BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 4 miesiąc temu #962113 przez Alex_87
Ja zaszczepiłam mmr w czwartek, na ostatnią dawkę 5w1 zapisała nas na marzec, ale przesunę jeszcze o miesiąc, żeby była większa przerwa. No i tylko bilans 2-latka zostanie. Namawiały mnie na ospę, ale niech zapomną :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962126 przez Suzi
Hey
Dzieje sie oj dzieje na forumie widzę :laugh:

U nas bez większych zmian, mowa sie rozwija powolutku...ale sie rozwija. O jedzeniu pozwolicie ze nie wspomnę, a wręcz zaciągnę nad tym tematem zasłonę milczenia... :pinch: :blink: :S
Smoczków nie uzywamy, ale te ktore były kiedyś w użyciu to Lovi... Butelkę do mleczka mamy Avent. Do picia Nuk z ustnikiem silikonowym. Z kubka 360 Miki nie chce czy nie umie sie napić...niekapkow z twardym ustnikiem nie lubi, z normalnego kubka sie głownie oblewa.... :blink: butelkę Tommy T kiedys dawno mileliśmy ale byla beznadziejna, smok się zasysał i sie dzieciak wkurzal więc wyrzucilam. Z tego Aventa ( classic) pije swietnie, smok sie nigdy nie zasysa więc mamy tę jedną jedyną i innej nawet nie szukalam, bo nie bylo potrzeby

Plan dnia w sumie podobny do Leosiowego, czyli śpimy do 9-10, potem drzemka od 15 do 17 lub nawet 18 i hulaj dusza do 23. Tzn kapiel jest gdzies kolo 21-21.30 ale zasypianie trwa i trwa.... Tez czekam na wiosnę, zeby to jakoś inaczej poustawiać, a póki zima to niech tam sobie śpi jak chce, w koncu wyjście na dwor to dla mnie zło konieczne, brrrrrr, jak ja nie znoszę marznąć. Oby do wiosny ;)

Agat - Jagodka śliczna, bardzo do niej imię pasuje, dobraliscie perfekcyjnie :) a tak swoją drogą, to czyj to byl pomysł?

Alex -Tymon Pudzian! Rosnie jak na drożdżach, potęga :laugh: , masz mleko z jakimś koksem chyba :) ;) super facecik
A co do m to nie sądzilam, ze "kruk krukowi oko wykole" ;) ;) ;) myslałam,,ze policja nie dostaje mandatów :whistle: serio

Mmr -nie , dziekujemy.

Mikuś zdecydowanie praworęczny i prawonożny :)
Czy Wasi chlopcy ( chłopcy, podkreślam, bo dziewczynki to inna "substancja" ) lubią książeczki? Czytać,,oglądać? Bo pamietam, ze moja corka w wieku Mikusia to nie tylko uwoelbiala jak sie jej czytalo , ale sama dopowiadala treść...a ten mój mały troglodyta nie dość ze sie nie da zainteresować książką( no moooooże czasem obrazki laskawie obejrzy ) to ksiązki sluzą mu przede wszystkim do rzucania... :blink: :ohmy: :S bajek w tivi nie ogląda, tylko Bzyk.tv kroluje, bo tam pioseneczki...ma sluch, bo jak mu zanucę czy zagwiżdżę melodyjkę to bezbłędnie kojarzy ze zwierzątkami ktore w danej pioseneczce występują :)

Pamperow uzywamy, ale na nocnik siusiu bez problemow robi, no ale nie woła albo informuje post factum...oby do wiosny ;)

A mialam Anabelle zapytac -czy Antonio uzywa wielorazowek?

CreMoniu -moze hipseata sobie kupcie? Wygodnie sie nosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962132 przez tysiiiak
My dziś byliśmy z M. i parą znajomych w kinie na "Teoria wszystkiego" i przepłakałam połowe filmu co raczej mi się nie zdarza! Więc film mocny chodź myślałam, że to może moje hormony tak na mnie wpłynęły chodź po części napewno :P No ale nie ja jedna tak odebrałam film :)

Kubulek uwielbia książeczki :) co chwilę jakąś przynosi żeby mu czytać. Najbardziej lubi te z serii Mały chłopiec gdzie każda jest o innym samochodzie bądź pojeździe no i lubi też książeczki ze zwierzątkami :) Najbardziej lubię jak sam usiądzie i czyta po chińskiemu :P niezły ubaw :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962135 przez kaikai
Mój Dawidek uwielbia książki, bajki, wierszyki.
Najbardziej Brzechwy i Tuwima.
Lokomotywe to już nauczył się na pamięć, oczywiście tylko kilka wyrazów ;)
Paweł i Gaweł to też ulubiony wierszyk, nawet się śmieje przy nim gdy czytam :)
U nas codziennie w ciągu dnia muszę czytać książki minimum pół godziny, aż mi się znudzi. Później wieczorem przed snem, kolejna porcja.
Mi się oczy już zamykają, a on mógłby słuchać godzinę.
Dawidowi czytałam od urodzenia i zawsze słuchał, nawet jak miał 3 miesiące to pamiętam jak spokojny się robił przy Kubusiu Puchatku. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962136 przez Dave
Ja juz dzis tylko pstrykne I ide spac.

Jutro napisze.

Pstryk



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #962142 przez Anabelle
U nas MMR już dawno poszło, za to zostało nam ostatnie 6w1. Nie wiem jednak czy podam, bo najpierw ANtek mial antybiotyk, potem ja, plus ciąża, jeszcze Antek ma ciągle krostki i skórę atopową, miał syrop na odczulanie - musze go kapac w mediderm i smarować po każdej kąpieli kremem z tej serii. Teraz jeszcze bedzie noworodek...

Z małym juniorem mam problem. Też sie naczytałam i teraz wolałabym nie szczepic w pierwsze 3 msc życia, ale nie wiem jak to później wygląda uzupełnianie. Do tego nie wiem czy brać 5w1 czy 6w1, wiem tylko, ze nie chce NFZ. Ponoć najlepsze są szczepionki sprowadzane na zamówienie z 1 chorobą, ale podawane po 1 szczepionce co 2-3 msc, a nie jak NFZ u nas że X wkłuć jednego dnia, bo te podłoża nie są fajne.
No ale właśnie - już sama nie wiem.
Antek szedł kalendarzem szczepien i nic mu nie było nigdy.

Suzi, tak.
U nas są wielorazówki z Milovii. Otulacze konkretnie.


Aaa i brzuch. Taki oto sobie jest. Ale dość nisko i nie podobny do "antkowego"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962156 przez monia89
Anabell brzuszek fajniutki :-) i mamy takie dame biustomosze :-D
Mi teraz nikt nie wierzy że Olek będzie bo każdy mówi że zrobił mi sie rozlazły dziewczyński brzuch...
co do szvzrpień najchętniej bym odpuściła Antkowi xalega ostatnia szczepionka 5 w1 no i bilans przed nami.
My mamy butelki tt i smoczki avet i lovi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962160 przez agat
Witam w lutym :)
Słoneczko ładne od rana świeci, nocka w miarę ok za nami, więc i humor dobry. Wprawdzie idziemy na obiad do nietopery, ale jakoś to zniesę :P

Z książeczkami u nas teraz jest odwrót, jakoś od nowego roku w ogóle Adasia nie interesują. Jeszcze jak ktoś wyciągnie i zacznie oglądać to potrafi się glut zainteresować na kilka minut, ale to nie to samo co wcześniej. Wcześniej potrafił przez godzinę wyciągać książeczkę za książeczką i podchodzić, by z nim "czytać". "Czytać" bo tekst go nigdy nie interesował, nie chciał słuchać, gdy mu czytaliśmy, skupiał sie na obrazkach i ich opisywaniu.

Suzi co do imienia to śmiesznie wyszło, bo Jagódka była jednym z moich typów już w pierwszej ciąży, ale wtedy mąż mówił kategoryczne NIE. No więc teraz nie wspominałam nawet o nim za często, aż tu nagle małż sam "odkrył Amerykę" oznajmiając, że wpadł na super imię :P :P Pytam jakie? Jagoda :P No rzeczywiście, odkrywcze :P Była jeszcze "bezpieczniejsza" opcja Hani, no ale jak mi połoźyli tego czarnego kudłacza na brzuchu to nie było innej opcji niż czarna Jagódka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962163 przez Azja
Hej

U nas tez piękne słoneczko świeci. Zjemy śniadanie i idziemy na spacerek :)

Anabelle ładny brzuszek. Ale faktycznie bardzo nisko ;)

Suzi u nas książki tylko do oglądania. Wcześniej można było poczytać a teraz tylko oglądamy i Młody mówi co jest na obrazkach :) ost Jasiek najlepiej bawi się klockami czy to drewniane czy plastikowe układa z nich różne budowle :)

Agat Imię idealnie pasuje do Jagodki. Ost moja tesciowa Pyta z jak będzie u nas dziewczynka to może Jagodka. Ona to wszędzie musi się wtrącić :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962179 przez Anabelle
Oj to prawda, imię rewelacyjnie pasuje do Jagódki :)

Stanik Alles Letizia podreperowałam po karmieniu Antka, zmniejszyłam obwód i wzmocniłam łączenia drutów, żeby mieć do szpitala i na koniec ciąży, bo przez to, że mam nisko brzuch to muszę mieć staniki z obwodem 70 :/ A wtedy miseczka wychodzi I lub J. Wolę poinwestować po nawale w staniki jak mam stare z Antka :P Wolałabym cake lingerie ale jest cieżko dostępna w polsce, hotmilki są fajne ale bez fiszbin więc troche słabo jak na mój biust. Allesy się rozciągają bardzo szybko, i stopniowo gorzej trzymają, ale za to są tanie. No zobaczymy.

U nas klocki to najlepiej... latają :P

Pogoda faktycznie piękna. Jemy śniadanie i też się zbieramy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962197 przez Alex_87
Suzi niestety gdyby dali mu niższy mandat a ktoś z "góry" by się dopatrzył to miałby postępowanie, zabrali by mu 20% z jednej pensji i 30% z trzynastki, poza tym niech policja będzie dobrym przykładem :D szczerze mówiąc, mnie zawsze wkurzało to, że policja się czuje taka bezkarna, i zawsze to powtarzam mojemu J, że skoro wlepia za coś mandaty to niech sam też przestrzega przepisów.

Zuza bardzo lubi książki, czasem nimi rzuca, albo chodzi po nich, ale głównie ogląda :D

Anabelle brzuszek pokaźny :) ale nie zazdroszczę hehe. Ja już się wzięłam za siebie i codziennie robię jakies ćwiczenia na brzuch, bo w sumie tylko on mi przeszkadza i te nieszczęsne rozstępy, ale zauwazyłam, ze Bio Oil mi pomaga, i jakby mniej widoczne są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962206 przez agat
Annabelle czy ja wiem czy Allesy takie tanie? Nie powiedziałabym. Ja mam jeden biustonosz z allesa, taki nieusztywniany z fiszbinami, drugi mam firmy Ava, 70 zł kosztował i też bardzo dobry. O dziwo teraz kupuje obwód 70, przed ciąża miałam 75. No Ale miseczka konkretna, H w porywach do I ;) Teraz poluje na przeceny w esotiq no tam taki fajny cieniutki karmnik widziałam.

U teściowej siedzimy, na szczęście nie ma szwagierki i jej córki więc nikt nad uchem nie piszczy i jest cisza i spokój ;) No pomijając opowieści teściowej ;P Czy ona naprawdę myśli ze mnie interesują plotki z całego osiedla na temat ludzi o których nor mam bladego pojęcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962218 przez kaikai
Anabell, brzuszek już spory, ale faktycznie nisko. Pewnie przez to łatwo Ci się oddycha ;)
U mnie to masakra, tchu mi brak.
No tak wysoko to jeszcze nie miałam, nawet odstepu od piersi nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962223 przez Azja
My juz po spacerku. Super było. Może upału nie ma ale słońce świeciło wiec bardzo przyjemnie :) Młody się nawet do śniegu przekonał bo wcześniej nie chciał po nim chodzić. A dziś nawet kulki ze śniegu lepil :)

Agat wiem co czujesz jak teściowa Ci plotki opowiada. Moja się żali zawsze na szefowa i plotki tez opowiada. Jeszcze bym przeżyła gdyby to raz powiedziała. A ona po 3 albo więcej razy to samo gada :woohoo:

Ceny staników masakra. Ja tez mam duży rozmiar i kupić za mniej niż 100 to naprawdę ciężko. Mi ost przypasowaly z firmy freya ale nie wiem czy są do karmienia jeszcze nie patrzyłam ale ceny też mają nie małe

Lecę korzystać z drzemki Jaska i chyba tez się przespie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #962253 przez Anabelle

agat napisał: Annabelle czy ja wiem czy Allesy takie tanie? Nie powiedziałabym. Ja mam jeden biustonosz z allesa, taki nieusztywniany z fiszbinami, drugi mam firmy Ava, 70 zł kosztował i też bardzo dobry. O dziwo teraz kupuje obwód 70, przed ciąża miałam 75. No Ale miseczka konkretna, H w porywach do I ;) Teraz poluje na przeceny w esotiq no tam taki fajny cieniutki karmnik widziałam.

U teściowej siedzimy, na szczęście nie ma szwagierki i jej córki więc nikt nad uchem nie piszczy i jest cisza i spokój ;) No pomijając opowieści teściowej ;P Czy ona naprawdę myśli ze mnie interesują plotki z całego osiedla na temat ludzi o których nor mam bladego pojęcia?


No ja zawsze kupowałam staniki 150-200 zł bo generalnie zawsze miałam duży biust, już w gimnazjum a nie chciałam mieć zwisów :P Po tym co się stało szwagierce z biustem po ciążach i karmieniach wiedziałam, że musze mieć porządne staniki na dzień i na noc. Najpierw próbowałam niższe półki ok 50 zł, ale już w szpitalu położne mi je pocieły żeby ratować biust. Potem kupiłam Allesy ale one początkowo dobrze trzymają, a potem się rozciągają. Allesy to tak zazwyczaj od 70-100 zł można kupić, więc wydaje mi się że to nie wiele. Hot milki widziałam, bardzo fajne staniki jeśli chodzi o jakość i 5 stopniowa regulacja, ale zaczynają się od 200 zł i są bezfiszbinowe. W Krakowie jest sklep z cake lingerie i jeszcze 2 firmami ale staniki 200 zł w górę. Przejadę się je pomierzyć ale dopiero po nawale bo na nawał bym nie kupiła.
Jak dla mnie Allesy mają dobrą cenę do jakości ale jak używałam non stop 2 staników 24h na dobe to musiałam łatać druty, bo wyłaziły albo wbijały się pod pachą, no i po jakimś czasie się rozciągały pod biustem, a to najważniejsza sprawa. Powinien być tam super dopasowany, więc to dla mnie największa wada allesów a mam w domu 4 sztuki.

Ooo nic wiecej nie napisze bo goscie weszli :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl