BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 6 miesiąc temu #937961 przez Azja
Hej

U nas Nocka ok wstalismy po 7. Ja się mega wyspałem bo usnelam wczoraj po 21. Widzę że senność mam jak w ciąży z Jaskiem

Na dworze tak szaro buro nie chce mi się Narazie wychodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937969 przez monia89
Hej Jasiulek do schrupania! Dawidek jego siostra i Mama również.
Dave fajne te zabawki:-)
Agat z kąd ja te sceny znam... na pocieszenie dodam ze zaraz jedziemy na zakupy sami.... wszyscy wrócą wieczorem a wedline warzywka i jakieś mięsko przydało by sie kupić.
u nas nocka w miare Tosik spał a mnie žołądek bolał więc ciężko było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937989 przez agat
Hej. Pogoda się schrzaniła, chyba też ciśnienie poleciało bo fatalnie się czuję od rana, słabo mi jakoś, w głowie się kręci :/ Miałam iść z młodym po pieczywo i wędline ale boję się wyjść bo siły nie mam.

Także gnijemy w domu i oglądamy bajki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938001 przez creatura
Heloł ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia, Leos dostał taką samą koparę na roczek i to jest moja zmora, bo ona nie ma pchacza, nie skręca sama i muszę sie nad nia gimnastykować :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Buziaczki zaległe dla Jasia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kaikai, młodziku, ależ się Dawidek zmienił, a Ty rzeczywi.scie 20-stka ;)

My już u rodziców jesteśmy, groby mamy w tej okolicy. Odklikam jeszcze później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938007 przez Alex_87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938010 przez Anabelle
Dzień dobry.
Od 4 rano dyżur przy Antku. Nie chciał spać. Patrzył się.
W ogóle coś go noga swędziała pod kolanem, co przysypiał to się złościł i drapał. W końcu wziełam krem emolium i mu masowałam obie nogi. Tak mu się spodobało że co chwile chciał i już 4 razy mu wysmarowałam w nocy. Ale nie ze wetrzeć krem, nie nie - masować całe nogi od stóp po pieluszkę. Wygodniś. Nawet nogę prosto trzymał ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938022 przez monia89
Uf my po zakupach....
dzikie tłumy wszędzie.
Tosik padł w drodze ja wyszorowałam łazienke i gotuje zupe gulaszowà.
Creo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Anabell no wygodniś z tego Antka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938057 przez agat
Chyba mi przeszła moja niemoc, już się czuję ok, Adaś śpi a ja sprzątam. Wiecie, że sprzątanie to jednak czasami się opłaca? :P Postanowiłam posprzątać dwie szuflady w komodzie, takie typu "wszystko i nic". Otwieram kopertę, a tam kartka adasiowa z okazji roczku i 600 zł :P :P Musiałam włożyć do tej koperty kasiorkę, którą Adaś dostał od jednych i drugich dziadków i tak sobie leżała pół roku :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938067 przez creatura

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938070 przez Alex_87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a mi już się ładnie goi ta wstrętna opryszczka, teraz zaczynam leczenie ciążowego zapalenia dziąseł ołł jee ;) a jak już się wyleczę to będę jeść i jeść i jeść. Limfocyty mi niskie wyszły :/ oczywiście pierwsza myśl: białaczka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938071 przez agat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938107 przez agat
Niezmiernie ciekawe rzeczy piszesz Agato.

:P

Już dwie kompanie dzieci się dobijały do nas, treat or tricków im się zachciało :evil: :evil: Udałam, że nikogo nie ma w domu :P Halołiny srarołiny :/ U nas jedyny halołinowy akcent dziś to zupa z dyni dla Adasia :P

Teściowa mi młodego zabrała po południu, a ja zachęcona znalezionymi pieniędzmi, czy też może w przypływie syndromu wicia gniazda :P zrobiłam porządki niemal przedświąteczne ;) Poogarniałam wszelkiej maści szuflady i szafki w pokoju i kuchni, będące składowiskiem rzeczy wszelakich. W łazience odgruzowałam szafkę z chemią, oraz obraz nędzy i rozpaczy czyli szafkę z kosmetykami. Cała siata zużytych i przeterminowanych rzeczy poszła do wyrzucenia :/ Czysto teraz i pachnąco :)

Gdzie Wy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938119 przez Dave
Agat - ano ciekawe rzeczy piszesz :P :P

Ja miałam wczoraj pisać ale mi się telefon zawiesił. A dziś coś zalatana w domu. Po południo nawiedzili nas goście - prawnuki sąsiadki, którzy przyjechali z Niemiec. No to miałam ciekawie. Tym bardziej że po polsku nie mówią. Potem przyszła ich mama, a ona nie wie że ktoś np. ma czas kolacji czy cóś. I siedziała i siedziała i się ich pozbyć nie potrafiłam. Później wszystko na szybko i na waryjata.

No ale nareszcie dzieci śpią, to ja muszę ogarnąć tan chaos, który powstał.

Mój tato pracował w mundurowych, w więziennictwie. Mnie zawsze to kręciło, ale jakoś nie poszłam do takiej szkoły :dry:

Ciężka decyzja, ale czasem trzeba zaryzykować. A i marzenia spełniać (szkoda że tu akurat tylko jednostronnie).

Dobra, lecę bedę poźniej.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938123 przez kaikai
A my jednak jutro jedziemy na obiad do rodziców P.
Tak sobie pomyślałam, że po cmentarzach nie będzie mi się chciało gotować.

No Agat to spora sumka się znalazła :) aż humor lepszy :)
Może i ja posprzatam u siebie w szafce.
Co do szafki w łazience z kosmetykami to u mnie też pełno przeterminowanego towaru. Aż szkoda wyrzucać.

Mój synek już śpi :) kochany:)

Od kilku dni na Ole woła Uła :) śmiesznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938131 przez agat

kaikai napisał: Od kilku dni na Ole woła Uła :) śmiesznie :)

Uła to nic ;) Adaś na swoją kuzynkę Olkę woła "Kłokła" :P :P :P

Wróciło dziecko od babci z rozciętą brodą i siniakiem na policzku :angry: Halołinowy mejkap mu zrobili, tylko szkoda, ze przez najbliższy tydzień będzie się utrzymywał. Wrrrrr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl