BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #939260 przez agat
Heloooooł, co tu tak cicho??

Suzi, Creo, Anabelle i reszta!

Byłam dziś u dentysty, nie mogłyśmy namierzyć bolącego zęba, ale w sumie w dzień już mnie prawie nie bolało. Dentystka stwierdziła, ze najbardziej prawdopodobnym winowajcą jest ósemka i zalepiła siedzącą tam dziurę. W sumie mój ból głowy ostatnio mógł być powiązany z zębem, bo głowa bolała mnie po tej samej stronie co zęby. Teraz nic mnie nie boli - co za ulga :)

Poprasowałam, ogarnęłam kuchnię i zmykam powolutku do łóżka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939266 przez Dave
Azja boskie wiadomosci.

Kurka kilka podejsc robilam zeby napisac ale wiecznie cos. Teraz juz w lozku jestem. Mlody sie przebudzil. Wypil flache I teraz sie wala po lozku. Mam nadzieje za zaraz odplynie gleboko I pospu. Bo juz ktoras noc z kolei mi dzieciaki daja popalic. Na zmiane sie budza a jak nie na zmiane to razem. Klona klona mu trzeba.
No I kurde kiedy ten chlop moj przespi cala noc to ja nie wiem...

Agat boski brzuchalek.

Ale mamy fajny ciazowo mamowy watek.

A co do tesciowych, teraz mnie z nia weekend czeka. Aaaaaaaaa...

Ok spadam.
Dobranoc kobietki.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939267 przez Suzi
Hej

Ja juz na walizkach ( nienawidzę pakowania ) niby sie jedzie na kilka dni a pakowaniaaaa :blink:
Mikus nie ulatwia tego wszystkiego, bo i na spacer trzeba bylo wyjść skoro pogoda letnia, potem caly obrządek i dopiero teraz cisza i spokój ale jakby siły ze mnie uszły, pssssssss.....

Azja - wspaniale wieści!! :laugh: jeszcze raz gratuluję! Cieszę sie bardzo, spokojnej i nudnej ciąży, byle bez nudności ;)

U nas tez Miki jada z piosenkami z tableta, ma rytuał, ze niesie mi śliniaczek, siada na fotelik i kaze zalozyć stolik i paluszkiem pokazuje na tablet. U nas dominuje tradycja i klasyka, zadnych teletubisiow czy much. Krolują "Jada jada misie", "pieski male dwa", "my jestesmy krasnoludki", jedzie pociąg z daleka", stary niedzwiedź mocno spi" , idziemy na jagody", "dziadek farmę miał"i kaczuszki. To go zaspokaja calkowicie i nie da sie bez tych hitów zjeść, ale w sumie nie przezkadza mi to :P

Vika - weź tam pięścią w stół huknij, no co oni tam sobie za jaja robią? Ile Cię będą zwodzić? My tu na Milanka czekamy!! :laugh:

Agat- wspolczuję bolu zęba, choc ja nie znam tego uczucia, nie bylam u dentysty parę lat, tak zeby cos naprawiać, no na kontroli bylam przed wakacjami, ale nic nie znalazla :cheer: . Więc wspolczuję problemow, teraz Ci jezzcze tego brakuje :huh:

U nas ( na kwietniowkach) szczęsliwe mamy w ciąży, zdrowe póltoraroczniaki a na lutowkach ciagle tematy chorobsk i to paskudnych, lekarstw, antybiotykow i ciągle jeszcze nikt nie zaciążył, no z wyjątkiem. Pati. Juz im kurcze wspolczuję bo ciagle ktoreś małe chore, co chiwla doslownie. A najgorzej te żłobkujące....ehhhh, oby do wiosny ;)

A co do mojej corki, niechetnej do zabawiania brata, no coż, spodziewalam sie ze tak bedzie. Początkowy zapał okazał sie slomiany i teraz trzeba negocjować, zeby czasem go na spacerek zabrala...no ale w sumie -moje dziecko. Ja tez zawsze jak bylam kilkulatką czy nastolatką jesli w towarzystwie byl jakiś niemowlak czy taki maly brzdąc bylam najszczęsliwsza na swiecie i nie odstępowalam go ani na krok. Zabawialam, wozialm na spacer, gapilam sie na niego jeśli spał, po prostu cala bylam jego. Moze to przez moje jedynactwo a moze dlatego ze zawsze lubilam takie maluszki. Corka najwyrazniej nie wdala sie we mnie.
Kaikai -a jak Twoje corki? Chętnie zabawiają i poswiecają czas Dawidkowi? Biorą go na spacerki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939268 przez agat
Nasze gluty w większości w domu siedzą z mamusiami to i chorób mało. Teraz u rodziców jest moja bratanica, u niej w przedszkolu epidemia rzygająco-kaszlącej wurusówki, wiec młoda siedzi u dziadków. Oczywiście zaraziła wszystkich domowników więc my się tam na razie nie pokazujemy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939272 przez Suzi
Agat - żeby tylko te żłobkowe to bym rozumiala, ale te "domowe" tez im chorują na potęgę...
Aa, no i zapomnialam pochwalić brzusia-piękny! Ale pewnie juz cieęęężki, nie? A jak Adaś traktuje brzuszek i rezydentkę tegoż? Kuma coś? Reaguje jakoś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939284 przez kaikai
Azja duża już dzidzia :)
No i życzę Ci spokojnej ciąży, aby bez mdłości i wymiotow ;)

Ja zaraz zbieram się na badania tag i te inne.
Kurczę Ola ma lekcje na 8. 40 nie wyrobie się z badaniami w pół godziny i muszę Dawida zabrać, a tak mi szkoda go budzić :(

Suzi u mnie Ola to wcale nie wychodzi z małym, bo ja nie pozwalam.
W domu zajmuje się z łaską, bo zawsze głowa ja boli, ale ja nie zmuszam, bo to moje dziecko.
Ewelina czasem wyjdzie, jak ma czas, a czasu nie ma wcale ;)
Jej prawie w domu nie ma.
I taka mam pomoc.
Ja myślę że dziewczynki w wieku 10-12 lat więcej pomogą przy bobasie.
Nastoletnie to już mają swoje sprawy, koleżanki imprezy i fejs, a jak powiem , że na fb to siedzi zamiast mi pomóc to nagle uczy się i co mam, przeszkadzać w nauce ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939295 przez agat
Suzi Adaś bardzo lubi mój brzuszek, gdy jest goły to od razu podchodzi i dotyka. No i wie, że w brzuchu jest dzidzia, głaszcze i całuje :)
A brzuch jakoś mi mocno nie ciąży, nie mam kiedy się nad nim rozczulać ;) No, może jak po schodach wchodzę na to nasze 3 piętro to czuję, że ciężko...


Ale fajnie obudzić się bez żadnego bólu :) Od razu humor lepszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939305 przez kaikai
Jednak się wyrobiłam sama :)
Zrobiłam sobie narazie tylko tsh,f3 i 4. W czwartek za tydzień zapisałam się na wizytę do endokrynologa, w końcu. Już musiałam zebrać się, bo 19 mam wizytę u gina.
Jeszcze zapomniałam o badaniach ogólnych do gina, kiedy ja to zrobię :(
Chyba że P urlop weźmie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939414 przez Magdalena9t
Hej :) Tomek śpi, więc szybko coś napiszę co u nas :P
mamy taki bałagam w domu,że ciężko mi się skupić :P pierw ogarnę a potem obiad, do pracy dziś jadę i teściowa po Tomka przychodzi,musi być ogarnięte,żeby ona mi nie posprzątała(a tak lubi robić :evil: )

U nas z jedzeniem poprawa na duży plus, :) tylko,że zawsze muszę mu opowiadać(już nie czytać bo znam na pamięć)książeczki, oststnio pożyczyłam od mamy hity z mojego dzieciństwa: kaczka dziwaczka, samochwała, lokomotywa(ostatnie 4 wiersze jeszcze mi się mylą :P ) chory kotek, i książeczki takie z teraz: , traktor tadka,wóz strażacki jacka( jest tam ,krótki tekst który mi się dwuznacznie kojaży: pozwolę zacytować" ..Jacku powstrzymaj katastrofę, Julio wytrzymaj jeszcze trochę,aż nagle woda z węża wytrysłą i ugasiła ogień natychmiast" :laugh: )
I przy czytaniu zawsze zje :cheer:
Mąż ostatnio przywiózł plastikową taczkę dla Tomka, jaka radość, teraz jak pracujemy w ogródku to każdy ma swoją, bym dodała filmik ale za leniwa jestem :P :P

Agat śliczny brzusio, okrąglutki, torba spakowana? :) Myślałam,że Adaś ma kubek lovi360, my mamy w takich kolorach właśnie ;)

Kaikai a czemu masz tak późno wizyty?(21)

Azja to fajnie,już jak widać bicie serduszka, spokojnej ciąży, zleci zobaczysz ;) jeszcze trochę i ja będę się chwalić :)

Tomek jak widzi mój czy męża brzuch, to podchodzi i chce włożyć palec w dziurkę i mówi, bziuch, i potem pępę :lol:
I u nas wszystkie ulubione zabawki te co nie wolno, śrubokręty męża, to co na widoku, ale też lubi brać mi gary, ostatnio chleba pokruszył do garnka i się pytam co robisz a Tomek: biiia(d)
Takie coś planuje mu kupić:
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10185748/
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70185745/
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80130168/
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00130167/
www.pinkorblue.pl/Producenci/Brio/Maluch...-kolor-czarny-1.html
Może dziadki się by dorzucili :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939449 przez agat
Madziu a nie będziesz Tomkowi podbierać tych durszlaków i chochli? :P :P :P

Adaś mi dziś mega awanturę urządził na spacerze - taką z rykiem, rzucaniem się na ziemię itp. Nie wiadomo w sumie o co. Już miałam go zostawić gdzieś pod krzakiem :evil: :evil: :evil: :evil: Nie mieliśmy wózka, on iść nie chciał, ja się nie za bardzo czułam, żeby go nieść kilkaset metrów do bloku (a potem jeszcze na górę). Jakoś mu na szczęście przeszło i pochlipując dodreptał pod blok, na górę go już wniosłam. W domu oczywiście humor na 102, zupkę pięknie zjadł, prawie miskę wylizał :P Żurek z jajeczkiem dziś na obiad.

Madzia jaka torba?? Weź mnie nie strasz, nawet jeszcze o nie nie myślałam :P Nie mówiąc już o tym, że nie mam co do niej zapakować. No ale dziś już z mężem ustaliłam, że z piwnicy jakieś pudła poprzynosi i będę przeglądać i segregować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939459 przez kaikai
Madzia to synek będzie miał super sprzęt do gotowania :)
My ostatnio kupiliśmy w Ikei namiot dla Dawida :)
Wizyty mam tak późno bo inaczej nie dam rady, ten szpital mam daleko i z P jeździmy no a on w domu po mnie jest dopiero po 19, więc wyrabiamy się. Jeszcze Dawida kapie kolację mu dam i możemy spokojnie zostawić małego Olce.
Ta moja gin jest taka, że nawet po 21 jeszcze siedzi w przychodni :)

O mam ochotę na żurek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939476 przez creatura
Azja, no gratulacje ogromne dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Po twoim zaciążeniu oficjalnie zazdroszcze bycia w ciąży/planowania kolejnego dziecka ;)

Agat, WOW brzuń już słusznych rozmiarów, ale tylko brzuń :)

Jak tam Vika, na fb milczy, ależ emocje nam tu serwuje :lol: :lol: :lol:

Ok, to sie napisałam, muszę obczaić co na lekcje dziś i jeszcze ugotować kluski śląskie z dynii. Czas mi nie sprzyja.................

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939477 przez Azja
hej

dzis chyba miesięcznica Dawidka?? buziaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

u nas drzemka, podszykowałam obiad i chwila spokoju :)

Żurek?? tez mam ochote:) chyba trzeba bedzie M poprosic, ja do zup sie nie nadaje, bo zaraz cos zle zrobie :P

Magda super zestaw kuchenny, :) Jaska jakos garki nie ruszaja, czasami, ale to bardziej zeby bałagan zrobic, a nie zeby sie nimi zajac :woohoo:

Agat dobrze ze ząb nie boli :) a co do awanturujacych sie dzieci, to wczoraj w tv mowili, ze najlepiej poczekac, stac koło dziecka niech płacze i marudzi, ale specjalnie nie zwracac na niego uwagi, tylko czy zawsze sie tak da :whistle:

Suzi zazdraszczam wypadu nad morze :) a jeszcze ma byc łądna pogoda :) na co te lutowe dzieci tak choruja?? przeziebienia czy jakies gorsze cholerstwa
:unsure:

Dave niezazdroszcze wypadu do tesciowej :/

no i ciekawe jak Vika, czy w koncu zrobili jej cc??

wczoraj M wysłał tesciowej MMS ze zdjeciem z USG myslelismy ze sie nie domysli, a ona dzwoni za chwile i pyta czy sobie jaja z niej robimy?? M mowi ze nie, ze jestem w ciazy, podobno bardzo sie ucieszyła, a pierwsze co to wymysliła ze koniecnzie musimy mieszkanie zmienic, bo ona sobie nie wyobraza jak ja z 2 dzieci bede po schodach chodzic, raz ze 3 pietr, a dwa ze schody w domu hihih jak sie chce dołozyc to pewnie chetnie zmienimy mieszkanie, mi tez juz sie troche znudziło i juz bym pozmieniała :silly:

dobra spadam konczyc obiad :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939480 przez Azja
Creo jak to kluski slaskie z dyni?? Poprosze przepis :) ostatnio robiłam piuree czy jak to sie tam pisze z ziemniaków i dyni, M taki zadowolony ze dzis tez prosił na obiad :)

Creo Ty nie zazdrosc ciazy tylko bierz męza w obroty i działac :P

ja z perspektywy czasu bardzo załuje ze tyle człowiek zwlekał, bo a to mieszkanie, a to praca, a to jakies tam inne rzeczy, a nie ma nic wspanialszego niz dzieci, a kasa zawsze sie znajdzie, :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939484 przez agat
Buziaczki dla Dawidka :*

Alex jak teściowa dołoży to zmieniajcie mieszkanie ;) U nas by się przydało zmienić, ale na razie się nie zanosi. Portfele jakieś dziurawe chyba mamy ;/

Ale mi dziś młoda w brzuchu tańczy :) Bebzonik faluje co chwilę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl