BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #482317 przez kaikai
do mnie przed chwilą dzwonili ze szpitala ze mi usg połówkowe przełożyli na 7 grudnia bo lekarz chory :angry:
mam nadzieje ze na wizycie we wtorek gin mi powie jaka jest pleć dziecka , bo już się doczekać nie mogę

co do alkoholu to tak jak Agi , nie wypije nawet łyczka , za bardzo mi zależy na dzidziusiu żeby aż tak go narażać , ale zanim się dowiedziałam o ciąży to było lato, grill , muzyka ;) jednak jestem dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482345 przez agat
Ja mam dziś jakiś spadek formy. Fizycznie ok, ale psychicznie gorzej. W nocy śniło mi się, że wylądowałam w szpitalu z krwawieniem i była możliwość straty dziecka... :( Niby tylko sen, ale w głowie zostaje.
Dodatkowo niedawno uspokajałam innych a teraz sama martwię się ruchami. Wydaje mi się, że nie czuję nic ostatnio. Te moje ruchy były rzadkie i bardzo delikatne, ale teraz cisza :( Niech mi ta dzidzia choć raz zabulgocze w brzuchu, please...

Chyba muszę wziąć się za jakąś robotę, bo za dużo myśli na głowie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482474 przez Gosia27
Cześć dziewczyny. Jestem Gosia, 24 lata. Przyszłam mama 2013. To moja pierwsza ciąża, jakże upragniona. Termin porodu wg OM mam na 26.03 a wg USG 5.04. Lekarze jednak pod uwagę biorą ten kwietniowy termin. Pod sercem noszę ukochaną córeczkę,Zosię, która faktycznie odpowiada wagowo tygodniom z USG. Od 11 tygodnia ciąży wiem, że nasza córeczka źle się rozwija. Ma złożoną wadę serca, która występują 1/22 000- 24 000...tzw zespół heterotaksji. Od samego początku ciąży czuję się rewelacyjnie, żadnych wymiotów, sporadyczne mdłości. Na wadze +5kg do przodu. Podczytuję Was, jeśli nie macie nic przeciwko temu. Chciałabym dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam
PS; zżyłam się bardzo z marcówkami 2013 bo sama jestem z marca :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482511 przez monia89
Gosia witaj :) Ja mam termin na 10.04 z usg i mam 23 lata. Niestety moje upragnione 1 dziecko też nie jest do końca zdrowe :( Cóż gdzieś to nam było pisane :)
A dziś znowu usłyszałam że czekamy na Amelkę a nie na Filipa/Antosia :P
Kupiłam tylko body typowo niebieskie z resztą czekam aż się unormuje płeć dzidzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482515 przez Gosia27
Monia89 coś poważnego dolega Twojemu maluszkowi. Ja mam dla naszej kruszynki różowe spichoy, skarpetki i tetrową pieluszkę ze słonikami na szczęście...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482519 przez kaikai
Witaj Gosiu :)

Agat ja tez juz mialam podobny sen

Nudzi mi sie dzis strasznie m dopiero za godzine bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482527 przez monia89
Urodzi się z wadą rączki lewej (najprawdopodobniej bez dłoni). 11 jadę do warszawy wtedy będę wiedziała coś więcej.
Ja narazie kupiłam anioła drewnianego na zdrowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482533 przez agi-p
Kaikai do prenatalnego szybko zleci . Dobrze ,ze zadzwonili i uprzedzili.Dopiero byś się wqurzyła jakbyś się tarabaniła do lekarza i na miejscu dopiero dowiedziała ,ze lekarz nie przyjmuje !!!

Agat podobno sny zawsze spełniają się na opak .Na pewno Twoje Maleństwo am się dobrze :)

Gosia27 witaj wśród Nas :) Gratuluje Zosieńki :) Współczuje chorego serduszka Kruszynki . Niestety nie wiem co to za dolegliwość . Czy to jest uleczalne ? Wiem,ze niektóre wady serduszka leczą jeszcze w łonie Mamy , a niektóre operuje się po narodzinach . Czy u Was będzie podobnie ?
Super,ze tak dobrze się czujesz :)

Moniu89 ,więc jednak Amelka ??? Cudownie :) Dziewczynki są rozkoszne i bombowe :) Dobrze jednak ,ze nie rozszalałaś się z zakupami dla Filipka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482534 przez monia89
Agi mam nadzieje że zostanie już Amelka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482537 przez agi-p
Zostanie :) Będzie boską Amelką :) Byle nie takim diabełkiem jak moja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482538 przez Gosia27
Agi:

Gosia27 witaj wśród Nas Gratuluje Zosieńki Współczuje chorego serduszka Kruszynki . Niestety nie wiem co to za dolegliwość . Czy to jest uleczalne ? Wiem,ze niektóre wady serduszka leczą jeszcze w łonie Mamy , a niektóre operuje się po narodzinach . Czy u Was będzie podobnie ?
Super,ze tak dobrze się czujesz


Jest to ciężka, złożona wada. Do re-operacji zaraz po porodzie. Jeździmy już po specjalistach. Także zobaczmy, jestem pełna wiary

Monia893mam mocno kciuki za Twoją kruszynkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482553 przez agi-p
Gosiu będziemy mocno trzymały kciuki,żeby operacja się udała :) Dobrze ,że jesteś pełna wiary imasz dobre nastawienie .Zosia na pewno to czuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482659 przez monia89
Gosia ja za Twoją również :)
Gdzie jeździcie wawa łodź???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482699 przez klaudia_286
ehh a ja choraaa :(

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482717 przez agi-p
Klaudia co Ci? Pewnie złapałaś coś od Małej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl