BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #871312 przez kaikai
Dzien dobry

ja juz nie spie od godziny, a Dawidek jeszcze chrapie o co chodzi sie pytam?

U mnie nie ma bazaru :(

ostatnio Dawid znowu ma nawyk jedzenia w nocy, a juz bylo tak pieknie, ale nie, musze wstac na spiocha mleko robic i wypija cala butle, glodomor.

Wczoraj to mi wycisk dal, marudzil caly dzien, na nic czasu nie mialam. Zabki ida, moze jak tak spi ladnie to cos wyszlo. I tak nie zobacze bo zaciska usteczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871314 przez Olga60
Dzień dobry :)

Ja Nataszy nie zakładam czapki przy temp ok 15 c.

m.edziecko.pl/edziecko/1,113161,10356242...ornosci_dziecka.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871404 przez agat
Hej :) Adaś jeszcze nigdy bez czapki nie wystąpił, wszystko przed nim ;)

Pochwaliłam sie wczoraj naszym nowym rytmem dnia, więc dziś synek postanowił go zaburzyć, bo po harcach porannych i ponad pół godz usypiania zasnął na całe 3 minuty :P Więc dwie drzemki przed nami chyba, jedna już chyba za chwilę, bo oczka trze.

Aktualnie chodzi po całym domu z mopem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871418 przez tysiiiak
Doberek ;)

U nas wczoraj było ok 20 stopni i wiaterek. Zdjęłam Kubulkowi czapkę i tylko chustkę założyłam w ochronie przed słoneczkiem bo ganiał po piaskownicy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871460 przez creatura
melduje powrot do zycia forumowego :)
w ostatnim czasie bylam sama na placu boju, gdyz wirus, ktory najpierw zaliczyl mnie i Leosia w koncu zmogl i meza i moja mame, ktora miala w spokoju dochodzic do sibie po operacji, a jako "bonus" dostala zapalenie oskrzeli. no i w zwizku z tym, orydnowanie domowym szpitalem przypadlo mi i Leosiowi, ktory tak sie przejal rola, ze swoja zmiane zaczynal juz od 5 rano :S sumujac wszystkie powyzsze czynniki, na taki luksus jak forum nie moglam sobie po prostu pozwolic. :blink: na brak zajec wciaz nie narzekam, w poniedzialek tatus nas zawiozl do dziadkow, gdzie rozpoczelismy misje okna, firanki i inne swiateczne porzadki.
ok, to ide nadrabiac, bo mnie cale lata swietlne ominely :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871472 przez Dave
zabieram się do tego posta od samego rana :dry: :dry: :dry:

Za nami nocka z serii fatalnych... ale co tam chyba powinnam już przywyknąć. Maja się do mojego łóżka wprosiła i dzieci na zmianę mi atrakcje serwowały.

Mateo już zaliczał pobyty na polki bez czapki iw chustkach, generalnie w czym popadnie. Często zapożycza coś od Majki więc mam małą Mateonkę :laugh:

Kurcze, od kilku dni chodzi obsypany takimi krostkami, taka kaszka czerwonawa. Kompletnie nie wiem od czego. Cały jest w tych kropkach. Póki co obserwuję. Mam nadzieję, że samo zniknie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871485 przez agat
Adaś też coś ma na skórze. Może nie krostki, ale taka sucha kaszka na plecach i ramionach. Ciekawe co znowu za shit go uczulił.

Dziś znowu założyłam spodnie, w które wczoraj sie po dłuższym czasie zmieściłam, radość mnie nie opuszcza, choć brzuch nawala, bo @ przyszła. W dodatku świeżo zrobione włosy też humor poprawiają :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Przy okazji perfekcyjny pan domu w stroju porannym :P Dopiero wstał a już za mopa :P Uwielbia kącik gospodarczy w szafie - jak nie odkurzacz, to mop, szufelka - zawsze coś wyciągnie i ciąga po domu :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871516 przez creatura
Ksiezniczka. Emilka juz roczek skonczyla,
mamusie i tata tym mocno wzruszyla,
w slodkich rozowosciach sie ukazała,
usmiechy kazdemu rozdawała :woohoo:

Kochana Emisiu, rosnij w zdrowiu dalej,
usmiechaj sie czesto, za bardzo nie szalej :blink:
niech Cie Anioł Stroz strzeze pod skrzydlami,
niech Cie Bog obdarza licznymi cnotami.
niech czupryna bujna ozdobi Twa glowke,
niech zyje Emilka przynajmniej 100-kę :kiss: :kiss: :kiss:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871518 przez Dave
Agat - super wyglądasz :kiss: :kiss: :kiss: A Mały pomocnik bombastyczny :laugh: U nas też takie sprzęty cieszą się powodzeniem.

Do mnie też dziś ta @ wrednota zdecydowała się przyleźć :angry: :angry:
A od wczoraj znów mam ciśnienie na ćwiczenie i co przynajmniej dwa dni w dupie, bo raczej teraz to ja nie w formie :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871532 przez creatura
Okragly rok juz minal odkad malutka kruszynka
na swiat przyszla, delikatna niczym śnieżynka.
Imie po krolu wielkim otrzymala,
Dawid- dowodca, mamusia tak chciala :blink:

Odwagi i mestwa, umyslu tęgiego,
serca gołębiego, a zdrowia końskiego.
Bozych łask strumienie niech na Ciebie spływaja,
szczescie i usmiech niech Cie nie opuszczaja.
100 lat, 100 lat niech zyje Dawidek uroczy,
co ma usmiech obłędny i piekne oczy :kiss: :kiss: :kiss:




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871597 przez Azja
my po spacerku, udało sie pospacerowac 2,5 godz miedzy jednym deszczem a drugim :silly: a teraz mamy drzemke, ja powinnam obiad zrobic, ale mi sie narazie nie chce :S

Agat super fryzurka, bardzo Ci w niej do twarzy :) a Perfekcyjny Pan Domu z mopem prezentuje sie super :)

Creo zdrówka dla całej rodzinki :silly: wierszyki pierwsza klasa :)

cos jeszcze chciałam i nie pamietam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871610 przez Dave
a ja chciałam spóźnione gorące urodzinowe buziaki podesłać dla naszych roczniaczków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871612 przez Suzi
Hej :)

No i creMonia wrocila :lol: w stylu największym ze wszystkich!!! :woohoo:
Brawo WIESZCZKO!!! Chylę czoła, ktoż sie z TOBA rownać zdoła??? ;)


Agat, jak na Ciebie patrzę to tym bardziej mierzi mnie ten moj strzęp wlosia na glowie co udaje fryzurę a jego kolor jeszxze bardziej mnię odraża- czas sie udać do fryzur lekarza :silly:
Tylko gdzie i kiedy ja sie pytam :unsure:

Mikuś dziś pospał do 6.15, spożył mleczko i na szcęście bez wczorajszych szaleństw i awantur po pól godzinnym (lagodnym) kitwaszeniu sie po lozku zasnał u mych nog, więc go z duszą na ramieniu przelozylam , ale na szczęście tylko sapnąl i pospaliśmy dalej do 9 :lol: , no tak to lubię :blink:
Wczoraj nawet sie starszak zainteresowal co sie dzialo bladym świtem ze Młody tak się nadzierał ze aż pozbawil go cennej godziny snu :P
Więc odparlam zeby nie narzekał, tak sie zdarzylo, ale na szczescie to nie jest regułą, bo skoro na caly niemal rok życia braciszka, tylko raz cy dwa go obudził to dramatu nie ma. Starszak przyznal racje i juz nie pomstował więcej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871844 przez creatura
Suzi,
skromność to cnota, wszystkim dobrze znana,
i to ona przez Ciebie przemawia, kochana :blink:
już się nie wyprzesz- me oczy widziały
Twe rymy, co lutówczątka opiewały :woohoo:

Dave, ale franca @ kazala dlugo na siebie czekac :angry: robilas juz podchody u meza na baby nr 3 :silly:

Agat, masz taki typ sylwetki, że nawet jak schabiki sie lekko rozrosną, to ubierasz luźną górę, a nogi pozostaja szczuple i wyglądasz ekstra. W przeciwieństwie do mojego typu klepsydro-gruchy- kazdy dodatkowy kilogram przybliza mnie do Jagny z Chłopów, albo mówiąc bardziej obrazowo, afroamerykańskie dupsko i bioda, takie, że kufel z piwem możesz postawic :blink: , a do tego udziec jak z............dzika :laugh: :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Azja, dzieki za linka do ksiazki. poczytam, bo moja dieta lezy i kwiczy. co tu duzo gadac, waga i centymetry ani drgna, ale to wina zlego zywienia, bo najpierw godzinami nie jem nic, a potem nawrzucam jak prosie :S

Witam nowa koleżanke :) śliczną masz córeczkę :kiss: :kiss:

wczoraj mielismy msze z blogoslawienstwem z okazji roczku Leonka (szybciej, bo tylko ten termin byl wolny w kwietniu, jak poszlismy zamawiac). jak zaladuja sie zdjecia to wstawie pre-solenizanta :blink:

pewnie zapesze, ale u nas skok chyba zaknczony, od 2 nocy tylko jedna pobudka i Leos jest o wiele spokojniejszy w dzien. do menu wkroczyly calkiem dorosle zupy: barszcz, rosol z lanymi kluskami, krupnik i ogorkowa. nadbieram przed przypraiweniem, jak Agat :blink:

cos jeszcze mialam pisac, ale pustka w glowie........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871846 przez Dave
Wywiało wszystkie mamuśki.

U mnie dzieciaki już śpią. ja objadam się pomarańczami i czekam na męża. Wiec znow moge zniknac :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl