BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 4 miesiąc temu #962374 przez Dave
Suzi - czadowa nietopero - czeakamy na bieżąco relacjonuj nam wszystko :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962386 przez Sevilla
Suzi no to gratulację!!! Dla Ciebie i oczywiście dla córy. Swoją drogą ja nie wiedziałam, że jeszcze robi się zaręczyny tak oficjalnie przy rodzicach.

Ja również miałam Allesy, dla mnie tragedia. Nie byłam zadowolona. Swoją drogą widzę, że nie jedna zmagam się z dużym biustem. U mnie to 70G. Masakra. Przed ciążą miałam 70D i było ok. Teraz strach pomyśleć, co będzie jak zajdę w kolejną ciążę i znów w biuście mi przybędzie. Będzie jeszcze jakaś rozmiarówka dla mnie??

Ja melduję posłusznie, że kolejny miesiąc zakończył się niestety @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962514 przez agat
Pierwszy dzień z mężem w pracy mija nam spokojnie :) Była u mnie kolezanka na kawie, z jej pomocą nawet spacerek się udał :) Teraz Adaś śpi, Jagoda chwilowo też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962528 przez Alex_87
Suzi gratulacje :woohoo: Ledwo się dowiedziałaś o zaręczynach, a tu tak na prawdę zaraz ślub, do czerwca szybko zleci :D

Ja to mam maliznę przy Was, przed ciążą miałam 60D albo DD, a teraz po tej ciąży mam 70E lub F.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962530 przez Dave
Alex - maliznę??????????????

Ja wolę nie mówić co u mnie. No może tylko skwituje tak - menisk wklęsły :blink: :blink: :blink: :S :S :S :S :S :S



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962535 przez Alex_87
Dave ta miseczka D przy tym obwodzie to malizna :D No teraz mi trochę przybyło, ale ciekawe jaki będzie ich stan po zakończeniu karmienia :) a jeszcze dodam, że zanim odpowiednia osoba mnie uświadomiła jaki jest mój prawidłowy rozmiar, to nosiłam 75A, obwód za duży, miska za mała, i ja się dziwiłam, że mam takie beznadziejne cycki w takich stanikach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962541 przez Dave
Alex - racja, dobry stanior to podstawa. Ja też prawie caly mój dotychczaowy żywot nosiłam nie takie jak trzeba. A jak jest odpowiedni obwód i miseczka to cyc od razu lepiej wygląda, no i czujesz się fajniej.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962562 przez Alex_87
Np pewnie Dave, tym bardziej, ze w dobrym staniku to i małe piersi wyglądają ładnie. Mój to mi zawsze powtarza, że on woli mniejsze, bo najlepiej się pieści to co się w dłoni mieści hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962567 przez creatura
AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, SUzi, gartulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: Eeee, a to nie jest tak, ze matka syna, jest bardziej nietoperą, a córki "tylko" teściową????? ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
No, a po co tu jestes????? żebyś nie oczadziała, bedziemy ci wypominać, jak będziesz nietoperzyć :P :P :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: No i ślub do przygotowania, ale czad!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: Wiedzieliście wcześniej ofkors? ;)

Resztę doczytam potem, lecę święcić gromnicę i gardło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962579 przez Dave
Creo ma rację z tą nietoperą chyba :P :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962601 przez tysiiiak
pokaże wam małego wielorybka ;D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962604 przez Suzi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #962605 przez Suzi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tysiaku -jaki wielorybek?? Maly brzuś,,zgrabny. W autobusie zapewne nikt poki co, nie poczuje się żeby Ci ustąpić miejsca :P
Ja na tym etapie bylam calkowicie poza podejrzeniami, zresztą za kazdym razem u mnie delikatnie zaczynalo być cos widać gdzieś dopiero w okolicach 5 miesiąca. Z corką to w ogole chyba dopiero w 7 bylo widac bez wątpliwości, choc i tego nie jestem pewna, bo jak dojezdzalam na uczelnie środkami komunikacji miejskiej to mi NIGDY nikt nie ustapil miejsca :P , chyba ze sobie sama upolowalam :whistle: a wręcz kiedyś stanęla nade mną zielonkawa na twarzy kobiecina i z calego przedzialu wybrala wlasnie mnie, zeby mnie wlaśnie poprosić o ustąpienie jej miejsca bo.......jest w ciązy i jej slabo :woohoo: ,no i co mialam zrobić? Ustąpilam :silly: mi slabo nie bylo...i jak wstalam to NIKT mi juz miejsca nie ustapil....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962616 przez Dave
Suzi - niezły nam tu wykładzik strzeliłaś nietoperowaty :P :P :P

Tysiak - kaj ty tu wieloryba widzisz się pytam???



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962649 przez Alex_87
Suzi a ile lat ma Twoja córa jesli można spytać?
echh pamiętam jak mi się mój J. oświadczył, to będzie 5 lat w maju, była pełnia, my na spacerze nad Wisłą w Wawie, akurat stan powodziowy hehe a dopiero po 2 latach mieliśmy ślub, bo wybrałam sobie datę naszej pierwszej randki, która odbyła się też w maju, poza tym chcieliśmy tak na luzie wszystko załatwić, studia skończyć itp. No i tak wyszło, że Zuzka urodziła się 3 dni po naszej rocznicy ślubno-randkowej. Jakiś taki szczęsliwy dla nas ten maj :)

Ja w pierwszej ciąży byłam bardzo zasmucona, że tak mi prawie nikt nie ustępuje miejsca, a w drugiej miałam to gdzieś, bo wiedziałam, że swoje wystać musże i o dziwo w drugiej ciąży wszyscy zauważali że jestem w ciąży :D Gorsze jest to, że kobiety sa jakieś mniej czułe :/ kiedyś w końcówce ciąży dwóch facetów mnie przepuściło u lekarza rodzinnego, ale kobieta koło 40 tak na mnie naskoczyła....Kurcze przykre to takie, bo w końcu kobieta powinna rozumieć kobietę w niektórych sprawach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl