BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 6 miesiąc temu #929885 przez agat
Ochhhh jaka śliczność :) :) :)

Monia, Anabelle - udzielacie się w swoich ciążowych wątkach? Ja za moimi styczniówkami w ogóle nie nadążam już, wchodzę tam raz na kilka dni, przeczytam stronę i tyle :/ A sama wątek zakładałam. Więc moje drogie Kwietniówki - ani mi się ważcie przestać się tu udzielać, bo Was znajdę i za kudły przyprowadzę :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #929904 przez Suzi
Wiesz Agat, sama tam zajrzalam niedawno bo ktos gdzieś ;) narzekał ze tam jakieś dziwne klimaty , porąbane życiorysy ocierające sie o patologie, osobliwe poglądy no więc sie skusilam poczytac co nieco, no i .......faktycznie, co i raz jakaś masakroza :S
A jeszcze "fajny"cytat, troche z serii "jestę jelenię" czy "gratuluję mamusiĄ ) :laugh: - "sukienka RETUSZUJE brzuszek......." , no padłam po prostu :woohoo:
Więc coż, niejedna matka -zalożycielka porzucila swoje "dzieło "więc.......nie zmuszaj się :P a kwietniówkom ( "kwietniowkĄ" :P ) nie damy zemrzeć!!!! Spox, też będę szarpać :laugh:

Azja - kuruj się kuruj!! Bo czekamy na Twoją córcię / Twego synka nr2 :laugh:
Zdrowka dla Jasieńka. Na kaszel dobry jest napar z kwiatów czarnego bzu. Mozna kupic w aptece suszone i zrobić herbatkę, nawet smaczna jest, moze by Jas wypił?

Monia - sliczna Zuzanka :woohoo: , na tym drugim zdjęciu jakby się grzechotką bawila :cheer:
Lecę obiad montować, to narka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929933 przez Azja
Monia śliczna fasolinka :) a ja chyba za bardzo sie napaliłam na rodzenstwo dla Jaska i dlatego mi tarczyca fiksuje :P ale oczywiscie mnie to nie zniecheca, :cheer:

Agat ja tez czasem zagladam na Twoj drugi wątek, normalnie telenowela brazylijska :laugh: a co do kwietniówek i naszego wątku, mam nadzieje ze bedzie jak najdłuzej i mamuski nie pouciekaja, ;)

my juz po lekarzu, pyta sie czy ktos u nas alergiczny, ale u nas nie ma alergii w rodzinie, ale i tak Jasiek za mały zeby stwierdzic alergie, staneło na tym ze ma zwęzenia w oskrzelach astmatyczne czy jakos tak to nazwała, po tych wszystkich infekcjach naciekało mu i porobiły sie zwęzenia, czy jakos tak, powiedziała ze to nie astma zeby sie nie martwic narazie, ale czesc dzieci przy infekcjach ma takie objawy jak przy astmie, powiedziała ze to do 3 roku mija, a jak powyzej 3 roku przy infekcjach bedzie miał to wtedy ewentualne badania pod kątem astmy, ale narazie kazała sie nie przejmowac, po prostu nałozyło sie ząbkownaie i te inne infekcje i taka mieszanka wybuchowa sie zrobiła, dostał zastrzyk, zeby go nie dusiło, dwa syropy i inhalacje mam robic ale z jakiegos tam leku a nie z soli i w poniedziałek do kontroli, mam nadzieje ze pomoze i ze to nie bedzie jednak astma, ale to w razie co bedziemy sie pozniej martwic,oby nie :ohmy:

przyleciała nietopera do Jaska wiec mam chwile dla siebie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929937 przez Alex_87
Hej :)

Hmm czytam czytam a i tak jakoś nie pamiętam co miałam odpisać, ach ta skleroza ciążowa :huh:

Monia pewnie odetchnęłaś z ulga jak usłyszałaś, że wszystko w porządku z Zuzią (?) to co mała łobuziara się szykuje :D

Ja też porzuciłam już dawno swój wątek grudniowy, bo hula jak nie wiem co hihi, dużo lepiej mi na listopadówkach, ale piszemy tylko na fb, jest nas mało i chyba się fajnie dogadujemy :)

Od wczoraj leżę, bo jakoś mnie brzuch pobolewa spina się, chyba muszę odpuścić trochę obowiązki domowe, mama mi pomaga przy Zuzce, mąż jak jest w domu oczywiście też, wcześniej nie chciałam żeby ktoś mnie wyręczał, ale teraz skoro dolegliwości się odzywają nie będę zgrywać bohaterki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929957 przez Paletka
aleks-gratuluje Tymeczka;) ja bede miec ale za 3 miesiace;)





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929959 przez creatura
Chyba nie pisalam wiec: BUZIAKI DLA JASIA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ooo Paletka :) To jednak nie córeczka, tylko synek? :)

Monia, śliczne Zuzinka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

I tyle popisałam, cdn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929964 przez monia89
Odetchnełam nawet nie wiecie jak :-)
Zuzia to pomysł męża nie zaakceptowany jeszcze alevi nie wykluczony :-)
Hej Paletka :-) Gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929971 przez Suzi
Monia - ALEVI?? Oryginalnie! Orientalnie!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #929987 przez Alex_87
Suzi Ty to umiesz poprawić humor niektórymi postami hahaha :D

Paletka gratulacje :) widzę po suwaczku, że akurat na święta się szykuje :) ja mam nadzieje, że Tymulek będzie miał już w święta jakiś miesiąc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929990 przez monia89

Suzi napisał: Monia - ALEVI?? Oryginalnie! Orientalnie!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;) ;) ;)

Suzi :kiss: :P tak jak Alika Ilia czy jakoś tak ¿ :-)
AGAT udzielam sie jak mam wene a u Ciebie to sie dzieje :-D dzisiaj zajrzałam zaintrygowana Suzi cytatami.
ALEX Ty Kobitko oszczędzaj się! I korzystaj z przywilejów i ulg :-D
AZJA to dopadło Jasia :'(
CREO zapomniałam wcześniej udzielić się na temat bateri ja mam manie na tym punkcie kazda zabawka musi byc śróbkami zabezpieczona jak ma baterie a pilot lerzy wysoko i bardziej używamy klawiszy na sprzętach a wszystko po tym jak znajomych dziecko połkneło baterie z pilota i miało popalony żołądek a w jelicie dziury aż dziecko cierpiało po tym zajściu pół roku! Ale teraz już jest ok.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930008 przez agat
Alikia Ilia wymiata :)

Dobrze, że nie tylko ja jakoś dziwnie patrzę na mój ciążowy wątek :)

Poporcjowałam dynię i włoszczyznę od mamy, zaraz do zamrażarki powkładam. A w międzyczasie patrzę na "Kto poślubi mojego syna" i resztki mojego mózgu właśnie odparowują :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930009 przez monia89
Agat też to oglądam :-) I mnie to przeraża bo to WYKSZTAŁCENI¿ Ludzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930019 przez agat
Masakroza. Już pomijając te laski, to jakim trzeba być niedojdą, żeby żony z mamusią szukać. Mam nadzieję, ze to wszystko jest wyrezyserowane jak na tefałen przystało, ze oni tego nie robią na poważnie...

Petronela bombarduje mi wnętrzności, nie mogę się ułożyć w łóżku wygodnie.

Jutro wybieram się z Adasiem do Lidla, ciekawe czy coś upolujemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930020 przez Dave
Ale mi sie fajnie czytalo.

Monia wszystko dobrze I to najwazniejsze.

Paletka no kope lat:-)

I co I nco. Mialam pisac I zapomnialam.
Ja mam organizacje dobra ale zajec sobie wymyslam za duzo chyba.

Dobra lece spac bo pobudka blisko.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930022 przez Azja
Misio poki co spi spokojnie, jeszcze ani razu nie kasłał, mam nadzieje ze nie zapesze ;)

Dave nie mozna sie przepracowywac, a w swoj dzienny grafik wpisz, udzielac sie na forum wiecej :laugh:

Agat zagadaj ze swoja Petronela ze jest pora spania i niech da chwile odpocząć :P

wrzucam zdjecie Jaska jak probował lizac witryne w cukierni tak mu sie ciasteczka spodobały

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a to moja sobotnia robótka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl