BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #483102 przez monia89
Odpocznij troszkę smacznego :) Ja też idę sobie coś zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483105 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483109 przez agi-p
Kasiu dzisiaj nic nie rób...odpoczywaj i regeneruj siły.Oby tylko Mati Ci na to pozwolił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483110 przez kasia1329
Asia, gdyby to nie.chodZiło o babcię to zapewne bym nie pojechała. I nie ze względu na jakieś zabobony tylko na emocje. Mojej.ciotce w 8 miesiącu zmarła mama. Urodziła zdrowego synka i wszystko jest w porządku.

Ja nie tylko się żegnałam z babcią ale i z tym miejscem gdZie miesZkała. Bo najprawdopodobniej już tam nigdy nie wrócę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483125 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483127 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483130 przez kasia1329
Agi jest w porządku, nawet się w miarę zregenerowałam przez te kilka godzin nu. Dziś już spalam spokojnie, bo przed pogrzebem to nie umialam wcale. I dobrze że pojechałam bo jestem spokojniejsza :)
Nie będę już o.tym pisać. DZiękuję Wam za okazane mi serce i wsparcie! Pomimo że to tylko napisane słowa, pomagają człowiekowi w trudnych chwilach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483133 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483135 przez agi-p
Kasiu dokładnie ...pisz jak czujesz potrzebę . Bardzo sie cieszę , ze już spokojniejsza jesteś :) Widać było Ci potrzebne , żeby tam być , pożegnać się i wyciszyć .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483137 przez Gosia27
Hej dziewczyny. Ja już też na noggach, oczywiście mega głodna.
kasia1329 przykro mi z powodu śmierci Twojej babci.Ja teaz w ciązy musiałam się pożegnać z dziadkiemi ukochanym tatą...
Własnie dr Włoch poleciał mi abym rodziła w Katowicac, żeby córeczka była leczona w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka...nie wiem jaką podjąć decyzję.
Dave dziękuję Ci, że uruchomiłaś już kontakt.
Miłego dnia dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483151 przez klaudia_286
dzien dobry
ja juz po sniadanku maluchy nakarmione wlaśnie sie obudziły bo dają popalić :P a ja sie nawet w miare dzis czuje więc biore sie do jakies roboty trzeba za cos w koncu sie zabrać :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483171 przez kasia1329
Gosiu ja gdybym była w takiej sytuacji to pewnie bym się zdecydowała. Jeszcze jest ewentualnie Łódź i dr Moll albo.Warszawa o profesor Maruszewski. Dr Pająk jest nie tylko.dobrym specjalistą ale i człowiekiem. Moglabys np spróbować umówić się do niego na wizytę. Mojej znajomej siostra urodziła chłopczyka, który miał hypoplazję aorty. Operował go właśnie Pająk i wiem że wcześniej chodziła do.niego na konsultacje.

Przeżycie będzie dla Was na pewno duże. To takie niesprawiedliwe że takie maluszki tak bardzo cierpią, ale dzieci na.prawdę są silne :) a medycyna jest posunięta do przodu więc na.pewno wszystko się ułoży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483181 przez Gosia27
Kasia1329 jedziemy na kolejne echo 17.12 wtedy już dr Włoch nas pokieruje gdzie...nasz malutka ma złożoną wadę serca,która będzie leczona na pewno etapowo. Oboje staramy się być pozytywnie nastawieni. Ale mnie już czasem brakuje sił. Mam poczucie winy, że może jednak to ja się do tego przyczyniłam. Jesteśmy po badaniach genetycznych w Rudzie Śląskiej, który wyszły prawidłowo. Zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483194 przez monia89
Gosia Możesz podać namiary na te badania genetyczne??? Tam robią pod rożnym katem chorobowym czy tylko serce i jak one wyglądają??? Jeżeli to nie problem odp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483201 przez Gosia27
Monia89 u mnie wymiar NT był ponad 5. Więc skierowano mnie na wczesną diagnostykę(biopsja a potem amniopunkcja.

Genom
Ruda Śląska
w necie znajdziesz namiary, adres i tel. Tylko ja miałam skierowanie od swojego lekarza i za nic nie płaciłam.

Ogólnie badają pod kątem wad genetycznych,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl