BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #816013 przez agat
Emilko, nasza słodka Emilko, jesteś już na tym świecie tyle samo, co w mamusinym brzuszku :) Buziaczki :*

Na szybko wyguglowałam i przebadałam swój brzuch i chyba nie mam rozstępa, a jak już to niewielki.

Madziu, wcześniej mi umknęło - Tomuś słodziuteńki :* Tylko dlaczego łóżeczko jeszcze nie obniżone? Ja też mam i niekapek i kubek treningowy lovi. O ile ten kubek z miękkim ustnikiem i jedną dużą dziurą Adaś lubi (choć wylewa połowę zawartości na siebie), to z tym z 3 dziurkami i twardym ustnikiem nie umie sobie poradzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816047 przez Magdalena9t
Hej :) melduje się z pracy :)
W nocy Tomeczek obudził się o 1,30 i przez zmianę pampersa nam się rozbudził i około godziny urzędował :cheer:

Agat łóżeczko jest obniżone już, ale ostatnio zczaiłam,że ciut niżej jeszcze dałoby radę ,muszę ogarnąć ubranka to mąż to zrobi ;) dzięki za reprymendę :P :blink:

Dave tak lovi, fajne są szkoda tylko ,że nie wytrzymałe na rzucanie
:P :dry:

dobra pracuję dalej ;)


A Emisia buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816049 przez Magdalena9t
Agat super z tą zumbą, i masz rozrywkę od codzienności i pożytek dla ciała :)
Ja we wtorek jadę na pierwsze zajęcia pole dance, ale będzie ubaw :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816061 przez agat
Pole dance jeszcze lepsze od zumby :) I mąż będzie zadowolony :P

Adaś dziś mi pospał do 8.30 :) No ale pobudek chyba z 5 miał. Już chyba wolę, by wstawał po 7 ale budził się tylko raz na mleczko.

Właśnie zbój wylał mi kawę (na szczęście już nie gorącą) i wlazł dupskiem w jej kałużę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816093 przez agat
A to mój skrzacik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816146 przez kaikai
Ilonko buziaczki dla slicznej Emisi :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816315 przez Suzi
hej :)

EMILKO, NASZA BEZ-konkurencyjna RODZYNECZKO , łap swoje należne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Łomatko, jak ten czas zasuwa :cheer: :cheer: ;)

Mkołajek nadal pelzak, nie próbuje raczkować, choć baaaardzo pragnie się przemieszczac. Sposobem krokodyla w sieci, czyli wykonując śruby wokół wlasnej osi potrafi przemierzyć caly dostepny teren :blink:
Gorne zęby w natarciu co skutkuje kupsztalami, nawet 5 dziennie :P

madziawczoraj tylko mialam siłę zeby przeczytać Wasze wpisy i tez zauwazylam że coś Tomcio wysoko stoi, mialam o tym dzis napisać, ale czujna ciocia Agat na posterunku :lol:
Madzia, wrócilaś jz do pracy? :cheer:

kaikai gratulacje ząbkowe, zaktualizuj ząbkowy suwaczek :blink:

Dave a co to jest ten rozstęp mieśni brzusznych? Czym / jak sie objawia? :cheer:
No biedny ten moj Majosek pieknooki, co za cholerstwo się jej czepnęlo? :( zdrówka dla niej i dla Matiegopudzianka :side:

Agat, no to fajnie ze udało się Wam wychodne, my nawet nie probowaliśmy jeszcze Mikiego komuś zostawic, zresztą, nikt się do t ego nie pali :huh:
A z tą kawą.....no trzeba uwazać, moj małż ma schizę na tym punkcie, bo jak mowi, widział mnostwo dzieci, ktore z tego powodu ucierpialy, wiec u nas na stole, gdy w pobliżu jest Miki, nie ma prawa stanąć żaden napoj w zalozeniu gorący....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816334 przez agat
Kawa była już mocno letnia, dopóki coś jest gorące nie jest stawiane w zasięgu rozrabiaki, bo jest nieobliczalny :P

Suzi u nas też po 4 kupsztale dziennie, ale już od ponad tygodnia. Ciekawe czy to na zęby.

Byliśmy dziś u teściów na obiedzie, później u znajomych i 4miesięcznego Filipka. Jutro do moich rodzicieli na obiad, a po południu do 2letniej chrześnicy z prezentem urodzinowym, będą tam też jej półroczni bracia bliźniacy. Chyba będę miała dość dzieci po tym weekendzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816338 przez Azja
Emilko Księżniczko nasza kwietniowa buziaczki dla Ciebie :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Magda Tomuś slicznotek, super stoi sobie w łóżeczku :)

Agat Adaś super Majster Rozrabiaka, jakbym Jaska widziala, juz sami nie wiedza co tu zbroic :)

Misio spi padł tradycyjnie po 18 nawet kaszki nie mial siły do koca wypic, chyba nam sie w koncu drzemki w ciagu dnia ustabilizowały z 3 krótkich, przestawil sie Jasiek na 2 ale takie nawet po 1,5 godziny wiec mnie to cieszy bo mozna przy okazji cos zrobic :)

cos mialam napisac i zapomniałam, skleroza nie boli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816359 przez Magdalena9t
Agat jak zasłuży mąż :P :P
Uśmiałam się jak widziałam na filmiku jak Adaś sobie drzwi rozsunął :laugh:

Kaikai gratulujemy ząbka :) :)

Tomek coś ostatnio nie może kupki zrobić :( ostatnio przez 3 dni znów nie zrobił, dziś mały kleksik był, już czopki dawałam ale nie zawsze był po nich efekt :dry:
daję mu na śniadania te kaszki błyskawiczne,obiadki sama robię, czasem zdarzy się słoiczek, czy to może być od tego czy może ja za dużo słodyczy jem :unsure: :unsure:


Suzi na razie tak dorabiam dzięki uprzejmości teściowej u niej w biurze za szwagierkę,która niedawno urodziła. Fajny powrót do aktywności :) brakowało mi pracy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816372 przez Dave
Emilko buziki od nas :kiss: :kiss:

Na naszym chorobowym froncie bez zmian :( juz bym chciala wtork, bo na kontrole idziemy.

jutro Wam więcej napiszę.

dzis sie odmeldowuje.

dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816426 przez creatura
Jelloł :blink:


Emilko, nasza forumowa księżniczko, moc buziaków dla Ciebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kaikai i Madzia- gratulacje ząbków :side:

Madzia, Tomuś superancki i duży chłopczyk już z niego.

Agat, ale Adaś wymiata. Mam nadzieję, że Wasz "sprzęt" poweselny nie spoczywa w barku na dolnych poziomach, bo mógłby Adaś przypadkowo pokosztować coś przedwcześnie :laugh: :laugh: :laugh:

Suzi, no coś Ty, za cukrzycą tęsknisz????? To prawie jakbyś jajko tasiemca połknęła (w sensie looking good "dzięki" chorobie).

Dave, osz fak, a ile palców CI tam chodzi w tą przerwę między mięśniami?? Podobno od 2-3 palców liczy się jako rozstęp :unsure: Biedny, malutki Majosek :kiss: :kiss:

Leoś to nie tylko jest lata świetlne do tyłu w przemieszczaniu się, ale wiecie, że on jeszcze ani jednego ząbka nie ma :cheer: No, ale za to recytuje płynnie "Inwokację" Mickiewicza i "Opowieści kanterberyjskie" w oryginale - joke :cheer: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
U nas też od tygodnia jakieś nieciekawe kupsztale, raz normalne, raz 4-5 rzadkich "śladów". Daję acidolac, już dziś wycofałam całkiem soki owocowe, bo może za dużo ich ostatnio pił. Ogólnie jest pogodny, ma apetyty, śpi jak zawsze - może to przez zmianę miejsca :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816500 przez kaikai
Hej

u nas znowu noc masakra, pozniej usiade przy komp to cos wiecej napisze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816530 przez creatura
Dawidka, 9- cio miesieczniaku buziaczki i piateczka dla Ciebieh :kiss:
To żeś mamie nocke zgotowal na tą okoliczność :silly:
Prosimy najświeższe zdjęcia, aaaaa, i miałam się upomnieć o fotografie Mikusia i Matiego, bo długo ich nie było u nas. Dave, to się nawet kiedyś jakaś sesją chwaliła, i co??????? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816559 przez Dave
Dzień dobry!

Dawidku piąteczka dla Ciebie :kiss: :kiss: :kiss:

Creo - ano chwaliłam się sesją ale zaznaczałam, że chyba za rok się doczekam, bo to robił szwagier (mąż siostry męża) a u nich to wiecznie czas na wszystko. więc jak już to sama mogę coś pstryknąć.

Mati właśnie zapadł na pierwszą drzemkę. Dzieciaki dziś wstały po 9.00 :cheer: :cheer:

Muszę jeszcze na spokojnie te moje mięśnie pooglądać, ale parząc na moją budowę, raczej do "wielkich" nie należę, to 3 palce to jakiś kanion na moim brzuchu.

Poprzeglądam materiały, najwięcej z USA, o w PL to jest nieznane, i jakieś ćwiczenia wynajdę i myślę, że będzie gut. Chociaż do chirurga chyba się wybiorę, żeby zoaczył czy tam się jakas przepuklina nie chce robić itp. Normalnie jakaś masakra.

Mateusz nauczył się fajnie bić brawo i tak klaska, że ohoho :side:

Dziś w ogóle na śniadanie wyjadał mi jajeczniczkę, potem na obiad rosół z makaronem i ziemniaczki. Ogólnie jak widzi, że coś ktoś je to normalnie z buzi by potrafił wyciągnąć.

Próbuje wstawać, ale jeszcze mu się nie udało.

A zdrowotnie.... świstanie słychać u jednego i drugiego :( Ale już nie chcę, żadnych syropków i takich rzeczy, bo oboje na sam widok mają odruch wymiotny.

Taka piękna pogoda a ja się w domu kiszą, normalnie nie wiem czy się złościć czy płakać.

I przepraszam, że tak o sobie i że nie odpisuję, ale czasu totalnie brak.

Teraz idę ogarnąc kuchnię, bo normalnie mam jak po tsunami. POkusiłam się rano o zrobienie paluszków serowych :lol:

I jeszcze na dodatek mam dziś kolędę :cheer: :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl