BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #459379 przez moonisiaaa2
Monia89 ja tak samo mieszkam u rodziców jeszcze :) dopiero po porodzie przeprowadzam się do chłopaka cięzko mi będzie sie tak wyprowadzić z domu w ktorym spedzilam 23 lata :) ale coz daleko nie bede miala tylko kilka blokow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459391 przez agi-p
Moonisiaaa spokojnie na każdy rodzaj imprezy można sobie pozwolić :) Jeśli tylko dobrze się Kobieta czuje , to czemu nie . Zawsze można większość czasu siedzieć sobie na krzesełku , objadając się smakołykami i gawędząc ze znajomymi :)
Ja w pierwszej ciąży 8 maja byłam na 2 dniowym weselu :) Wybawiłam się za wszystkie czasy :) A 11 maja urodziłam Paulisię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459422 przez ppaulinka1990
Mi sie podoba bardziej z tymi rozami, choc ta druga tez jest ladna i ma dlugi rekaw, wiec na ta pogode w sam raz :)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459438 przez agi-p
Obie świetne , choć zależne od okazji :) ta pierwsza jest śliczna ... te róże dodają jej charakteru i kolor ten pierwszy jest boski . Na pewno będzie tuszowała brzuszek .

Ale druga tez fajna :) Niby taka prosta , a ma w sobie wiele uroku :) No i pięknie brzuszek podkreśla :) I duży plus za długi rękaw , zwłaszcza o tej porze roku .

Chyba nawet bardziej skłaniałabym się ku tej drugiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459439 przez moonisiaaa2
Właśnie też bardziej myślę nad ta z różami :) tylko mam problem jaki rozmiar nie wiadomo ile przytyję :) jak narazie przez 4 msc 1 kg zobaczymy co dalej :D

Jak sie w ogole dziś czujecie? Ta pogoda mnie dobija nie mam w ogole humoru,zmęczona się czuję a nic nie robiłam dzisiaj. Niech ta jesien i zima szybko przemina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459451 przez agi-p
Ja czuję się potwornie przez choróbsko , które mnie nęka :( Mówię przez nos,smarkam co chwilę , głowa pęka i gardło boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459457 przez moonisiaaa2
Ja byłam przeziębiona na samym początku, leżalam jak umierająca w łożku z mysla ze nie moge zadnej tabletki zazyc tylko domowe sposoby...a jak slysze mleko z miodem to jestem jeszcze bardziej chora,no ale przebolalam jakos dla mojej niusi malej i pilam te wszystkie "świnstwa" :D:) narazie odpukać wszystko dobrze i nic mnie nie lapie. Chociaz coraz czesciej mnie boli brzusio pytalam lekarza mowi ze to normalne jezeli nie krwawie ani nic sie zlego nie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459461 przez agi-p
Pewnie , ze normalnie . Macica się rozciąga . A zaraz brzusie będą bolały od kopniaczków Maleństwa :) To niewiarygodne jak brzuch kobiety potrafi się naciągnąć i ile wytrzymać :) Ami tak szalała w brzuchu,że przybierał kształty nie z tej ziemi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459465 przez moonisiaaa2
Już się nie mogę tego doczekać :):) do lekarza kiedy idziesz ??:) ja dopiero 26.11 :( mam wizyty co 4 tygodnie . A 06.11 moja polozna zapisala mnie do szkoly rodzenia w ramach nfz w mojej miejsowosci jest za darmo i ona to prowadzi :) tylko nie wiem czy to dobry pomysl :D bo ja taki leniuch jestem i cwiczyc mi sie nie chce:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459487 przez agi-p
Moonisia ja ide 8.11 :) Chodze co 3 tygodnie .

A szkoła rodzenia to super sprawa :) Można się tam dowiedzie sporo rzeczy i jakies gratisiki dostać :) Ja co prawda nie chodziłam , ale koleżanki korzystały i zadowolone były :) Jeszcze jak za darmo , to wydaje mi sie , ze nie masz się co zastanawiać .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459503 przez moonisiaaa2
No to fajnie :) ja juz sie nie mogę doczekać kolejnej wizyty chociaż bylam w tamtym tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459505 przez ppaulinka1990
Ta szkoła rodzenia to świetna sprawa, tym bardziej że za darmo, sama chetnie bym poszła:) mozna poznac przyszle mamuski, wymienic doswiadczenia, nauczyc sie ciekawych rzeczy i oswoic chociaz troche z tym wszystkim :)
ja tez chodze co 4 tyg i nastepna mam wlasnie 26.11


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459508 przez moonisiaaa2
Zdam z tego 06,11 relacje jak bylo :) moze nie bedzie tak zle :) jak mowicie ze to fajna sprawuszka to czemu nie sprobowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459525 przez agi-p
Oj pewnie , nie ma co ...teraz masz czas na takie rzeczy . Jakby nie było , to bedzie forma wyjścia do ludzi i pogadania sobie :)

Ja uciekam na serial i do spania :) Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl