BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #872003 przez Azja
Dobry dobry

My dziś pospalismy nawet do 7, super :)

Młody przegląda książki i w miedzy czasie grasuje a ja kawkę pije:)

Odezwę się później z kompa:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872070 przez Dave
Witam

Wczoraj padlam jak kawka. Nawet nie wiem kiedy zasnelam, kiedy maz spac page szedl. Totalny odlot.

Od rana Mateusz marudny I teraz staram sie go na drzemke wyslac ale cos mu nie idzie zamkniecie oczu.
Dalej zasmarkany, Maja tez. Oby tylko na katarze sie skonczylo. Walczymy z nim jak sie da. Musze inhalator poszukac, to mu z solli mrskiej zrobie napar.

Oj cos mi gadac tu zaczyna. Chyba jednak za wczesnie go zgarnelam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872082 przez tysiiiak
Creatura ślicznie wyglądacie :kiss:

Co do jedzenia to ja nie mogę NIC zjeść bez przylepy przy nodze. Stoi i płacze aż mu nie damy BAAA nawet wody się napić nie mogę bo też się domaga ;) Chodź tu plus bo wody pić nigdy nie chciał a tak to się przynajmniej nauczył :)
Z kawałkami nie ma żadnego problemu :) sam je kanapeczkę pokrojoną w kostkę czy paróweczkę. Tak jak u Agat prędzej wypluje niż się zadławi za dużym kawałkiem :)

Agat super fryzurka i Ty ślicznie wyglądasz :) a pomocnika masz pierwsza klasa :) Mój to tylko brudzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872108 przez Suzi
Hej :)

Po dniu ze zjeżdzalnią -wykańczalnią :P , noc z sublokatorem więc polamana jestem w chińskieS :P , zdążylam sie polozyć a za kawdrans rozlegl sie placz, a ze nie zareagowalismy NATYCHMIAST, w nadziei e to przez sen to Misio rozkręcil,regularną histeryję :ohmy: :ohmy: :ohmy: , ze go musialam jeszcze dluuugo uspokajać no i oczywiscie został juz w nasym lozku :P ,więc nocka raczej malo komfortowa :(
Dospalismy do 7 (Azja twierdzi ze to "super" :silly: ), no dla mnie to STANOWCZO za krotko, ale dal sie jeszcze Misio spacyfikować i dodrzemalismy do 9.30 :blink:

Teraz juz rozrabia planujac samobojstwo na 10 nowych sposobow :cheer: :cheer: :P
Dobierał sie juz do kontaktow, do kabli,,chcial sobie sciagnac ciezki slój na glowę.....ehhhh a pogoda kiepska oj kiepska,narazie spacerowo to ona nie wyglada :P

Agat, wczoraj Ci mailboxa napelnilam....gdybyś byla TAk mila.... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872111 przez creatura
dzien dobry :)
i oczywiscie przechwalilam wczoraj i noc juz z atrakcjami :S poranek z serii Marudus Maximus, jak to mowicie :blink: i drzemka teraz ze straznikiem snow- bosko :dry:

u nas zupy sa ok, ale dorosle drugie dania wciaz beeeee, a na widok kanapki Leos odwraca glowe.
Suzi, widac, Mikus nie jest jeszcze gotowy na zmiane zywienia, u nas bylo identycznie, az przyszedl TEN dzien. jak czytalam opis placu boju na placu zabaw, to w pewnej chwili juz myslalam, ze sama zaczelas zjezdzac z Mikusiem z tej slizgawki :laugh:

w hm jest - 20% na kolekcje dziecieca, trzeba tylko kupon ze strony pobrac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872156 przez agat
Kupon do HaMa już mam ;) Ale oczywiście dwa dni wcześniej kupiłam mu spodnie :P No nic, będę "musiała" kupić mu coś innego ;) W ogóle wzięłam mu spodnie na roczek na 86, duże jeszcze, ale szkoda mi kupić 80, bo są akurat i nie pochodzi w nich długo. Najwyzej szelki założę :)

Młody oddelegowany do babci, mąż firanki zdjął, kończę kawę i czary mary zamieniam się w perfekcyjną panią domu :P

Mailboxa sprawdziłam, oto więc Miki i zjeżdżalnia :) Jaki zaciesz :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872194 przez Suzi
Dzięki Agat :kiss:
A jak sie takiego qpona pobiera? :cheer:

creMoniu, po pierwsze primo ta zjezdzalnia dla malych dzieci więc watpię żebym sie zmieścila a po secundo, plac zabaw znajduje sie w niebezpiecznej odleglosci ( czyli bliskosci ) mego hmmhmm miejsca pracy więc wizerunkowo dużo bym ryzykowala.... :P :silly: :silly:
Gimbazjanie chadzają tuż za plotem rzeczonego miejsca :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872247 przez kaikai
Creo dziękujemy za śliczny wierszyk i życzenia :) :kiss:

Suzi jak przeczytałam Twoje przygody na placyku to aż mi sie przysniłas w nocy na tym placyku :laugh:

Mój Dawid nie ma problemu z gryzieniem wiekszych kawałków, chociaz ma dwa zęby dobrze sobie radzi, nawet kawałki kurczaka gryzie.
Jednak zupke nadal mu blenduje bo tak to szybciej zjada i wszystko.

Ja to musze sie ukrywac jak cos jem, bo inaczej Dawid stoi wyciąga rece i mowi mama am.
Musze sie z nim dzielic, a skubany szybko zjada co mu dam i wychodz na to że potrafi nawet pół mojego obiadu zjesc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872279 przez Suzi
Oooo kaikai, to nie zazdoszczę snu :silly: :silly: :silly:

Trzymam się wersji ze Mikuś jeszcze niegotowy na jedzenie dużych kawalkow i "ludzkiego"jedzenia. Wszak zawsze to powtarzam, ze do emerytury na sloiczkach nie dociagnie :silly: kiedys zacznie :side:

Za rzadko mu penie daję cos do zucia,ale to wynika z obawy przed krztuszeniem się i zwrotem poprzedniego posiłku, bo tak bywalo,ze dostał buleczkę niedawno po obiadku no i okruch bułki zalatwiał nam obiadek :( dlatego unikam, czego konsekwencją jest nieumiejętnosć żucia i memłania w buzi jedzenia. Bo jak trzeba wymemłać i zjeść kawałek gazety, to umie :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872317 przez kaikai
Miki jaki zadowolony na tym placyku, a sen był całkiem przyjemny :)

Suzi jak jak dawałam Dawidowi bulke to też zawsze krztusil sie, bo ona mu sie przyklejala do podniebienia.
Spróbuj może z herbatnikiem, kawałeczek podaj malemu do buzi, on nie powinien sie przykleic,a rozpusci sie w buzi, poza tym jest troche slodki to moze Miki zalapie ze kawalki jedzenia sa ok :)
mozesz tez podac mu kawaleczek ugotowanego brokula,tylo z tej rozyczki zeby bylo miekkie i w razie czego nie potrzeba gryzc, bo da sie polknąc. Moj na brokulach nauczyl sie gryzc. Wiedzialam ze sie nie zakrztusi, a jak juz probowal to udawalam, ze uwagi nie zwracam i patrzylam sie w inne miejsce. Bo dzieciaki tez są cwane patrza w oczy na reakcje mamy. Jak zignorujesz proby takiego odruchu jak do wymiotow to moze maly nie bedzie tak robil.
Oczywiscie trzeba uwazac, bo jak naprawde zobaczysz ze cos jest nie tak to trzeba ratowac malucha, ale wątpie zeby brokul mogl jakąś krzywde zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872352 przez agat
U mnie teściowa jest przewrażliwiona na punkcie krztuszenia się. Wystarczy właśnie, że Adaś zacznie kaszleć czy trochę się krztusić a ona leci do niego, jakby przytomność tracił, szarpie go za ręce do góry, klepie po plecach... Dziecko się potrafi bardziej zakrztusić z tego nagłego ruchu no i ogólnie ze strachu. Oczywiście nie bagatelizuję, gdy młody się krztusi, obserwuję, ale nie wpadam w mega panikę, bo od krztuszenia się do dławienia długa droga. Gdy coś mu utknie lub połyka za duży kawałek zaczyna kaszleć i jedzenie wypada. A jak ona nim tak telepie to Adaś nie może sobie sam poradzić i efekt odwrotny.
Nooo, ponarzekałam :P :P :P

Okna umyte, narożnik wyszorowany, ręce mi zaraz odmiękną :/ A niech tylko teraz spadnie deszcz :angry: :angry: :angry: :P

Czekam na korki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872370 przez kaikai
A mi sie kurczaczek piecze,Dawid spi, a ja sciagam z chomika cwiczenia z Tiffani Rothe, bo z YT zle mi sie cwiczy, chce nagrac sobie zestaw na DVD.
Chcialam oczywiscie kupic gotowy zestaw jej cwiczen, ale nigdzie nie moge znalezc. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872399 przez Suzi
Agat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872416 przez agat
Suzi chyba liczy się "ciurkiem", bo te 56 dni mi wychodzi do ok 15 czerwca mniej więcej, gdybym weekendy odliczyła to by mi pewnie do końca roku starczyło ;)
Ale nie wiem dlaczego Tobie tak wyliczyła. Wymiar wolnego miałyśmy taki sam - ferie i wakacje 2013. Dziwne to. No ale 56 dni jest na pewno. Za ferie 2014 nie możemy sobie jeszcze odliczyć, bo to dopiero po zakończeniu roku by można było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872437 przez monia89
Hej :)
Linda tam mieszkam przez jakiś czas
Dawidku łap spóźnione życzonka :)
Kaikai wyglądacie super!
Emisiu nasza Laleczko Sto Latek :)
Laleczka zmieniła się przez ten roczek.
Creo wyglądacie z Leosiem super!
Adaś jak szaleje na placu :)

Ja wielka nieobecna wracam do świata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl