BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 2 miesiąc temu #854537 przez Suzi
hej :)

U nas nie dokladają :( albo sępy z kondorami czyhaja juz od otwarcia :P a kauflandu w okolicy niet :dry:

Na szczęscie Mikuś nie qpka nocą :silly: nasza nocka ok trwala od 22 do 5.50- mleczko-i dalej do 8.45 więc nie mogę narzekać :side:
Qpsztale nawiedzaja nas na szczeście w blasku dnia, nie zas gwiazd :silly:

Na cytologie juz sie od września :cheer: :ohmy: zbieram i zebrać sie nie mogę :P :dry:

Zaraz sprobuję Misia wyekspediować na drzemkę a pozniej, jak sie prześpi to na słoneczko :lol: aż żal myśleć, ze to dobre ma sie juz skończyć :( ,,ale deszcz tez niestety potrzebny, ale chociaz mogloby sie tak nie oziębiać i BEZ ŚNIEGU, PLZ!!!! :P
W ogrodku juz kolorowo :woohoo: a tu śnieg????? Non possumus!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854563 przez creatura
Agat, co ma być to będzie :silly:

Ja też jeszcze okresu nie miałam po porodzie, a na wizycie kontrolnej gin mi kazał przyjść na cytologię po pierwszej @. Sama nie wiem, czy jakbym teraz poszła, to badanie byłoby wiarygodne.

Mnie kiedyś gin nastraszył podczas badania piersi, że wyczuwa guzek i wysłał mnie na usg, a że przestraszona byłam na maksa, to pobiegłam na prywatną wizytę na drugi dzień chyba i okazało się, że to gruczoły, które przy mniejszych piersiach (a takie moje są :dry: ), są bardziej wyczuwalne.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854598 przez Olga60
creatura

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854774 przez Azja
piękna dzis pogoda, pospacerowalismy ze hoho :)

Misio miał dzis jedna drzemke i to az godzinna, szkoda cos ostatnio mojemu dziecku czasu na spanie, ale za to 17.30 poszedł juz spac na noc, byl tak wymeczony, ze zawsze po wypiciu kaszki przekreca sie na boczek i zasypia, a dzis nawet nie miał siły :P

Agat jak tam Adaśko przetestował fotelik??

obkupiłam sie w pampki, M kupił w lidlu pudło, ja jeszcze skoczyłam do kauflandu, starczy nam na jakis czas :)

jasiek ma cos od wczoraj policzki takie czerwonawe, mam nadzieje ze to nie alergia, wiało wczoraj jak wracalismy, taki zimny wiatr i tak sie pocieszam ze mu zmarzły te poliki :S

lece ogarnac chałupke i trzeba brac sie chyba za prasowanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854776 przez kaikai
Hej

ja tylko na chwilke . Nie moge pisac tu na forum z telefonu bo mi sie nie loguje a z kompa nie mam czasu przy Dawidku. Moze jutro popisze .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854812 przez linda
Hej:)
Rzeczywiście podczytuję Was juz dość długo i bardzo lubię tu zaglądać,ale jakoś głupio tak się włączyć..No ale skoro zostałam wywołana to jestem;)
Jestem mamą Tosi,urodzonej 27.04:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854825 przez Dave
Heloł, ja na waryjata się melduję i zmykam poruszać 4 litery.

Linda - witam :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854884 przez agat
Witaj Lindo :) Zapraszamy serdecznie :) Rozgość się :) Tosia ma tu sliczną koleżankę Emilkę i mnóóóstwo przystojnych kawalerów do wzięcia :)

Pojechałam dziś z Adamsonem do rodziców, Anielka nie była już tak bojowo nastawiona, nawet razem bawili się przez chwilę :) Wykorzystałam dziadków i pojechałam do miasta na godzinkę, do ciucha wskoczyłam i wyszłam z jeansami, spodenkami i dwoma t-shirtami dla Adasia :) SObie kupiłam jakąś bluzkę na wyprzedaży, o rossmana też zahaczyłam.

Adaś przetestował fotelik, chyba zadowolony :)

@ przyszła, wszystko w normie :) Za to na drugim forum, na którym się udzielam (taka mała grupka babek, niewiele nas więcej niż tu), wiosna przyniosła już 4 ciąże, w tym dwa niemal cudy (dziewczyny, na których już lekarze niemal postawili krzyżyk, u jednej z powodu jej problemów, u drugiej przez problemy męża). A tu dwie piękne ciąże w odstępie kilku dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854956 przez ilonah
Hej

Linda witamy :)

Ja dziś basenik zaliczyłam a w zasadzie aqua aerobik, normalnie za każdym razem coraz więcej jest babeczek- już połowę basenu zajmujemy :blink: widać wiosna się zbliża i trzeba być w formie.
Mężuś świetnie sobie radzi z Emilką, Emisia też zadowolona więc jest ok. Nawet mu w domu spała 2 godzinki przed południem, potem obiadek i po obiadku na spacerek poszli i przy okazji przyszli do mnie do pracy i wróciliśmy razem. W pracy oczywiście wszyscy musieli Emisie wyoglądać i zachwytom nie było końca :silly:
Aha idzie nam kolejny ząbek- już małą igiełkę widać dolna prawa dwójka czyli to już 7 Emilkowy ząbek i odpukać tak bezboleśnie to przechodzi, że odkrywam jej nowe ząbki zupełnie przypadkowo :S

Zmykam spać, dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855053 przez agat
Hej :) U nas nocna qpa próbuje wkraść się do rutyny, ale nikt jej nie zaprasza :/ Dziś znowu o 5 :/ No ale po przebraniu i mleczku pospaliśmy do 8.30 :) Łaaaaaaał :D
Zapisałam glutka do pediatry na pon, bo te drożdżaki uparte nie chcą sobie pójść a ja już maści nie mam.

Oglądałam rano w Pytaniu na śniadanie rozmowę na temat zapalenia płuc u dzieci. Mówili o tym, że przez tą zimę taką nijaką bardzo często u maluszków rozwijają się zapalenia wywołane bakteriami atypowymi, które nie dają żadnych objawów poza delikatnym katarkiem i kaszlem. Osłuchowo nic nie wychodzi, stan dziecka nie budzi większego niepokoju a dopiero na rtg płuc wychodzi, ze to zapalenie płuc :/

Dziś chyb ostatni dzień ślicznej pogody, korzystamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855147 przez linda
Hejka
dzieęki za miłe przyjęcie do Waszego grona :)
U nas też dziś piękne słoneczko od rana,szkoda że ta wiosenna aura ma się zmienić.
Mam pytanko czy Wasze dzieciaczki też mają problemy z zasypianiem na drzemki w ciągu dnia?
Moja Tosia dopiero zasnęła (wstała o 6 co ostatnio jest normą ).Widać że jest już bardzo zmęczona,ale nie może zasnąć,skacze,turla się,raczkuje,wstaje..nawet niezawodny dotychczas cyc ostatnio nie bardzo sprawdza się w roli usypiacza...Mam wrażenie że szkoda jej czasu na spanie,tyle jest ciekawych rzeczy dookoła.
Z zasypianiem na noc nie ma większego problemu.

ps jak wstawić cytat chcąc konkretnie odpowiedzieć komuś kto pisał coś kilka postów wcześniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855169 przez agat
Linda na dole każdego posta z prawej strony masz pomarańczową ikonkę 'cytuj' :) Klikasz, ucinasz odpowiedni fragment posta, do którego chcesz się odnieść i tyle :) Ważne, by cytowana wypowiedź była w nawiasie (bez spacji w tym nawiasie) [ quote ] tutaj cytat [ /quote ]

Adaś właśnie zasnął, też miał problem, lulałam go z 15 min. Kiedyś zasypiał na drzemki sam w łóżeczku, ale teraz nie ma o tym mowy, świat jest zbyt ciekawy :P Myślę, że niedługo dzieciaki nam się przestawią na jedną drzemkę w ciągu dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855179 przez Magdalena9t
Hej u nas też pierwsza drzemka ;)

Witamy Linda bardzo serdecznie, czuj się jak u siebie :silly: :)

Taka piękna pogoda a tu dom trzeba ogarnąć na weekend :angry:
plus sterta prasowania, które oczywiście wczoraj zaniedbałam.

Lecę w wir roboty póki młody śpi, bo jak się obudzi to na spacerek lecimy ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855186 przez linda
agat napisał:

Linda na dole każdego posta z prawej strony masz pomarańczową ikonkę 'cytuj' :) Klikasz, ucinasz odpowiedni fragment posta, do którego chcesz się odnieść i tyle :) Ważne, by cytowana wypowiedź była w nawiasie (bez spacji w tym nawiasie) [ quote ] tutaj cytat [ /quote ]
dzięki Agat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855191 przez linda
A z tym usypianiem to masakra,brakuje mi cierpliwości na próby usypiania w łóżeczku.Usypiamy się na łóżku,czasem trwa to godzinę a sama drzemka 0,5h...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl