BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #940576 przez kaikai
U nas znalazłam powód nocnego stekania Dawida, wszystkie czwórki już mu wyszły.
Palcem wymacalam i przy okazji zostałam pogryziona.
Teraz czas na trójki, kiedy ja się wyspie :(

Wczoraj kupiłam sobie parę szmatek :) dziś jeszcze do rossmana wstapie i do jubilera muszę, łańcuszek naprawić.
Jutro są imieniny P brata i mam się zrobić na sexi laske :laugh: ;) ;)
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940591 przez vika

Witam dziewczynki
Meldujemy się jeszcze ze szpitala... Do dziś w nocy tragedia!!!
Ból głowy nie do ogarnięcia!!!
Dopiero na noc dostałam kroplowke nawadniająca i deksawen na bol no i za mną pierwsza nocka bez bólu!!!
Pisalam do Was posta ale mi zjadlo potem nie miałam siły nawet czytac.....miejmy nadzieje, ze juz za mną wszystkie bóle nie liczyć pooperacyjnego
gdzie mam pół brzucha spuchnietego i lewą Cześć kaski! A ciągnie i piecze jak cholera....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940596 przez kaikai
Vika jaki słodki maluszek :) jak rączki pięknie trzyma, aniołek :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940603 przez Azja
Vika Milanek słodziak :) a Tobie zycze zeby wszystkie bole Cie pusciły i zebyscie jak najszybciej byli w domku :)

Kaikai masz sie zrobic na sexi laske?? haha przeciez Ty jestes sexi laska, to co Ty chcesz robic :P

wziełam sie troche za prasowanie,ale stwierdziłam ze to nie to na co mam ochote i sie obijam dalej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940617 przez agat
Milanek słodziutki :) Jaka kruszynka :)
Vika a Ty powoli będziesz się czuła coraz lepiej, no ale to przecież sama dobrze wiesz :)

U nas dziś pobudka o 4.15 :blink: To pewnie przez to, że poszedł spać na głodnego. Wypił butlę i jakoś powoli udało się go ululać, o 5 znowu spaliśmy i tak do 8.30 :)

Mżawka jakaś za oknem, ale chłopcy wyszli na spacer, bo ileż można w domu siedzieć. Byliśmy w zoologiocznym oddać nasze ryby, bo likwidujemy akwarium. Tak mi szkoda, bo akurat teraz Adaś ma ostrą fazę na rybki i ciągle by stał przy akwarium i krzyczał "biby" czyli ryby :) No ale niestety nie zmieści nam się w sypialni wielkie akwarium, 2 łóżeczka, 2 komody, łóżko i szafa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940618 przez Suzi
Hej :)

VIKA -Gratulacje! Śliczny Milanek :kiss: niech. Ci sie zdrowo chowa, a Ty zaraz bedziesz dawną Viką, no ktoz jak nie Ty -twarda kobita :laugh: ciekawe jak go Tosia przyjmie i przywita? Melduj nam ;)
Aaa, no i ten ciązowy suwaczek juz pora wymienić na inny ;)
KAIKIA -no świete slowa Azja wypowiedziala! :woohoo: Ty masz się ZROBIĆ na super laskę???? To kpiny jakieś czy żart nietrafiony? Toz Ty jesteś UOSOBIENIEM superlaski!!!
U nas juz wszystkie zębiszony ma miejscu, juz nawet piatki przeswitują , albo mi sie wydaje B) ale generalnie muszę stwierdzić uczciwie, ze u nas zęby nie byly zadnym problemem na szczęście, ot tak po prostu i zwyczajnie sobie wychodziły, bez zadnych excesow, ufff :)

AZJA - no masz święte prawo do lenia ;) ,,więc sobie nie odmawiaj! Twoje PRAWO! :cheer:

DAVE - a co konkretnie Cie boli / bolalo?? Bo nie napisalaś... ( chyba) moze to korzonki? Wbrew pozorom slynne "lumbago" to nie jest przypadlość staruszków, mnie pierwszy raz dopadlo w liceum :ohmy: na onozie wędrownym, lezalam sobie na trawie nad jeziorem i..........najchętniej tak juz bym zostala na wieki wiekow. Każdy najdrobniejszy mikro -ruch to był ból nie do opisania....i tak sie dowiedzialam ze mam "korzonki" :P

U nas nadal piękna pogoda, troche sie balam ze moze będziemy mieć zimno w domku, bo on zwyczajny, jednowarstwowy drewniaczek, ale mamy taki upał (. 25 stopni :woohoo: ) ze czasami żyć trudno, zwlaszcza w nocy z tego upalu. Kominek sie spisuje na medal. A na dworze 12 stopni i slonko, bez wiatru, więc dlatego latwo jest utrzymac taki gorąc w domku ;)
Idziemy zaraz wdychać jod, tylko kurka Mikusia opanował oblęd jedzenia piachu i kamieni i zatruwa nam tym kazdą bytność nad morzem, no po prostu idzie dostać......cholery :evil: , dzis mu w domu wyjelam z paszczy zdechłą muchę :sick: czy Wasze tez tak wszystko pakują do paszcz????? Czy tylko ten moj taki świrus???

Biedny Antoś [*] a jeszcze biedniejsi Rodzice :( az strach pomyśleć co oni teraz przeżywają, choc z drugiej strony patrząc jest pozytyw, bo skonczyla się Jego męka...teraz juz ma najlepiej, jak tylko mozna sobie wyobrazić. Gorzej z Rodzicami, ktorych osierocił....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940632 przez agat
U Adasia dolne trójki w natarciu. Łapy non stop w buzi ma. No i apetyt słabszy. Zupę mi dziś tylko siorbał z łyżeczki-sam wywar pił, reszty nie chciał.

Suzi u Adasia też wszystko przez buzię musi przejść :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940640 przez Azja
nam tez zostały jeszcze dolne 3, juz sa takie banie napuchniete, ale chyba jeszcze sie nie przebiły, a ja wole paluchów nie wkładac, bo konczy sie to kąsaniem :P jedyny objaw to zwiekszony slinotok :)

Suzi moze Mikuś w przyszłości bedzie "testerem smaków", muchy, piasek, kamyki, no no, niezle szaleje :silly: Jasiek jakos ostatnio nie "probuje" nowości napotkanych przypadkowo :P

Mlodemu chyba sie spodobał dzien bez drzemki, bo teraz wsadziłam go do łozeczka, a ten zamiast spac to gada chyba do scian, mam nadzije ze zaraz usnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940655 przez agat
Adasiowi zaśnięcie zajęło dziś sporo czasu, aż na końcu mamusia musiała na rękach pobujać ;)
Wstawał co chwilę w łóżeczku i pokazywał na puste miejsce na komodzie po akwarium i gadał "biby" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940658 przez Azja
Agat no jak mogliście oddać Adasia biby :ohmy:

Młody się jednak namyslil i po gadania do ścian jednak usnał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940660 przez monia89
Hej :-)
Vika cudowny Milanek!
Kaikai na laske? Chyba na wampa :-)
Agat jak mogliście no ale miejsce ważniejsze :-)
Ja jem hot doga zachciewajka taka :-)
A potem jade na babskie spotkanko ;-) trzeba się troszke wyrwaç.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940677 przez agat
No sorry no, mając do wyboru biby albo łóżeczko dla córci... Wybrałam to drugie, mam nadzieję, ze Adaś to siostrzyczce wybaczy ;) Zasnął z maskotką rybki mini mini pod pachą :) Ta jedna biba mu została.

Monia udanego wyjścia ;) My też dziś wybywamy, Adaś śpi u moich rodziców a my ze znajomymi idziemy do takiej nowej knajpy u nas - pyszne jedzonko i piwo warzone na miejscu :) Ja się piwa nie opiję, ale przynajmniej coś zjem dobrego :) Jutro wolne, a za 2 dni małż kończy wiek Chrystusowy więc okazja jest. Na super laskę robić się nie będę, bo w przededniu 8 miesiąca ciąży i tak nikt na mnie pod tym kątem nie spojrzy :P :P :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940679 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)

Właśnie kilka dni temu myślałam o tym Antosiu, biedny Aniołek :(

Zuzka tez nie chciała usnąć, wczoraj miała trochę podwyższoną temperaturę, pokasłuje :/ dzisiaj już trochę kaszle i katar ma :/ ale w końcu musiałam ją pobujać na kolanach, chyba nie muszę wspominać jakie to wygodne było z takim brzuchem....

Patrzcie na mój suwaczek, ciąża donoszona :woohoo: kiedy to zleciało??? Muszę męża wyciągnąć na jakieś super żarełko, bo już niedługo czeka mnie dietka.

Suzi korzystajcie z tej pogody nad morzem, bo w centrum to jakoś tak nieprzyjemnie, wieje trochę i mokro :/
Zuzka to prawie nic nie bierze do buzi, a jak zobaczy śmietka albo paproszek, to musi byle szybciej wyrzucić do kosza. a jak zobaczy pościągany dywan albo koc na łóżku zawinięty, to musi poprawić, jakaś pedantka mi rośnie chyba....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940708 przez Suzi
No i kolejny piękny listopadowy dzień za nami, chlopaki chrapią jeszcze a ja sie relaxuję ;)
Znowu dziś bylo pozeranie piachu, kamieni i patykow, nawet mu sie udalo sarnie bobki dopaść aleeee zdążylam przed degustacją :sick: :sick: Tak tu cicho i bezludnie ze nawet sarny na plażę przychodzą :)

Agat -a czy "biby" nie mogly zamieszkać w drugim pokoju albo chociaż u ktorejś babci?? Albo jakieś zmniejszone akwarium i zmniejszone stado zachować? Szkooooooda.....ja bym na miejscu Adasia tego siostrze nie zapomniala :laugh: ;) :P ;) ,
A tak swoją drogą, widzisz ile się glosow solidarności z "wypędzonymi" ;) podnioslo!!?

Alex -to faktycznie pedantka z Zuzki. W sumie Mikuś tez paprochy zbiera, kazdy wypatrzy, ale po to zeby go "zjeść" :evil: a do kosza jak cos zanosi to go musze pilnowac,zeby po wrzuceniu nie zrobilo mu się szkoda, bo juz parę razy probował wygrzebać to co wrzucił, ehhhh. A tłumaczę milion razy ze to droga w jedną stronę!! TYLKO "INTO" nigdy "OUT" ;) :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940716 przez agat
Małż twierdzi, że zmniejszone akwarium to nie to samo, ja to bym nawet młodemu jakąś złotą rybkę w kuli zamontowała, ale ojciec rodziny się sprzeciwia. U jednej babci są "biby", bo chrześnica męża ma coś w pokoju. Także raz na kilka dni będzie mógł Adaś na biby popatrzeć :) Szczerze mówiąc miałam już dosyć tego akwarium, sprzątania w nim, itp itd.

Adaś śmieci raczej nie zjada, tzn rzadko mu się to zdarza ;) Pieluchy swoje chętnie wynosi do kosza na śmieci, ale zawsze wrzuca nie do tego pojemnika co trzeba i opróżniając kosz na plastiki i szkło zawsze kilka pieluch wyciągnę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl