BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #558659 przez monia89
hej
malwisien mój M też wczoraj uczył się masażu i zamierzam z tego korzystać :)
Z twojego opisu boję się widoku mojej porodówki chociaż my chcemy rodzinny.
My oglądamy w przyszły poniedziałek.
Agat my też skromne Walentynki w domciu :) I też na słodko :P
Ja na ciuchy jadę w pt.
Wstaw fotki co tam upolowałaś fajnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #558722 przez Aleksandraaa1
:laugh: Ja wam podesle linczka do aukcji z muffinkami z dzieciecych ciuszków:)
allegro.pl/wyjatkowy-prezent-na-narodzin...wle-i2959937257.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558761 przez kaikai
U mnie porodowka jest ok. Teraz jak bylam w szpitalu to widzialam osobne pokoje z prysznicem lozka jezdza w gore i w dol, wypas ;) ale jak rodzilam Eweline to porodowka byla z 5lozkami i parawany. Slychac wszystko bylo ale tez porody rodzinne nie byly takie modne jak teraz. Jakos nie zwracalam uwagi na warunki chcialam tylko urodzic szybko :) z Ola to juz porodowka byla po remoncie, pokoje osobne z lazienka, kolorowe wszystko i polozne jakies milsze. Najwazniejsze wlasnie zeby polozne byly sympatyczne bo zupelnie inaczej sie wtedy rodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558779 przez kaikai
Pamietajcie tez jak bedziecie rodzily to zeby nie bac sie i dotykac glowke dziecka jak juz jest rozwarcie. To bardzo pomaga jak sie czuje ze dzidzius jest tak blisko, ma sie wieksza sile do parcia :)

Jak bedziecie mialy pilke na sali to fajna sprawa, w czasie skurczu sie podskakuje na niej a jak skurczu nie ma to kreci sie pupa jak na hula hop, wtedy pomaga sie dziecku ustawis i szybciej urodzic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558833 przez agat
ilonah napisał:

Agat ty to musisz mieć niezłe oko do tych ciucholandów, ja byłam parę razy już dawno temu ale nic godnego uwagi nie znalazłam

Ja mam 2 miejsca u siebie w mieście, gdzie zawsze coś fajnego wygrzebię :) W pozostałych ciucholandach rzeczywiście same szmaty, w dodatku drogie.

monia89 napisał:

Wstaw fotki co tam upolowałaś fajnego :)


Proszzzzzz :)





To już wszystko raczej takie większe, na pierwsze 3 miesiące nie kupuję już nic.

Wczoraj zamówiłam na all sporo rzeczy dla siebie i małego typu termometr dla dziecka i do wanienki, fridę, zestaw manicure, szczotka/grzebyk, smoczki, butelki, itp itd. A dziś w Rossmanie kupiłam dla siebie kilka rzeczy, które mi się przydadzą w szpitalu, np szczoteczkę do zębów (w domu używam elektrycznej), pastę, szampon w malutkich buteleczkach, itp. Wszystko chowam do jednej szafki i jak przyjdzie czas to spakuję.
Podobno warto kupić Tantum Rosa do podmywania po porodzie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558868 przez kaikai
Agat fajne ciuszki ja bylam raz w lumpku z ciekawosci i wszystko bez rewelacji same szmaty a ceny wcale nie takie atrakcyjne w sklepie jak sa przeceny lepiej sie oplaca. Trzeba miec swoje miejsce ja to nie umiem szukac.

Ja zaczne sie pakowac na poczatku kwietnia chyba ze 26. 02 na wizycie da mi skierowanie do szpitala to pojade do sklepu i wszystko kupie co tam potrzebne. Dla dziecka juz mam przygotowane wiec tylko dla mnie pare rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558873 przez kaikai
Tantum rosa sie przyda i butelka z dziubkiem. Ja biore jeszcze smoczek i apap na bole jak macica sie zwija po porodzie, przy kazdym kolejnym dziecku boli coraz bardziej a w szpitalu mozna sobie prosic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558973 przez Magdalena9t
Siemka;) u mnie dobrze, od wczoraj w końcu zaczyna coś się dziać w naszej sypialni( hurra! :lol: ) jeszcze trochę i będę kupować farby, ciągle mam dylemat jaki kolor wybrać :unsure: a Wy kobietki jakie macie kolory ścian w sypialni? :) jak tak czytam wasze komentarze to aż mam ochotę pobuszować po lumpkach w mojej mieścinie :blink: chyba jutro się wybiorę na mały szoping :) walentynki pewnie spędzimy w domu, jakaś komedia romantyczna, może coś upichcimy razem z mężusiem, mam też cudownie pachnący olejek do masażu , czas go w końcu wypróbować :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559263 przez Dave
Kochane,ja dzis w wirze. przenosilismy rzeczy z jednego pokoju do drugiego zeby maz mogl dalej dzialac. w efekcie wywalilam 3/4 swoich ubran i butow. i szczerze powiedziawszy,wiosna to nie wiem co zaloze ??!!!

a co do wizyty:-)
naczekalam sie okropnie,ale coz.
Mlody rozwija sie prawidlowo,wszystko w porzadeczku jest.
wazy 1600g,czyli tak w normie.
na moje palpitacje serca mam zrobic ekg. ale chce pojechac na usg serducha.
a i dostalam cos na zblizajaca sie anemie. tak zapobiegawczo,bo co badanie to gorzej wychodzi.
w skrocie to tyle:-)
a foty nie mam:-(:-(:-(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559288 przez Dave
a i w ciagu miesiaca tylko 0,5 kg do przodu:-):-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559318 przez kaikai
Dzien dobry :)
Moj synek juz mnie obudzil

Magdalena ja mam w sypialni taki bardzo jasny kremowy chyba magnolia sie nazywa, nie jestem pewna.

Dave duzy juz Twoj synek, slodka kluseczka :) a fotki to i tak teraz pewnie tylko glowka i brzuszek. Ja takie ostatnio dostalam, a jeszcze kosc udowa ;)

Zaraz ide sniadanko zrobic i szykowac sie z dziewczynami na bilans.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559319 przez kaikai
Dave a waga to super. Ja bym chciala cos przytyc bo tylko dwa kg przytylam i ostatnio schudlam 1kg przez diete :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559335 przez agi-p
Dzień dobry :)

Dave super , ze na wizycie ok :)

Ja też wczoraj byłam :) Wyniki badań mam ok :) Maja pięknie się rozwija i rośnie jak pączuś . Waży już 1,5 kg . Ale lekarka mówi , ze wagę ma super . Jest niestety już dość nisko w kanale przez co mam nakaz leżenia tylko i wyłącznie . Wszystko może sie zaczac w dowolnym momencie .
Zdjęcia mam nawet dwa , ale już tak niewyraźne , ze nic tam nie widać :(
Kolejna wizyta w poniedziałek :)
A o swoich kg , to ja nawet nie piszę :( Masakra jednym słowem .

Czytam , ze piszecie już o pakowaniu torby do szpitala :P Ja to nawet nie mam wyprawki dla Mai , wiec o torbie nawet nie myślę :P
Na to jeszcze sporo czasu mam .
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559387 przez Magdalena9t
Dzień dobry :) jak tam samopoczucie? u mnie w miarę ok, chociaż rano średnio się czułam, jakbym miała gorączkę,ale już jest lepiej :) :)ufff..

kaikai ja mam w kuchni "kwitnącą magnolię" duluxa, czy tam dekorala także, w sypialni chciałbym coś innego, dziękuję za Twoją odpowiedź ;)

Dave fajnie,że na wizycie wszystko w porządeczku :) ja mam teraz usg 19 lutego i już nie mogę się doczekać,żeby ujrzeć na monitorku mojego synusia;) ciekawe jaki jest już duży ;)

Miłego dzionka wszystkim życzę :blink: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559415 przez malwinsien
Agi to leż, żeby dzidzia za szybko nie pojawiła się na świecie. Niech poczeka do wiosny ;)
Dave 0,5 kg???? Przez miesiąc???? Zazdroszczę :) Ja średnio mam +3 miesięcznie.
Niestety dzisiaj wizyta u dermatologa. Swędzenie okrutne na dłoniach i stopach i krosty od drapania. Fujjjj :/
W Łodzi zaczyna sypać śnieg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl