BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #939485 przez tysiiiak
Przyszłam zakomunikować że, Milanek jest już po drugiej stronie brzuszka, ur o godz 10.10 , waga 3020 i 53 cm , wszystko jest w porządku :woohoo: :laugh: :cheer: :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


ii oczywiście Azja gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939536 przez kaikai
Vika gratuluję, duży chłopiec :) :)

Dzięki cioci Azji, że zawsze pamięta :) ja zapomniałam :blush:

Dziękujemy za buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939575 przez agat
Witamy Milanka :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939585 przez Azja
Vika gratulejszyn :) Buziaczki dla Milanka :) :kiss: :kiss: :kiss:

Tak się najadlam na obiad ze jeszcze się ruszyć nie mogę. M kapie Młodego. Bo ja ruszyć się nie mogę pękne zaraz :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939607 przez Alex_87
Hej laski :)

Ja się melduje po wizycie, porodu nie widać :D wszystko pozamykane, zrobiła mi na szybko usg, Tymek ma normalny żołądek normalny więc miałam tylko niepotrzebnie trochę nerwów :P
Od jutra biorę się za pakowanie torby, bo jakoś czuje, że nadszedł odpowiedni czas ;)

Suzi udanego wyjazdu :)

Agat to chyba miało być do Azji z tym mieszkaniem :D echh moi teściowie nie sa aż tak hojni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939641 przez agat
No tak, do Azji miało być o tym mieszkaniu ;)
Widze ciążowy suwaczek, super :)

Milanek jest drobniutki, na zdjęciach na fb też kruszynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939676 przez Azja
Hej

Nocka U nas ok. Ale ja coś się nie wyspalam :unsure:

Alex dobrze ze z synkiem wszystko ok. Vika urodziła to teraz czas na Ciebie. Będziemy teraz kibicować Tobie :)

Narazie tyle bo Gsgatek atakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939686 przez kaikai
Azja ładny suwaczek :)

P wrócił o 1 do domu, musiał jechać pomiary oświetlenia posprawdzac, a ja spać nie mogłam. Jak już położyłam się z nim to Dawid zaczął stekac, aż się obudził i wzięłam go do nas do łóżka. Rano poszłam do kuchni dosłownie na sekundę po herbatę, a tu słyszę huk. Dawid spadł z łóżka, w pozycji na zabke . Czoło ma trochę obite. :( oczywiście płacz był.

W nocy maluch w brzuchu mi się ruszal, albo mi się wydawało. Teraz jak leżę to też czuję co chwilę takie pukanie, ale nie umiem jeszcze rozpoznać czy to dzidziuś :)

W Reserved promocja kupony dla fanów fb 30 %

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939697 przez vika
Witam się już dziś... Wczoraj pisalam ostatkiem sił a później mi wywalilo całego postas. :angry:
Cesarke miałam o 10 juz wczoraj wstawalam dziś juz prysznic zaliczylam... Nie jest źle ale mały to istny ssak... Cały czas przy cycu..... Cała noc spędziłam w pozycji siedzącej.... Miejmy nadzieję, że w końcu odpuści i się naje na kilka godz. Bo ja już padam na twarz i jeszcze oddział zamknięty :-( panuje wirus opryszczki na który i ja się zalapalam :-( brak odwiedzin a co za tym idzie? Brak pomocy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939814 przez agat
Vika dobrze, że Milanek cycuje i nie ma z tym problemu, to już coś :) Jeszcze raz gratuluję synusia :)

U mnie błoga cisza, młody śpi a ja piję kawę :) Pogoda się psuje, pochmurno i szaro od rana, no ale nadal ciepło. Aż trudno uwierzyć, że to listopad :blink:

Suzi już wyjechała nad morze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939820 przez Alex_87
Hej :)

u nas też popaduje od czasu do czasu, ale jest ciepło. ja się dziś wyspałam, mąż był na noc w pracy, Zuzka calutką noc spała u siebie w łóżku :D niby nie cierpię na bezsenność, ale nawet jak śpię całą noc i tak wstaje niewyspana, krocze mnie boli, że ledwo co mogę sie przekręcać :/

wiecie co, te listopadówki nam rodzą z prędkością światła, dziś urodziła dziewczyna która miała termin tydzień przede mną...a nic nie wskazywało...a ja nawet nie mam motywacji, żeby się spakować :P

Kaikai wkraczasz w nowy etap ciąży :D to na pewno maluch do Ciebie puka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939821 przez creatura
Vika jeszcze raz gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Oszalałaś już na punkcie syneczka? ;)
Kurde, opryszczka!? w sensie na wardze? Masakra......

Spóźnione buziaczki dla Dawidka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Azja, to nasz forumowy kalendarz ;) ;) ;) ;) ;) Azja, btw, fajny suwaczek ;)

Nas dzis zalało, w sensie deszcz się rozpadał, na termometrze niby 15 st, ale odczucia znacznie inne, jakieś conajmniej 5 stopni mniej :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Spadam kończyć mycie podłóg i jeszcze jakiś obiad sklecę, poki syn spi.
Przepis na kluchy z dynii - pamietam, Azja, po podłogach podam, w trakcie gotowania ;) ;) ;) ;)

Suzi, jak nadmorska aura?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #939829 przez Dave
Hallo,

Ja się tylko przywitam, bo rano coś mnie połamało że ledwie funkcjonuję. Masakra jakaś :blink: :blink:

A i zobaczcie co potrafi mój Pingwinek



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939839 przez kaikai
Alex gdzie Ty chodzisz na usg ? Na NFZ czy prywatnie ?
Bo moja siostra ma problem ze swoim ginekologa który jej robi usg, nie dostaje zdjęć i jest zła.
Wzięła teraz od niego skierowane na usg polowkowe i powiedziała mu że zrobi u innego lekarza.
Myślałam, że u mnie w przychodni będzie mogła zrobić, ja jestem bardzo zadowolona i dostaję dużo zdjęć, ale dzwoniłam i nie przyjmują na NFZ pacjentek z innych przychodni.
Jak jest u Ciebie, może możesz coś polecić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #939843 przez Alex_87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl