BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 3 tygodni temu #870518 przez Suzi
Azja, czasem sie daje zagadac, wczoraj na trochę pomógł moj szalik ktory ma sznureczki na koncach bo Miki uwielbia saac i gryźć wszelkie troczki i sznurki :silly:
No ale dzis spacerowal z dziadkiem a to gwarancja pelnego pakietu zabaw i atrakcji, nawet mnie by sie tak nie chcialo ale moj tata to specjalista od zabawiania dzieci :silly: :woohoo: więc obydwaj zadowoleni wrocili :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870691 przez ilonah
Ja też po drzemce zabrałam męża i Emiśke na drugi spacerek i poszliśmy do parku z zamiarem nakarmienia kaczek w stawie ale jak zobaczyliśmy ile tam już chlebków i bułek pływa to zwątpiliśmy. Kaczki też obojętnie pływały obok pływającego pieczywa. Emi była zadowolona mimo wszystko :) mieliśmy zahaczyć o plac zabaw i huśtawki ale wszystkie były niestety zajęte przez dzieci więc powolutku wróciliśmy do domku.
Emilka dziś jakoś wyjątkowo późno jak na nią zasnęła bo ok 21 a wcześniej się przewalała i zaśmiewała na łóżku.
Lecę do łóżka bo mąż woła, dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870698 przez Suzi
Ja po fitnesie wypruta ;) , na szczescie jak wrocilam to Misio juz spał :side:

To chyba gasimy, nie? Cyk......
Dobraaanoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870700 przez agat
Hej. U nas nieciekawie, żyjemy totalną rozpierduchą małżeństwa mojego brata, rodzice się dziś dowiedzieli, więc generalnie masakra.

U Adasia ok :)

Kaikai świetnie wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870703 przez Suzi
O, i Agat sie przemknęla :silly:
Agat, a to młodszy czy starszy brat? Myślisz ze nie mają juz szans? Czy on ma kogoś "na boku" ?
Bardzo wspólczuję, żonie zwłaszcza :(
Ale nie zostawiaj nas...... :( nie porzucaj :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870704 przez ilonah
U rzeczywiście nieciekawa sprawa Agat u Twojego brata, a to ten brat od Anielki?
Zmykam już na poważnie spać, pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870708 przez Suzi
O proszę, no, jaki tu ruch sie zrobił, a światło zgaszone, nosow sobie panie nie porozbijaly w ciemnościach???? :silly: :blink: :woohoo:

GASZĘ i zaciągam rolety!!
Przykrywamy się kolderkami i zzzzzzzzzzzzzzzzzz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870727 przez ilonah
Witam się i lecę pucować kuchnię, muszę jeszcze szybko do sklepu skoczyć po kartki na Święta. Bardzo lubimy wysyłać sobie ze znajomymi kartki właśnie z okazji Świąt :)
Wpadnę mam nadzieję później.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870744 przez kaikai
Czesc

Agat wspolczuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870759 przez Azja
dobry

nocka ok, teraz mamy drzemke, a mamusia pije sobie kawke :)

wczoraj pojezdziłam rowerkiem, ale było pięknie, tak sie dotleniłam, ze usnełam przed tv na kanapie, :P

ja dzis na 15 lece z Jaskiem do lekarza po skierownie na badania, musze mu morfologie sprawdzic, jak ma to sie jego żelazo i powtórze mu tarczyce, czy nie ma po mnie niedoczynności i przy okazji pokaze doktorce nożki Mlodego bo na łydkach mu sie sucha skóra zrobiła,jeżei to alergiczne to obstawiam sok malinowy, albo brokuła, bo tak go ostatnio chetnie jadł, a wiadomo czym te brokuły naładowane eh

lece sie ogarnac, bo jak wstanie Gagatek to smigamy na spacerek :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870976 przez Suzi
Hej :)

U nas nocka troche poszarpana, nie wiem o ktorej wczoraj Miki zasnął, ale juz od 3 rezydował w naszym lożku a od 5 z minutami juz chcial oglaszac nowy dzien :cheer: :cheer: :cheer: , nie znalazł u nas zrozumienia w tej kwestii więc po wypiciu mleczka i desperackich probach spadnięcia z łozka,,ktore mu udaremnialiśmy wszczął regularną awanturę, lzy lały się jak grochy :cheer: ,,ja nie powiem- bylam mocno podkurzona tą sytuacją, ale nie ustępowalam. W koncu padł o 6.40 i spał jak zabity bez smoczka, ktoego gdzieś wcześniej wyrzucil do.........10.40 :cheer: :cheer: :cheer: :ohmy:
Czy ktos zrozumie faceta???? :silly:
Po czym myslałam ze teraz plan dnia stanie na glowie, szykowalam sie juz na spacer, a on w porze swej drzemki po kolejnej awanturze i wypiciu herbatki. -usnąl :cheer: tak mnie zaskoczył, ze zdążylam mu tylko zdjąć spodenki i skarpetki i śpi w ubraniu czyli w rajstopach i bluzce :silly:
To jest klasyczny meteopata, bo zapowiadają jaiś silny front nizowy w ciągu dnia......
Ciekawe ile pośpi bo chcialabym zeby iednak jakiś spacer sie odbył.... :silly:

Agat, no odezwij się :dry:

Ze o creMoni, madzi, Dave, kaikai nie wspomnę....
Znowu jakaś zapaść...... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871004 przez ilonah
Dziewczyny czarna dziura wciągnęła :P

Ja zaliczyłam sklep i kupiłam Emilce białego bodziaka pod sukieneczkę na sobotnią imprezę i jak pytałam pani w sklepie czy to na pewno rozmiar 80 to powiedziała, że tak a ja patrze w domu i przymierzam na Emi a to jest 86 no wkurzyłam się a jak na złość nie mam paragonu, przeszukałam wszystkie kieszenie, portfel torebke i wszystkie inne paragony z dzisiejszego dnia są tylko tego jednego brak :angry: może go ze sklepu nie wzięłam :unsure: no nic w razie czego dorośnie ale musze i tak mniejszy kupić a jechać mi się już nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871030 przez agat
Ilonko a to 86 za duże na Emilkę jest? Może będzie ok.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871098 przez Suzi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871159 przez Azja
oj ale sie dzis złaziłam, nogi mi w d.. wchodza, ale trzeba było korzystac, bo od jutra podobno pogorszenie pogody :S

Ilonka moze dobre bedzie body na Emisie :blink:

bylismy u lekarza, dostalismy skierowanie na badania, przy okazji zwazyłam Mlodego 9,6 kg, kazdy mowi ze Jasiek drobny, a bylismy dzis na placu zabaw była dziewczynka 1,5 roczku miala a Mlody od niej wiekszy, az kobitka nie chciała uwierzyc ze Mlody ma 11 miesiecy, :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a no i chciałam powiedziec ze MLody coraz bardziej zaczyna wymuszac, dochodzi powoli do takich sytuacji jak Agat ostatnio pisała :P bylismy dzis kolo fontanny i postawiłam Jaska na chwile na obrzeżu fontanny zeby sobie lepiej na wode popatrzył, za chwile go zabrałam, a ten ryk, chciałam go postawic a ten sie kładzie, dobry jest, :P ale nie ze mna te numery B) nie dam sie tak łatwo terroryzowac :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl