BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 7 miesiąc temu #928570 przez Azja
Agat siwetnie sie z Adaśkiem prezentujecie :)

Suzi buziaczki dla Mikusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928666 przez Suzi
Mikuś dziekuje cioci Azji :kiss: za pamięc

Agat - swietne zdjęcia, Adaś czadowy dancer a Ty przepieknie wygladasz,z ciąża Ci bardzo do twarzy
:woohoo: , nie mozesz poprzestać na dwójce, oooo nie!! Szkoda byłoby takich dobrych genów nie namnoźyć :laugh:

Azja- dzieki za namiary na blokady szuflad, juz normalnie szalu dostaję :whistle: :pinch:
Dziś z apetytem jakby lepiej, ale nadal szału nie ma. Moze taki okres daj Boże, a nie rodzinna klątwa nejadka :blink: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928692 przez agat
Buziaczki dla Mikiego :* :* :*

Suzi ja już trzeciego dziecia nie planuję, nie wiem za co dwójkę wychowam :P Jakaś bida z nędzą u nas ostatnio, kredyt+ticzerowe zarobki nie powalają na kolana :evil: No ale nic to, inni mają gorzej, damy radę i my :) Najważniejsze, by całe towarzystwo zdrowe było :) :)

Rajd po ciucholandach zrobiłam, dwa sweterki dla Adasia za grosze wygrzebałam, bluzę, sobie też ze dwie szmaty a'la ciążowe. Fajny kombinezon dla małej widziałam, taki typowo do fotelika, bo miał dziurę na pas, ale strasznie wyświechtany był i nie wzięłam w koncu. Ale przydałby się mi taki.

W lidlu w przyszły czwartek będą ciuszki dla naszych glutów - kurtki zimowe, buty, ubrania ciepłe. Fajnie wyglądają:
www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=429

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928701 przez Anabelle
kaikai ale sie nameczysz, ale na pewno minie :*

agat sliczne zdjecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928741 przez creatura
Buziaczki dla Mikusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Agat, prawda, ślicznie w ciąży wyglądasz :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: Azja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928758 przez Azja
Hej

Ja juz w busię jadę do Wawy


Chyba mam coś z głową bo jak Wsiadłam do busa to mi się płakać chce i juz tęsknię za Jaskiem. Rano go nie widziałam bo jeszcze spał. :huh:

Pogoda do du., mzawka jakaś pada eh

Kurde zaczynam się bać kierowca jakiś szaleniec trzeba było pociągiem jechac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928775 przez Suzi
Azja- dasz radę i oni też! A w głowę...coż, mozesz się stuknąć, wylac cos zimnego ;) :P albo wylączyc myslenie i zajac się kursem!!! Milego dnia Azja!!! Korzystaj z wolności :laugh:

Dziekujemy za zyczenia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928826 przez Alex_87
hej mamuśki :)

U nas nic ciekawego się nie dzieje, więc nawet nie mam co pisać :P

Azja masz po prostu normalny odruch matki :D ale na kursie szybko przestaniesz myśleć o Jaśku :D moja siostra też lubi rękodzieło (w sensie tworzyć coś sama :)) Teraz do Anglii robi aniołki na szydełku, w PL sprzedawała je za 5-8zł a tam idą jej po 5-6 funtów, miesięcznie wychodzi jej drugi macierzyński :D

Agat no pięknie wyglądacie z Adasiem. Ja też muszę sobie strzelić kilka fotek z brzuchem, a najlepiej jakąś rodzinną sesję, żeby mieć pamiątkę :)

Fajne te rzeczy w Lidlu będą, tym razem nawet mój mąż powiedział, że musimy pojechać na łowy, Lidla mamy na drugim końcu miasta, a trzeba się wybrać na samo otwarcie (przynajmniej u nas tak jest :/) Muszę zapolowac na te ocieplane jeansy dla Zuzki, kurtkę zimową, może jakąś bluzę polarową. No i co myślicie o tych śniegowcach? Miałam jej kupić jakieś skórzane kozaki, ale pomyślałam, że tej zimy nasze wyjścia będą trochę ograniczone, więc może lepiej kupić coś tańszego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928859 przez agat
Ja chętnie te kozaczki obejrzę. Jeśli nie będą jakieś plastikowe i sztywne to może bym wzięła. Zawsze będzie juz coś miał, a w międzyczasie moge polowac na jakieś porządne w promocyjnej cenie (bo 300zł dać za buty dla dzieciaka na jeden sezon to nie dla mnie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928879 przez Azja
hej

wrociłam, było swietnie, pozniej pochwale Wam sie jakas zawieszke ukręciłam :P

plecy mnie bola od jazdy busem, nosz masakra jakie niewygodne fotele były, a do tego prawie mielismy wypdaek, babka wyjechała na czołówke busikowi naszemu, bo omijała gołębia, normalnie szok, prawie w majtki ze strachu zrobiłam :pinch:

Misio był grzeczny, nawet nie zauwazył ze mnie nie ma, ale za to po przytulał mnie i wycałował jak przyszłam :lol: :silly:

ceny butów dla dzieci to delikatnie mowiąc przesada, ja tez sie musze za czyms rozejrzec :dry:

Alex rękodzieło niestety w Polsce jest nie doceniane, ja tez czesc rzeczy które robiłam, sprzedawałam za granice, bo u nas to nawet ciezko zeby sie materiały zwrociły, niestety, moze kiedys sie to zmieni :dry:

kurde ide polezec, bo mi plecy odpadaja :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928902 przez agat
Oj ja busików nienawidzę, boję się nimi jeździć :/ Sto razy bardziej wolę jechać pociągiem niż busem, który zachrzania jak szalony :/

No i widzisz, Jasiek sobie świetnie dał radę :) Pokaż nam co ciekawego ukręciłaś, zaraz poskładamy zamówienia :)

Byliśmy u znajomych z młodym, myślałam, że im chałupę rozniesie :P Długo posiedzieliśmy, dopiero niedawno młody zasnął, ale już na niewidocznym wracał do domu. Ciekawe jak tatuś dotrze, bo jeszcze został, a już sam na niewidocznym był :/ A jutro o 6 do Warszawy jedzie sędziowac jakiś maraton (na szczęście pociągiem jedzie). No ciekawe ciekawe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928914 przez Suzi
Ja dzis po maratonie kuchennym :P , jutro impra więc dzis musialam poszaleć. Wykonalam tort ( chyba będzie bossski , taaa, skromnie mowiąc :laugh: ) marynują się kurczaki i będą się piekły. jutro, no oczywiscie ze śliwkami, papryką i cebulką :laugh: , bedą też dwie salatki -krabowka i z wedzonej piersi indyka z selerem marynowanymmi kukurydzą ( sklad uproszczony, bo nie chce mi sie szczegolowo opisywać, bom styrana ), deska serow z winogronami. Zastanawiam sie czy te kurczki podać z kolorowym ryżem czy z pieczonymi ziemniaczkami....chyba wybiorę ryż, bo mniej roboty a jutro i tak będzie zajęć dość i. W tym wszystkim grasujący Misio.

Azja -no widzisz i wszystko się udalo. Dziś malż sie zajmowal. Mikusiem jako ze ja zakotwiczylam w kuchni, to tak sie synek stęsknił,,ze od progu wolał wielkim glosem MAMA jak tylko na chwilę ze spaceru zajrzeli, a juz od kąpieli to nie bylo mowy, zeby mnie nachwilę puścił, wczepio sie jak przywra jakaś i musialam gadzinkę usypiać i malo sama nie usnelam ,a tu jeszcze robota czekala.
Wstaw zdjątko rękodzieła
A busow tez nie lubię!!

No to narazie, bo juz padam

Aa, jeszcze Wam mialam donieśc, ze dzis był ślub jednej lutowki. W tajemnicy przed nią został przygotowany prezent i kolaż ze zdjęciami członkiń grupy i delegacja mieszkających najblizej niej dziewczyn pojechala na ślub :woohoo: Panna Mloda bylą mega zaskoczona i wzruszon :laugh: fajnie, ze sie tak te lutowki zgrały
A teraz tematem przewodnim na ich grupie fejsowej są zdjęcia ślubne wszystkich - fajne to, bo wszstkie pokazują i wspominają :cheer: moze i my sobie powspominamy? Ale lepiej na fejsie, bo wieksza prywatność...
Co Wy na to? ( to tak gwoli ożywienia i przegnania marazmu i stagnacji, ktore nam sie tu nachalnie wpychają :P )

Czy wysylal ktoś list gonczy za Dave???
Za Iloną???
Za Pati??
Za Monią???
Za Lindą????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928967 przez agat
Monia pisała coś na fejsie, że do Zakopca na weekend jadą.
Dave chyba też gdzieś jechała, ale tu już pewności nie mam.
A do Ilonki mamy kontakt poza forum? Ona nie fejsowa...

Fajnie u tych lutówek :) Ja mam podobną grupę z pewnego stareeeeego forum, zostało nas kilkanaście i też robilysmy prezenty z okazji ślubów czy narodzin dzieci :)

Mąż w Warszawie, ja z młodym u rodziców. Byłam z nim w kościele i myślałam, że mnie szlag trafi. Mialam wrażenie, że wszystkie dzieci siedzą grzecznie w wózkach lub u rodziców na kolanach, a tylko mój taki pierun - milion pomysłów na minutę, a każda moja odmowa skwitowana mega aferą. Po kazaniu wyszłam z nim na zewnątrz to wcale nie było lepiej, ale przynajmniej jego krzyki już takim echem po całym kościele się nie niosły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928982 przez Azja
hej

my dzis korzystajac z pogody pojechalismy do Kazimierza :) ludzi od groma, połazilismy troche i trzeba było wracac na Misiową drzemke :)

Suzi fajny prezent lutówki zrobiły kolezance :) a co do zdjec mozemy i my cos powrzucac, Agat chyba miała kiedys pomysł, zeby wrzucac zdjecia dzieciaczków w okreslonej temacie, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie, bo w ogole z tego co widze to ostatnio tylko we trzy sie udzielamy :ohmy:

Suzi udanej imprezki, :)

ja nie chodze z Jaskiem do koscioła, bo by chyba kosciól rozniosł, samej zreszta tez mi niestety nie po drodze do koscioła ostatnio, ale cały czas licze ze sie to zmieni :unsure:

moj M jedzie dzis do Lublina na koncert, wiec z Misiem zostajemy po południu sami, nie mam planów, cos musze wykombinowac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929061 przez Dave
Jestem I teskniem:-)

Ale qfa zrobcie zrzute I kopsnijcie pare dodatkowych godzin do mojej doby bo mi wiecznie czasu brakuje.

Kochane jutro napisze bo dzis juz na oka nie widze.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl