BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #815329 przez Anabelle
Dave nam w szpitalu badali czy wirus czy bakteria i mamy wirusa więc nie mamy antybiotyku
Pulmonolog kazała prowokować kaszel i oklepywac lodeczka głowa niżej pupy.
Lekarz dodatkowo zapisał syrop rozrzedzajacy flegme.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815336 przez Azja
Jasiek odsypia swoje wczesniejsze 2 krótkie drzemki, spi juz 1,5 godz, ciekawe o której pojdzie spac na noc, cos mu sie dzisiaj po przestawiało :silly:

od kilku dni Jasiek ja lece jego ulubione piosenki, buja sie na boki, ale smiesznie to wyglada, no i widze ze coraz lepiej idzie mu lądowanie z pozycji stojacej, dzis praktycznie wszystkie lądowania były na dupcie, moja asekuracja bedzie coraz mniej potrzebna, co oczywiscie mnie ogromnie cieszy :lol: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815359 przez Dave
Anabelle - to mam taki sam nebilizator :)

No właśnie u Mateusza to wirusowe, pediatra już na samym początku to stwierdziła. Były inchalacje, oklepywanie itp. nie pomogło to się pokusiła o antybiotyk - nie zadziałał, teraz następny też nie.

W dodatku Maja przed chwilą mi padła, 38 gorączki i coraz silniejszy kaszel. U niej mi to na bakterię wygląda, ale anybiotyk g^%$%^$no daje.


Już sama nie wiem co robić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815373 przez sanwro
Dave - przepraszam ze sie wtrace, moja starsza córka miała kaszel okropny przez 3 tygodnie chodziłam do lekarza co tudzien(mieszkam w Anglo ) na ten kaszel nic nie dostaliśmy bo twierdzili ze to wirus. I jednak mieli racje kaszel sie kończy juz. Ale za to moja młodsza 8 miesięczna córka teraz to samo. Ma okropny duszący kaszel byłam u lekarza i znowu wirusowym kaszel na który nic nie dostałam. Żadnych inchalacji cZy stropów . Ponieważ doktorka powiedziała ze wirusa antybiotykiem tego sie nie wylecz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815466 przez ilonah
Oj biedne te wasze maleństwa, kaszel jest okropny :(
Emilka dziś pierwszy raz sama stanęła w łóżeczku jak obudziła się z popołudniowej drzemki, tak słodko wtedy wyglądała :woohoo: :kiss: całe szczęście, że parę dni temu obniżyliśmy materace w łóżeczkach :) Teraz Emi już śpi a my z mężusiem się relaksujemy :silly:
Hop hop Madzia, Creaturka co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815471 przez creatura
Heloł :)

No to nadrabiam:

Jasiulku, buziaczki dla Ciebie :kiss: :kiss:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!


Dave, ale was te choróbska męczą. Biedne twoje dzieciaczki, kiedy macie kontrolę?

Kaikai, fajnie brzmią te owocowe "racletty", choć do banana na ciepło podchodzę sceptycznie, ale ananasa wyprobuje :blink:

Pauluska, jakiejś szczególnej różnicy pomiędzy raclettami nie ma, warto zwrócić uwagę na ilośc patelenek- im więcej tym lepiej, i kamień do podgrzewania obok grilla tez jest fajny.

Azja, Leos czasem pobawi się sam 20min, czasem 2, reguły nie ma :side: moi kuzyni takim właśnie koziołkiem wchodzili i wychodzili z lozeczka, no ale mieli już powyżej roku :blink:

Suzi, pytałas o raczkowanie- jeszcze się nie dzieje :blink: , turlanie, próby pelzania do przodu, podnoszenie dupki itd są cwiczone, wiec jest cień szansy ze kiedyś mój mości książę Leoncjusz Nareczny posmakuje trudów raczkowania :woohoo:
P.s. Miło się czyta, jak ktoś pisze, ze kogoś brakuje na forumie, Suzi-Q, Ilonka :kiss:

Agat, buuuuu szkoda takiej pięknej choinki. Adaś to niezły gagatek :silly:

Ilonka, w sama porę obnizyliscie lozeczko :S

No, a co u nas:
Leonek Sylwestrowa zabawę przespał, dając nam posiedzieć i poimprezowac (w domu z rodzina), ale o północy wstał na życzenia i " szampana" :blink: pogoda sprzyja długim spacerom, wiec korzystamy. Leos szaleje z dziadkami i kuzynami, i aż się boje jak przyjmie powrót do "szarej rzeczywistości" z mama, jak po weekendzie wrócimy do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #815475 przez creatura
Zapomniałam o Anabelle:
Dużo zdrowka dla Antonia Pieknookiego :kiss: taka bidulka z niego na tym zdjęciu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815500 przez agat
Creo-marnotrawna wróciła! I dobrze :) Jeszcze Magdalenka niech się melduje!

Bylam dziś na zumbie... O ja pitolę, myślałam, że ducha wyzionę :P No ale jak zobaczyłam swe oblicze w fitnessowym lustrze, a potem spjrzalam na prowadzącą, która również jest mamą kwietniówczątka to prawie się pochlastałam. Czas ścisnąć cztery litery i wziąć się za siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815503 przez Dave
No właśnie nie wiem co z tymi moimi dziećmi jest nie tak.

Maja w sumie też może to mieć wirusowe skoro ten antybiotyk nie działa??

A i ja się przyznam, że dziś ruszyłam zacne 4 litery i .... jestem załamana kondycją :( :( :(
Dużo pracy przede mną.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815539 przez creatura
U mnie w Adwencie wszystko szlo pięknie: zbilansowana dieta, zero pieczywa i słodyczy, ostatni posiłek o 18, treningi min 3x w tyg, a teraz po 2 tyg wyżerki u rodziców to wszystko poszło się pasc :dry: od wtorku znów narzucam rygor, a przede mną jeszcze Trzech Króli i tato smaży paczki, wiec nie będę się wydurniac z dieta :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815573 przez Suzi
Ehhhh, creMoniu :huh: u mnie to ja sie chadzam paść, jakieś wilcze głody mnie napadają :dry: no i sqtki są. Muszę powrotem diete wdrożyć. Ostrą.

Cukrzyco.....tęsknię :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815667 przez agat
A co tu takie pustki??

Dave, jak dzieciaki?

Za nami fajna nocka :) Czy wasze dzieciaki też takie wędrówki w łóżeczku robią? Adaś zasypia na podusi przykryty kołderką, zaglądam za jakiś czas a on śpi w drugim kącie łóżeczka, głowa w nogach, leży na kołderce a poduszkę trzyma pod pachą :P

Dziś pierwszy raz młody będzie zasypiał bez mamusi, bo mamy wychodne, a do Adasia przychodzi chrzestna. Ciekawe jak mu pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815901 przez ilonah
Hello
Emilka śpi spokojnie w nocy i się nie kręci, nawet się nie rozkopuje. Jak się obudzi w nocy to siada i nóżki ma dalej przykryte.
Agat gdzie to wybywacie, że Adasia zostawiacie, hmm?
No i zaczęło się u nas wstawanie przy czym się tylko da, nieważne czy nogi rozjeżdzają się na parkiecie czy nie i czy przedmiot przy którym Emiśka wstaje stoi stabilnie np. Emisia wstaje przy chodziku albo wózku dla lalek. Poza tym dzień minął nam bardzo przyjemnie- zaliczyłyśy spacerek i dwie drzemki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815932 przez Dave
Melduję się.

U nas zdrowotnie bez zmian. Mati w porównaniu do Majki to się trzyma. Charczy mu w oskrzelach, ale Maja bidulka rozkłada się całkowicie.

No i właśnie dowiedziałam się całkiem przypadkowo, że mam rozstęp mięśni prostych brzucha. Drążę temat właśnie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815934 przez Azja
ależ dzisiaj była piękna wiosenna pogoda :) pospacerowalismy na maksa :)

idzie nam 2 na dole, tyle udało mi sie dzis wypatrzec, oczywiscie podstepem bo Jasiek nie chce nic pokazac :silly: katarku juz praktycznie nie ma, wiec luzik :)

wczoraj Jasiek poszedł spac o 20 bo mial pozna drzemke i co pobudka i tak 6.20 :cheer: wiec dzis spanko po 18 i mam nadzieje ze wczesniej niz przed 6 sie nie obudzi :)

M wybył z domku, Misio spi, a ja zamiast cos pożytecznego porobic, siedze na necie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl