BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 10 miesiąc temu #700412 przez sylka
agusiak na pasozyty bada sie 3 razy wiec 3 razy musisz oddac probke z 3 dni by byly wiarygodne i np owsiki badane sie sa z tych probek tylko zaklada sie dziecku specjalny papierek na noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700439 przez Agusiak
sylka napisał:

agusiak na pasozyty bada sie 3 razy wiec 3 razy musisz oddac probke z 3 dni by byly wiarygodne i np owsiki badane sie sa z tych probek tylko zaklada sie dziecku specjalny papierek na noc.

no okej ale tzn że mogę mieć tą kupkę z poprzedniego dnia? no i gdzie ją przechowywać, w lodówce?

A napisze Wam jeszcze jaki miałam okropny sen :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a tu to krzesełko z IKEI, świetna sprawa :) a ja oczywiście przeglądam literki na allegro :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700527 przez Agusiak
a to jeszcze kilka fotek :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700547 przez sylka
Agusiak albo oddajesz codziennie świeżą albo razem z 3 dni. U mnie możnabyło z 3 dni z lodówki. Zadzwoń do laboratorium i zapytaj jak to u Ciebie jest.

Sen okropny :/

Kuba tez bawił się ciastoliną. Kupilismy ostatnio w Tesco za 19 zł. Wcześniej miał wielkie pojemniki z Biedronki i była świetna. Młody uwielbia robić z niej lody, zwierządka 3D z foremek do tego i wyciskać wszelkie kształty :)

Krzesełko naprawdę fajne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700578 przez Agusiak
na pewno zadzwonię i dowiem się najpierw jak przygotować się do badania i pobrać próbki. Muszę się wyrobić w lipcu bo potem rodzice na urlop jadą i nie będzie miał mi kto tego zawieźć bo to kawałek a mąż od 6 już w pracy to laboratorium jeszcze zamknięte.

Paulinka usnęła mi właśnie ma huśtawce :blink:
Moja mała twardzielka tak walczyła, żeby nie spać w dzień, hehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700795 przez Agusiak
dobry wieczorek :)

A nas dziś niespodziewanie odwiedził najpierw mój dziadek, a potem drudzy dziadkowie, którzy wracali z działki bo mają jakieś sprawy do załatwienia, także popołudnie mieliśmy wesołe i mocno zajęte :blink: ale było bardzo miło :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego wieczorku dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700961 przez Agusiak
hej ho

Mam nadzieję, że przyjdzie dziś wypłata bo większość rzeczy się pokończyła i trzeba uzupełnić zapasy, no i jeszcze młodej trzeba sandałki kupić bo te co ma ją cały czas obierają.

Gosia a Ty już pojechałaś do tego Kostrzyna?

A Wam dziewczynki jak się zaczął dzień?
Ja jestem lekko niewyspana bo Paulinka zaś zaczęła wcześniej wstawać, ale zaraz poratuję się kawką :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701179 przez megi23
hellow krzeselko super ja wczoraj caly dzien walczylam z .. zapaleniem pecherza masakraaa jesuu danwo nie mialam nie :P :( :( :( o a :( ze dzialamy to i tak zadfzwonilam pozniej do swojego gin jakby jakis kamikadze sie trafil i cos wyszlo czy moge urofuraginum brac .. pozwolil uff mecyzlam sie caly dzien co nawet nie minuta co 5 sek latalam bol ze umierac szlo ... Tymkiem sie szwagierka zajela ja nie moglam zejsc ze shcodow bo zlazlam i znowu wc .. dzis lepiej ... dzis przyjada polke montowac pod tv nareszcie :laugh: bieedzie wiecej miejsca bo to biurko zniknie

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a teraz druga sprawa od 8 jezdzilam po laboratorium by te krew Tymkowi pobrac i w jednym ona sie boi :dry: i nie wie co , pojechalam do glownego nastalam sie z godzine , mlody roznosil poczekalnie... :P dobrze ze szwagier byl ze mna , sama bym nie dala rady .. i co dupa .. glupia baba w Zaklikowie pobrala juz IEG specyficzne bo to na ten kurz itd i nie wiedziala co i na to 8 dni czekac mam roboczych a IEG calkowite odebralam ma w normie .. nadaremnie jechalam ..ale odebralam suszarke i zakupy zrobilam i kupilam 2 testy ciazowe :blink: a teraz pytanie jutro mam dostac @ ZROBILABYM TEST CHODZ NIBY MAM DNI BEZPLODNE sorki za capsa ale sikam na zolto z leku i nie wiem czy wyjdzie czyczekac ?? co robic ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701231 przez Agusiak
megi nie wiem co Ci doradzić, ale jak jutro ma przyjść to może poczekaj do jutra i wtedy zrób.
A czujesz że mogło się udać?
Ale byłoby fajnie :)

Ach to mieszkanie ze "starszyzną" to porażka, ale dobrze zrobiłaś i widzę że Twój mąż też w końcu pięknie rodzicom powiedział :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701288 przez Agusiak
ja pierdziele to całe odpieluchowywanie to nie na moje nerwy :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701297 przez megi23
zaczekam tydzien wtedy koncze leki i wtedy zrobie
odpieluchowywanie no super sprawa hehehe
ja czekam na S , nie idzie juz popoludniu , Tymek dopiero wstal i szaleje ja wszystko przygotwalam na te polke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701538 przez sylka
Dobry wieczór :)

Kubusiek zasnał ze swoja nową koparką. Kupiłam mu dzis w Pepco bo mu sie spodobała. Na spacerze bawiła się nią i oczywiście musiał z nia i myszką miki zasnać :)

Współczuję Wam tego wtrącania się rodziców z 1 lub 2 strony. Grunt to mieć jaja i powiedzieć co się myśli. Wasze dzieci wasz czas wychowywania oni mieli swoje 5 minut.

U nas na Skate PArku nieopodal była dziś impreza. Pokazy tanca breakdance skoki na rolkach i bmx-ach Kuba zachwycony oglądał.Chciał skakać na dmuchańcach ale ze wcześniej zaliczylismy zakupy i kupiłam mu tę koparę to kaski nie było i musiałam mu to jakos wytłumaczyć. W końcu nie wszystko moze mieć :P

Powiedzcie mi jakie macie oświetlenie w pokoju dzieci i czy polecacie je. Stoję przed wyborem jakiejś lampy do pokoju Kubśka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701609 przez Agusiak
Sylka a chodzi o światło takie w nocy czy górne, na suficie?
Bo jak nocne to my mamy lampkę z IKEA, ten kinkiet kwiatuszek i do tego żarówka ledowa i jest super :)
Ale jeśli chodzi o górne to także chętnie poczytam opinie bo sama poszukuję :)

My pojechaliśmy na te zakupy i Paulince udało się kupić sandałki. Mam nadzieję że jej już nie obetrą. W 5 10 15 są fajne przeceny, te sandały były po 119 zł, potem po 79 a my je kupiliśmy za 39zł :)
Były też super trampy za 19.99 ale za małe :(
Ogólnie można sporo teraz upolować jednak do tego też kaska jest potrzebna :S

Spuchła mi kostka w lewej nodze, którą kiedyś miałam skręconą i nie wiem dlaczego bo nie stanęłam nigdzie źle ani nic :unsure: :S

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701632 przez sylka
Chodzi mi o górne sufitowe świało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701644 przez Agusiak
no to jak coś znajdziesz to daj znać :P niekoniecznie musi być dzieciowe :) ale jak dla mnie to na trzy żarówki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl