BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 8 miesiąc temu #996702 przez Suzi
Azja - STO LAT Z OKAZJI URODZIN :kiss: :kiss: :kiss:
pociechy i radości z chłopaków i spełnienia wszelkich marzeń i realizacji planów

Monia -odezwij sie!!! Jak Tosik?

Nadal czekam na info o rowerkach first bike
Agat -dzieki za odp, choć nie macie first bike'a

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996713 przez Azja
Suzi dziękuję za życzenia :)

Co do rowerka to my mamy wersje cross kolor czerwony. Polecam jak najbardziej. Jesteśmy zadowoleni. Jasio Również. Śmiga tak ze ciężko go dogonić :/

Zamawialam ze strony firstbike.pl

My zamawialismu z uchwytem obnizajacym bo Młody był jeszcze mały ale teraz już nie jest potrzebnu

Monia i jak Antos. ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996728 przez Suzi
Dzieki za odp Azja, ale małż, jak to małż, czekanie nie jest jego najmocniejszą stroną, więc tez juz zamowił i wziął tez to cos do obniżenia siodełka, choć mnie sie zdawalo, ze juz nie będzie konieczne, a Ty tylko potwierdzilaś moje przypuszczenia,,no ale zamowienie poszlo :P
Wstawie na fb model jaki zamowił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996796 przez Magdalena9t
Hejo

U nas afrykańskie upały nastały, niech już jest wrzesień bo coraz ciężej cały dzień praktycznie samej z Tomkiem. :whistle:

Suzi, my też mamy taki sam model co Azja( a raczej Jasiek ;) firstbike cross red, wybrałam ten dlatego,że ma opony na nasze tereny. Nadal mamy ten uchwyt obniżający i Tomek sobie świetnie radzi,aż czasem muszę za nim biec, fajna jest też dożywotnia gwarancja na ramę, Tomek często nim rzuca jak zobaczy gdzieś po drodze maka bo oczywiście musi go zerwać :pinch: i na pierwszy raz jak składaliśmy go z mężem(bardziej mąż) to stwierdził,że jakieś plastikowe gówienko, ale ważne ,że gwarancja jest i nic się nie dzieje ;)

Monia,jaki dokładnie NOP ma Tosik? W przychodni lekarz powinien wpisać w książeczce,i zgłosić. Jeśli nie będzie chciał zgłosić, to spróbuj sama do sanepidu zgłosić.

Azja wszystkiego najlepszego :kiss: :kiss: :kiss:

Agat zazdroszczę wypadu :woohoo: ;) też mi się marzy wyjazd :whisytle: jedyna atrakcja to bajoro u szwagra :silly: mąż rozłożył nasz basen to padało przez cały czas więc złożył :pinch:

CreMoniu jak ślizgawka Leosia się sprawuje? znów jest promocja na Agito i kusi mnie,żeby zamówić,tylko nie ma czerwonego koloru a Tomek chce czerwony :P




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Muszę iść spać bo pełno robactwa mnie atakuje przy lapku :sick: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996802 przez Dave
Dobry dzień :laugh: :laugh: :laugh:

Ktoś mnie tu jeszcze pamięta ;) ;) ;)

U nas wsio ok. Dzieciaki rosną, szaleją i doprowadzają matkę do obłędu :P czyli standard.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996826 przez Azja
Suzi Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) zdrówka i spełnienia marzeń :)

Tysiak jeszcze tu gratuluję. Czekamy na relacje z porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996869 przez Suzi
Dzięki Azja :)

Tysiak - więc jednak mam bliźniaka :woohoo: :woohoo: :woohoo: witaj Kacperku - moj blizniaczy lewku, rosnij zdrowo na pociechę rodzicom i baw sie ladnie ze starszym braciszkiem ;) Gratulacje dla dzielnej Mamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996996 przez monia89
Wszystkiego najlepszego Azja i Suzi :kiss:
Tysiak gratuluje!!!!
U nas ręka opuchnięta i temp. Tylko że wyszło / zrzucili wine na to że szczepień Antek nie moze dostswać w lewà rączke bo przez to była taka reakcja bo niby ręka inaczej ukrwiona itp itd.fakt faktem gruźlica goiła mu sie z 9 me. A Olusiowi chwila moment. Nie wiem sama ale po tej akcji odechciało mi sie szczepionek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997009 przez Magdalena9t
Monia brak slow na nich, teraz umywaja raczki : :angry: Napisz tak jak pisze Suzi do StopNop opisz sytuacje,jak zglosic Nop. Na pewno pomoga.
Ja dzis wybieram sie na ten bilans 2 latka bo zwlekam i sie robi pozno. Juz jestem bojowo nastawiona jak beda pytac o szczepienie.

Creo zapowiada wielki powrot i kazala wycalowac :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997084 przez kaikai
Nie wiem czy opuchnięte miejsce po szczepieniu i temperatura( pewnie niska) to już nop. Ja po takim wpisie już myślałam, że jakieś gorsze skutki uboczne.

U mnie Daria po pierwszym szczepieniu miała dwa dni gorączkę 38, ale nie podawałam jej nic, żeby organizm wytworzył przeciwciala.
U Dawida po mmr po dwóch tygodniach miał gorączkę trzy dni powyżej38 i wysypke na nogach takie plamki, swiatlowstret i bolały go stawy tak do dwóch tygodni. Ale to są typowe skutki uboczne po tych szczepieniach. Jak już się na nie decyduje to trzeba się z tym liczyć i lekarz ostrzega i mówi co robić.
Jak temperatura i opuchlizna po zastrzyku jest dla nas tak straszna to lepiej wcale nie szczepic. Takie jest moje zdanie.
Na opuchlizne przykłada się sodę, a na wysoką gorączkę są czopki lub inne.
W sumie gorączka to jest dobry znak, organizm się broni, nie ma się co dziwić przecież to są wirusy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997142 przez monia89
Dla mnie to coś dziwnego Kaikai ponieważ po wcześniejszych szczepieniach nie było temp prawie 40 stopni i opuchlizny do łokcia która nie schodziła po sodzie i pietruszce do tego brak siły.
Dlatego moim zdaniem to podchodziło pod nop.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997234 przez Anabelle
u nas first bike nadal z uchwytem obniżającym - antek wtedy czuje sie pewniej, łatwiej mu wejść i zejść ;)
mamy first bike cross orange

co do szczepien to podobno zaczerwienienie, opuchniecie, bolesnosc miejsca jak i goraczka to bardzo czeste objawy
mnie gonia co chwile bo antek nie ma jednej, ostatniej dawki 6w1 z 18 msc zycia
leo ma prawie 5 msc a miał dopiero 1 szczepienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #997239 przez Azja
Hej


Jasiek tez ma jeszcze uchwyt zamontowany ale siodełko podniesione bo już było mu źle jeździć. A uchwytu nie ma komu zdjąć :P


Zważyłam wczoraj Wojtka ze mną na wadze wyszło 6 kg :woohoo: przez trochę ponad miesiac przytył 2kg :blink:

Czy wy też macie dość upałów. My się kisimy prawie cały czas w domu taka patelnia nie da się wyjść. dobrze ze mamy duży balkon to Jasiek buszuje na balkonie jest trochę chłodniej bo nie mamy z tej strony słońca

Anabelle powiedz mi Ty jesteś znawczynia. Chciałabym kupić chustę taka żeby móc młodego na szybko włożyć i pójść do sklepu na dol. To szybciej zaplote kołowa czy taka normalna. I z którą może być mnie problemu i łatwiej ? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997248 przez Suzi
Azja - mnie sie wydaje, ze wszystko jest kwestią wprawy, ale choć nie mialam kólkowej , to wydaje mi sie ze z nią wlasnie byloby latwiej niż ze zwyklą. Mozesz rozwazyc jeszcze nosidło mei tai, ale z tym to nie wiem od jakiego wieku ( trzaby sprawdzić w czelusciach netu ;) a z tą wagą Basia to zakasowalas chyba wszystkie nasze nasze dzieci :woohoo: to sie nazywa MLEKO!! :laugh: a czesto Baś je?
Co do rowerka, to widze ze bez tego obnizacza, byloby Mikusiowi trudno, byc moze jak nabierze wprawy to będzie zbędne, ale poki co tylko z tym. Narazie szału nie ma,ale tu u nas nie ma tez terenów do wyhodnej nauki, wszedzie łąki, trawa i unbite wiejskie dróżki.zero asfaltu czy chodnika w okolicy :P

Anabelle - tzn ze w szpitalu Leosia nie szczepilas? A czym do tej pory jest zaszczepiony?

Magda - czy bilanse są obowiązkowe?? Ja nigdy zadnych bilansow nie robilam i nikt mnie na takowe nie wzywał. ( od pierwszego dziecka... :blink: )

Ja wpadlam w szał przetworowy, narobilam juz dżemow i ogorkow w wielu postaciach :silly: i z przyjemnościa ogladam teraz efekty mojej pracy. Nazywam ten stan "radość chomika" :woohoo:
Dzis upał wiec gnamy nad morze dla ochlody

Co do nop-ów to zarowno Tosikowe objawy jak i objawy Dawida( chyba nawet jeszcze bardziej ) podpadalyby mi pod nop. Uwazam ze calkiem "normalna" reakcją po szczepieniu jest BRAK objawow niepożadanych,jesli są to juz niedobrze . Takie jest oczywiscie moje zdanie, ale ja nie lubię bagatelizowania lub godzenia sie na niepotrzebne cierpienia lub dyskomfort dziecka w imię szczepienia ( ktore w zasadzie, z tego co czytam, są w wiekszości bez sensu )
Podziękowania: monia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997332 przez Dave
A u nas Maja w nocy gorączki dostała. Przespała ze 4 godziny w dzień co u niej jest zakrawa na cud. Cholera wie z czego to, chyba z ciepła. Bo można ochujeć, zaprzeproszeniem.

Suzi - radość chomika u mnie już trwa od .... ochocho. Dziś zrobiłam sałatkę ogórasową.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl