BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941073 przez kaikai

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia czekam na wiadomość z usg :)

Ja dziś zmieniłam Dawidowi mleko na nan, rano wypił butelkę :)

Co do laktatora to też myślę o medeli, ale kupię dopiero gdy zobaczę jak z moim pokarmem będzie i czy maluch będzie wspolpracowal, najpierw wypróbuję nakładki na sutki.

Podgrzewacz do wody mam, sterylizator też mi nie potrzebny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941129 przez agat
Kaikai trzymam kciuki za siostrę, się nastresuje dziewczyna :/

Ja już w domu, młody zjadł rosół i śpi. Choć wydawało mi się, że oślepłam, to moja wada nie pogłębiła się wcale :P Nadal mam połóweczki. Ale receptę na patrzałki dostałam, bo moje stare już mi się od dawna nie podobają. Podskoczyłam do Lidla, pampy w promocji, wzięłam jedną paczkę. Pampersów używamy tylko na noc, w dzień Adaś pomyka w dadach, albo babydreamach. Zdałam sobie sprawę, ze powoli muszę zacząć rozglądać się za promocjami na 1ki i 2ki :P Nawet przez chwilę pomyślałam o wielorazowych... Muszę się przespać z tą myślą.
Suzi kupiłam dziś w moim Lidlu syrop do kawy karmelowy :) Bardzo smaczny :)

W C&A wzięłam czapeczki bawełniane dla małej, bo mi się wszystko rozeszło po Adasiu. Bodziaki też w promocji, przy dwóch sztukach jest -30%. Nie wiedziałam, że oni mają rozmiary aż do 104. Wzięłam dla Adasia 2 sztuki takich dużych.

Robię ciasto dla męża na urodziny, mam nadzieję, ze wyjdzie:
www.mojewypieki.com/przepis/potrojnie-musowe-ciasto-czekoladowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941132 przez Azja
hej

my juz po spacerku, MLody włąsnie zasnał, a ja musiałam sobie kawke zaserwowac, bo normalnie cały czas bym spała, rano jasiek bawił sie klockami, a ja na kanapie prawie spałam, normalnie szok, ale po kawce mi sie troche poprawiło ;)

Kaikai mam nadzieje ze z siostra bedzie wszystko w porzadku i pewnie niech sie przeniesie gdzies do innego szpitala, bo widac ze w tamtym odpowiedniej opieki nie ma dla niej, :ohmy: a nie moga jej jakies podszywki zrobic??

Monia czekamy na wiesci po USG:)

Agat super ze Adasko mleczko wypił :) a jak po wizycie u okulisty ?? a czas oczekiwania na wizyte, lepiej nie komentowac, nasza kochana słuzba zdrowia :sick:

Anabelle Jasiek to Jan w dokumentach :laugh: dziwnie by było jak dorośnie i byłby JAsiem :P a Antos nie jest Antonim ??
co do imion dla chłopca podoba mi sie Leoś, Julek, i jeszcze jakies typy miałam ale nie pamietam, moj M jest najlepszy w wymyslaniu imion, całe szczescie dla chłopca ja bede wybierac, a on dla dziewczynki w razie co, ostatnio sie pyta czy jakby było chlopiec to mogłby sie nazywac Lestek :woohoo: jemu sie marzy słowianskie imie :blink: ale niestety niech zapomni :whistle: dla dziewczynki podoba mi sie Kalina, Hania, i jeszcze jakeis ale mam zacmienie jak sobie przypomne to napisze :silly:

Alex wcale sie nie dziwie ze wczorajsze swieto sie Tobie zle kojarzy skoro mąz musi zawsze pracowac, dziwie sie tylko ze nie ma sposobu na tych wszystkich baranów wszczynajacych burdy :evil:

powiem Wam, ze pszenica jednak mi nie słuzy :sick: ostatnio troche sobie z M pozwolilismy na ciasto u tesciowej, bo taka nas ochota naszła, tak mi brzuch wywaliło ze szok, odrazu mi sie popsuła przemiana materii, kurde nie sadziłam ze po takim "małym" podjadanku tak sie bedzie działo, teraz znowu wrociłam do zdrowych nawyków, przemiana super, zadnego wydetego brzucha, super, jednak pszenice zeganam na amen :woohoo:

lece do garów, jak sobie przypomne imiona to dopisze :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941173 przez Anabelle
A bo mi mąż wypalił, że Leoś nie, bo mu się Leon nie podoba. A ja na to, że Antoś mi pasuje, ale Antoni już mi się nie podoba więc analogicznie. Podobnie jak Jaś mi się podoba, a Jan nie heheh cieżka sprawa ze mną, choć mąż nadal zakochany w Wawrzyku - Wawrzyńcu.

Kaikai ale siostra ma przejścia, bardzo mocno jej współczuję. Faktycznie zmiana szpitala może by się przydała, bo widzę, że w obecnym nie potrafią jej pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941256 przez Alex_87
Hej.

Moje dziecko dziś zasnęło o 18.30, bo lekarz nam wypadł akurat w porze jej drzemki. Na szczęście to nic poważnego, jak jej dałam kropelki do nosa, to dziś zasnęła w 5 min i nawet normalnie oddycha :)

Kaikai też uważam, że najlepiej jakby Twoja siostra się przeniosła do innego szpitala, wtedy będzie miała poczucie że zrobili wszystko co w ich mocy, a tak jak będzie leżała w Mińsku to potem może żałować, że nie zmieniła szpitala.

Jak ja się cieszę, że mam z głowy wybieranie imion :D Tym razem to od mojego męża wyszły wszystkie propozycje i dla dziewczynki i dla chłopca, w sumie to myślałam, że on woli takie bardziej tradycyjne imiona. On zaproponował, a ja musiałam sobie przemyśleć i zaakceptowałam, jakoś nie miałam weny na wymyślanie jakiś innych.

Agat ja porzuciłam póki co swoje pieluchy wielorazowe, 2 miesiące temu Zuzka ząbkowała i wszystko mi przeciekało, później już jakoś ciężko mi było i odechciało mi się. Ale na wiosnę zamierzam powrócić, dla małego będą wielo a dla Zuzki kupię majteczki treningowe. Dzisiaj odebrałam wywołane zdjęcia, Zuzka wtedy pomykała tylko w wielo, one są takie słodkie :) są ozdobą samą w sobie :)

echh chyba za wcześnie pochwaliła, że Zuza ładnie śpi, bo budzi się teraz co 5 min :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941270 przez Azja
Ale as Jasiek dziś zaskoczył :) wczoraj M stwierdził że trzeba Młodego nauczyć zbierania zabawek i przed snem mówi do Jasia żeby pobierał korki co porozwalal na podłodze. Jasiek zaczął zbierać. My mu pomoglismy i poszedł spać. A dziś M mówi do Jasia to co idziemy do łóżeczka na kaszkę. A Jasio złapał się za pudełko i zaczął zbierać korki. Sam. Nawet mu nic nie mówiliśmy żeby zbierał. Nawet sami zapomnielismy że mieliśmy tego pilnować. Hihi tak nas Misio dziś zaskoczyl :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941271 przez kaikai

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do imion to dziś z moją siostra rozmawialiśmy o tym, dla dziewczynki jest dużo ładnych mi się podoba Lenka, Liwia może Daria.
Dla chłopca nic specjalnie mi się nie podoba. P się śmieje ze bedzie Seweryn :laugh: a tak na serio mu się podoba Jakub, mi nie koniecznie.
Moja siostra wymyśliła dla swojej córki Karolinka lub Roksana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941285 przez tysiiiak
gdyby niektóre z Was się zastanawiały co to za nawiedzona laska dodała Was do znajomych na fb to byłam jaaaa :D :P Dodałam te, które kojarzę po zdjęciach ;) :P
Podziękowania: Dave

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941315 przez monia89
Hej i mam Synusia :-) Matczyna intuicja nie myli się :-) raczki nóżki paluszki są :-D jestem szczęśliwa!
Jutro jeszcze raz ide na usg bo żoładek nie był wypełniony. A tak to wsio ok :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941316 przez agat
No ja się właśnie zastanawiałam cóż to za czarnula :P

Młodzieniec zjadł na kolację kaszkę na mleku, bez bajki się nie obyło, bo w ogóle nie miał ochoty. Butli zrobiłam mu symboliczne 50ml, by zobaczyć, czy w ogóle będzie chciał. Na widok butelki się poryczał :blink: I chyba tyle będzie z wieczornego mleka.

Suzi powróciłaś z wojaży?

Vika jak się trochę ogarniesz daj znać jak sobie radzicie. Chcę wiedzieć, co mnie czeka :P

Dziewczyna moja mała cały dzień się kotłuje w brzuchu, jakiś dzień fitnessu czy coś. A to się wypycha, a to nogami macha. Teraz mam wrażenie, ze zaraz ją urodzę pępkiem :P :P :P

Oooooo Monia, czyli będzie Ignaś? :) :) :) Cieszę się, że wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941317 przez Anabelle
Monia kochana :*
Tak się cieszę - gratuluję zdrowego synka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941325 przez tysiiiak
Monia gratuluje synusia :kiss: będą się chłopaki ze sobą świetnie bawić :)

Kuba jak do ok roku miał awersje do mleka to potem je pokochał i jak robi się śpiący biegnie do kuchni i krzyczy MIMI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941330 przez Azja
Monia gratuluje syncia :)

same chłopaczki nam sie zapowiadaja, Agat zeby Jagódka została Jagódka bo mało dziewczynek u nas :)

poprzedgladałam dzis imiona dla dzieci i powiem Wam ze naprawde ciezko cos wybrac :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941331 przez Suzi
Agat -wlasnie wracam, Miki spi , mamy jeszcze 70 km wiec prawie w domu :woohoo:

Monia -gratulowalam na fb ale czemu mialabym tu nie pogratulować? GRATULUJĘ KOCHANA!!!! Cudowna wiadomość!!!! :woohoo: Tosik dumnym Dużym Bratem :woohoo: a jka ekonomicznie! :cheer: masz wszystko, z odpowiednimi zabawkami wlącznie :laugh: super!

Tysiak- a mnie???? :(

Alex - zdrowka dla Zuzanki!

Kaikai - a w ktorym tyg jest siostra?

Azja - no dumna jestem z Jasinka ( jako e- ciotka ;) Mikuś zdradza jedynie zapędy destrukcyjno -balaganiarskie :P no i to jego odwieczne "Ne! " , ehhh

Anabelle - moj syn Jasiek to tez Jan, jakzeby inaczej?! :huh: a odmian jego imieńia uzywnych przez rodzine i znajomych nie zliczę :) więc smialo -piękne imię!
Dobra, narazie sie odmeldowuję, bo tablet zdycha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941332 przez creatura
Monia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Gartuluję synka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Czyli Ignaś? ;) ;) ;) ;) Mega, mega, mega (że drugi synek).

Tysiak, dużo zdrówka dla Kubusia :kiss: Wysłałam Ci zaproszenie ;)

Kaikai, kurde, strasznie się twoja siostra wymęczy, to już 20tydz, tak? No niech jeszcze i nawet kolejne 10 tyg przeleży plackiem z basenem i cewnikiem, ale to wszystko warte dla dzidzi. Jak byłam na patologii na obserwacji, to były laski, co leżały już 8 tyg z zagrażającym poronieniem, ale już się do tego przyzwyczaiły i żartowały, że nie mogą się doczekać, aż im ubezpieczyciel wypłaci za ten pobyt :) Melduj nam jak u niej.

Agat, ciasto wyszło? No w końcu córeczka tatusia to i zachowanie typowo sportowe już w brzuchu :laugh:

Alex, teraz Ty na wylocie, czujesz już jakieś oznaki porodu?

Vika, ależ Milanek jest słodki, taka malutka, idealna kruszynka. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: W wolnej chwili, o ile taka zaistnieje napisz nam jak sobie radzicie :)

Azja, ja też się przekonałam, że jak tylko zjem coś glutenowego albo słodkiego w sensie cukierki, ciasto, to zaraz mam bęben wywalony na kilka dni, jakby mi całe jelita puchły i czuję się fatalnie. W sumie doszło do mnie, że ja często w szkole średniej czułam się właśnie tak i do tego bez energii i mega ospała, czyli ewidentnie mam problemy z przyswajaniem tych produktów.

Suzi, wywczasowaliście się już? Leoś jakoś - odpukac- nie ma odruchu pakowania wszystkiego do paszczy, miał "za łebka", ale mu przeszło szybko ;)

Co do wyprawki dla 2 dziecka, to ja na bank zainwestuje w nianie elektroniczną, bo widzę, ze byłaby i teraz przydatna, a przy dwójce w domu to na pewno, jak trzeba bedzie drzwi do drzemki zamknąć. Zamiast chusty, którą miałam i którą Leoś uwielbiał,a ja średnio, bo mi się ciężko wiązało kupiłabym nosidło Tula. Laktator Medela Swing obowiązkowo, przy Leosiu miałam, niedawno sprzedałam, przy 2 kupię nowy, żeby gwarancja była ważna. Nie kupię za to materacyka do łóżeczka, ani pościeli, ani monitora oddechu. Łóżeczko mam takie, w którym wychowały się wszystkie dzieci w mojej rodzinie począwszy ode mnie, odrestaurowaliśmy je ze względów sentymentalnych i teraz służy jako "pierdolnik" i stoi koło łóżka. Materac mieliśmy za 300zł z pianki termoelastycznej, takiej co to w inkubatorach niby są i co???? syn przespał w nim może łącznie 10 godzin........ tym samym, niewykorzystany był monitor oddechu, który nie ma sensu we wspólnym gnieździe (czyt.łóżku) ;) Pościel, elementów chyba z 15, też leżała i się kurzyła. Wszystko skończyło na allegro :angry: Przyjaciółka obiecała przechować dla mnie kosz Mojżesza i zostawię wózek, dokupię tylko gondolę i fotelik do kompletu i żeby na stelaż pasował bo Bebecar dla mnie rządzi :woohoo: :) ;) Ciuszki te co okazały się mało praktyczne też pewnie skończą na allegro, p[oza tym wiadomo, że my kobitki uwielbiamy kupować, więc kasa na nowe się przyda, a po co mają w szafach zalegać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl