BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #941334 przez Suzi
CreMoniu -Ty i laktator???????!!!!! Tell me what for????!!!! :blink: :blink: :blink:
Leoś przesłodki w tej musztardzie :woohoo: kosiarz jeden :cheer: Miki tez uwielbia

Vika-dolączam sie do prośb o jakąś relację z "frontu" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941337 przez creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941338 przez creatura
Suzi, namiętnie ściągałam i mroziłam, żebym mogła się z domu ruszyć ;)

Bella, pytałaś o szlafroczek MayLili. Nie mam, ale widziałam je na Targach - świetne są, super miękkie, tylko trochę drogie jak na szlafrok :dry: ale kto bogatemu zabroni :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: (joke ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941339 przez agat
Kosiarz umysłów :P
Musztarda urocza :)

Ciasto wyszło mega, 100% czekolady w czekoladzie :) W sumie mąki w nim nie ma w ogóle, czekolada w większości gorzka, cukru niedużo-niemalże dietetyczne :P :P :P

Ja z wyprawki dla drugiego mam mało do kupienia. Ciuszków różowych większość dostałam, trochę wyszperalam na lumpach, kołyska na pierwsze pół roku za grosze z allegro. Pościeli nie kupuję-ochraniacz z łóżeczka Adasia, kołdra jeszcze niepotrzebna. Niania u mnie nie ma sensu, bo za mało mam komnat w hacjendzie :P Wózek i fotelik po Adasiu, chusta poprzednio mi się nie przydała, bo nie lubilismy jej oboje. Na szczęście dostałam w spadku. Muszę dokupić jakieś kosmetyczno-ppielęgnacyjne rzeczy dla siebie i małej, jedną sexy koszulę do szpitala, kombinezonik na lumpach upolować i mogę rodzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941340 przez tysiiiak
Suzi Tobie też wysłałam zapro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941341 przez tysiiiak
Ehh zjadlo mi postaa już drugi raz dzis :(

Pisałam jaki to Leos jest boski taki misio do schrupania :) i te jego stylizacje Świetne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941343 przez Anabelle
creo, Antek nie lubi ręcznika, za to uwielbia latać po kąpieli, napisałam do maylily, że mały nosi już 92 a chciałabym żeby szlafrok mu posłużył, to napisali mi, żebym wzieła rozmiar 2,czyli nie 1-2 lat tylko 3-4 lat bo rękawki będą dłuższe, ale można je podwinąć bez problemu. Właśnie zakupiłam :P 129 zł ale jak pochodzi 2-3 lata i jeszcze później dostanie braciszek to spoko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941354 przez agat
Fajne te szlafroczki :) Bardzo często widzę cudne na ciuchach, ale nam chyba nie jest potrzebny. Adaś po kąpieli jest zawijany w swój ręcznik z kapturem i wypuszczany luzem dopiero w piżamie.

Za oknem szaroburopopielato, jesień w pełni. Oglądamy poranną porcję bajek na rozruch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941356 przez monia89
Hej.
pewności na 100 co do płci nigdy nie ma tak mi lekarz powiedział zresztą dzisiaj ide z tatą i Antkiem na usg do szpitala na wybajerzone new usg i jeszcze raz zobaczymy fasolke tak zabieram tate bo onnigdy takiego "cudu" nie widział :-)
Ostatnio miał przypadek wiem to od niego i od znajomej ze mial byc syn wszyscy siusiaka widzieli a urodziła sie córa z pokaźnymi wargami :kiss:
nawet gdyby u nas zmieniało się to co usg i tak japy nam sie śmieją i ja pierwsza noc spokojnie przespałam bo wiem że z tym o co drżałam nic sie już nie stanie.
Dziś przeglądam ubrania po usg i zobacze co tam jak tam bo niestety ale szyjka mi sieskraca tzn zobaczymy czy dzis tez tak bedzie bo albo było tak przez obdźwiganie sie Tosika i dziś wróci do normy albo mamy już pomarańczowe światło.
Jestem mega mega szczęśliwa!!!!
Creo Leoś słodziak co do psów jeśli pies jest na dworze ale ma szczepienia odrobaczenia i nie ma kontaktu z innymi nie wiadomego pochodzenia psami to jest ok :-)
U nas te podwórkowe też są odrobaczane itp bo Tosik swojemu Edzio namietnie wpycha łapki do pyska i potem laduja one przeważnie w jego buzi.
Lece ogarnać sie na usg buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941389 przez kaikai
Leos slodziak i jaki już duży, z tym pucharkiem wygląda jak przedszkolak :)

I nas szlafrok jest niepotrzebny

Bylam dzis u endokrynologa 150 zl 5 minut wyzyta + 130 badania.
No ale zadowolona jestem.
Lekarz powiedział, że nie mam chorej tarczycy, to tylko takie ciążowe.
Tsh już mi wzrasta i nie wymaga leczenia.
Mam tylko kontrolować hormony i za miesiąc zrobić badania.

Jutro rano jadę na kolejne badania morfologia, ta moja Ola biedna znowu nie pójdzie na pierwsze lekcje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941411 przez Anabelle
u nas Antek jest owijany w ręcznik z kapturem, po czym natochmiast chce żeby go puścić bo on idzie do salonu na golasa, jak go musze masować kremem po kąpieli z uwagi na suche placki, to ręcznik mi wyrzuca i ucieka na golasa, dlatego chciałam szlafrok lub ponczo żeby mu założyć i niech sobie chodzi

kaikai ja dzisiaj prułam na badania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941427 przez Azja
Hej

My dziś ładnie pospalismy do 8.30 :) a teraz mam jakiegoś lenia ze nawet mi się nie chce na spacer iść. Chyba będziemy siedzieć w domu :unsure:

Creo Leos fajowy :) a na zdjęciu z sokiem wygląda na dorodnego przedszkolaka :)

Narazie tyle bo pisze z tel i nie pamiętam co jeszcze chciałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941430 przez Alex_87
Hej

No u nas noc masakra przez ten katar :/ Dzisiaj to się popłakałam bo Zuzka ani nie chciała syropu wypić ani odciągnąć kataru, mnie gardło zaczyna nieźle boleć, mąż każe mi znowu iść do lekarza a ja mam dość przychodni już, ale wiem że to dla dobra małego :/ wiem wiem, ludzie mają większe problemy, a ja tu płacze z powodu jakiś pierdół, ale to chyba już z bezsilności :(
Oznak porodu chyba nie widać ;) coraz częściej mnie nawiedzają bóle @, ale wolałabym jeszcze nie rodzić teraz :P

Leoś przystojniak i jak ładnie pozuje :)

Monia najważniejsze, że wszystko jest w porządku :) a jeśli czujesz że będzie chłopiec to na pewno tak będzie w końcu matczyny instynkt się nie myli :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941431 przez kaikai
Agat zapisałam przepis na ciasto, zrobię na P urodziny, a jeszcze tak zachwalasz :)
Trudno się je robi ? Bo moje zdolności w pieczeniu są wątpliwe ;)

Zrobię jeszcze krem z cukinii i z serem feta
Myślałam też o makaronie z kurkami i kurczakiem w sosie śmietanowym- serowym, ale nie wiem czy mogę zjeść trochę sera pleśniowego, a taki pasuje. No i kurki nie wiem czy są w sklepie.

Te moje podniebienie ciężarnej, już sama nie wiem jak sobie dogodzić B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941433 przez kaikai
Monia gratuluję synka, ja też chcę drugiego :)

Alex ja tez nie lubię gdy Dawid ma katar u nas to jest najgorsze co może być :(
Współczuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl