BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 3 tygodni temu #871208 przez Dave
Mamuśki pamiętacie mnie jeszcze :silly:

Kurde normalnie w kosmos mnie wywaliło. W sensie mąż w domu był, dni jakieś pokręcone. I nie było czasu na neta. Ale jestem, jestem. Muszę poczytać i wbić się w temata :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871233 przez Suzi
Dave?......Dave, eeeeee, A ktoś Ty? No witaj, rozgosć się, niby brzmi mi cos znajomo, ale.....opowiedz jednak cos więcej o sobie :silly: :silly: :silly: moze sobie cos przypomnimy :silly:

Azja, nooo,to niezly terrorysta z Jasinka, a tak slodko i anielsko wygląda..... :blink:
Dzis Mikuś ładnie w wozku jezdził, ogladalismy samochody, ptaszki, ludzi, pociagi i bylo ok, wczesniej go dziadek po placu zabaw "przegonił" i tak dociagnelismy do 2,5 godz spaceru :woohoo:
Teraz padł, juz po 21 :lol: :lol: :lol:
TEN system lubię, TEN SYSTEM mi odpowiada -jedna dluga drzemka i lulu o 21. Ciekawe tylko o ktorej mi zapieje Kogutek moj :silly:

Ale do spania to dzis mial melodyję, tezeba mu przyznać,szkoda tylko ze o 5 rano coś nie bardzo, ale pozniej nadrobił :side:

ilonka
, no i jak bodziak? Duzo za duży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871243 przez Dave
Suzi :P :P :P :P :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871246 przez Suzi
DAVE!!!! Poznaję!!!! TEGO jęzora sie nie zapomina!! :P :silly: :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871248 przez agat
Ja też ostatnio w niedoczasie. Pomijając już kłopoty u brata, to i Adaś mi atrakcji dostarcza. Od ładnego tygodnia wychodzi nam tryb dnia składający się z pobudki ok 6.30, mleczko, ok 7.30 lulanie i spanie do 9.30 a nawet 10 :) Później szybko kaszka, moje sniadanie, ok 11 już jesteśmy na dworze. Po 12 zupa, po 13 spanie, najczęściej 2 godzinki. No i po południu najczęściej znowu spacer.

Kurde kurde tyłkowe problemy znowu wróciły :/ Tym razem nie w pachwinkach, ale między jajeczkami a tyłkiem, czerwone jak u pawiana i widać, ze pieką :/ Mąka ziemniaczana, bepanthen/alantan, mam nadzieję, ze szybko zniknie.

Byłam u fryzjera i czuję się lepiej :) A i dziś zapięłam się w spodnie, które jeszcze 2 tyg temu nie dały się zapiąć, a przed uda ledwo przechodziły ;) Wprawdzie bebzon wystaje, ale to już i tak plus :) Jutro będę piekła chlebek Azji, tylko jeszcze muszę kupić ten olej kokosowy albo masło klarowane. Które lepiej użyc? Drogaśno ten chlebek wychodzi :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871253 przez Azja
Agat ja kupuje produkty do chleba na targowisku i np. za siemie lniane kg płace 4 zł, a w sklepie widziałam za 3,9 ale za 400 g wiec moze sie rozejrzyj, gdzies mozna cos taniej kupic, ja pieke chleb z olejem kokoswym, ale zamawiam na necie bo taniej wychodzi :S

Agat u nas na czerwona pupcie jak sie nieraz zdarzy działa gruba warstwa bephantenu, albo sudocream :S

u nas ostatnio sie plan dnia ładnie poukładał, Mlody wrocił do dwóch drzemek :) pasuje mi jak nie wiem, bo moge przy okazji cos w domu zrobic
6-6.30 wstaje
8-8.30 pierwsza drzemka
drzemka trwa 1 do 1,5 godziny
10.3-11 idziemy na pierwszy spacerek i spacerujemy 2 do 2,5 h
wracamy chwila zabawy i albo jedzonko, albo spanko
wstaje tak 14.30 -15 obiadek i idziemy na drugi spacerek od ok. 16-18
wracamy chwila zabawy, kąpiel, kaszka i spanko 18.30-19

oczywiscie wszystko zależy od pogody, bo nieraz jak jest brzydko i siedzimy w domu to druga drzemka sie opoznia :P

Suzi Jasiek wyglada jak aniołek, a drze sie i krzyczy najgłosniej ze wszystkich dzieci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871262 przez agat
No nie widziałam na targu u mnie nigdzie, ale jeszcze poszukam gdzieś w mieście. Na razie wszystko oprócz właśnie tego oleju/masła kupiłam w carrefourze i nieźle mnie to wyniosło :/ Jak nam posmakuje to wtedy rozejrzę się za tańszymi składnikami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871267 przez Azja
W Carrefour to musiałaś się nieźle wykosztowac. Ja kupuje na targowisku albo na hali targowej mamy takie stoisko mają tam mąki i różne jakieś kasze i właśnie dużo taniej niż w marketach

Mam pytanie jak jest tak ciepło jak np. Dziś czyli ok 20 stopni bez wiatru. Jakie zakladacie czapki, bo młody ma cienka bawełniana ale dziś nawet ona wydawała mi się za gruba miałam ochotę mu kaszkietowke zalozyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871275 przez Suzi
O, to u nas b.poodobny rozklad dnia do Agat :blink:

U mnie tez na targu mozna dostać te wszystkie nasionka, brać wybierać. Agat, niemozliwe zeby u Was nie bylo targu/bazaru :cheer: :cheer: B)
Ja osobiscie uwielbiam , bo tylko tam kupuje np warzywa, owoce, jajka od "chlopa"lub od "baby z jajami" :silly: itd

Supermarkety to chemia, nabiał, kosmetyki, wszelkiego rodzaju produkty w śloikach i butelkach, herbaty, kawy itd. Mam ścisly podział co gdzie kupuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871276 przez agat
Ja młodemu czapę zakładam cały czas. Taką cienką bawełnianą, ale uszy zakryte.

No targ mam, ofkors, u mnie na osiedlu ryneczek. Warzywka, owoce, jajeczka, kapustka kiszona, swojska kiełbasa. Ale takich cudów jak kasze i siemię lniane brak :/ Muszę się przejechać na taki big rynek, może tam mają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871278 przez ilonah
O Suzi jeszcze światła nie zgasiła to można pisać :silly:

Bodziak za duży jednak :dry: trzeba drugi kupić, no cóż do tego kiedyś dorośnie i będzie jak znalazł. Ja również zaopatrzyłam się w produkty na chlebek Azji tylko czasu brak na wykonanie go. Może jutro lub w czwartek zrobię, ja kupiłam olej kokosowy, resztę składników mężuś kupował i nic nie mówił o cenach.
Jutro jadę do Krakowa 'służbowo' i mam nadzieję, że wstąpimy do Ikei. Dobra kończe, bo padam, dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871284 przez Magdalena9t
Hej :) znów mam zaległości :(

Znów ostatnio zalatana jestem , czasu na pisanie brak, co poczytam to już Tomek nie daje mi odpisać, ostatnio nawet klawisz "spacji" mi z laptopa wyrwał. :cheer:

Popołudniami często w biurze jestem, mam dostęp do neta ale chce szybko pracę swoją wykonać i do domu.

Nawet naszym kochanym 1roczniakowym solenizantom Dawidka i Emilki, nie złożyłam życzeń :(

No to spóźnione najlepsze życzonka dużo uśmiechu i słonka :) :) :kiss:


To na dzisiaj tak skromnie, zmęczona jestem dziś pole dance miałam ,pełno siniaków, :P

to dobranoc. Suzi dziś Cię wyręczam i ja gaszę ;) :blink: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871285 przez Suzi
O Madziu, porzuć nadzieje :lol: :lol: :lol: :silly:
Czuwam na posterunku :silly:

Tooooooo gasimy! Cyk i ciemność :blink:
Dobraaaaanoc :lol: k

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871287 przez Dave
Zgasze ja. Albo dzien dobry powiem co kto woli;-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871296 przez Azja
To ja otworze nowy dzień i mówię dzień dobry

Nocka ok, tradycyjnie do 6:)

Obecnie grasujemy na podlodze★

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl