BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940271 przez Suzi
Jeszcze w kwestii odrobaczania - jeśli odrobaczamy na wszelki wypadek, profilaktycznie, bo "a nuż są robaki " to raczej pyrantelum i powtarzamy dawkę za 3 tygodnie. Jezeli natomiast robaki są stwierdzone to raczej ZENTEL ( drozszy niz Pyrantelum) i tez powtorka za 3 tygodnie.

CreMoniu - tu np duzo przepisow na muffinki dyniowe - www.mytaste.pl/s/jesienne-muffinki-z-dynią.html
I takie jeszcze - blog-babeczka.blogspot.com/2012/10/muffi...nia-i-czekolada.html

Tu moze przepis mnie nie porywa ale pod spodem są Trackbacks i tam smakowicie brzmią zajawki potraw z dyni ;) - 2smaki.pl/index.php/desery/muffiny-czekoladowe-z-dynia/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940324 przez Azja

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940325 przez agat
O matko :( Niestety już od jakiegoś czasu to była chyba kwestia czasu... Jedyna pociecha, że aniołek się już nie męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940337 przez kaikai
Właśnie przeczytałam na fb :(
Tak mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940341 przez creatura
:( przykro mi, a najbardziej dlatego, że całe jego cierpienie musiało się w ogóle wydarzyć i trwało tak długo :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940356 przez monia89
Hej.
przeczytałam właśnie o tym (*).

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940424 przez Anabelle
Antek sie bardzo drapal, wyszla mu wysypka, wiec mamy na to leczenie, do tego ida mu 3 wiec trzyma rece w buzi plus ciagle pobudki w nocy - nie wiadomo czy robaki czy zeby czy alergia pokarmowa czy co, ale poniewaz testow alergicznych u takich malych dzieci sie nie robi - ponoc tylko z krwi to lekarka kazala go odrobaczyc. Mamy zentel 1 dawka 10 ml i po 8 dniach znowu 10 ml.

--

smutne wiadomosci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940435 przez Azja
My byliśmy u teściowej na obiadku. Trochę się zasiedzieliśmy. Jasio nie chciał u niej usnał wiec stwierdziliśmy ze dziś będzie bez drzemki :woohoo: ciekawe czy wytrzyma. Pierwszy raz taki eksperyment robimy :silly: teraz Jasio poszedł do sąsiadów bo usłyszał ze pies ich szczeka i poszedł się wprosic :laugh: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940438 przez agat
Azja, zebyś tylko potem nie płakała, jak okaże się, ze Jaśkowi brak drzemek się spodobał :P :evil: Ja bym się chyba załamała :P

My też u teściowej na obiadku byliśmy. Dziś moja nie mogła przeboleć, ze Adaś nie chce obiadu. Zjadł duzo rosołu, a po 2h nie chciał kotlecika. Prawie po suficie skakała, a on w nosie miał i jeść nie chciał. Bo przecież dziecko powinno co godzinę coś mielić w buzi :P A i 'czikutka' to czkawka w języku mojej nietopery ;) Ajjjj wizyty u nich mnie trochę kosztują zdrowia, bo co chwilę się powstrzymuję, by czegoś nie skomentować i nie palnąć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940448 przez Azja
Ja tez bym się załamała jakby Jaskowi się bez drzemki spodobało. Jednak czas drzemki to chwila wytchnienia dla mnie :)

Jaskowi się apetyt poprawił. Co prawda trzeba go odpowiednio zabawić. Ale obiadek zjada. Jedno albo drugie danie. Ale dziś teściowa tez próbowała uraczyć jaska dwoma daniami i to jedno po drugim :woohoo: a na koniec przeszła sama siebie jak założyła czapkę mikołaja z jakimś włosami i broda i Młody się wystraszył bo był śpiący no zresztą tak to strasznie wyglądało ze wcale się nie dziwię ze się wystraszył. Mówię jej żeby to schowała. A ta mi mówi ze trzeba go oswajac bo przecież nie długo mikołaj i przecież nie może się bać. To jej powiedziałam ze nic na siłę jak nie w tym roku to w następnym o rety ta kobiet mnie wykonczy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940470 przez agat
Azja trzeba było wziąć tę czapę Mikołajową i codziennie chodzić w niej przez pół godziny po domu, by Jasieńka oswajać :P Bo jak to tak może byc, by dziecko się Mikołaja bało :evil: :evil: A planujecie w ogóle Mikołaja w tym roku? U nas ani chętnych do przebrania nie ma, ani sensu. Adaś by się pewnie bał bardzo.

Adaś butlą wzgardził na dobranoc, ani łyka nie chciał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940491 przez Azja
Agat tak sie zastanawialismy nad Mikołajem w tym roku, ale stwierdziłam ze Jasiek sie pewnie go bedzie bał, chyba ze wczesniej gdzies w sklepie spotkamy i Mlody sie z nim "zapozna", u nas pewnie by sie M przebrał, akurat gabaryty odpowiednie :laugh: :laugh:

Jasio poszedł spac 18.50, ciekawe o ktorej wstanie, ale moze jak drzemki nie było to troche pospi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940502 przez Dave
Melduje ze zyje. Wrocilismy od tesciow. I to byl najgorszy weekend jaki pamietam. Nie zewzgledu na tesiowa ale na moj stan. Ja pitole co za bol. Nie wiem co to bylo. Ale nie chce nigdy wiecej. Puscili ciutke tuz przed dojechaniem do domu. Bol juz nie taki I lekko moge sie ruszac. Blee....

Podczytam Was. Kurde komar mi tu brzeczy. Wrrrrrrrr.....



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940534 przez Dave
Dzien dobry Dave★

Wlasnie kombinuje z uspieniem Mateona bo ñiznosny maksymalnie.

Ech napisze potem bo t tel chinszczyzna wychodzi.

Nara



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940551 przez Azja
hej

my pospalismy dzis do 7.30 wiec całkiem niezle, patrzac na godzine o której Mlody usnał :)

dzis mam lenia i jakas niemoc mnie opanowała, wiec oddelegowałam chłopaków na spacer, a sama mam zamiar sie poobijac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl