BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #557813 przez kaikai
Agat ale fajnie ze poczulas stopke :) ale te nasze bobaski sa slodkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #557946 przez Dave
Urszula - dziś już nie czułam palpitacji i nie byłam słaba. Mam nadzieję, że to nic takiego a jedynie wpływ ciąży.

Suzi - Maja śpi ładnie, jak się obudzi, wypije mleko trochę się pokręci i śpi dalej.
To ze mną jest coś nie tak. Budzę się i już zasnąć nie mogę. I tak się gapie w sufit. Już próbowałam z piciem ciepłego mleka, kiedyś z melisą ale było bez zmian. Może jeszcze raz spróbuję. Nie wiem. Przy Majce też tak miałam. I czuję się taka wkurzona, bezradna na tę bezsenność, że ja pitole.

A co do kaszlu, to pisałam że coś mnie znowu bierze, no i mam :dry: Lekki katar, ale znów wszystko na kaszel idzie. Masakra jakaś :evil:

Jak usłyszycie wiosenne wiadomości to dajcie znać, czekam na nią z utęsknieniem.

Agat
- mam nadzieję, że Cię nie zaraziłam moją bezsennością.
Teraz coraz więcej będzie takich chwil. Poczekaj aż poczujesz przemieszczające sie kolanko pod żebrami. Taka ruszająca się gula na brzuchu :lol:

Madzia - spokojnie, ja też w lesie. Zdążymy :lol:

Pati - Jak tam brzuszek?? Dalej boli?

Kaikai - super, że siły i nastrój dopisują. Oby tak dalej :side:

Monia - daj znać jak było w szkole rodzenia.

No to nadrobiłam.
dziś pokręcony dzień. Maja wstała lewą noga i cały dzionek przekichany. Do tego rozkładaliśmy tę wykładzinę. Mąż jeszcze walczy z listwami. Ale wyszło super :) :)

Cały dzień, kuło mnie coś koło kręgosłupa lędźwiowego. Ale jak wykąpałam Mają i poszłam po mleko. Stanęłam w kuchni i ani kroku dalej. Nie mogę stanąć na prawą nogę. Nie wiem czy Młody gdzieś się tak ułożył czy co to jest. Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało. Aż mnie mąż musiał zanieść do łóżka, żebym Maję uspała. Taki ból, że szok.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558054 przez monia89
Dziś gimnastykowałyśmy się trochę ćwiczyłyśmy mięśnie kegla i "pipu pupu" by nam nic po porodzie nie opadło i żeby seks był przyjemny po i dało się załatwiać. Oraz była Pani z Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Generalnie było warto pójść kolejna lekcja za tydź. Oraz we wtorek przyszły lekcja dodatkowa chustowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558087 przez Dave
monia-czyli wazne informacje.
a z chustowania to koniecznie rob notatki:-) bo dla mnie to chyba bedzie dobry sposob. chociaz jakos sie do tego zabrac nie moge.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558224 przez Dave
dzien dobry.

jak tam kobietki na dzis sie macie?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558245 przez agat
Ja dziś jako tako pospałam do 4 a później bezsenność w Seattle :/ Wszystko mnie boli już nie wiem jak się ułożyć.
Wybieram się na miasto, może trochę rozruszam kości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558304 przez ilonah
Witajcie
Ależ pięknie u mnie słoneczko świeci tak jaśniutko od razu w domku :)

Ja dziś dobrze spałam, malutka coś mało aktywna od rana i nie reaguje na moje zaczepki ale mam nadzieję, że tylko odpoczywa po wczorajszych fikołkach.

Farba w malowanym pokoiku nadal śmierdzi i jeszcze nie mogę się nim cieszyć, bo jak chwile tam poprzerywam to mnie zaraz żołądek boli, poczekam jeszcze parę parę dni i zacznę układanie rzeczy.

Miłego dnia kobietki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558306 przez Anabelle
Ja też dzisiaj nie pospałam. Jak się kładłam na lewym boku to mały kopał jak szalony, jak się kładłam na prawym to za chwile mnie bolała miednica i żebra, jak kładłam się na plecach to pobolewał kręgosłup lub leciutko drętwiały nogi. Do tego mam lekkie zakwasy ;D po wczorajszym aqua aerobicu więc kalectwo stopień zaawansowany.
A od 8 mały był już głodny i nie mogłam zasnąć.
Ah... a tu jeszcze nie całe 7 tygodni do ciąży donoszonej i nie całe 9 tygodni do terminu porodu z OM. Makabra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558331 przez ilonah
O Anabelle mam dokładnie to samo, malutka nie pozwala mi spać na żadnym boku a na plecach już po chwili jest mi strasznie niewygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558473 przez kaikai
Hej dziewczyny

ja dzis wstawalam trzy razy na siusiu a mamy caly czas kreci glowka mi na pecherzu.
Dzis musze isc na zebranie do Oli, Piotrek pozno wraca i wiec ja bede musiala sie tam meczyc dwie godziny pewnie eh..
A jutro na bilans i szczepionke ide z dziewczynami.

Co robicie w walentynki? macie jakies prezenty dla mezow?
Ja niestety sama bede siedziala bo Piotrek ma w pracy jakies szkolenia a potem kolacja sluzbowa, kurde akurat w walentynki :( nic mu nie kupie tylko kartke jakas nie mam sily latac po sklepach. I tak jak wroci to ja juz bede spala.

U mnie juz 30 tydzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558595 przez malwinsien
Hej dziewczyny :) Byliśmy oglądać porodówke ze szkołą rodzenia: Sceneria jak z horroru. Człowiek się naoglądał w TV "PORODÓWKI" na TLC i miał inne wyobrażenia... Ogromny metalowy zielony fotel na środku sali, która jest szara i ponura no i oczywiście przez zasłonke drugi fotel... tak czy inaczej jak jakaś kobieta bedzie rodzić z partnerem to sobie mnie też poogląda :/ Jak dla mnie zero intymności... Nie są mi potrzebne luksusowe warunki ale te zasłonki i 5 łóżek w sali do I fazy (sala raczej wielkości jednoosobowej) to raczej z prywatnością nie ma nic wspólnego. Pocieszam się tym, ze pewnie jak zacznę rodzić to będzie mi wszystko jedno :)
Mieliśmy też chustowanie i na 100% będę chustorodzicem :) Wygoda szczególnie na spacerach z psiakiem :) Wczoraj mężowie na zajęciach uczyli się masażu jak nam ulżyć :) Mogliby tak masować całą ciążę i cały poród :)
Uczyliśmy się też przystawiać dzidziusia do piersi co wcale chyba nie jest takie proste :)
Co do walentynek to my bojkotujemy :) Nie obchodzimy...

Ja się czuję bardzo dobrze, a wszyscy straszyli że ten 3 trymestr jest najgorszy... całe szczęście nie... fakt puchną nogi, dłonie ale jak się przytyło +19 kg to nic dziwnego taką masę trzeba dźwigać :) I mam jakieś paskudną wysypkę, która uaktywnia się wieczorem i w nocy... wyskakuje krosta i zaczynam się drapać do krwi... kupiłam wapno, może przejdzie.
Gdzie jest śnieg???? Leży gdzieś u was??? Bo w Łodzi brak a mogłoby sypnąć troszkę:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558612 przez agat
Kupiłam mężowi na Walentynki torcik wedlowski, on mi pewnie też jakieś czekoladki czy różyczkę kupi i to będzie nasze świętowanie :) Żadnych prezentów, kolacji w restauracji itp.

Dziś sobie sama prezenty sprawiłam, bo poszłam po t-shirt do croppa, a wyszłam z tshirtem, sukienką, torebką i portfelem :silly: :silly: :silly:

Ciucholand oczywiście też nawiedziłam i z pełną siatą wyszłam. Ale młodemu tylko kilka rzeczy kupiłam, dużo kupiłam dla 7miesięcznej bratanicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558615 przez Aleksandraaa1
POZDRAWIAM KWIETNIÓWECZKI POLECAM SWOJĄ OFERTĘ NA CIUSZKI WYPRAWKI allegro.pl/wyjatkowy-koszyk-na-narodziny...tow-i2970028410.html ZAPRASZAM SERDECZNIE PO UBRANKA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558636 przez ilonah
Agat ty to musisz mieć niezłe oko do tych ciucholandów, ja byłam parę razy już dawno temu ale nic godnego uwagi nie znalazłam

W Rzeszowie śnieg jeszcze leży, choć słoneczko też cudnie świeci

A co do walentynek to na pewno w domku spędzimy ( bo ja muszę leżeć) ale liczę, że mężuś mnie zaskoczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558653 przez kasia1329
Dzień dobry. U mnie śnieg pada. Pogoda raczej niezbyt ciekawa i do tego wiatr.

Wracając do tematu pakowania torby to w pierwszej ciąży pakowałam ją jak odeszły mi wody w 38tc :) więc teraz też się jakoś nie spinam. W razie czego jeśli o czymś zapomnę to mama albo Mąż mi dowiozą.

Jeśli chodzi o bezsenność to mnie ten temat omija szerokim łukiem, mogłabym spać dzień i noc. Wystarczy mi moja ulubiona podusia, dwie minuty i śpię :) a jak śpię mniej niż 8-9 godzin dziennie to jestem nie do życia więc współczuję wszystkim bezsennikom.

Spuchnięte nogi i ręce też mnie omijają, ale w sumie się cieszę bo mniej do zrzucania po porodzie będzie. Na razie póki co +5kg :)

Ja dziś walczę z kolejnym kompletem pościeli. Muszę się wyrobić z zamówieniami bo w końcu dla bobaska muszę coś ładnego uszyć.

Jutro niestety jadę na kolejny pogrzeb :( coś ostatnio pechowo się w mojej rodzinie dzieje.

Jutro również zaczynam 33tc :) na dobrą sprawę to jeszcze z 5 tygodni i może być że maluszek będzie ze mną ale już po drugiej stronie brzuszka :)

Malwinsien ja jak leżałam na porodówce i czekałam na jakikolwiek postęp to w międzyczasie dwie babki rodziły, byłam na sali z M i tamte kobiety tak odgrodzili że nic nie było widać, jedynie usłyszeć można było jak odchodziły wody i leciały a tak to w miarę ok.
Więc może nie będzie aż tak źle :)

Walentynki.... raczej będą po walentynkach gdyż w czwartek idę na urodziny do chrześnicy. A prezentów sobie raczej nie robimy, bo dla nas to walentynki w sumie trwają cały rok.

Miłego dnia życzę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl