BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #865804 przez Alex_87
Dave jaka szkoda :( myślałam, że razem otworzymy wątek grudniowy :(
U mnie dwie malinki :) dowody do obejrzenia na majówkach :)
Dzięki za wszystkie kciuki, jesteście kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865816 przez creatura
Dave, ja tam wierzę w to, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Może właśnie potrzebowałaś takiego kicka, żeby poczuć jak bardzo pragniesz trójeczki :woohoo: Jak już w końcu @ przylezie, wyczaj owulkę i nic tylko chłopa ujeżdżać :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865827 przez Dave
Alex - super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratuluję :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:

Creo - chyba masz rację :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865838 przez agat
Dave zgadzam się z Creo :) Jak ni teraz to za miesiąc, nic tylko brać się za robotę :)

Jak u Was nocka po zmianie czasu? U nas znośnie. Adaś poszedł teraz na pierwszą drzemkę, wcześniej byliśmy w kościele.
Kawkę piję i za obiad się biorę.

A oto Miki, który leci w kulki :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jakie buty kosmiczne :P


Aaaaa i Jasieńku, buziaczki należne dla Ciebie :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865878 przez monia89
Jasiu buziaki dla Ciebie :)
Dave tak mi przykro :(
Miki jaki ma basen superowy!

Jeden filmik wstawiłam na majówkach a 2 tutaj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865904 przez Suzi
Hej :)

JASIULKU, TY nasz skowronie najskowrońszy :blink: , łapaj jedenasteczkę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dave, no nic, trudno, nie ten cykl to nastepny, tym bardziej ze juz sie upewnilaś ze jednak TEGO CHCESZ :lol: :lol: :woohoo: :kiss:
Gratuluję, choćby decyzji :kiss: bedzie SUPER!

creMoniu, dość "przaśnie "ujęlas radę dla Dave, ale .....obrazowo :P :silly: :P

Alex,,spisaliscie się na medal!!! Na dwa medale :lol: :lol: :lol: GRATULACJEEEEE :kiss: juuuuuuhuuuuu!!!!
To co,,grudzień? ;)

Agat, dzięki, to tak wczoraj na gorąco lapalam, więc trudno mi bylo wybrać jedno :silly:
A buty kosmiczne :silly: no czy i Adamson takowych nie obnaszał???? Teraz to juz zapewne nie, bo chodzi, Miqś nie chodzi po dworze więc jeszcze swoje "Relaxy" obnasza :silly:

A swoją droga,,dacie wiarę ze tam jest 300 kulek :cheer: :cheer: :cheer: , chyba trochę przyduży ten basenik :silly: bo ta ilośc tam niknie, no ale moze jeszxze dokupię :side: , poki co jest radocha, Misio nurkuje na glowkę wchodząc i calekiem sobie dobrze radzi i wychodząc-bezkolizyjnie i nawet ja sie tam z nim mieszczę :woohoo:

monia.... :( ja nie widzę filmiku, tradycyjnie, no kurza zesz TWARZ :angry:
Podobnie zresztą jak wczoraj zdjęcia Tomaszka, ale teraz juz widzę -
madzia, super czuprynka :lol: byliście z Tomciem u fryzjera???? :blink:

kaikai, no mialam Ci pisać, ze pani dr zapewnie oddzwoni, bo to wyjątkowo mila i kulturalna osoba jest, fajnie ze sie do ńiej zapisaliscie, sądzę ze bedziecie zadowoleni :woohoo: , ale daj znać po.... :side:

My dzis nockę mieliśmy z tych niezapominajkowych :P , ale coż, jak sie TAK wczesnie poszło spać.....pierwsza pobudka o 3 :cheer: , druga o 4 :P juz poparta mleczkiem-pol godziny usypiania na kolanach , odlozylam Gadzinkę ostroznie, niczym letni zefirek, zeby nic nie drgnęlo ani nie skrzypnęło....odpłynęlam nad podłogą do łozka, szczęsliwa, ze nareszcie pospię i.................no i same wiecie CO :angry:
No więc m zgarnąl gada do lożka i juz tak zostalo...do 8.30 nowego czasu.
Do teraz pokimal na spacerze jedyne 35 min wiec juz pewnie jest niezle śpiący, ale jeszcze go tatuś wywlókł na dobicie na spacerek z piesmi :silly:
No zobaczymy jak sie rozegra pozostala częśc tego dnia..... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865911 przez agat
Tosik jest słodziutki :) A jak sobie fajnie gada po swojemu :)

Suzi, Adamson miał podobne papucie, fakt, z Zakopca przywiezione :)

Co do butów to dziś byliśmy na mieście poszukać czegoś dla dreptaka, ale kurcze wychodzi na to, że buty na 21 są na styk, no a 22 jeszcze za duże i chyba się wstrzymamy troszkę, bo nie chcę wydawać ponad 100zł na buty, w których pochodzi miesiąc. On jeszcze na dworze jakoś dużo nie chodzi, parę kroczków zrobi, za rączkę tylko chce, więc jeszcze trochę może w tych przejściowych pochodzić, w domu niech na razie ćwiczy bieganie. Fajne butki są w Deichmannie z serii Elefanten, nawet chyba Mr Zaiwtkowski je poleca, no ale 100zł to minimum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865941 przez monia89
Agat dużą stópke ma Adaś :) MY kupiliśmy 20 z adidasa i zadowolona jestem z nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866010 przez Dave
Jasieńku 11 buziaków dla Ciebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jak Wasze dzieciaki po zmianie czasu?? Mój Mateo normalka. Maja coś spać nie chciała.

Kurka ale mam dziś lenia :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866033 przez Azja
hej

dziekujemy za życzenia Jaskowe :)

Magda Tomcio super sie prezentuje :)

Suzi Miki jaki ma super basen kulkowy, widac ze mu sie w nim podoba :)

Monai Antoś super słodziak :)

Alex gratuluje dwóch kresek :)

Dave a z Toba to faktycznie @ sobie pogrywa ;)

my dzis bylismy na spacerku od 12.30 a do domu zwleklismy sie o 18, na pol godziny wskoczylismy tylko do M dziadków zeby Gagatka nakarmic i zmienic pieluche, no i udało sie dzi s Gagatka przetrzymac do 19, wiec moze uda nam sie go przestawic na troszke pozniejsze spanie, bo dzis sie obudził, moze lepiej nie bede pisąła o której bo to prawie srodek nocy był :P ale tatus go przejał i jeszcze sobie pospałam :silly: mam wrazenie ze odkad nie budzi sie w nocy na butle to szybciej wstaje, moze głód go budzi :S

Agat pozazdrościłam Ci randki z żelazkiem i dzis sobie zafudnowałam z wieczora :silly:

a co do butów to nie ma co patrzec na rozmiary bo co firma to inne oznaczenie Mlody ma z jednej firmy 19 a z drugiej w 21 nie wchodzi, :blink:

chciałam wrzucic zdjecie Dżona i mi bateria w aparacie padła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866039 przez Alex_87
Agat czy Ty rodziłaś w Siedlcach (głupie pytanie, bo pewnie tak :D) w którym szpitalu? Moja siostra się zastanawia czy rodzić u nas w mieście czy w Siedlcach, może mogłabyś napisać jakąś opinię o siedleckich szpitalach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866041 przez Azja
udało mi sie jeszcze pare zdjec zgrac :)


zdjecie z serii, Mamo kiedy mnie uczeszesz ??

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ale to chodzenie jest męczące

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ide, ide nie trzymajcie mnie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866043 przez Dave
Przypomniała mi się, że nie dałam comiesięcznego zdjęcia Mateona. Chciałam go ostrzelić na huśtawce, ale nim poleciałam po aparat to się mu humor popsuł i nie chciał współpracować.

Ale z zaległych spraw to dla Creo plac młodych. Jeszcze chcemy dobudować im taki domek na wysokości. Piaskownicę mają dalej.

A na zdjęciu cała trójeczka którą mam pod skrzydłami :)

Azja
- ach ten Dżon :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: Piękne oczyska i zabójcza fryzura :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866048 przez agat
Ale Dżon się zmienia ;) No inny chłop ;)

Alex rodzilam w Siedlcach, w szpitalu wojewódzkim. Polecam :) Jak siądę do kompa to napiszę więcej.

Adaś dziś na jednej nieco ponad godzinnej drzemce więc wieczorem padł jak DZIK :P Pol godz wcześniej niż wczoraj, by zmianę czasu powoli ujarzmic.
I ja chyba się niedługo podłoże, bo gardło mnie boli i czuje się jakoś niewyraźnie. Przedobrzylam z wiosną chyba :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866050 przez Azja
ale te kamyczki sa fajne, a jakie dobre ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl