BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938298 przez Suzi
U nas dzis spokojniej niz wczoraj, dzadkowie tez mają wpaść ale bez wypasu dziś więc spoko luz, najwyzej herbatką i ciastkiem ich podejmę ( ekspres nadal zepsuty, więc herbacinka jeno. B) a tak za nami juz kawa chodzila ze po kościele i wizycie na cmentarzu zahaczylismy o kawiarnię :laugh: i strzeliliśmy sobie po machiato karmelowym ;) no i przez to wszystko. Mikusiowi sie obsunęla pora obiadu i drzemki w zwiazku z tym wracaliśmy do domu lamiąc przepisy ruchu drogowego na takiej syrenie jakiej dawno nie bylo :unsure: , wpadliśmy do domu i wszystko bylo w locie i w pocie czola -rozbieranie, przewijanie, jedzenie zupki i w koncu spaćććć, ufffff :pinch: zasnął w przeciągu 5 minut a ze mnie jakby ktos powietrze spuścił, ufff :whistle: , teraz śpi a ja sie relaxuję, jako ze nie jadamslodyczy w tygodńiu w ogole, to owo machiato karmelowe .( z bajaderką -kuleczką :blush: ) tak mnie zapełniło i zamuliło, ze obiad choć gotowy to jeszcze sobie poczeka na chętnych....prędzej to będzie obiadokolacja ;)

W piątek wieczorem wypuścilam sie jeszcze na łowy do CH , na szczescie najwieksze tlumy już sie przewaliły bo bylam kolo 20, a koniecznie chcialam sie zalapać na promocję 3 za 2 do Kappahl na ciuszki dziecięce, bo ktos gdzieś zachwalał tamtejsze pizamki i pajace, bo jeśli pamiętacie Mikuś ostatnio swirowal z pajacami i caly się rozpinał podczas zasypiania .( a i po zaśnięciu mam wrazenie ze też, bo go kilka razy w środku nocy zapinalam bo świecił klatą, niczym Rejtan ;) ) no i w zw z tym musialam mu jakis inny stroj nocny wymyślić, więc oststnio sypia w bodziaku z dlugim rękawem i spodenkach, bo nie udalo mi sie spotkać na rozmiar 80 czy 86 pólśpiochów, zeby mial stópki okryte. No ale zbraklo mi juz takich pizamkowych spodenek a w Kappahlu wlasnie takowe widzialam, poza tym chciala mu kupic czerwone spodenki a tez tam takie widzialam. No i pojechalam i poszalam w tych ciuszkach, pizamki czyli pajace okazaly sie zapinane na napki lub suwaki Z PRZODU więc odpadły z zawodów, bo znowu by je rozpinał :cheer: trzeba przyznac ze wzornictwo mają pierwsza klasa, tylko te cenyyyy :pinch: no ale w promocji troszke mniej boli. Kupilam i czerwone spodenki ( nawet dwie pary, ocieplane i na wiosnę :laugh: ) ze 4 bodziaki, 4 pary spodenek do spania i jeszcze bluzę i skarpetki. Spodnie i bluza juz rozmiar wyzej, zeby mial na wiosnę B) sobie tez coś znalazlam i wyszlam zadowolona ale "lżejsza" o 3 stówki :pinch: ...

W sumie to lubię nastrój tych Świąt, nie wiem czemu, ale lubię. Zwlaszcza wizyty na cmentarzu wieczorem B) w tym roku jeszcze nie bylam, ale postaram sie wybrać.
W przyszlym tygodniu na nastepny dluzszy weekend chcemy jeszcze skoczyć nad morze, mam nadzieję ze nic nam nie pokrzyżuje planow. O tej porze roku nad morzem jest wyjątkowo spokojnie, jeszcze nie ma sztormow i potrafi być calkiem ciepło. Prognozy są optymistyczne, więc licze ze będzie ladnie :) tylko szkoda ze dzień taki krótki...

No, tom się rozpisala :whistle:
Następny proszę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938337 przez Dave
No i widzę, że mi kurde postu nie dodało. A dziergałam go jak usypiałam Mateusza.

Suzi - zaszalałaś zakupowo. Nieźle.

Mateo spi w piżamkach spodnie+bluzeczka. Czasem daję skarpety, ale nie zawsze. A oba moje gluty nie nawidzą okryc i spią rozkopane ot tak. Ja nie wiem dlaczego, no ale juz sie przyzwyczaiłam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938338 przez Suzi
DAVE - no dlatego ze Miki sypia rozkopany, preferowalam pajace, no ale w wersji : rozkopany i rozpięty czyli prawie goły, tolerować nie mogę, zwłaszcza zimą, stąd pomysł na bodziaka ze spodenkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938339 przez Azja
Jasiek tez z tych nie tolerujących przykrycia. Ale całe szczęście się nie rozbiera :P . A śpi w pajacach. Ale wkładanyh przez głowę i zapinanych na nogach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938341 przez agat
Adaś śpi w pajacach albo w body+spodnie+skarpety. On też wiecznie rozkopany.Na szczęście dla niego ja często ostatnio wstaje w nocy na sikundę i go przykrywam przy okazji.

Kurde, coś ostatnio znowu mu się skóra na rękach i nogach wysuszyla. Sucha i szorstka i takie jakby krostki/plamki czerwone gdzieniegdzie. Nie wiem od czego to znowu.

Jutro mam usg ;) Już nie mogę się doczekać bo ostatnie to było połówkowe. Oczywiście stres jest. Mam nadzieję, że córcia nadal jest córcią i że jest zdrowiutka :)

Patrzyłam ostatnio w naszej książce "adresowej" na fb czy nie mamy jakiegoś nr tel do Ilonki, ale niestety nie ma :( Ciekawe co u niej i u Emilki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938342 przez Dave
Suzi - ostatnio kuzynka zasiliła garderobę Mateona w 3 pajace, więc na pewno je też użyję. Nie rozpina się na szczęście więc tu mamy luza.

No Azja dobrze kombinuje ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938344 przez Dave
Macie cioteczki moje gady małe :kiss: :kiss:

upss.... jednak musze zmniejszyć foty :blink: :blink:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938345 przez Azja
Agat to czekamy na wieści jutro po wizycie :)
Tez dziś myślałam o Ilonie. ? Mam nadzieje ze wszystko u nich ok po prostu brak czasu. Może przeczyta ze się martwi my i się odezwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938354 przez Suzi
Ooo, ciekawe, bo i ja dzis o Ilonie myslałam, serio :lol: jakaś wątkowa telepatia czy co? nawet się zastanawialam czy Emilce urosla juz czuprynka...? ;)

AZJA - jak sie czujesz? Kiedy wizyta? Wiem ze są tez takie pajace, ale akurat takich nie mamy, juz nie bedę raczej w następne teraz inwestować skoro ma zapas bodziakow i spodenek,,a stópki mu jakos nie marzną. Ma to chyba po mnie bo ja generalńie lubię spać przykryta ale stopy MUSZĘ mieć na wierzchu i mi nie marzną B)


AGAT -to czekamy na wieści...

DAVE -nie ma fot, albo ja nie widzę :dry:

CREMoniu!!!! .....

Ciekawe co z Vika ? VIKA! Urodzilas?
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938358 przez agat
Dave na fejsbunia wstawiła zdjęcie trzech ślicznych blond czupryn :)

Obejrzałam Masterchefa i Rolnik szuka żony i spełniona mogę iść spać :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938361 przez Dave
Suzi wrzuce tu ale musze kompa miec. Zmniejszyc I dopiero tu zapodam.

Agat he, no to sobie poogladalas:-)

Ja juz w lozku z resTa pora odpowiednia do tego.

Wiec mowie dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938363 przez agat
Ja też już w łóżku. Kurde chyba mamy jakieś zwarcie gdzieś, bo raz ba jakiś czas światło mryga, tv też, raz nawet tak "mrygnęło", że się zegarek w piekarniku zresetował :/ Nienawidzę takich akcji, jestem prądofobem :/

Teściowa dziś dzwoniła pytać jak tam Adasia szrama na brodzie. Chyba ma wyrzuty sumienia :P Jutro młodego jej podrzucam w drodze na usg, mam nadzieję, ze wróci ze wszystkimi zębami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938365 przez Dave
A to jeszcze ja. Mlody sie cos wiercil wiec dostal mleko. W miedzyczasie Maja sie obudzila. Tylko sklonowanie mnie uratuje. Teraz mycha cos kaszle. Nie wiem czty to nie suche powiwrze. Jutro wlacze nawilzacz.

Dobra spadam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938366 przez vika
Hej dziewczynki ;-)

Suzi jeszcze się dzielnie trzymam ;-)
Miałam w piatek dostać skierowanie do szpitala no ale jak poszlam do mojego drogiego lekarza pocalowalam klamkę i tyle.... Poczekam po środy ;-) bo jutro nie dam rady pójść..... dzis juz od godz mam skurcze w pachwinach ale nie bardzo wiem co to oznacza.... Nie mogę dać kroka bo tak ciągnie a mały kopie jakby go pod Volt podpial..... :blink:
Toska też rozpinany Pajace do samych kolan ale zamierzam to przeczekać... A stopek to u nas nie może być.... We wszystkich pajacach które miały stopy musiałam obciąć bo Toska nie tolerowala.... Skarpet tez nie no i oczywiście przykrywa się tylko do zasypiania potem musi być na wierzchu :-(

Agat trzymam kciuki by małej nic nie uroslo między nogami ;-) swoją drogą ja do tej pory nie do końca ufam, że Milan to nie Mia ;-)
Byle bym jutro nie rodziła bo cały dzień sama z Toska jestem a mąż będzie w Poznaniu :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938384 przez Dave
hallo,

kurde miałam tyle pisać, a teraz głowa pusta. No nic będę później, bo mi młody na parapet się pakuje.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl