Każe sobie zakładać pieluchę,a jak coś w nią zrobi to jej nawet nie przeszkadza :( Stoimy więc na tym,że czekamy aż sama nam zasygnalizuje,że chce zmiany i codziennie ściągamy jej na 2-3 godzinki pieluchę,tak żeby potem osikana mogła się iść od razu wykąpać. Czarno to widzę :( ale byliśmy ostatnio u kuzynki(dwa dni spokoju)i u niej było tak samo. Krok do przodu,dwa do tyłu i podobne reakcje jak u Hani. Ostatecznie pożegnali się z pieluchą jak Mały miał 2 lata i 7 miesięcy. Późno,ale jak bym miała zmuszać i nie daj Boże zrazić Hanię do nocnika czy majtek to już wolę się przemęczyć :(

Ja sukienkę ślubną też kupowałam i też żałuję :( I jakbym miała ją przerobić na sukienki dla Hani to trochę by ich miała bo miałam długi tren :) którego z resztą też żałuję :( Ale co tam?! Było i tego się nie zmieni :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Megi wszystkiego najlepszego dla Was!

My jesteśmy z Rafałem 3 lata po ślubie (maj) i 10 lat razem(czerwiec) :)

Nie wiem o czym jeszcze miałam pisać,za dużo tego było :(

Aaa,lampy! Ja też się nie znam,ale chyba te górne to trudniej znaleźć takie typowo dziecięce :( Lampki,takie jak ma Agusia(my z resztą też mamy,tyle że księżyc)to łatwo dostać.

I na koniec,żebyście czasami nie zapomniały jak wyglądamy :silly: trochę fotek. Różnych różnistych z ostatnich chyba dwóch tygodni :) Plus moje najnowsze kartki,nad którymi siedziałam w każdej wolnej chwili. I przepraszam,że takie pomieszane,nie po kolei,ale szkoda mi było czasu je układać.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego wieczorka i nocki!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702453 przez sylka
Gosiu zdrówka dla Michałka a dla Ciebie dużo sił i cierpliwości :)

Jejku Ty to masz talent w rękach żeby takie arcydzieła robić :D

Co do sukni też miałam z trenem :D ale wypożyczałam bo nie chciałąm by mi w szafie miejsce zawalała :P Fotki wstawie Wam jakieś wieczorem lub jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702507 przez Gosia_Krupa
Sylka,dzięki :)

Kurcze,dzieci śpią,a ja czekam na męża,tyle że coś niewyraźnie się czuję :( Mam nadzieję,że to nic i się nie rozłożę. Jeszcze tego by brakowało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702544 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Gosia to zdrowia dla Micha i oby reszta się nie zaraziła. Tego się właśnie obawiam w przedszkolu, ciągłego chorowania :dry:
Zdjęcia i kartki rewelacyjne :)

Ja miałam sukienkę bez trenu, tzn model który zamawiałam go miał ale ja zaznaczyłam że absolutnie żadnego trenu. Jakoś nigdy mi się to nie podobało :huh:

Mam nadzieję że jutro też będzie tak ciepło jak dziś bo kupiliśmy większy basenik to Paulinka mogłaby się fajnie popluskać.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702714 przez Agusiak
dzień dobry

U nas w nocy popadało troszkę ale burzy nie było. Za to teraz jest chłodniej i pochmurno od rana więc nici z basenu, czego można się było spodziewać jak tylko go wczoraj T przywiózł :dry: :angry:

Poza tym to od rana ciskam piorunami i mam takie nerwy, że szkoda gadać :( :(

Pamiętacie ten piękny czas jak pisałam że wstajemy z młodą nawet ok 9? To teraz budzi się o 7 mimo iż nie śpi w ciągu dnia :huh: kicha jakaś :angry:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702806 przez sylka
Agusiak Kuba tez tak wstaje niezaleznie czy spi w dzien czy nie. Np wczoraj spal 2 godz zasnal o 21.30 i wstal o 7. Jemu wystarcza 11-12 h snu lacznie jak jest drzemka to spi z 2 h i w nocy 10 h Wiec sobie moge wyliczyc o ktorej pobudka. kiedys mial 6 h aktywnosci 2-3 h drzemki i znow 5-6 h aktywnosci. W przedszkolu niby drzemka po 12 bedzie ale cienko widze spanie, on nawet w miejscu tam nie ulezy :P a co mowic by zasnal. Przewidywalny ten moj cwaniak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702828 przez Agusiak
Sylka kuzyn z żoną jak dawali Amelkę do przedszkola, jakoś miała ponad dwa latka troszkę, to od razu zapowiedzieli, żeby opiekunki pytały Amelię czy chce iść na drzemkę i nie kładły jej na siłę jeśli ta nie będzie chciała. I tak robiły a Amelka grzecznie i cichutko się bawiła zabawkami lub układała puzzle jak dzieci spały.

U nas chłodno i siedzimy na razie w domu. Wykorzystałam ten moment i umyłam Paulinki cały domek, zjeżdżalnię i inne zabawki na ogrodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703019 przez sylka
U mnie teściowa mówiła że to nie problem najwyzej sie pobawi tylko Kuba jest na tyle energiczny że w miejscu nie usiedzi i po cichu :P Chyba teściowa zaprowadzi go na ten czas do starszaków :P On raz śpi raz nie :)

Kuba pomagał mi robić mnielone, w czasie smażenia ogladał Mikiego. Usmażyłam uszykowałm mu porcje patrze a dziecko śpi :P Tak wiec dzis ma dzien spania. Wcześniej moze trochę wymęczyło go podwórko bo szalał z dziećmi. Najlepiej bawił sie z dziewczynka ok 9-10 lat. Wszędzie z nią biegał na koniki i slizgawkę a ona sama go wowłał i sie nim zajmowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703035 przez Agusiak
Sylka to tak jak u nas dzisiaj :) Byłam zajęta w kuchni i poszłam do pokoju, żeby jednak co jakiś czas sadzać ją na ten nocnik, wchodzę a młoda śpi na kanapie kocykiem przykryta :lol:
W domu to jednak większe nudy niż na dworze, chociaż podejrzewam że moje dziecko jest też meteopatą, bo dziś zero słońca a ona zawsze wtedy bardziej zmęczona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703099 przez sylka
U nas dziś słonecznie i jak wychodziliśmy o 11 było 20 st. Teraz nie wiem ile jest ale pewnie tyci wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703401 przez Agusiak
właśnie poprasowałam całą stertę prania młodej z pobytu u dziadków, ale na szczęście wyszłam już na prostą :lol:
Nigdy więcej takich zaległości :S
Nogi wchodzą mi do tyłka ale jestem bardzo zadowolona, ze mam to z głowy.
Teraz relaksik przed tv przy filmie Diabeł Ubiera Się u Prady :) co prawda widziałam ten film już wiele razy ale i tak nie ma nic innego :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703609 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka i co znalazłaś jakiś fajny żyrandol?

Miłego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl