BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 8 miesiąc temu #997598 przez Dave
Dobry wieczór

Bosze jak gorąco, niech już coś kapnie z nieba.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997601 przez Suzi
Dobry wieczor Dave :)

U nas na północy jest prawdziwy biegun pólnocny, teraz aktualnie mamy UWAGA! - 10 stopni. Slownie? Proszę bardzo -DZIESIĘĆ. Wieczorem wybraliśmy sie na zachod slońca to było 17 st, wzielismy ze sobą bluzy, a jak juz slońce zaszlo i jeszxze wypelzły wieczzorne mgły to sie zrobiło 10.. A zeszlej nocy mieliśmy ze 3 burze, nie jakieś gwałtowne na szczęscie, ale popadalo. W dzień dzis bylo tak do 23 stopni i slonko zza chmurek, więc da sie żyć...... ;)
Więc komu gorąco, to zapraszam na Pomorze... B)
A jakie przetwory wykonalaś , Dave?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997608 przez Dave
Suzi - 10 STOPNI :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :S :S :S :S :S :pinch: :pinch: :pinch:
To ja chyba jednak wolę moją trzydziechę.

Ja to popełniłam dżemiki różne, sałatkę ogórasową, korniszony, kiszone, czereśnie, truskawki takie tam:)
A dziś jadę z cukinią i papierówkami:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997609 przez Azja
Suzi prześlij proszę pogodę nadmorska wschód, u nas dalej patelnia mam dość. Nawet z dziećmi nie można wyjść na spacer:(

Wczoraj byliśmy na wsi na ur u Jasia kuzynki. Myślałam że tam będzie trochę chłodniej ale nie. Jasiek skorzystał Bo się w basenie pochlapal

U nas Wczoraj grzmialo myślałam że popada a nawet kropla nie zlecialo. Jest okropnie duszno od samego rana.

Mam dość

Dobra syczy tego narzekania :P

Suzi jak Miki na rowerku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997615 przez agat
Witam powakacyjnie, wczoraj wróciliśmy z wojaży. Pogoda na południu zabójcza, niestety na Mazowszu taką sama :/ Idzie oszalec, Jagoda się męczy, spać w nocy nie może. Marzę o 20 stopniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997623 przez Azja
Agat 20 trochę mało 25 i wiatrem było by idealnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997625 przez Azja
Agat 20 trochę mało 25 z wiatrem było by idealnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997664 przez Suzi
Dave, a co robisz z cukinii?? Jakieś przetwory? Bo mi tylko leczo przychodzi do glowy, a to zaden "przerwór" :P
Ja tez zrobilam duuuużo ogorkow, i kiszone i salatkę szwedzką i w sosie miodowo-musztardowym ( pychota) a z dzemow to kroluja wiśnie ( nawet juz sama nie wiem ile sloikow tego mam) oraz tegoroczna nowość -czarna porzeczka z jagodami -super smak, bo same jagody -dla mnie za mdle w dzemie, same porzeczki -za ostre, a razem -duet idealny, polecam :cheer:

10 stopni bylo pożnym wieczorem, nad ranem o 5 było -UWAGA - 5 ( pięć) stopni :ohmy: a teraz jest błogie 23 i slonko! Tu da sie żyć! Żyć nie umierać!

Azja - wieczorem podeślę chlodku, bo z pewnością będzie ;)
Ja serdecznie wspolczuję tym wszystkim co sie gotują i zapiekają w tych afrykanskich temperaturach, a juz zwlaszcza ciężarnym i maluszkom. Mikuś tez slabo znosi taki wściekly upał, zwlaszcza w nocy. Ale co się dziwić.
Co do rowerka -kocha go , ale jeżdzic na nim nie umie, poki co. Jego jeżdzenie to chodzenie z rowerkiem między nogami :angry: ale jak mowilam-tu mamy tereny niesprzyjające nauce jazdy. Jedynie przy domu jest kostka, reszta to trawy i ziemia. No ale coż, nie od razu Krakow zbudowano,kiedys sie w koncu nauczy, jakoś nie moze zalapać, ze należy usiąść na siodelku i odpychać sie tak, zeby pojechać chociaz kawalek.... :blink:

Agat -to skoro juz jesteś, to prosimy o jakiś uczciwych rozmiarow post....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997681 przez Azja
Suzi to czekam na chłód z nad morza :)

A Mikusiowi żeby było łatwiej załapać ze trzeba siedzieć możecie spróbować tak niech siadzie na siodełko nogi trochę w górę a ktoś niech trzyma za kierownicę będąc z tyłu za nim i niech go tak powozi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #997788 przez kaikai
U mnie cały czas upał, w nocy spać się nie da. W dzień nawet gotować nie mam siły i jedziemy na sloiczkach. Ja co tylko mogę to w basenie siedzę, Daria w wanience, a Dawid w swoim baseniku.
Nawet komary nie latają, więc wszystkie okna i dzwi otwarte.
P dziś był w tutejszym markecie i kupił Dawidowi rowerek taki Kraft coś tam, ale Dawid denerwuje się, jeździ oczywiście, tylko z płaczem, bo on już chce szybko. No i weź tu jak dogonić.
Myślimy o takim motocyklu na akumulator, ale do do Warszawy trzeba jechać

Moja Daria gada i gada, następna gadula rośnie. Podnosi już główkę pięknie i szykuje się do siadania :woohoo:
Zaczyna też przekrecac się z pleców na brzuchu, wydaję mi się, że ona szybciej się rozwija, nawet nogi już swoje zauważyła.
Łapie grzechotki dwoma rączkami i wkłada do buzi. :)leży sobie i się bawi. Dawida to tylko na rękach musiałam nosić.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998004 przez agat
Kaikai mamy ten sam rowerek ;) Nasz już zdarty na maksa, Adaś w ogóle się z nim delikatnie nie obchodzi, rzuca gdzie popadnie. Jagoda nówkę sztukę będzie musiała dostać :) Rowerek był z nami na wakacjach, jeździł po tamie w Solinie i po Wawelu ;)

Jak już jesteśmy przy wakacjach to właśnie wstawiłam chyba 6 pranie pourlopowe, jeszcze ze 3 mi zostały :P Nie chcę myśleć kiedy to wszystko poprasuję, na pewno nie w taką pogodę. Teraz dochodzi 19 a po mnie pot leje się strumieniami :/

Wakacje spoko, dzieci bardzo dobrze zniosły podróż (tego bałam się najbardziej). W drodze nad Solinę mieliśmy 2 przystanki, w drodze z Krakowa do domu tylko jeden. Sporo spania, mało marudzenia. Byliśmy na weekend w Solinie, później kilka dni u znajomych pod Krosnem i na kolejny weekend w Krakowie. Gdyby nie upał to byłoby super, choć w sumie lepsza taka pogoda niż ulewy i syberia. Zdjęcia mi się wgrywają na serwer, później pokażę kilka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998366 przez Dave
Suzi - sałatkę ciachnęłam. Cukinia, marchewka, cebula, papryka = pyszota:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #998414 przez Suzi
Dave - salatka z cukinią?? Super! Poprosze o przepis!!! Please, please! Bo tu klęska urodzaju cukiniowego!
Wprawdzie juz na rezerwie jestem ze sloikami, ale jeszcze cos tam wyskrobię. Dzis poszla kolejna partia dzemu wiśniowego. Juz chyba z 60 sloikow mam :lol: , ale tez wyjadamy na bierząco troche, trochę rozdalam....chetniebym tę salatkę ciachnęla :silly:

Nam dzis Misio numer na plazy wywinął. Byl piekny dzień, trochę wietrzny wiec byly piekne fale, wyszalal sie mlody w morzu poczym jak juz mielismy sie zbierac, bo wstal dzis wczesnie więc zaplanowaliśmy juz sobie przyjemnie wieczór ( :whistle: ) to patrzymy, a on śpi..... Zasnął sam, nie lulany, nie proszony, bez "warunków" czesciowo na piachu, półgoły.......przenioslam go na koc, otulilam i tak spał godzinę....od 18 do 19..... Żegnaj mile zaplanowany wieczorze.... :S

Kaikai - sliczna Daria, i jeszczespokojna do tego, ehhhh, szczęściaro!!! :) Miki powoli rozkminia rowerek, juz zajarzył ze mozna siedzieć i juz coraz częsciej sie ladnie odpycha nogami. Myślę, ze niebawem się rozkręci. Widzę ze Dawid to niezly wyścigowiec :laugh:

Agat - cos dlugo ten serwer pochlania Twoje zdjęcia...... B)

Azja - żyjecie? Jak tam Jaś i Baś?

Coś Tysiaka nie widać....TYSIAKUUU! Wyszliście juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998416 przez tysiiiak
Suzi podczytuje ze szpitalnego loża ;(( jest duża szansa na wyjście jutro .. Mam nadzieję że tym razem już się uda bo inaczej chyba skocze z okna:(
Kacperek jest identyczny jak Kubuś wiec troszkę uzupełnia moja niewyobrażalna tęsknotę za moim małym wielkoludkiem:( czuje się jakbym jeszcze raz to samo dziecko Urodzila ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998429 przez agat

Suzi napisał: Agat - cos dlugo ten serwer pochlania Twoje zdjęcia...... B)

Was wszystkich czarna dziura pochłonęła, sama sobie zdjęć pokazywać nie będę :P

Tysiaku moja koleżanka dziś wyszła z córeczką ze szpitala, w 8 dobie, durna żółtaczka nie chciała ich puścić, mam nadzieję, że i wy jutro wyjdziecie :) Kacperek słodziutki :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl