BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #459542 przez moonisiaaa2
Uciekam dziewczyny do wanny :) zrelaksowac sie troszke i do lozka :D moze dzisiaj jest szczesliwy dzien i zasne bez prolemu haha :D
Dobranoc :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459544 przez kasia1329
Dave świetnie że z maluszkiem ok :) ja mam Mateuszka i nie wyobrażam sobie dla niego innego imienia :)

Dziewczyny moja babulka jest już po operacji. Lekarze wciąż walczą z tą anemią i ciągle podają jej krew i osocze ale jest stabilna.

A jeśli chodzi o rodzine to ja również mogłabym esej o tym napisać. Na rodzinę od strony mamy mogę liczyć zawsze, od strony taty różnie, natomiast od strony męża... Szkoda słów. Myślą że jesteśmy nie wiadomo jak bogaci i że wszystko im się należy. Szczególnie macocha i siostra ( mama męża nieżyje od 18 lat a ojca widziałam raz i nie utrzymuje z nami kontaktu, bo ważniejszy jest kieliszek i koledzy)
Moi rodzice zastępują mężowi rodziców i cieszę się że mój M. Tak dobrze się dogaduje z moim tatą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459550 przez kasia1329
Monisia dla mnie pierwsza gdyż druga ma zbyt zabudowany dekolt. A zawsze można zarzucić jakieś bolerko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459571 przez moonisiaaa2
Dave na allegro wyczailas takie fajne tuniczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459572 przez Dave
Monisia- tak na All.
jutro dam Ci linki bo terqz z tel klikam z lozka



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459573 przez Dave
a ja oczywiście nie śpię. jest 2 w nocy. w dodatku mam katar i blee síe czuje:-(

Monisia-jak dla mnie pierwsza najmniejszą. chociaż nie wiem czy nie za wcześnie kupować,jak imprezujesz pod koniec ciąży. musisz pamiętać że brzusio będzie większy i ona síe znacznie skroci. noi nie wiem jak z biustem,bo ta go znacznie powiększa.

ja bylam na weselu w 9 miesiącu i wybawilam síe jak nikt tam. a ludzie byli w szoku,że tak wywijam:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459579 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu tak się cieszę , ze Babcia już po operacji :) Teraz trzeba być dobrej myśli i wierzyć , ze wszystko pomyślnie się zakończy :) Najważniejsze , ze jest stabilna :)

Dave ja też ostatnio kiepsko sypiam :( Zasnąć nie mogę, potem wybudzam sie cały czas i teraz kiedy mogłabym spokojnie w łóżeczku sie wygrzewać , to jakoś nie mogę :(

Dziś jedziemy do lekarza . Czuję się gorzej , a boje się , ze takie długie przeziębienie oslabi Maleństwo . Dodatkowo Amelka też jeszcze katar ma paskudny,aż jej spływa i drażni gardło.Przez to kaszle i naciąga ją :(

Moonisia jak na wesele to faktycznie ta pierwsza sukienka . Nie wiedziałam na jaką okazję szukasz . A kiedy idziecie ???

Moniaaa dalej milczy :( i to na wszystkich wątkach :( Nie dobrze :(
Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459591 przez kasia1329
Hej!
Ja za to sypiam jak zabita. Gdyby mój synuś nie wstawał w nocy to pewnie spalabym całą noc.

Też się o Monie martwię. Ale może nie ma dostępu do neta i dlatego nie pisze.

Jutro święto a ja nie byłam na grobie mamy męża posprzątać. Nie wiem czy będzie wypadało żeby jutro tam ogarnąć. Ale mąż wraca z pracy to już ciemno a ja po ciemku nie pójdę na cmentarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459593 przez kasia1329
A jeśli o prezentach to u,mnie zaczyna się okres urodzin. Od listopada do marca w zasadzie co tydzień ktoś z bliskich ma urodziny, w międzyczasie jeszcze mikołaj, święta ehhh masakra. Już się zastanawiam czy nie unikać niektórych imprez pod pretekstem że się źle czuję :) żeby uniknąć części wydatków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459633 przez moonisiaaa2
Cześć dziewczyny :( nie spalam do 3 ;/ przebudzilam sie o 6;/ no i jest 9 a ja juz na nogach jestem nie przytomna:( kataru dostalam i brzuch boli :(ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459635 przez moonisiaaa2
Kasiu idziemy 01.02.2013 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459647 przez agi-p
Kasia może rzeczywiście lepiej się wymigać , przynajmniej od kilku imprez . U Nas tez gorący okres się zaczął . Ale w sumie u Nas co miesiac coś wypada,a to jakieś urodziny,imieniny , odwiedziny,śluby,komunie i bierzmowania :( Czasami mam tego dość . Ale okres około świąteczny jest szczególnie oblężony , co doprowadza mnie do szału,bo wiecznie kasa kasa i kasa .

Mooniasiaaa to już chcesz na luty sukienkę kupowac ? Wstrzymaj się , przecież nie wiadomo jak Cię rozbije . Może będziesz miała tyci brzuszek,a może większy .
Teraz okres przeziębień , więc wszystkie po kolei chorujemy :( Trzymaj sie cieplutko i nie daj sie . A na ból brzuszka najlepsze leżenie i może nospa .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459651 przez moonisiaaa2
O prezentach nic nie mowcie dziewczyny jakis horror ;/ w listopadzie urodziny chrzesniaka (4 latka)
w grudniu roczek od strony chlopaka i w styczniu roczek z mojej strony rodziny;/ + mikolaj i gwiazdor..prezenty dla tesciow,rodzicow,babci dla dzieciakow a pierwszy zus dostane dopiero w grudniu i jeszcze do oplacenia mam szkole 360 zl miesiecznie to juz w ogole meksyk jak nie wiem. I jeszcze jakbym miala pomysly na teprezenty to byloby dobrze hihi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459654 przez HERI
Dobry... ;)

W rodzinie męża też teraz najgorętszy okres się zbliża, co prawda jeszcze nie listopad, ale za to grudzień obłożony na maxa :\
9.12 - urodziny małżonka i imieniny jego babci (jedynej życzliwej osoby w tamtej rodzinie)
22.12 - urodziny teścia, urodziny chrześniaka
potem wiadomo - gwiazdka :| w tej rodzinie zawsze qrwa musi być na bogato :|
25.12 - rocznica ślubu teściów
29.12 - imieniny małżonka
31.12 - imieniny teścia


I weź tu nie wykorkuj :(

a tak poza tym - dzisiaj też się obudziłam z bólem głowy, a jak już się obudziłam to zaraz dostałam szału :| bo panów od remontu dzisiaj nie będzie :| bo jeden z dzieciakiem w szpitalu wylądował to 2 pozostałych ma wolne! :| szlag mnie zaraz trafi... a termin zgodnie z umową mają do 3.11... nie muszę mówić chyba, że są w lesie?

Ehh... dziś będzie kolejny zły dzień :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459660 przez moonisiaaa2
Ciągle coś...;/

Ja w ogole dzsiaj sie jakos dziwnie czuje mam nadzieje ze chorobsko mnie zadne nie bierze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl