BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 6 miesiąc temu #937631 przez Suzi
Mateo, łapaj buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Mój starszak tez jakoś tuź po drugich urodzinach załapał ocb z nocnikiem, więc jeszcze nie stawiam sprawy na ostrzu noża tym bardxiej ze pora zimowa wg mnie temu nie sprzyja. Wysadzam kiedy mogę, zazwyczaj siusiu robi, ale inauguracja qpsztala nadal przed nami ;) Miki juz od dawna nie sika w nocy ani w ogóle przez sen. Po spaniu ZAWSZE pielucha sucha i jak się sprężę rano i wstanę szybko to zawsze zdąża na nocnik, po drzemce obowiązkowo teź i przed kazdym przewijaniem tez siada bez problemu. Ptóbowalam z deską kibelkową, ale śmierć w oczach, więc jeszcze poczeka :cheer:

I macie tu coś na poprawę humoru :laugh: :laugh: :
Facet dostał na urodziny papugę. Szybko zorientował się, ze ma ona okropny nawyk przeklinania i rzuca mimochodem co drugie słowo. Cóż miał jednak zrobić - wyrzucić żal, zawsze to jakiś towarzysz, zresztą prezent. Wiele dni starał się walczyć ze słownictwem papugi. Mówił do niej miłe słowa, puszczał łagodną, klasyczną muzykę, robił wszystko, żeby dać papudze dobry przykład. Słowem - pełna poświęcenia terapia i wszystko na nic.
Pewnego dnia, kiedy papuga wstała lewą noga i była wyjątkowo wredna, facet nie wytrzymał. Zaczął krzyczeć, ale papuga darła się głośniej. Potrząsnął nią. Wtedy nie dość, ze go zbluzgała, to jeszcze dostał parę razy dziobem. Zdesperowany wrzucił ptaszysko do zamrażarki, zatrzasnął drzwi, oparł się o nie i zsunął w dół. Papuga rzuciła się kilka razy o ściany zamrażarki, coś zabełkotała i nagle wszystko ucichło.
Facet ochłonął trochę, zaczął mieć wyrzuty sumienia. Otworzył szybko drzwi zamrażarki. Papuga milcząc weszła na jego wyciągnięte ramie i powiedziała:
- "Najmocniej przepraszam, ze uraziłam pana moim słownictwem i zachowaniem. Proszę o przebaczenie, dołożę wszelkich starań,aby się poprawić i nie dopuścić do podobnych scen w przyszłości".
Facet był w szoku, już otwierał usta, żeby zapytać, co spowodowało tak radykalna zmianę, kiedy odezwała się papuga:
- "Czy mogę pana uprzejmie zapytać: co zrobił kurczak?"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937635 przez agat
Suzi sugerujesz włożenie naszych kopiąco-gryzących terrorystów na trzy zdrowaśki do zamrażarki? Myslisz, że to pomoże? :P

Creo, co tak cicho? Zgarnęli cię za ukatrupienie męża, czy może wręcz przeciwnie? Wieczór spędzony na godzeniu się? Oby było brzemienne w skutkach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937639 przez Suzi
Ha ha Agat -no popatrz, nie pomyślałam :woohoo: ale wiesz, to jest myśl :woohoo: nasi wieszczowie sugerowali na 3 zdrowaski do pieca ( dla zdrowottności :P ciala ) to my mozemy do zamrazarki dla naprawy charakter ( k) u :P :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937640 przez monia89
Antek jeszcze chyba z 5 razy napluł do misek :dry:
Wieczorem wszystko umyłam przy okazji poznajdowałam troszke skarbów synka...
Tosik padł po 23 gdzie myślałam że przed 20 to nastąpi po kulkach zakupach i psim fryzjerze ale inteligentny dziadziuś quwa dał wnusiowi uwaga prezent mikołajkowy i testowali go do tej właśnie pory aź Tosik już na niej nile dowidział. . Dziś pokaże Wam co ale troszke później.
Alex to na to dobre jest chlorocośtam i nystacyna :-)
to ja gasze pstryk Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937643 przez Suzi
Nie gaś Monia, nieeee
Jeszcze mam cos dla Was ;)

www.facebook.com/photo.php?fbid=10152577...361.792932960&type=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937647 przez agat
Buziaczki dla Jasieńka :*

Suzi link się nie otwiera :/

Monia co tam Antoś dostał?

Adaś przed 6 już się kręcił i stękał :/ Na szczęście małzon wstaje o 6.30 więc młody wypił mleko, pokokosil się i poszli. Ja jeszcze się zdrzemne. Adios

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937678 przez kaikai
Suzi to się uśmiałam z samego rana :laugh: :silly: :laugh:

Buziaczki dla Jasia :kiss: :kiss: :kiss:

U nas dziś już lepiej, noc przespana w miarę. Dawid tylko po smoka się budził.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937682 przez monia89
Hej. Kaikai nie przejmuj sie mam to samo :( B)
juz pokazuje

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937691 przez kaikai
No no, jaka fajna koparka :)
Antoś zadowolony :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937695 przez monia89
Kaikai mój tata realizuje swoje marzenia na ukochanym wnusio to już 3 kopara od dziadzia i 3 gabarytowo :-)
Coś wspominał o kolejce więc pewnie będzie na tego 6 :-D
A z teściami mam tak samo jak Ty tylko moi po 1 durnym zakupie dają pieniądze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937755 przez agat
U mnie i jedni i drudzy dziadkowie dają pieniądze, zebyśmy my coś Adasiowi kupili. No nie licząc jakiś pierdół typu mały samochodzik czy piłeczka.

Monia a ta koparka jakoś jeździ? Nogami się trzeba odpychać czy jak? Bo rozumiem, że te rączki to do poruszania łychą kopary?
A jeszcze miałam cię zapytać jaki masz materac w tej swojej kołysce? Bo ja nie wiem czy opłaca się kupować pianka-gryka-kokos, skoro dziecko w tym będzie max pół roku spało. Myślę nad zwykłym piankowym.

Adaś zasnął po zupie w 5 min :) Tak to ja lubię :) Mnie też sen łapie, ale chyba nie będę się kładła, trochę moze dom ogarnę przed weekendem.

Co do wizyt u teściowej to moja też by chciała, żebyśmy najlepiej co niedzielę do nich na obiad przychodzili. Pomijając fakt, że są też moi rodzice chętni do zaproszenia nas, to czasami nam się zwyczajnie chce posiedzieć u siebie, spędzić czas po "naszemu" a nie przy stole u teściów. No chyba powoli zaczynają rozumieć, że mamy swoje życie i nie w każdy weekend będziemy u nich siedzieć.

Dave, co mogę kupić na urodziny dla 3latki? Nie chcę się wykosztowywać, max 50 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937775 przez monia89
Agat ja mam zwykły i super sie sprawdzał.
Tak to taki jeździk to siedzisko jest obrotowe a tymi niebieskimi raczkami porusza się łyżka pomijamy fakt ze Tosik nie siega nogami do podłogi :P ;) to zabawka 3+ ale Antka zaczarowała dzieckanie ma :-) i nie wiem komu buzia sie bardziej cieszy :-)
My ogarneliśmy dom rano wykorzystałam chwile kiedy Tosik był oczarowany i poszliśmy do cioci załapaliśmy sie na rosołek i ciacho czekoladowe więc reszta je wczorajsze spagetti i fasolke :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937787 przez Dave
Dobry!

Monia- wow, ale kopara!!! :lol:

Agat - tak na szybko, bo muszę lecieć gary po obiedzie pomyć - fajne będą puzzle, ale nie koniecznie takie tradycyjne, tylko takie drewniane, co mają też taką podstawę i się układa. Chociaż tradycyjne, też mają branie. Oczywiście wszelakie takie zestawy typu "jestem 3-latkiem", czyli teczuszka z zadaniami dla malucha. no może też być książeczka z takowymi zadankami. Do tego np. kredki lub farby, plastelina.

Ej, komp mi świruje. Kurka :evil: :evil: :evil: no muszę się ewakuować, bo oszaleję. Agat jeszcze mam kilka pomysłów, ale napiszę później.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937788 przez agat
Dzięki Dave :) Pisz jeszcze pisz, może coś z tych twoich aukcji będzie pasowało? Potrzebne dopiero na Święta, więc mamy czas mamy czas czas nie goni nas :)

Monia to super z tym materacem, też kupię piankowy w takim układzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937789 przez Azja
hej

ja jakis niedoczas mam i w ogole nic mi sie nie chce, miałam troche spraw do załatwienia po miescie ;)

dziekuje za buziaczki w imieniu Jasia jak wstanie to go wycałuje :) spoznione buziaczki dla Mateuszka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Monia super kopara napewno by Jaskowi sie spodobała :)

Agat szkoda ze Adasiowi zabawa z makaronem nie przypasowała, moze dlatego ze on Perfekcyjny PanDomu i nie lubi bałaganu :laugh: :laugh: a wiadomo przy takim makaronie to zaraz bałagan ;)

to Jasio 18 miesieczny

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


lece obiad ogarnac, a tak mi sie nie chce :sick:

a to ostatnio ulubiona zabawka Jasia na spacer, kosztowała nas całe 2 zł :)to cos co za soba Jasio ciagnie :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl