BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 3 miesiąc temu #963169 przez Alex_87
Heh dziewczyny dobrze mówią :D

Zuzka też podsuwa sobie krzesło do kuchni, jak ją kiedyś zobaczyłam na krześle przy kuchence to aż mnie zmroziło :blink:
A teraz to już sięga do połowy blatu albo dalej, wystarczy, że stanie na palcach :S

FP mega reklamowane, a w rzeczywistości nic nadzwyczajnego, to już wolę zabawki z Vtech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963172 przez Dave
Alex - dokładnie Vyech ma super zabawki.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963198 przez Suzi
Pożyjemy zobaczymy. Jestem przygotowana na wszelkie scenariusze, nic mnie raczej nie zaskoczy :P a że zarzeka się jak ja, że dzieci poki co "nie ma w planie" to wszystko się moze zdarzyć. ( jak nam, zarzekającym się w identyczny sposób, trafila się ona , w dokladnie 9 miesięcy po ślubie :laugh: :laugh: :P ) więc spoko luzik, co ma być to będzie B)

Nie znam tych karuzelek i projektorow, za czasów starszyzny takich cudów nie było ,a Mikusiowi nie kupilam. Nie znakazł się rowniez żaden ofiarodawca :P wiem ze z hustawki z melodyjkami i swiatelkiem Miki za chiny nie chcial korzystać, moze dlatego ze to FP?? :P :P ;)

Miki "Tanczący z Krzeslami " juz od dawien dawna grasuje po mojej kuchni, raz na jakis czas spada, rozbijajac sobie kolejną czesc ciala, ale nic go nie zraża.....

Dziś mielismy dzien urzędowy, bo moj dowod zaraz straci waznosc ( sprawdźcie swoje, bo czeka się prawie miesiąc, a za "niemanie" waznego dowodu grozi kara do 5000 zł :ohmy: ) i jeszcze chcemy wyrobić dowod Mikusiowi no i trza bylo zrobić focie i potańczyć z papierologią, ale ufff, udalo sie wszystko, nawet fota Mikusia u fotografa B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963214 przez Anabelle

agat napisał: Ooooo Bella, no i jak ci się Smoby sprawuje? Zamówiłam różowy :)

Dzisiejsza nocka już niormalna, pobudki grzeczne na cyca i dalej lulu. No ale zanim ta nocka się zaczęła to była 23.30, bo tyle czasu od 20 zajęło Jagódce zaśnięcie :/ Powtórka z poprzedniej nocy - oczy jak 5 zł na przemian z płaczem, szukaniem cyca, pluciem nim i przysypianiem :/ Masaaaakra, nie wiem o co jej chodzi. No ale wolę te cyrki po 20 a nie o 2 w nocy.

Dziś idę z małą do poradni neonatologicznej przy szpitalu, bo dostaliśmy profilaktycznie skierowanie na kontrolę w związku z moim paciorkowcem. Ciekawe ile Blue przytyła.

Idę bo Adaś chałupę demoluje.


Antkowi się smoby podoba. Świeci mocno, na różne kolory, ma melodyjki, śpiew ptaków, funkcje bez dźwięku czy pilota którym można włączyć karuzelke z łóżka :P

Właśnie też mieliśmy z FP karuzele, ale tak marnie świeciła, te 3 motylki mało ciekawe i tym sposobem kupiłam na olx używaną smoby po 1 dziecku wygląda jak nowa :P

Dave ja też poprosze ciepełko!! :D

Suzi ooo Miki miałby towarzystwo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963247 przez Alex_87
ooo dobry pomysł z tym olx, bo Tymek w ogóle nie patrzy na te rybki z karuzeli FP. Hmmm a czy Wasze karuzele tez można właćzyć pilotem od tv? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963260 przez Dave
Ja jak mówiłam dostałam tę FP dla Majki i tylko mi zawadzała, a przy Mateonie nawet na łóżeczko nie zakręciła. Jak dla mnie badziew. Aktualnie lezy zasypana śniegiem, a miśki gdzieś w pudłach się walają.

Bella
- jak do ciebie dotrze ciepełko to podeslij trochę :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963267 przez monia89
Hej ja dziś miałam usg Olek waży 1900 co do płci pewna już na 100 :-) Tak więc kolejnego faceta będę miała do Kochania :-) z usg ciąża o 6 dni starsza. Wsio ok. Tylko szyjka już 2.2 ...
Zobaczymy co moja gin powie w poniedziałek na wizycie.
Ja piore prasuje ogarniam wyprawke został mi rożek kocyk dla mnie płyn i tamtum do kupienia no i torby spakować. Byle do 8 marca potem niech sue dzieje co chce.
Oluś

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963268 przez agat
Zabiegany dzień dziś miałam. Padam.
Jagoda dziś wybitnie "naręczna", cwaniara sama nie pośpi za długo. Popołudniu więc się pochustowałyśmy, ona się kimnęła a ja obiad zrobiłam. Byłam dziś z nią na kontroli w poradni neonatologicznej. W sumie nie wiem po co, bo zbadali ją tak jakby pediatra w przychodni zbadał. No ale miałam skierowanie dołączone do wypisu ze szpitala, z umówioną wizytą, więc poszłam. Młoda waży juz 4500g, 400g w 6 dni przybrała. Rośnie jak głupia, w nosie ma dbanie o linię :P
Ja dziś wagę odnalazłam (mąż sprzątał tydzień temu i tak schował, że nie mogłam znaleźć :P ). Wychodzi na to, że mam 2,5 kg do stanu z początku ciąży :) Jupiiii :P No ale do stanu sprzed Adasia jeszcze duuuuuużo...

Leżaczek dziś wyciągnęliśmy, mała ma go w nosie, a Adaś zachwycony, całe popołudnie w nim spędził :P Stary koń :P

Jutro wyruszam do Lidla po ciuszki. Pewnie będzie tak:


Muszę też o dentystę znowu zahaczyć, bo albo ponownie mi się tlenek w zębie wykruszył, albo jakaś inna cholera, bo boli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963286 przez agat
Ooo posta Moni przegapilam. Jaki fajny Oluś :)
Ale mi wasze ciąże szybko lecą! Szczególnie Moni i Belli ;)

Dzieci me śpią od 21 :) Nie wiem czy powinnam się cieszyć czy bać tego co przyniesie noc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963287 przez Suzi
Monia - swietny Oluś, jaki całuśny :cheer: a na kiedy masz termin?

Agat - no rosnie Ci Jagodzianka na potęgę :laugh: czy ona jednorazowo obala obydwa cycuchy czy zadowala się jednym?
A jak Adas patrzy to nie chcialby powrocić do przeszłosci? ;)
Ja sobie chyba tego lidla daruję, az takieho ducha walki w sobie nie stwierdzam, ani tez potrzeb.... B)

Z tym ewentualnym towarzystwem dla Mikiego to nie tak do końca, bo córuś się wyprowadza, więc i tak pod jednym dachem by nie byli....a na dochodne to juz nie to....

Azja - halo halo!!! Wszystko w porządku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963289 przez Dave
Monia piekny on Olus:-):-):-)

Ja wypilam dwa kielichy Martini I ide spac. Dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963291 przez Anabelle
Agat u nas też bujaczek to hit Antka :lol:
Ogląda na nim bajki, jeździ samochodzikami, nawet go przewijam na bujaku :lol:


Alex smoby ma własnego pilota, nie na tv



Monia, to mój maluszek miał 1700 na twoim etapie ciąży :P
Ja bym chciała urodzić w pierwsze 2 tygodnie marca, z nadzieją, ze wtedy łatwo pójdzie ale zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963295 przez Dave
Dzien dobry:)

Nocka nawet wporzo za nami. Dzien będzie zabiegany i nerwowy, bo mąż na targi wyjeżdża.

Miłego dnia.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963330 przez Alex_87
Bella ja wiem, że własnego pilota, bo FP też ma, ale ile razy zmieniam kanał w tv w pokoju to włącza się karuzela :D

Oluś jaki przystojniak :D a Jagódka rzeczywiście rośnie jak na drożdzach.

Tymon uwielbia leżaczek, tak samo jak Zuzka, jak on w nim nie lezy to sama się buja, albo układa lalki i miśki :D więc nasz leżaczek to hit ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963331 przez monia89
Hej ja byłam na spuszczeniu krwi i do lidla wpadłam kupiłam co chciałam i jest dobrze :-)
Suzi z @ 5.04 ale z usg 31.03 i ten termin mi sie zgadza :P więc teoretycznie 2 marca moge rodzić no ale że przyjmuje sie terminy @ to po 8.
No ta waga przeraża mnie bo Antoś w 34 ważył prawie 2100...
ale są identyczni :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl