BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #483374 przez kasia1329
Gosia27 napisał:

Monia89 u nas było tak, że jak pojehaliśmy na biopsję,to lekarka od razu mi powiedziała, że z tego nic nie będzie, i że maluszek nie przeżyje...biopsja się nie udała (nacierpiałam się strasznie)za 2 tyg umówiono mnie na amniopunkcję o ile maluszek dożyje. Dożyła,byliśmy. % tyg czekałam na wynik amniopunkcji. Przeszłam traumę. Gdy badania genetyczne wyszły dobrze, to od razu odrzuciłam myśl o terminacji ciąży. W ogóle jej nie dopuszczałam do myśli. Jaką mam gwarancję że mała urodzi się w miarę zdrowa i będzie normalnie funkcjonowała, nikt...ale to idzie w dwie storny. Jestem położną, mam swoją widzę i świadomość. Godziny rozmów z mężem i walczymy dalej. Małą prawidłowo przybiera na wadze, w zeszłym tyg miała 360g.

W zyciu nie przypuszczałam że tak trudne decyzję będę musiała podejmować, ale chce żeby córeczka miała szanse.I wierzę ze nam się uda.


Napewno się uda!!! Skoro mała dotrwala tak długo to napewno sobie poradzi!! Silną masz córeczkę!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483378 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483382 przez monia89
Mój maluch w zeszły czwartek miał 350g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483384 przez kaikai
Witam

Kasia ciesze się ze się już jesteś spokojniejsza , martwiłam się o ciebie jak zniesiesz ta podroż.

Dave fajnie ze lekarz potwierdził synka , będziesz miała parkę , super , zazdroszczę synka bo tez chce ;)

Malwinsien córeczka rośnie jak na drożdżach , mamusia dobrze dba o księżniczkę :)

Klaudia uważaj na siebie i odpoczywaj więcej

Gosia27 i monia89 trzymam za wasze dzieciątka kciuki na pewno będzie dobrze maluszki czuja ze sa bardzo kochane i to pomaga .

glikomama ja się mecze z hemoroidami już od miesiąca czasami nawet mam krew , gin mi przepisała posterisan czopki , ale najbardziej pomaga mi dieta ( dużo wody, jogurt przynajmniej 1 dziennie , jabłka tylko nie sok jabłkowy ! i uważam na produkty wzdymające )
często lezę z nogami do góry i staram się spać tylko na boku . Niestety gin powiedziała ze już do końca ciąży będzie mnie te cholerstwo męczyć :( trzeba na dietę bardzo uważać .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #483402 przez HERI
glikomama napisał:

WItam dziewczyny dwa dni niebyłam na forum i cięzko was nadrobic ale sie postaram
:)

Mam takie niedyskretne pytanie, może niewypada pytac ale gdzie pytac jak nie na forum :)
A mianowicie chodzi mi o hemoroidy czy was dopadają?I czy macie jakies sprawdzone sposoby albo leki bez recepty na nie?



Glikomama, mi lekarz już na początku ciąży kazał brać Cyclo3Fort - na żylaki i na hemoroidy. Zresztą jeszcze przed ciążą to brałam. Nie ma żadnych przeciwskazań jeśli chodzi o ciążę.

Ahhh i jest dostępny bez recepty :) I na hemoroidy naprawdę pomaga - kiedyś walczyłam z nimi i dzięki niemu w 2 dni przestało boleć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483404 przez agat
Widzę dzisiaj ciężkie tematy... Dziewczyny trzymam kciuki, za Wasze dzieciaczki.

Ja dzwoniłam przed chwilą do mojego lekarza, bo mi od rana już 3 razy stwardniał brzuch, a siedzę na kanapie i nic nie robię. Powiedział mi, że trzeba się temu przyjrzeć i w piątek mam do niego przyjść, tylko jeszcze mam zadzwonić niedługo jak będzie miał kalendarz to mnie wpisze. Miałam dzisiaj jechać na miasto, bo od 3 dni świeżego powietrza nie czułam, ale sobie daruję, wyjdę tylko po chleb na osiedle. Może to te niegoroźne skurcze przepowiadające, a może nie - lepiej sprawdzić.
Co do ruchów to raz na ruski rok coś mnie tam smyrnie od środka - leniwe chyba to moje dziecię i tyle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483430 przez kaikai
Heri wypróbuję sobie ten Cyclo3Fort po ciąży jakby co , bo ja boje się brać jakiekolwiek lekarstwa i tak już nospe biorę i apap jeszcze możliwe ze dojdą mi leki na tarczyce :dry:

agat masz pewnie racje leniwe dzieciątko masz , zresztą to zależny tez od ułożenia malucha moze tam z tylu sobie bardziej działa ;) mi mój siedzi cały czas na dole na pęcherzu
ważne ze czujesz cokolwiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483434 przez HERI
kaikai napisał:

Heri wypróbuję sobie ten Cyclo3Fort po ciąży jakby co , bo ja boje się brać jakiekolwiek lekarstwa i tak już nospe biorę i apap jeszcze możliwe ze dojdą mi leki na tarczyce :dry:


Zapytaj swojego lekarza, bo wiesz - jak to mówi mój - Dzidziuś jest ważny, ale bez zdrowej matki to i jemu dobrze nie będzie, a napewno nasze maluszki nie chcą byśmy cierpiały takie katusze...
Ja od samego początku łykam no-spę jak landrynki, a też niekoniecznie chcę brać leki, ale uważam, że lekarz wie co robi...
Mi mój kazał brać Cyclo jak tylko zobaczył że mi nogi puchną, a było to w okolicach 6-7 tygodnia ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483445 przez kaikai
Heri zapytam się , właśnie czytałam ze nie ma żadnych przeciwwskazań na ten lek , a te czopki to powiem szczerze nie lubię :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483456 przez kaikai
Heri wybrałaś już szpital w którym będziesz rodziła?
bo Ty tez jesteś z Wawy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483465 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483490 przez kasia1329

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483494 przez agat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483501 przez HERI
kaikai napisał:

Heri wybrałaś już szpital w którym będziesz rodziła?
bo Ty tez jesteś z Wawy ?


Na chwilę obecną skłaniam się ku Inflanckiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483506 przez agat
Ja nie z Wawy, ale moje dwie znajome ostatnio rodziły na Żelaznej i bardzo chwaliły. Jedna urodziła wcześniaka i mówi, że gdyby urodziła w innym szpitalu to nie wie co by było z małym. Opieka i sprzęt podobno lepsze niż w Leśnej Górze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl