BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 6 miesiąc temu #937479 przez Dave
Alex - ale Cię męczy ta końcówka. Trzyma się. A na oprycha to można cebulę lub czosnek przykładać też.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937502 przez agat
Alex musisz uważać, zeby nie tylko Zuzi nie zarazić, ale żeby nie przenieść opryszczki w inne "rejony" :/ Ja używałam w ciąży plasterków Compeed - może jakoś mega nie przyspieszają gojenia, ale przynajmniej ;przykrywają całą opryszczkę i nie ma strachu o zarażenie innych.

Co do zabawy makaronem... Adaś Jasiem na pewno nie jest :P Przesypywanie makaronu zabawiło go na 5 min, kolejne 5 min rozsypywał go po całym pokoju, żeby przejść do najlepszej części zabawy - zamiatania wielką szczotą :P :P Także u nas więcej sprzątania niż zabawy.

Młody śpi, zaliczyliśmy spacer i zakupy spożywcze. Brzuch mi się stawia jak łazę z wózkiem :/ Wiecie, że ja dziś zaczynam 30 tydzień? :woohoo: :woohoo: :woohoo: Chyba czas najwyższy jakąś wyprawkę zacząć kompletować, żebym się nie obudziła z ręką w nocniku. Poczekam do poniedziałkowego usg i potwierdzenia płci i biorę się za segregację ciuszków bo nawet nie wiem co i ile czego mam.
Przytyłam 8 kg, ale zmieniła mi się cyfra początkowa na wadze, co wpędza mnie w czarną rozpacz :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937516 przez monia89
Ale mam nerwy kurna!!!! Musze sie ogarnąć.
Tosik śpi ja zrobiłam spagetti ziemniaki obrałam i jeszcze tylko kotlety a i okno umyłam z nerwów.
Alex ocet wysusza opryszczke.
Tomek jaki facet duży.
Agat Azja u mnie Tosika taka zabawa zajmuje na długggo :-)
A wiecie jaka zabawe wymyslił.dziś?
Wyjmuje miski garczki.z szafki i.pluje do nich ! Z kad jak nie wiem to wyczaił....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937517 przez Alex_87
I tak coś czuje że łapie mnie jakaś infekcja dolnych rejonów, w tamtej po antybiotyku na układ moczowy też miałam, no cóż jak wszystko to wszystko :P w piątek będę miała wyniki wszystkich badań i biozenozę więc się okaże.
a długo się taka opryszczka goi?

Agat ja już chyba ze 2 miesiące nie pcham sama wózka bo czułam, że po krótkim spacerze bardzo mi się spina brzuch.
Po weekendzie muszę jechać po rzeczy do szpitala i jakieś ostatnie drobiazgi, tak na to czekałam a teraz nawet mnie nie cieszy :(

aaa jeśli chodzi o nocnik, zrobi czasem w dzień ze 2-3 razy, ale przyznam się, ze ostatnio odpuściłam, nie mam siły jeszcze na to, poza tym jak się urodzi mały to pewnie i tak nastąpiłby regres.

Hmm mój mąż myje okna w kuchni i nuci jakieś wojenne przyśpiewki, nie wiem co to za nuta, może z Miasta 44 jakaś ścieżka dźwiękowa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937519 przez agat
Alex jeżeli mała opryszczka to ze 4 dni, jak większa to do tygodnia (przynajmniej u mnie).

Monia aż parsknęłam śmiechem jak o nowej zabawie Antosia przeczytałam :P

A co do nocnika, to u nas nadal nic w tym temacie. Po zrobieniu siku czy kupy Adaś często pokazuje na pieluchę, ale to tyle na razie :/ Na nocniku usiedzi 3 sekundy. Kupiłam nakładkę na sedes, ale boi się tam siadać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937523 przez creatura
Nerwa to i ja mam takiego, że huhuhuhuuuu i póki co nie mam zamiaru się ogarnąć, bo sytuacja się jeszcze nie wyjaśniła.......... Jak się wyklaruje to Wam opiszę, zeby jasny obraz byl. sprawcą wku.... jest mąż :angry: :angry: :angry: :angry:
Póki co :

Zaległe buziaczki dla Mikusia i dzisiejsze dla Mateona :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937526 przez Alex_87
Creo uuu wiem coś na temat wk....na męża :P
Jak w poniedziałek jechaliśmy do lekarza to tak się pożarliśmy, że zatrzymał samochód i powiedział, że sama mam sobie jechać, to ja powiedziałam, że pójdę na piechotę, no i tak szłam z 5 min (więcej nie dałam rady :D) a on jechał za mną i się pytał czy już wsiądę :P ale nie obrażałam się na niego, bo stwierdziłam że ostatnio mam mega huśtawkę nastrojów, kłótnia była jakaś bezsensowna...

Hihi Monia to miałaś potem trochę zmywania :D Zuzka wyjmuje duże miski z szafki i przesypuje np pokrojone jabłko ze swojej miseczki do takiej dużej, i z dużej zje a z małej nie chce :P

Nakładkę na sedes też mamy, dla Zuzki największą frajdą jest udawanie że sobie podciera tyłek i wrzuca papier do kibla, już ze 2 razy cała rolka tam wylądowała, a ostatnio nawet termometr elektroniczny bo nie zauważyłam, że włożyła sobie go pod pachę potem jej wpadł za body no i jak ją rozpięłam i posadziłam to chluuup, ale działa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937532 przez monia89
Creo ja nie na M tylko na kupca od busa. :evil:
Alex żurawinke zapodaj sobie.
Nie myłam tych misek itp bo jak zaczełam to robić to funkcja replay mu się włączyła. Napisałam kartke informacyjną dla domowników....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937536 przez Alex_87
Monia raczej mnie jakaś drożdżyca łapie a nie coś z moczem :/ zapodam sobie maść którą kiedyś dostałam od gina i może coś pomoże :/

ajj muszę wstać coś zjeść, mąż ogórkową ugotował :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937541 przez kaikai
Hej

Alex współczuje, to Cię wzięło na sam koniec :(
Ja nie miałam nigdy opryszczki, ale mój Dawid miał w gardle i tragedia była :(

Ciekawe jak tam Vika, czy urodziła.

Ja miałam katar jednodniowy, za to Dawid cała noc się męczył i nie spałam :(
A teraz właśnie bawi się makaronem :)

Agat u Ciebie 30 tydzień, a u mnie drugi trymestr :ohmy: :)

Ja dziś pierwszy raz od prawie trzech miesięcy ugotuje obiad, tylko czekam na Ole.
Wczoraj zrobiłam pomidorowke i uznałam, że już jestem gotowa :cheer:

Oj Dawid nie potrafi bawić się makaronem, chce go zjeść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937555 przez Alex_87
Vika jeszcze nie urodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937563 przez agat
Hehe Alex jak jechałam ostatnio od rodziców to widziałam taką ssytuację jak Wasza ;) Babka szła chodnikiem z nosem zadartym a facet jechał autem wolniutko obok niej ;)

Creo czekamy na relacje z battlefield :)

Po obiedzie położyłam się w sypialni by się zdrzemnac parę min zanim Adaś wstanie. On coś zaczął stękać więc wzięłam go do siebie i tak moją drzemka trwała 1,5h a Adasia w sumie 3,5h :P Długi wieczór się nam zapowiada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937585 przez Anabelle
Hej,

Ja sie za nocnikowanie nawet nie biore przed zimą. Już mam przed oczami obsrany kombinezon :P Zaniemy na spokojnie na wiosne. Antek też bedzie bardziej kumaty. Może szybciej pójdzie. Przynajmniej tak było u szwagierki. Córce sciagnela pampersa jak miala 2,5 roku i w 2 dni juz robila na nocnik, nie sikala nawet w nocy. Zobaczymy

U mnie biegunki i wymiotów juz nie ma. Ale wsciekla jestem bo mąż pojechał na slowacje a mi Antek ryczy co 5 minut o coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937591 przez Dave
To dziś chyba dzień wścieklizn. Ja póki co nie miałam żadnej jazdy, ale dzień się jeszcze nie skończył.

Młody padł szybko, mąż w domu to Majosa usypia. Więc ja cichutko jak myszka do Was klikam :laugh: :laugh:

Bella - no kombinezon to nie, bo w życiu bym takiego dziecka w trakcie odpieluchowywania w kombinezon nie wsadziła bez pampka. Oj nie ma opcji :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937607 przez Alex_87
No mnie właśnie ta zima trochę odstrasza też nocnikowania, bo mogłabym małej zdjąć pieluchę, ale ona na podłodze siada, a u nas zimno od podłogi bo nie ma dobrej izolacji. Poza tym przed porodem nawet nie chce mi się z nią latać na ten nocnik :P
Anabelle mój chrześniak miał tak samo, w 2 dni załapał nocnik, a miał trochę ponad 2 latka. a po tych wymiotach to szybko musisz się czymś wzmocnić, ja niby brałam probiotyki, ale chyba jakąś anemię mam więc od razu dopadło mnie coś innego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl