BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 7 miesiąc temu #930023 przez Anabelle
Ja się udzielam na marcówkach 2015 ;) Na razie staram się ogarniać ;P
Łeb mi pęka.
Antek zasnął o 22 :( A dzidziuś nie wiem ile ma cm ale średnia na mój tydzień to 10 g a mój maluch waży 12 g. Lekarz oglądał półkule mózgowe, twarz, przełączył mi na 3D, oglądał narządy, serce, mierzył głowe, brzuszek, kości udową i strzałkową. Patrzył na stopy. Najwięcej zdjęć mam siusiaka - bo aż dwa ;) mam zdjęcie serca, twarz od przodu z oczami w 2d i nogę całą od pośladków po stope.

Jednym slowem - będzie dwóch rozbójników :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930034 przez Suzi
Anabelle - a gdzie Ty sie kobieto NIE udzielasz...???!!! ;) ;) ;) Toć caluskie forum Twoje :P
Gratki , fajnie bedą się chlopaki bawić :cheer:

Monia - zaintrygowalas mnie Twoim żółtym fragmentem posta - ale pojecia nie mam kto to jest Antosia Wiecxorek i DLACZEGO i JAK wpłynęla na Twoj swiatopogląd. No schnę z ciekawosci! Moglabyś pociągnąć ten wątek? :silly:

Alex - do usług :woohoo:
To Ty w końcu grudniowka czy listopadówka???

Azja- jaki słodziak!!! "Glodzony " Jasinek :laugh: biedaczysko musi window shopping uprawiać :P
Zdrówka dla biedaczka :kiss:
A, no i zdolniaszka z Ciebie! Fach masz w ręku :laugh: piękne cudeńko!

CreMoniu - no i gdzie ten CD???? Hę!? B)

Agat - Ty kolejną " tajemnicę Enigmy" zapuścilaś.... O rolniku szukającym zony tom gdzieś słyszała ale to co Ty dzis ogladalaś.....????!!! Wtf??? :blink: :whistle:
Monia - wykształceni ludzie powiadasz, ehhh to DZISIEJSZE wykształcenie.....zapewne tzw WSGnG (Wyzsza Szkoła Gotowania Na Gazie :P :P :P )
Wy to w ogole oplywacie w czas wolny jak widze, ciągle ktoraś coś oglada, kiedy ja coś w końcu obejrzę? Tak od początku do końca i ze zrozumieniem??!! Albo przeczytam!? Powoli się oodmóżdzam i jak tu do arbajtu wrócić?? :P :P :whistle:

A ja jutro skakam do Reserved :laugh: skorzystać ze zniźuni 30% :woohoo:
Wrzucilam link do niej na moim profilu fb, częstujcie się

Dobranoc
Pstryk B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930037 przez Magdalena9t
Szui,Agat nie targajcie za wosy od tego mam Tomeczka :cheer: :cheer:
Misja buraczki tarte na zimę prawie zakonczona :)

Wczoraj pisałam z telefonu długa wiadomość i mi skasowało, i się wkurzyłam :evil:

Azja wiotkość krtani to ,że mięśnie krtani jeszcze nie stwardniały i podczas oddychania zapadają się i słychać świst, takie charczenie, peddiatra mówiła,że jak już będzie chodził to przejdzie, a tu jeszcze jest. W ogóle coś mi lekarze nie pasują w przychodni, najlepiej to pójść prywatnie bym chciała, ale drażni mnie to,że jesteśmy ubezpieczeni płacimi składki, a tu żeby coś załatwić to albo znajomości albo prywatnie :angry: :angry:
Zdrówka dla Jasieńka :kiss: I superowe rękodzieło, podoba mi się takie coś :) :)

Agat naprawdę ciąża , Ci służy na zdjeciach wyglądasz jako młoda enegiczna mama :) :)
Monia super,że wszystko w porządku, marzy mi się żebym też już mogła zobaczyć moją córeczkę jak już będę w ciąży ;) ;)

Dave superowe dzieciaki :) Tomek kocha wodę i piach , reszta zabawek mogłaby nie istnieć :P :) \

Też oglądałam "kto poślubi mojego syna" obierając buraki, takie to głupie , naprawdę nie wiem dlaczego to oglądam :blink:

Suzi pytałaś dlaczego teściowa pomogłą podjąć decyzję
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



No to odezwałam się,żeby nie było,że porzucam forum, dobrze mi tu i w miarę wolnego czasu piszę, postaram się Was nie zaniedbywać

Dobranoc, dziś ja gaszę :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930061 przez monia89
Hej.
Agat czyli imie jeszcze nie wybrane? Ja wertuje liste imion żeńskich ale nic mi sie nie podoba oprócz Antosi :'(
Azja Jasiek super poza Tosik tez tak ma tylko krzyczy namietnie ciu i konczy sie tak ze nagle w kolejce jestesny pierwsi :-) arcydzieło wytworzyłaś :-)
Magda to super bierzcie sie di dzieła :-)
Anabell jeszcze raz gratuluje! :-)
Suzi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930078 przez agat
Heloł. Ależ noc :/ Zasnęłam po 23, o północy obudził mnie skręt w jelitach, bulgotanie, a na dodatek mała nawalała mnie po brzuchu :/ Przeczyściło mnie porządnie, zanim zasnęłam z powrotem było ok 1. Po 3 Adaś się zaczął budzić, 3.30 nie spał na dobre, nie wiadomo o co mu chodziło. Niby chciał spać, ale nie mógł zasnąć. Z nami w łóżku leżał, to na rękach go usypiałam, w końcu mleko dostał i zasnął o 5 :/ Po 6 mąż do pracy wstawał i znowu mały zaczął się kręcić i rozbudzać, ale na szczęście jakoś się sam ululał i do 8.30 pospał. Coś mu się śniło całą noc, raz się śmiał przez sen, raz popłakiwał.

Monia nie mamy jeszcze imienia. Wcześniej faworytem była Hania, od niedawna doszła jeszcze Nina. Nie wiemy :)

Suzi "Kto poślubi mojego syna" to program z wyższej półki, na pewno by cię urzekł :P 3 czy 4 wypucowanych, wymuskanych kawalerów prosto z solarium wraz ze swoimi równie cudnymi mamusiami szukają kandydatki na żonę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930219 przez Azja
hej

u nas nocka ok, wiec chyba leki działaja, bo Jasiek w ogole nie kasłał :)

zaliczylismy juz spacerek, Młodziak spi, a matka tradycyjnie spada do garów :S

tez czasem ogladam kto poślubi mojego syna, ale potem sie zastanawiam po co, przeciez to takie głupie :laugh:

Magda gdzie Ci sie te wszystkie przetwory zmieszcza i kiedy Wy to wszystko zjecie ? :P

Anabelle gratuluje drugiego synusia :)

spadam narazie choc tak mi sie nie chce :pinch: :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930230 przez agat
O właśnie Anabelle, gratuluję synusia :)

Byłam w tym Lidlu, kupiłam młodemu kozaki, oczywiście dziewczęce, bo u nas wszystko co chłopięce idzie w 5 min :/ Kurtek oczywiscie nie było. Nawet fajne te kozaczki, będzie miał przynajmniej na początek zimy, a w międzyczasie coś porządniejszego na promocji może utrafię. Takie mam (najbardziej męskie z dziewczęcych :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930237 przez Magdalena9t
My z Tomeczkiem też pospaliśmy do 8.30 wiedział,że mama zmęczona po nocce, i dał trochę dłużej pospać. Zanim wybraliśmy się do lidla to kozakó na rozmiar 22 dla chłopców już nie było. :blink: były za to takie jak Agat kupiła i nie zdecydowałam się, pytałam się nawet pani co rozkładała towar czy będą jeszcze buty. ale już nie będą :( kurdę żałuję,że teściowej nie wysłałam, ona jeździ na 7 do pracy i mogłaby sobie pozwolić się spóźnić, i mi upolowac te kozaki bo fajne są, ech następnym razem, chyba,że przejadę się do miasta obok :huh:

Azja wcale tak dużo przetworów nie mamy, napewno mniej niż Ty, bo mąż m mój za dużo mi nie pomaga :whistle: jak skończę wszystko to zrobię zdjęcie i się pochwalę, mam jeszcze marchewkę do ogarnięcia , trochę zamroziłam, a trochę chciałabym w słoiki, tak żeby w zimę na masełku zrobić, tylko nie robiłam tego nigdy i nie wiem czy wystarczy sama sól i zapasteryzować :huh:

Chciałam dziś do lumpka podskoczyć bo dawno mnie nie było, ale z Tomkiem nie ma szans, ciagle mi uciekał :evil:
Lecę ogarnąć chałupę i do garów :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930244 przez agat
Madzia możesz spróbować jeszcze raz się przejechać, bo słyszałam jak ekspedientka mówiła kobiecie ze dużo osób zwraca buty, bo kupują komuś i rozmiar nietrafiony. A w Lidlu normalnie zwroty przyjmują. Ja Adasiowi wzięłam 24, a i tak wydaje mi się, że może z nich wyrosnąć w międzyczasie.

"Some of us are trying to grow" - mój suwaczek ciazowy mnie rozbraja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930257 przez Alex_87
Hej :)

Anabelle gratuluje synusia :D

Hehe to widzę, że nie tylko ja oglądałam ten słynny program wczoraj, a po 5 min sie puknęłam w głowę, co ja robię, dłużej nie wytrzymałam :D to jest tak głupie, że nawet już nie śmieszne :blink:

My dziś byliśmy pierwszy raz na łowach w Lidlu, bo nigdy nam nie po drodze, a poza tym nie chciało nam się jeździć rano na otwarcie. Ale dziś wyjątkowo 7:15 a my już w sklepie :D Ja w alejce obok grzecznie stałam z Zuzką, a mąż tylko przynosił następne ciuchy do przymiarki i wyobraźcie sobie, że babki przy tych koszach pytały się go jakich rozmiarów szuka i jak akurat miały to mu podawały :D No nic tylko faceta wysyłać do Lidla :D Kupiliśmy Zuzce te śniegowce, też nr 24 trochę za duże, ale do zimy jeszcze ze 2 miesiące, poza tym jeszcze gruba skarpeta musi się zmieścić ;), kurtkę, 2 polary, bluze na miśku, 2 pary jeansów, trochę bluzek z długim rękawem, czyli zakupy udane :D

No a po zakupach miałam takie zakwasy w kroczu, jeju już zapomniałam jak to jest :unsure:

No i zapomnialam napisac Azja śliczna ta biżuteria, masz tego więcej? Czy to póki co ćwiczenia na kursie były?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930297 przez creatura
Alex - zakwasy w kroczu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Bella, gratuluję synka i zazdraszczam Ci go - 2 synów, moje marzenie :) :kiss:

Paletka, to u Ciebie w końcu co? Alicja, czy też Tymek? Bo się pogubiłam..... ;)

Madzia, super, że Cię teściowa zatrudniła, no to teraz do roboty :) :) :) :) :) (mam na myśli rodzeństwo dla Tomeczka).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Azja, pierwsze co mi do głowy przyszło - dobrze, że nie pozwoliłaś zaszczepić Jaśka, bo nie wiadomo, co by to było przy tych zmianach w oskrzelach po infekcjach. Oby mu przeszedł ten kaszel już na zawsze :kiss: :kiss: :kiss: I zdolniacha z Ciebie, piękna ta bransoletka :)

Monia, Tosik i Tosia, to chyba za dużo jak na jedną rodzinę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Na pewno jakieś żenskie imię w końcu Ci się spodoba :P Rób listę i razem przeprowadzimy burzę mózgów na forum ;)

Suplementujecie znowu wit D? Bo chyba od października do kwietnia jakos się powinno.

A jeszcze o szczepionkach: wycofali w Polsce wszystkie preparaty Infanrix (5w1 i 6w1), bo znowu była sytuacja, że jakies dziecko w Czechach zmarło po Hexa!!!!! A nam to szczepienie wszystkim podchodzi, nie żeby jakoś pragneła szczepic, ale jak tu teraz mieć jakiekolwiek zaufanie! Masakra. I chyba wycofali też przeciw meningokokom, bo widać było gołym okiem RDZĘ we fiolkach............tak sprawdziłam: na całym świecie wycofali : www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/p...e=1&relevant_count=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930304 przez agat
Ja młodego szczepiłam Infanrixem 5w1... Niezłe akcje :/

O matko, znowu niedługo będę dylematy szczepionkowe przechodzić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930314 przez kaikai
Ja na chwilkę, bo źle się czuję.

U nas P rano był w Lidlu, kupił buty, kurtkę, bluzki i rajstopy. Buty dwie pary bo musiałam przymierzyć małemu u nas rozmiar 22. Ja raczej kupiłam mu te buty na jesień do zimy.
Jak P dzwonił do mnie z Lidla to wrzask niesamowity, dzieci krzyczą płaczą. P mi powiedział że wojna była ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930345 przez Alex_87
Hehe tak Creo zakwasy :D kurcze mam nadzieje, że to nie z tego, ze mały napiera jakoś za mocno główką :dry: sama nie wiem co o tym myśleć, bo od 2 dni tak mam, a za 2 tyg usg dopiero.

My szczepimy 5w1 Pentaximem, teraz teoretycznie zapisali nas na październik na odrę świnkę różyczkę, bo siostra mnie zapisywała i ta pielęgniarka jej nie zrozumiała i powiedziała, ze na 5w1 nas nie zapiszę, bo mamy jeszcze to mmr zaległe. ale i tak Zuzka teraz ząbkuje i od jakiegoś czasu pojawiają jej się po czymś plamy na twarzy, zapewne uczulenie ale jeszcze nie rozpoznałam po czym. pediatra na pewno każe przełożyć :P mąż powiedział, że ma gdzieś te szczepienia i może jakoś po nowym roku ją zaszczepimy, no i dobrze ;)

Ja i Zuza pijemy tran więc już nie daje dodatkowo wit d, a nefrolog powiedziała, ze Zuza ma lekko krzywe nóżki, powinnam się martwić? Chyba powoli jej się wyprostują jeszcze co nie?

Hmm u nas w Lidlu to kulturka, później w kolejce do kasy, która była meeega, same młode małżeństwa z dziećmi, miłe rozmowy hehe na szczęście nie powtórzył się scenariusz z wojną o crocsy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930399 przez agat
Creo ja właśnie zaczynam dawac wit D codziennie, wcześniej raz na parę dni dawałam.

Adaś mnie dziś zabić chyba chciał. Najpierw przywalił mi z dyńki w skroń, aż gwiazdki ujrzałam, a potem zabawką w usta dostałam, spuchnięte mam i skaleczone :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl