BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 6 miesiąc temu #937800 przez agat
Śliczny Jaś :* Już go obczaiłam na fejsbuniu ;) Adaś też coś musi prowadzić lub ciągnąć na spacerze ;) miał taką drewnianą mysz na kiju, podobną do tego co Jaś ciągnie, ale rozwalił oczywiście. Więc teraz drepcze ze swoim nieśmiertelnym kółkiem ze smyka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937816 przez kaikai
Jasio fajniutki, śliczne oczka ma:)

A tu parę naszych fotek zaległych z zoo ;)
Jak mi się uda wstawić

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937821 przez agat
Dawno go nie widziałam, zmienił się baaaaaardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937823 przez Alex_87
Kaikai na pierwszym zdjęciu jesteś Ty a na drugim twoja córka?? Musiałam spojrzeć 2 razy bo aż nie mogę uwierzyć, wyglądacie jak siostry :) Śliczne z was kobietki :)
Podziękowania: kaikai

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937830 przez kaikai
Dawid teraz do mnie robi się podobny :)

Tak to moja starsza córka :)
U mnie ja i moja siostra wygladamy cały czas tak samo od liceum :laugh: :laugh: :laugh:
Aż czasem głupio jak lekarz spojrzy na mnie i powiem , ile moja starsza córka ma lat :silly:
A mojej siostrze ostatnio lekarz nie chciał dac skierowania na badania prenatalne, aż mu powiedziała ile ma lat i pesel podała :laugh:
Ale my widzimy po sobie upływ czasu, bo chyba wiecznie młode nie będziemy :ohmy: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937848 przez Azja
Kaikai naprawde wygladacie z córa jak siostry :) a Dawidek słodziaczek :)jakby miał kucyki to wygladał by jak dziewczynka :P

Agat fajne to kołko Adaskowe, Jasiek miał pieska na kiju to walił nim o podłoge i teraz jest w dwóch kawałkach :sick:

spadam narazie, mamy zamiar Mlodemu podciac włosy, ale narazie nie widze entuzjazmu z jego strony :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937882 przez vika
A mnie zaraz coś trFi!!!
Już dwa razy mnie wywalilo :-(
W skrócie na szybko
Nie urodziłam jeszcze... Jutro kolejne Ktg i się zobaczy.... Ale mały wie co robi bo mama jutro odbiera klucze do nowego mieszkania i musi zdążyć zarządzic remontem nim pójdzie do szpitala :-P
Chcialam Wam pokazać czym moja dziś się zajęła ale nie mogę dodać filmiku :-(
Bo przesypywanie u nas skonczylo by się w żołądku :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937886 przez Azja
Vika Milanek faktycznie wie co robi, po prostu chce sie wprowadzic juz do domku po remoncie :)

Jasio jednak sie skusił na obcinanie, tak mu sie spodobało, ze nie chciał konczyc, tylko kazał sobie jeszcze podcinac :laugh: wycieniował mu M tylko od dołu włoski, a na górze kacapka została, jakis taki dorosły sie z nowa fryzura zrobił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937894 przez Anabelle
Aż się pepsi zakrztusiłam!
Chyba mnie pokarało!
Ty kaikai masz 18 i 15 letnie córki i tak wyglądasz?
i że niby teraz czwarte dziecko urodzisz?

olaboga, chyba muszę się z jakimiś maseczkami na twarz przeprosić bo postawiłaś wysoko poprzeczke ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937898 przez vika
Hahaaaaaa Bella. W podobny sposob zareagowałam.... Az mężowi pokazałam i tez nie chciał w to wierzyc :-P
Ajc a ile tu się pięknych kawalerow pokazało.... Hm co jeden to sliczniejszy :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937907 przez Anabelle
haha vika całe szczeście że mój mąż na słowacji, bo też bym mu pewnie pokazała, a później sobie w brodę pluła, że jeszcze stwierdzi, że ja też tak bede wyglądać za te naście lat - mógłby się chłopak trochę zawieźć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937919 przez Dave
Kaikai - normalnie szok!!!! Lachon jesteś jak 150!!! No a młodziak... przystojniacha na 102 :laugh: :laugh:

Agat - super na 3 latka są też takie rzeczy, Maja dostała właśnie na urodzinki i bardzo się jej podobało :cheer:
allegro.pl/quizzy-disney-jej-wysokosc-zo...oni-i4753175114.html

allegro.pl/quizzy-disney-klinika-dla-plu...oni-i4753175139.html

takie coś też fajne będzie
allegro.pl/4w1-klinika-dla-pluszakow-puz...eme-i4726859048.html

lub to
allegro.pl/jej-wysokosc-zosia-4w1-puzzle...cki-i4717174042.html
allegro.pl/klinika-dla-pluszakow-puzzle-...cki-i4717129180.html

Jeszcze coś wynajdę, ale mąż przylazł i muszę kończyć. Napiszę Ci też co jest fajniejsze, większe i zrobi wrażenie:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937927 przez agat
Super te rzeczy Dave :) Musze sobie zapisać :)

Byliśmy po południu na zakupach w Carrefourze, ludzi jak przed końcem świata. Adaś przy kasach urządził taki pokaz atrakcji, ze sama super niania by zwątpila :evil: Rzucanie się na ziemię, płacz pomieszany z piskiem... Masakroza. I w sumie nie wiadomo o co.

Byłam chwilę u koleżanki, usłyszałam tekst tygodnia :P OIOM ma w domu, bo mąż przeziębiony i w pewnym momencie rzekł: "Tak mocno wydmuchałem nos, że aż mi się słabo zrobiło" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937935 przez Suzi
Hej :)

Jasinku slodziaku, dzisiaj Twoja osiemnastka w końcu ;) , lapaj buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kaikai - no normalnie kolejna Miss Wątku :woohoo: i mowisz, ze ile Ty masz lat...? ;) a nie proszą Cie o dowod jak piwko kupujesz? :woohoo:
No coż dziewczyny, bierzcie przyklad! Macierzyństwo ODMLADZA :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Dawidek faktycznie śliczny jak dziewunia :kiss: urodę ma po mamie, niewątpliwie :laugh:

Ja też, rzekomo, nie wyglądam.... B) B) B)

Agat - no to Ci wspólczuję scen przedkasowych, a kto Cię kobieto natchnął tym "wspanialym" pomyslem zabierania malucha do kerfura?? Boszszsz, ja jak do Biedry Misia wezmę, to i tak najczęsciej żaluję, a co dopiero do jakichs super czy hipermarketów :ohmy: i to jeszcze przed TYM świetem. Swoja drogą to konia z rzędem temu, kto mimobjaśni fenomen tego świeta! Czemu ludzie tak bzikują i wykupują cale sklepy? Ocb, ja sie pytam?? Tez kiedyś, dawno nieopatrznie "zabladzilam" do supermarketu przed Wszystkimi Świetymi i zlożylam sobie ślubowanie, ze "neva eva" :P :P co najwyżej na targ lub do Lidla ( bylam dzis...po banany, bo tylko tam "czikite"mają :woohoo: )
A tak a propos Biedry, to u mnie jest chyba najlichsza i najbardziej zapyziala Biedra ze wszystkich, nie wiem o co chodzi, ale wokół tyle "eleganckich"i czystych Biedronek, a akurat ta najblizej mnie -syf kila i mogila, a do tego jeszcze obsluga jakby tam wyroki odbywala lub zastępczą slużbę wojskowa,,ewentualnie galery, bo nie dość ze laża jak muchy w smole, to najczęsoceiej snują sie bez celu, wziąlby jeden z drugim szczotkę i pozamialtał choćby :sick: jak kiedyś otworzylam lodowkę z rybami to ją baaaardzo szybko zamknęlam, bo smrod jaki stamtąd buchnął zabijal szybciej niz ebola :sick: :sick: :sick: no i te odwieczne kolejasy do kasy.... :S ostatnio jakaś energiczna kobieta w dość zaawansowanej ciązy domagala sie otwarcia kolejnej kasy bo ogony do otwartych dwoch sięgaly lodowek z nabialem czyli tyłu sklepu, ja bylam dość blisko kasy i jako jedyna, JEDYNA ( a stali przede mną mlodzi mężczyźni i mlodzież na oko liceum ) zaproponowalam jej zeby stanela przede mną. Wzdragala sie przed tym bo bylam z Mikim ( akurat wyjątkowo spokojnym ) ale ją stanowczo zaprosilam do kolejki przed mną, to sie jeszcze jakiś mlodzian przede mną zreflektował. A reszta stala jakby oslepla i ogłuchla :pinch: totalna znieczulica i egoizm w tym naszym spoleczeństwie. A tak w sumie czlek w kasie u ktorego probowala wydębić otwarcie kolejnej kasy powinien w pierwszej kolejności zaproponowac ze ją obsluży bez kolejki, ale jakos nie starczylo mu kindersztuby i ogarnięcia tudziez empatii na to.... :angry:

Jutro ten bzdurny halołin :evil: no niech mi kto sprobuje ciszę i spokoj zakłócać :evil: :evil: :evil: skąd ten idiotyzm do nas przylazł ( to akurat wiem :P ) ale DLACZEGO na tak podatny grunt trafil! Przecież to samo zło! :blink: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937945 przez kaikai
Dziś na noc Dawid został oddelegowany do swojego łóżeczka, koniec tego dobrego, budził się kilka razy, ale i tak się wyspałam i nawet z moim P były przytulanki od niepamiętnych czasów ;) ;)
Dobry mam humorek :)

Dawid jeszcze śpi, pewnie niedługo bo już reszta wstała i walą garami glodomory.

Dziś mama do mnie przyjedzie, a ja wybieram się do urzędu, oczywiście ostatniego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl